Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10271 odpowiedzi w tym temacie

#5851 82koza

82koza
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:48

Reka sie zagoila wiec idz walic konia!


Nie pierdol😆😆😆

Załączone pliki


Użytkownik 82koza edytował ten post 07 lipiec 2017 - 21:52

  • Mateusz lubi to

#5852 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:53

O to mi wlasnie chodzi, a kilka lat temu gralismy w tej samej lidze.

A nie w zeszłym roku?



#5853 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:58

Nie wiem czy podejmowałeś temat i nie chce mi się szukać, ale jesteś wszędzie i lubisz się przypierdalać:)

Raczej wątpliwe, bym podejmował bo nie spędzają mi snu z powiek tak jak nasz klub.
A wszędzie obecny to jest Bóg i chyba Biedronka ;)



#5854 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:59

W Arce dziś zagrali: Piesio od kilku sezonów przymierzany do nas przez forumowiczów i Jurado podobno w zeszłym letnim czy zimowym okienku miał od nas propozycję. Zobaczcie jak ciężko takich grajków i im podobnych namówić na grę u nas.



#5855 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 lipiec 2017 - 22:05

W Arce dziś zagrali: Piesio od kilku sezonów przymierzany do nas przez forumowiczów i Jurado podobno w zeszłym letnim czy zimowym okienku miał od nas propozycję. Zobaczcie jak ciężko takich grajków i im podobnych namówić na grę u nas.

Logiczne... dopóki będziemy w tej zajebanej lidze to Ekstraklasa i nawet zespoły które ledwo się utrzymały będą częstszym kierunkiem niż nasz klub.
Ja np nie mogę przeboleć tego, że D.Kądzior jest w Górniku a nie u nas. ( w sumie też tego że naszym kosztem Sandecja i Górnik w Ex )
No ale Motała żeby mi nie było przykro to załatwił Kędziora ;) 
Co tam jedna,dwie literki w nazwisku.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 07 lipiec 2017 - 22:17


#5856 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 lipiec 2017 - 00:13

Logiczne... dopóki będziemy w tej zajebanej lidze to Ekstraklasa i nawet zespoły które ledwo się utrzymały będą częstszym kierunkiem niż nasz klub.
Ja np nie mogę przeboleć tego, że D.Kądzior jest w Górniku a nie u nas. ( w sumie też tego że naszym kosztem Sandecja i Górnik w Ex )
No ale Motała żeby mi nie było przykro to załatwił Kędziora ;) 
Co tam jedna,dwie literki w nazwisku.

Chuj tam z tym z Gornika, zobaczmy kim sie wzmocnili inni w naszej lidze z topu kilka nazwisk szkoda no ale poczekajmy.obrona wydaje sie ok u Nas ale reszta?mnie najbardziej boli brak braku porzadnego zaciagu z zagranicy u innych da sie a u Nas wieczny problem?a zawsze tam jakis sensowny chlop sie znajdzie,.



#5857 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:16

Dziś w sparingu ma być napastnik z zagranicy plus ten Danielewicz.Zobaczymy.Brać Dawida Plizge po raz kolejny to powtarzam.



#5858 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:21

Brać Dawida Plizge po raz kolejny to powtarzam.

 

Uwielbiam to forum :rotfl:  


  • Artis i rabin lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5859 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:49

Dawidzie teraz znów się śmiejmy i znów bądźmy optymistyczni itd.a w czerwcu przyszłego roku znów kurwyjmy i płaczmy.



#5860 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:55

Smieje sie z tego stwierdzenia, niczym baba z matmy :)

 

A to, ze na razie jest kulawo z transferami to kazdy widzi, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej. U mnie szklanka zawsze jest do polowy pelna. 


  • KarolZawodzie1989 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5861 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 lipiec 2017 - 08:55

Tak, bo bez Plizgi nie będzie awansu, a z Plizga będzie w kwietniu zaklepany awans.

#5862 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 08 lipiec 2017 - 09:01

Narazie bez Plizgi nie było,więc Karol wygrywa.
  • 19mózG64 i KarolZawodzie1989 lubią to

#5863 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 08 lipiec 2017 - 09:12

Ale jak Plizga był to walczyliśmy tylko o utrzymanie wiec lepiej tego nie powtarzać

#5864 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 08 lipiec 2017 - 09:21

W jakie klasie rozgrywkowej ?

#5865 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 08 lipiec 2017 - 09:31

 W Ekstraklasie...


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#5866 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 08 lipiec 2017 - 09:56

:lol:zachwycają sie tym Plizga a ja mam inne zdanie o nim,chlop może ma dobre utrzymanie pilki przy nodze i potrafi cos tam dograć w pole karne.ale szybkości to on nie ma wygląda wtedy jak quasimodo z tej bajki i ten jego garbik



#5867 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 lipiec 2017 - 12:55

Ja również optymista jak zawsze.Karnet kupuje i będę chodził na szpile i wierzył w zwycięstwo.



#5868 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 08 lipiec 2017 - 14:29

Tak, bo bez Plizgi nie będzie awansu, a z Plizga będzie w kwietniu zaklepany awans.

KarolZawodzie akurat pisze o czerwcu a nie o kwietniu.


  • KarolZawodzie1989 lubi to

#5869 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 lipiec 2017 - 14:53

W jakie klasie rozgrywkowej ?

 

W pierwszej lidze.


  • Matigks lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#5870 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 01:51

Jak ważne są rezerwy pokazują w Warszawie. Obecnie ich drugi zespół gra w III lidze. Planem jest by awansowały do...II ligi, a pomóc w tym mają transfery:

 

Tsubasa Nishi, Tomasz Wełnicki i Łukasz Turzyniecki podpisali dzisiaj roczne kontrakty z Legią Warszawa z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Wszycy trafią do zespołu rezerw. Pierwszych dwóch grało ostatnio w Stomilu Olsztyn, a Turzyniecki w Wiśle Puławy.
 
W Legii II w przyszłym sezonie zagrają również Mateusz Majewski (ostatnio Pelikan Łowicz) i Fabian Piasecki (Olimpia Zambrów). Na testach przebywa ponadto Daniel Widz z Olimpii Grudziądz.

 

 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#5871 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:11

Tam smaczku dodaje fakt, że będą rywalizowali z Polonią. Lech ma też ma za cel awans do II ligi. Ale to są jedyne dwa kluby w Polsce, które mają takie cele. W II lidze już można fajnie pokopać, w III też. Niżej nie ma sensu.


Użytkownik kosa edytował ten post 11 lipiec 2017 - 15:11

Przyjaźń jest wszystkim!


#5872 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:38

Masakra

 

 

http://weszlo.com/20...iecznie-3-lata/



#5873 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 23:01

^ W czym masakra? To są normalne stawki kopaczy z E-klasy. I tak jest jeszcze luz. Swego czasu KGHM jak nie liczył się z kasą to Przybecki dostał 500 tysięcy na sam podpis, a zagrał sezon w Polonii przed przyjściem do nich. 


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#5874 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 lipiec 2017 - 09:06

Tam masz podane wynagrodzenie podstawowe, weź pod uwagę że te grajki jeszcze premie dostają:-)

#5875 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 lipiec 2017 - 09:59

Faktycznie normalna stawka 67tys dla goscia ktory kopal pilka gdzies na dnie ligi niemieckiej.
  • 19mózG64 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych