Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6178 odpowiedzi w tym temacie

#2651 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:14

Nie uważam, że rozpierdalanie miasta jest sygnałem dla skrajnych islamistów. Myślę, że i tak wiedzą, że nie mieliby życia u nas, ale w tej sytuacji sprowadzanie tego jak Kosa napisał do konfliktu religijnego jest absurdem i chuj. Jakby to Polak zajebał Polaka, to by były brawa, że zajebał złodzieja, Sebixa i takie tam, natomiast akurat trafiło na ciapatych. Wina jest oczywista, ale to kurwa nie byli uchodźcy co okradali ludzi i gwałcili Polki. Dalej nie piszę, bo za chwilę mi będziecie pisać, że bronię ciapaków. Pozdrawiam serdecznie.

no ok. ale doskonale wiedzieli jakim nie przychylnym okiem ludzie na nich patrzą, teraz dopiero dolali tym oliwy do ognia, psując reputacje i naraźając na niebezpieczeństwo innych uczciwie pracujących obcokrajowców...


  • bekabeka! lubi to

#2652 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:18

.


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:19


#2653 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:18

No wiadomo, że kazdy z wyskakujących z kosą musi się liczyć, że nie wylatuje z nią w celu obrania ziemniaków, nie usprawiedliwiają tego emocje, bo rozumiem zajebać kogoś nożem, kto krzywdzi moją rodzinę, ale nie typa co colę zajebał. Chodzi mi głównie, że ludzie pierdolą, że nie damy się ciapatym i to pokazujemy między innymi tym, że rozjebiemy lokal, który podnajmuje, czy też właścicielem jest Polak. Tam więcej jest lansu gimbazy, niż idei.



#2654 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:20

mnie trochę martwi fakt że co poniektórzy próbują tłumaczyć taką zbrodnie, śmierć za dwie jebane coca cole.... i to w dodatku na forum.... do niedawna pomyslałbym że to niedopomyslenia...

Się ciesz, bo niedawno to za obrażanie i robienie cymbała z gościa, który ma któryś sezon z rzędu 100% wyjazdów dawno byś był z tego forum wyjebany, więc nie ma tego złego kolego :)



#2655 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:20

Ten co zginął siedział w kebabie z kolegą, były jakieś pyskówki z obsługą, później wziął dwie cole i wyszedł nie płacąc, kolega został. Polecieli za nim właściciel i kucharz z nożem. Petardę wrzucił kolega już po zabójstwie.

 

Fakt ukradł napoje, chciał przykozaczyć ale to nie powód żeby kogoś dźgać nożem. 

jeśli tak było to powinni rozkurwić te ich lokale totalnie....



#2656 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:23

Się ciesz, bo niedawno to za obrażanie i robienie cymbała z gościa, który ma któryś sezon z rzędu 100% wyjazdów dawno byś był z tego forum wyjebany, więc nie ma tego złego kolego :)

nikogo nie obraziłem i nie robie z nikogo cymbała, jesli tak to zacytuj.... wielki szacun za wyjazdy ale w tej chwili jakbyś zauwarzył dyskutujemy na inny temat pozdro



#2657 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:26

wielki szacun za wyjazdy ale

No dla mnie nie ma ale, jeżeli ciśniesz na forum kibiców gościowi, który poświęca pół życia GieKSie, to nie ma ale. No, ale wróćmy do tematu.

 

P.S. Objaśniam jeszcze, bo mogłes nie zauwaŻyć. Nie o mnie chodzi z tym obrażaniem.


Użytkownik Lars edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:28


#2658 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:28

Dziś też w radiu coś mówili, że kolejnym atakiem było ich mieszkanie - ktoś im zdemolował.
Jechać z tymi kurwami bo się rozpanoszą za bardzo i finał będzie jeszcze u nas taki jak we francji !

 

No tak z tym że mieszkanie wynajmowane...


Dołączona grafika


#2659 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:28

No wiadomo, że kazdy z wyskakujących z kosą musi się liczyć, że nie wylatuje z nią w celu obrania ziemniaków, nie usprawiedliwiają tego emocje, bo rozumiem zajebać kogoś nożem, kto krzywdzi moją rodzinę, ale nie typa co colę zajebał. Chodzi mi głównie, że ludzie pierdolą, że nie damy się ciapatym i to pokazujemy między innymi tym, że rozjebiemy lokal, który podnajmuje, czy też właścicielem jest Polak. Tam więcej jest lansu gimbazy, niż idei.

No właśnie gdyby go gonił z tym nożem bo kogoś skrzywdził to rozumiem, ale za dwie cole?

 

Ludzie jarają się zamachami na zachodzie i tylko czekają żeby coś sie u nas wydarzyło, żeby powiedzieć że do nas też już "to" dotarło i my im teraz pokażemy. Niestety ale głupota ludzka jest ogromna. Pewnie przed tymi zamieszkami połowa z nich pojadła se w innym kebabie żeby "nie walczyć" na pusty brzuszek. 

 

 

Się ciesz, bo niedawno to za obrażanie i robienie cymbała z gościa, który ma któryś sezon z rzędu 100% wyjazdów dawno byś był z tego forum wyjebany, więc nie ma tego złego kolego :)

Dyć Atest podpadł Suchemu w temacie o II wojnie światowej ;-)


Użytkownik ToJa edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:29

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2660 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:29

człowieku przestań pisać głupoty nikomu nie cisne, to jest reakcja na głupie uszczypliwe posty, pisałem ci byś zacytował te obraxliwe słowa ale gdzie napisałem o tym cymbale? jeśli tak to przepraszam



#2661 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:31

No tak z tym że mieszkanie wynajmowane...

To mogli im tylko potargać ciuchy i spalić koran. ;)


  • Lars lubi to

#2662 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:32

Nie no jak Ty nie kumasz, że robienie kogoś z cymbała, to określenie kilku zwrotów, które użyłeś, a nie bezpośredni cytat, no to nie ma chuja żebyśmy się w jakikolwiek sposób dogadali. Z mojej strony koniec.



#2663 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:33

No tak z tym że mieszkanie wynajmowane...

lokale też chyba były wynajmowane....



#2664 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:36

Nie no jak Ty nie kumasz, że robienie kogoś z cymbała, to określenie kilku zwrotów, które użyłeś, a nie bezpośredni cytat, no to nie ma chuja żebyśmy się w jakikolwiek sposób dogadali. Z mojej strony koniec.

wiem co masz na myśli, ja to nazywam inteligętne ośmieszenie tak działa wielu publicystów i polityków... niema sensu przegadywać się z powodu islamistów pozdro i miłego wieczoru...


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:38


#2665 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:37

Lars nie żebym był adwokatem suchego1985 ale gdzie on tam ciśnie Atestowi?
To że mu coś napisał o gumiokach? Bez przesady, bo kolega z Olkusza bywa czesto bardziej uszczypilyw ;) w stosunku do kolegów po szalu. he
No chyba że edytował posta



#2666 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:45

Lars nie żebym był adwokatem suchego1985 ale gdzie on tam ciśnie Atestowi?
To że mu coś napisał o gumiokach? Bez przesady, bo kolega z Olkusza bywa czesto bardziej uszczypilyw ;) w stosunku do kolegów po szalu. he
No chyba że edytował posta

był edytowany ale nie z tego powodu że tam coś na kogoś pisało,,,, dajcie już spokój....



#2667 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 21:30

mnie trochę martwi fakt że co poniektórzy próbują tłumaczyć taką zbrodnie, śmierć za dwie jebane coca cole.... i to w dodatku na forum.... do niedawna pomyslałbym że to niedopomyslenia.

 

STOP ISLAMIZACJI FORUM.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2668 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 21:38

Myślę, że jakby Piłsudski zawiązał alians z Adolfem przed II WŚ, to tej bójki pod kebabem by nie było, czyli suchy1985 ma rację...


  • Jarecki567 lubi to

#2669 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 21:54

Tak na serio komentując wydarzenia w EŁku, zawiało przedmieściami Paryża, i nie mam na myśli tych ciapatych tylko tą gimboburze pod kebsem. Kiedyś była dyskusja o kondycji społeczeństw zachodnich i tym w Polsce, no to macie tutaj obraz jak to wygląda :)

Najlepsze jest to, że jak na prawdę pojawi się jakaś sprawa "warta krwi" to nikt z tych "walczących" się nie stawi, prędzej spierdoli na zmywak do Pakistańczyka na wyspy.

 

Czy te zamieszki mogą mieć pozytywny wymiar w dłuższej perspektywie czasowej? Wydaje mi się że nie, bo raczej terrorystów to nie przestraszy ani nie zachęci bo zamachy są ukierunkowane w społeczeństwa podzielone religijnie, mające na celu spolaryzowanie nastrojów i radykalizacje muzułmanów. Zamachy w POlsce i tak by nie było, bo nie ma po co.

Dwa, czy ktoś z żyjących muzułmanów stąd wyjedzie? Też mi się nie wydaje, chyba zyska tylko "prawdziwy Polak z prawdziwym kebabem" z Lublina ;-)

Kto na tym zyska? Chyba tylko rząd, zawsze ma teraz tam jakąś podpurkę aby nie musieć ściągać imigrantów do Polski. I też tak to wygląda na filmikach - szpaler policji stoi 100 metrów obok, a gimbaza i najebusy demolują witryny.

 

Jaki jest wniosek dla trzeźwo myślących? Imigracja będzie powodowała, że w przyszłości tego typu incydenty będą zdarzać się coraz częściej. Imigranci będą trzymać się razem i odnosić niechętnie do rodzimej populacji. Polacy będą reagować zrozumiałą ksenofobią. Należy przygotować się psychicznie, fizycznie i materialnie do walki.


Użytkownik terror edytował ten post 02 styczeń 2017 - 21:57

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2670 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:23

Najlepsze jest to, że jak na prawdę pojawi się jakaś sprawa "warta krwi" to nikt z tych "walczących" się nie stawi, prędzej spierdoli na zmywak do Pakistańczyka na wyspy.

 

Nikt sie nie stawi, bo przy dziesiatkach kamer, setkach psow trza byc skonczonym debilem zeby rzucac kamyczkiem w witryne. 

 

Konkretne rzeczy jak sie dzieja to poza kamerami i bez przypalu.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2671 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:25

widze że boli Cię to jak drzazga w fiucie a pejsy podgoliłeś?

 

no widzisz znowu masz rację, gdyby Piłsudski zawiązał alians z Adolfem, nie byłoby takich sytuacji i nikt nie musiałby golić:

0d64bb757d69.jpg



#2672 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:29

Kolesiu, zluzuj...

pomyliłeś adresy



#2673 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:30

no widzisz znowu masz rację, gdyby Piłsudski zawiązał alians z Adolfem, nie byłoby takich sytuacji i nikt nie musiałby golić:

0d64bb757d69.jpg

Twoje foto z FB?



#2674 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:33

Nikt sie nie stawi, bo przy dziesiatkach kamer, setkach psow trza byc skonczonym debilem zeby rzucac kamyczkiem w witryne.

Nie mam na myśli demolowania witryn czy innych tego typu podobnych rzeczach.

Pewnie za kilka lat na zachodzie wybuchnie otwarta wojna etniczna. Jak to bywa, za pewne będą bataliony ochotnicze.

Cytując klasyka:

Przychodzi chwila, gdy nie możemy umykać przed konsekwencjami naszych teorii, gdy wszystko co pomyśleliśmy, domaga się przeżycia (...) wówczas kończy się zabawa, a zaczyna próba


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2675 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 03 styczeń 2017 - 11:36

Co w tym procesie oskarżonego o zabójstwo Ewy Tylman jest takiego szczególnego że wszystkie media od miesięcy na ten temat dostają sraczki, do tego relacje na żywo z sądu...
Przecież zabójstw też niewyjaśnionych jest w chuj a akurat tym się zajmują?
 


  • ToJa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

1 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych


    Marcin.no, Bing (1)