Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#5801 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:27

szkoda, że tego wniosku nie było przed ogłoszeniem werdyktu przez KL, a może i to było celowe?


  • ghost85 lubi to

#5802 cornholio

cornholio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:27

Ja ciągle jestem sceptyczny i myślę że i tak rozejdzie się to po kościach. Bardziej widzę scenariusz upadku sportowego bo skład mają jaki mają, ta liga jest na prawdę ciężka a juniorzy, padaka co zawaliła ekstraklasę i tajemniczy desant rodem z bazaru od Ptaka to gotowa recepta na klęskę. Zobaczymy kurwa te frekwencje z Puszczą, Drutexem, Stalą czy Chojniczanką....



#5803 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:52

 

Piotr Wołosik jest zdania, że Górnik Zabrze jest o krok od zakontraktowania Damiana Kądziora (Wigry Suwałki). Beniaminek ekstraklasy ma zapłacić za niego 300 tys. złotych (naszym zdaniem to promocja). Informacje potwierdza też Paweł Hanejko.

 

 

Liczyłem, że trafi do nas w Ekstraklasie.
Kurwa mać ani jedno ani drugie!!



#5804 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:01

Bardzo słabo się interesowałem ostatnim sezonem w Ekstraklasie chyba nawet ani jednego meczu nie oglądałem.
Powiedzcie mi czy taki 21latek - Jan Bednarek nadaję się na grę w lidze angielskiej?
Czy to kolejna głupota menago i innych.
Wydaje mi się ze znowu wygra wielu na tym transferze tylko nie zawodnik i znowu kolejny młody piłkarz raz odbije się od rzeczywistosci. Ale kpucha będzie się mu pewnie zgadzac.

Poza tym 6,5 miliona funtów  :szok:  :szok:  :szok:



#5805 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:17

Bardzo słabo się interesowałem ostatnim sezonem w Ekstraklasie chyba nawet ani jednego meczu nie oglądałem.
Powiedzcie mi czy taki 21latek - Jan Bednarek nadaję się na grę w lidze angielskiej?
Czy to kolejna głupota menago i innych.
Wydaje mi się ze znowu wygra wielu na tym transferze tylko nie zawodnik i znowu kolejny młody piłkarz raz odbije się od rzeczywistosci. Ale kpucha będzie się mu pewnie zgadzac.

Poza tym 6,5 miliona funtów :szok: :szok: :szok:


Jezeli to co pisza w mediach jest prawda to sam zawodnik tez wygra bo wedlug mediow ma tam zarabiac 1,2 mln euro rocznie.

#5806 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:20

ale patrzeć prze finały U-21 to on niczym szczególnym jak dla mnie nie zachwycił. 



#5807 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:38

Haha bawią mnie ci ludzie, nie chodzi tutaj o forum, tylko ogólnie, którzy mówią, że ktoś piłkarsko nie osiągnie, bo ławka bo sratata. Kazdy z was brałby 5 milionów złotych za rok. Takie 5 baniek jeżeli masz łeb na karku ustawia cie na całe życie. A poza tym on ma te 5, a oprócz tego ma dwie nogi sprawne to się ma tych 5 nie powinno skończyć. O ile dostanie aż tyle.

Użytkownik Mayek edytował ten post 29 czerwiec 2017 - 13:39

  • uzi, krzyzak i paulek lubią to

#5808 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:57

Dlatego piszę, że kasa mu się będzie zgadzać jak Kapustce.
Ale pytanie było całkiem inne - piłkarskie.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 29 czerwiec 2017 - 14:57


#5809 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:09

- Pan Prezes Paterman, pisząc w oświadczeniu, że był zaskoczony, mija się z prawdą. Otóż nie był zaskoczony, bo od miesiąca rozmawiamy o tym, że zobowiązania, które podjął ówczesny zarząd, a konkretnie pan Smagorowicz, były podjęte niezgodnie z zasadami umów i porozumienia, jakie obowiązuje pomiędzy miastem, spółką i AMG Silesia. Tam jest mowa o tym, że o każdym zobowiązaniu powyżej 200 tysięcy złotych powinno zostać poinformowane miasto i powinno ono wyrazić na to zgodę. Dzisiaj wiemy, że umowa pomiędzy ówczesnym zarządem a zawodnikami była bezzasadna. Na tę okoliczność nie było żadnych uchwał - ani zarządu, ani rady nadzorczej. Nie było też zgody miasta.

 

 

hehe, to jest dobre, bo pokazuje, ze Paterman to taki kretacz. Tez pierdoli duzo bez sensu, tylko tam sie miasto nie wkurwi, bo chce wybory wygrac.



#5810 Nieciu

Nieciu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:14

Dobre jest też to :)

 

Kotala: "Pragnę poinformować, że środki które dzisiaj pojawiają się w spółce, nie są wynikiem objęcia nowych pakietów akcji. Te środki są nadal pożyczane przez spółkę od prywatnych inwestorów. Czyli spółka jest w dalszym ciągu zadłużana bez zgody i wiedzy miasta."



#5811 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:56

Tragiczne jest to jaką instytucją jest KL. Im sie też powinni dojebać!!! To jest mafia Skoro pieniądze,są pożyczane tp jak oni pokazali finansowanie?

Użytkownik Artis edytował ten post 29 czerwiec 2017 - 15:58

  • żywiec lubi to

#5812 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:31

Bo co innego pokazują komisji (ze to sa wpłaty włascicieli), a faktycznie pewnie to jest pozyczka patermana i tego drugiego dla klubu.



#5813 p1964

p1964
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:35

A ja mysle ze to wszystko ma zwiazek z zatrzymaniem Smagora. Najpierw rezygnacja Sachsa teraz sraczka z pozyczka. Cos czuje ze bedzie jeszcze glosno o sasiadkach
  • żywiec lubi to

#5814 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 17:01

@Mayek

 

Czasami bogate kluby kupują małolatów żeby samemu ich wykształcić bo widzą potencjał. Jeden z dwudziestu się trafi i mają zwrócone resztę test-transferów :)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#5815 Gladiators64

Gladiators64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2017 - 17:16

https://www.laczynas...klubowych-pzpn2

Sasiadki Dalej na minusie :-)
  • m1964 lubi to

#5816 Gregg

Gregg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 30 czerwiec 2017 - 06:17

W łecznej są oderwani od rzeczywistości wszystkim zawodnikom i kadrze trenerskiej zaproponowali nowe kontrakty i nic by w tym dziwnego nie było jak to ze o 50% niższe od poprzednich i nikt nie jest zainteresowany hehe.
Może dałoby sie tam kogoś wyrwać sensownego.

#5817 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 30 czerwiec 2017 - 06:38

W łecznej są oderwani od rzeczywistości wszystkim zawodnikom i kadrze trenerskiej zaproponowali nowe kontrakty i nic by w tym dziwnego nie było jak to ze o 50% niższe od poprzednich i nikt nie jest zainteresowany hehe.
Może dałoby sie tam kogoś wyrwać sensownego.

Pewnie taka jest różnica płac między tymi ligami.
Wielkie halo z rzeczy oczywistej.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#5818 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:29

W łecznej są oderwani od rzeczywistości wszystkim zawodnikom i kadrze trenerskiej zaproponowali nowe kontrakty i nic by w tym dziwnego nie było jak to ze o 50% niższe od poprzednich i nikt nie jest zainteresowany hehe.
Może dałoby sie tam kogoś wyrwać sensownego.


Kogo masz tam sensownego?

#5819 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:44

Psemka

#5820 cornholio

cornholio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:03

Dlaczego nie ma na http://katowickisport.pl/ herbu rucha ? komornik zajął ? :D



#5821 RaulDąb

RaulDąb
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Ligota Dąb WNC

Napisano 30 czerwiec 2017 - 13:09

bo tam pokazuja tylko herby z ESA i 1 ligii a nie z IV  :D


  • cornholio lubi to

#5822 Gregg

Gregg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 30 czerwiec 2017 - 18:24

Kogo masz tam sensownego?


Niemam bladego pojecia no ale chyba ktoś obiecujący tam grał:)

#5823 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 lipiec 2017 - 13:22

http://www.90minut.p...outhampton.html

6,5 mln euro + bonusy. Piekny interes Lech zrobił. Ogólnie najaktywniejsi na rynku transferów,zobaczymy co z tego wyjdzie.



#5824 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 lipiec 2017 - 12:08

Niemam bladego pojecia no ale chyba ktoś obiecujący tam grał:)

Grał obiecujący ale ich już tam nie ma: Piesio, Gerson, Dzwigała, Drewniak, Śpiączka.
Zostali tylko Leandro i Pitry ale środek obrony mamy już. :)



#5825 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 lipiec 2017 - 12:28

Jest jeszcze Bonin, ale chyba nie ma co się już bawić w wiekowych graczy. 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych