Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina


5173 odpowiedzi w tym temacie

#4951 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 22 marzec 2024 - 21:02

Chyba tym razem jednak nie oni.
Junior wyżej wkleił ostrzeżenia Amerykanów o zamachch.
Ale pewno kto by tego nie zrobił to Ukraina dostanie rykoszetem.

#4952 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 21:03

Jest tłumaczenie od Szewki:

 

„Terroryści rozumieją jedynie terror odwetowy. Żadne procesy ani śledztwa nie pomogą, jeśli przemocy nie przeciwstawi się siły, a śmierci poprzez totalne egzekucje terrorystów i represje wobec ich rodzin. Światowe doświadczenie. Jeśli okaże się, że są to terroryści reżimu kijowskiego, nie da się inaczej postąpić z nimi i ich ideologicznymi inspiratorami. Należy ich wszystkich odnaleźć i bezlitośnie zniszczyć jako terrorystów. W tym urzędników państwa, które dopuściło się takiego okrucieństwa.” Śmierć za śmierć”


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4953 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2024 - 21:15

Czyli "okaże się", że to UKR. Po co by tak mówił

#4954 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 21:15

Nieoficjalnie: Liczba ofiar strzelaniny w Crocus City Hall na przedmieściach Moskwy wzrosła do 130

 

Tak jak mówiłem. Ja sam naliczyłem z 50 ofiar, a reszty filmików już mi się nie chciało oglądać. A to same ofiary od broni palnej, a tutaj mamy jeszcze pożar i zawalenie się dachu.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4955 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 21:16

Czyli "okaże się", że to UKR. Po co by tak mówił

Z drugiej strony USA już oficjalnie mówi, że nic nie wskazuje na winę Ukrainy. A przecież akcja nadal jeszcze trwa i nawet nie ujęto wszystkich terrorystów.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4956 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2024 - 21:18

Ruscy są bardzo przewidywalni , wychodzi na to że nawet się nie zabawili w inną prowokację.
Teraz propaganda sowiecka zrobi robotę a motłoch zacznie ochoczo walczyć w obronie dwugłowego orła i za Władymirowicza Putina.
Wojna globalna będzie szybciej niż sobie myślimy.

#4957 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2024 - 21:25

Strasznie jak moja babcia dzisiaj. "synek, korzystaj z zycia, bo idzie wojna". Wiekszym problemem jest to, ze ludzie przy urnie zaglosowali na podzegaczy wojennych, a nie to, ze Putin rozjebal wlasnych ludzi, zeby Ukraine docisnac.


  • lechu_85 i Jah lubią to

#4958 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 21:46

Strasznie jak moja babcia dzisiaj. "synek, korzystaj z zycia, bo idzie wojna". Wiekszym problemem jest to, ze ludzie przy urnie zaglosowali na podzegaczy wojennych, a nie to, ze Putin rozjebal wlasnych ludzi, zeby Ukraine docisnac.

Moja to samo, słowo w słowo. I choć siedzi w polityce 24/7 to kompletnie nie ma pojęcia jak działa obecnie świat. "Kocham Tuska" i te sprawy. A jak jej tłumaczysz, że to globalista, podżegacz wojenny, to ci przesoli zupę.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4959 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2024 - 21:55

Jak obstawiacie, będzie powszechna mobilizacja w Rosji? To, że będzie to zwalone na Ukrainę to pewne.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#4960 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 22:00

Nie wiem czy jest nawet taka konieczność. Ja domyślam się co będzie.

 

Fab-1000, w górę aż do Fab-9000 nawet (o ile to obecnie możliwe). Do tej pory maksymalnie użyli Fab-500.

 

https://belsat.eu/pl...om-duze-klopoty

 

Tanio, konwencjonalnie i skutecznie. Pytać można, które miasto obiorą jako pierwsze za cel. Kijów mocno obstawiony OPL i zbyt oczywisty. Odessy nie ruszą, za dużo swoich. Znajdą coś pomiędzy Kijowem, a Charkowem pewnie. Wyczyszczą najpierw OPL, a później zaczną ich napierdalać Fab-ami na oślep i bez dywagacji czy są cywile czy nie.

 

---

Nieoficjalnie są już podobno wizerunki poszukiwanych "do sprawy". Inguszetia. I krąży już teoria, że to ekstremiści na usługach Kijowa. Oczywiście traktować jako RUMINT, choć jestem w stanie uwierzyć, że tak zostanie to oficjalnie przedstawione przez Rosjan. Na 95% zwalą to na Ukraińców, tak wnioskuję.


Użytkownik Jah edytował ten post 22 marzec 2024 - 22:02

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4961 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2024 - 22:09

Jak to co :) Dnipro obstawiam. Bedą równać ziemię pod plan maksymalny czyli Dniepr.
  • Jah lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#4962 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 marzec 2024 - 22:14

Też obstawiam, że na Ukrów zwalą. Na kogo innego by mieli? 



#4963 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 22 marzec 2024 - 22:34

ISIS się przyznało.

 

Czyli CIA i rzymianie ;)

 

Te ISIS to jest piękna historia. Tyle o nich się mówiło swego czasu. Dzień w dzień. Przyszedł covid i chłopaki pojechali na wakacje, akurat dziś wrócili. Życie...


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4964 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Napisano 22 marzec 2024 - 22:37

Za wczasu zapobiegawczo USA uruchomiło ISIS aby wyprzedzic informacje ruskich o kierunku ukraińskim, ale w sumie chuja to da. Bedzie jasne niebo nad Ukraina i trak i tak.



#4965 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 marzec 2024 - 22:43

Głębokie rozkminki, ale przecież zaginione w akcji isis, cia, ukraina to jeden podmiot.
  • kris80 lubi to

#4966 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 marzec 2024 - 22:45

Co masz na myśli, że zapobiegawczo USA ISIS uruchomiły? Czemu chcieli zapobiec? Jakiej akcji Ruskich?


  • rachol lubi to

#4967 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2024 - 23:33

Budujące jest, jak wielu świadomych jest tutaj.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#4968 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 marzec 2024 - 00:12

Promil spoleczenstwa ;) Jutro w TVN cos powiedza i tutaj 10 osob dyskutuje, czy USA/Izrael, czy ruskie czy kto, a zaraz 6 milionow bedzie mowilo jednym glosem. 



#4969 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 23 marzec 2024 - 09:09

Pamiętacie jak mieliśmy dyskusję o jakiś pokurwionym kaszlu, bez gorączki, przeciągającym się przez wiele tygodni? No to chyba jest już odpowiedź.

 

https://www.medonet....l,59904692.html


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#4970 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 23 marzec 2024 - 09:21

 

Pamiętacie jak mieliśmy dyskusję o jakiś pokurwionym kaszlu, bez gorączki, przeciągającym się przez wiele tygodni? No to chyba jest już odpowiedź.
 
 
Hehe i Krzysio "szpryca" Pyrć wjeżdża z ofertą, może nowe środki od fundacji billa wpłynęły.

Użytkownik ejr edytował ten post 23 marzec 2024 - 09:22


#4971 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 23 marzec 2024 - 11:18

O powrocie krztuśca

https://twitter.com/...6520133634?s=19

https://twitter.com/...4520860904?s=19

Polecam profil, dużo statystyk

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 23 marzec 2024 - 11:19

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#4972 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 marzec 2024 - 14:21

Pokazują schwytanych po wczorajszym zamachu i pierwsze przesłuchania w terenie 😆
Słychać że ktoś im zlecił ten zamach , ktoś zapłacił w przeliczeniu 5 koła papieru $, broń była przygotowana, ale nie wiedzą kto to zlecił... sowieckie służby już z nich wycisną każdą zadawalającą ich odpowiedź, nieważne czy to oni czy nie 😆
Przekaz od ruskich był do przewidzenia, jak nie Ukraińcy, to na ich zlecenie...
Prowokacja się udała , nie wierze tu w kolejne brzozy , czeczenów, szoszonow, issis czy inne chuje muje, przekaz idzie że ukraińce.
Zacznie się teraz Bonanza , jak sami mówią nie będzie litości , będzie rozpierducha na maxa.

Użytkownik SKalpel edytował ten post 24 marzec 2024 - 18:42


#4973 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Napisano 23 marzec 2024 - 14:46

Druga kwestia, co to za muzułmańscy terroryści którzy zamiast strzelić sobie w łeb, dają sie złapac... komedia.
Mieli zrobić co zrobili, mieli zostać złapani, teraz bedzie szopka kto, co, jak zlecił i padnie na ukraińców.
Jeśli służby specjalne usa maja wplyw na oświadczenia isis (a jestem przekonany że mają) to nawet puszczone wczoraj oświadczenie ze to isis poszło w próźnie, ruscy zrobią i tak swoje.



#4974 zebro78

zebro78
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGrodziec Town

Napisano 23 marzec 2024 - 16:29

Druga kwestia, co to za muzułmańscy terroryści którzy zamiast strzelić sobie w łeb, dają sie złapac... komedia.
Mieli zrobić co zrobili, mieli zostać złapani, teraz bedzie szopka kto, co, jak zlecił i padnie na ukraińców.
Jeśli służby specjalne usa maja wplyw na oświadczenia isis (a jestem przekonany że mają) to nawet puszczone wczoraj oświadczenie ze to isis poszło w próźnie, ruscy zrobią i tak swoje.

Atak na World Trade Center był trochę lepiej ogarnięty... Tam żaden terrorysta nie przeżył. Co dziwne - samoloty wyparowały, ale za to znaleziono lekko okopcone paszporty sprawców. Wtedy i teraz ktoś potrzebował takich zamachów, by móc na pełnym legalu prowadzić swoją wojenną politykę.


  • kris80 lubi to

#4975 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 marzec 2024 - 17:04

Ukraina mimo wojny chce wylać cement pod atom z USA szybciej od Polski - @BiznesAlert

Ukraińcy pomimo trwających działań wojennych zamierzają wylać cement dwóch nowych reaktorów z USA na początku kwietnia. Polacy mają takie plany na przełom 2026 i 2027 roku. Chcą także wykorzystać rosyjski sprzęt z Bułgarii.

Źródło:

https://biznesalert....nghouse-ap1000/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych