Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6193 odpowiedzi w tym temacie

#2626 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:29

konkretnie gdzie ?



#2627 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:32

"Zaplecze" panewnickiej bazyliki.  


MCMLXIV  :szpada:


#2628 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:45

Na Oblatów też jest chyba żywo.



#2629 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 29 grudzień 2016 - 09:24

Afera w krakowskim sądzie:

 

http://3obieg.pl/tra...wiedliwosci-2-2


  • hanySS lubi to

#2630 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 29 grudzień 2016 - 09:33

Jakby ktoś szukał jeszcze szopki ze zwierzętami, to polecam w Tychach.

Parafia św. Franciszka i Klary.

Warto się wybrać przy okazji  kolędowania

http://tychyofm.pl/


Użytkownik Bojar edytował ten post 29 grudzień 2016 - 09:33

  • melok i paulek lubią to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2631 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 styczeń 2017 - 19:17

ciekawie sie dzieje w Ełku

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html



#2632 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:37

Wychodzą teraz nowe fakty. Okazuje się, ze gościu który zginął to lokalny cwaniaczek dobrze znany prokuraturze.

 

"21-letni Daniel czterokrotnie występował w sprawach w prokuraturze jako podejrzany, a w 2016 roku miał sprawy za groźby i rozbój."

 

Pewnie chciał przykozaczyć i wkurwić ciapatych,  niestety ci nie dali jak widać za wygraną. Trafił debil na debili.
 


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 02 styczeń 2017 - 13:42


#2633 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:10

Nie ma czarno-białych historii, jak sojusz z Hitlerem przed 39 :chamisko:


  • kosa, Fuhrer i Lars lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2634 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 02 styczeń 2017 - 17:45

nie dziwię się, że takie opinie krążą o Polakach, skoro duże zgromadzenie ludzi przed kebabem w Ełku przygląda się jak jakieś debile rozpierdalają lokal i przy tym klaszczą, kurwa dramat. Jakieś najebane sebki rzucają kamieniami, za pewne już zawinięci bo wszyscy mordy odkryte



#2635 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:02

28 osob zawinietych.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2636 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:18

Przejebane - to najprawdopodobniej zwykła bójka z tragicznym skutkiem, jakich wiele jest w Polsce. Ale zostało ubrane to jako konflikt na tle religijnym. Wiadomo, że dobrze się to sprzedaje, ale szkoda, że pod dupie dostaną niezbyt mądre osoby, które dały się zmanipulować. A admini tych fanpage, stron, tylko liczą kasę i tworzą kolejne newsy - oczywiście nie ruszając się nawet do Ełku. Taka spirala głupoty.


  • Lars i LTS lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#2637 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:54

zgadza się, choć z drugiej strony ciapaci widzą że Polska to nie Berlin czy Paryż i tu niema pierdolenia....



#2638 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:58

No i ciapaty, który ma wyprany łeb żeby się wyjebać w powietrze powie "o kurwa, 16 letnia gimbusiara w leginsach wyjebała szybę, chuj, zawracam! To nie dla mnie! "


  • kosa lubi to

#2639 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:03

No i ciapaty, który ma wyprany łeb żeby się wyjebać w powietrze powie "o kurwa, 16 letnia gimbusiara w leginsach wyjebała szybę, chuj, zawracam! To nie dla mnie! "

no fajnie masz racje:) pozdro

 

 

niemiałem na mysli demolki akurat ale...

pewnie gdyby tam nikt nic nie zrobił, w sensie żadnej demonstracji czy tam protestów, pisałbyś kurwa ciapaci zadźgali Polaka a tam nikt nic nie zrobił....


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 02 styczeń 2017 - 19:09


#2640 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:31

Chyba ty bys tak pisal,bo Rulon na pewno nie.
  • kosa lubi to

#2641 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:48

Chyba ty bys tak pisal,bo Rulon na pewno nie.

 a coś Ty jego adwokat czy przyzwoitka? daj sobie spokój z takimi tekstami, napisz coś mądrego albo wnieś coś ciekawego do dyskusji, a nie broń kolegi... no ale cóż wymagać od gościa co ma guminioki w avatarze... niemusisz uszczypliwie komentować każdego mojego postu ale skoro sprawia Ci to przyjemność czy swego rodzaju satysfakcje to prosze bardzo...


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 02 styczeń 2017 - 19:50


#2642 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:51

Nie oceniaj użytkownika po avatarze!

#2643 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:55

Wychodzą teraz nowe fakty. Okazuje się, ze gościu który zginął to lokalny cwaniaczek dobrze znany prokuraturze.

 

"21-letni Daniel czterokrotnie występował w sprawach w prokuraturze jako podejrzany, a w 2016 roku miał sprawy za groźby i rozbój."

 

Pewnie chciał przykozaczyć i wkurwić ciapatych,  niestety ci nie dali jak widać za wygraną. Trafił debil na debili.
 

Kurwa co to znaczy lokalny cwaniaczek?
Zajebały go jakieś ciapaki z kebaba w naszym kraju!
Co było powodem, bo raz czytam że wrzucił petardę do lokalu a innym razem słyszę, że chciał coś ukraść.


  • suchy1985 lubi to

#2644 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:56

Kurwa co to znaczy lokalny cwaniaczek?
Zajebały go jakieś ciapaki z kebaba w naszym kraju!
Co było powodem, bo raz czytam że wrzucił petardę do lokalu a innym razem słyszę, że chciał coś ukraść.

w wydarzeniach na Polsacie gadali że nie zapłacił za dwa napoje, o petardzie nic nie wspomnieli.... 



#2645 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:01

Dziś też w radiu coś mówili, że kolejnym atakiem było ich mieszkanie - ktoś im zdemolował.
Jechać z tymi kurwami bo się rozpanoszą za bardzo i finał będzie jeszcze u nas taki jak we francji !


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:03


#2646 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:04

w wydarzeniach na Polsacie gadali że nie zapłacił za dwa napoje, o petardzie nic nie wspomnieli....


a na tvn już tak ...

 

Gość z pewnością przesadził, ale żeby odebrać mu życie?

 

Z drugiej strony, ten cały Tunezyjczyk tutaj normalnie pracował, nie pobierał zasiłku.

 

Nie można wrzucać go do jednego wora z innymi.



#2647 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:08

pewnie gdyby tam nikt nic nie zrobił, w sensie żadnej demonstracji czy tam protestów, pisałbyś kurwa ciapaci zadźgali Polaka a tam nikt nic nie zrobił....
Nie uważam, że rozpierdalanie miasta jest sygnałem dla skrajnych islamistów. Myślę, że i tak wiedzą, że nie mieliby życia u nas, ale w tej sytuacji sprowadzanie tego jak Kosa napisał do konfliktu religijnego jest absurdem i chuj. Jakby to Polak zajebał Polaka, to by były brawa, że zajebał złodzieja, Sebixa i takie tam, natomiast akurat trafiło na ciapatych. Wina jest oczywista, ale to kurwa nie byli uchodźcy co okradali ludzi i gwałcili Polki. Dalej nie piszę, bo za chwilę mi będziecie pisać, że bronię ciapaków. Pozdrawiam serdecznie.
  • kosa, PRT i Wygan lubią to

#2648 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:10

a na tvn już tak ...

 

Gość z pewnością przesadził, ale żeby odebrać mu życie?

 

Z drugiej strony, ten cały Tunezyjczyk tutaj normalnie pracował, nie pobierał zasiłku.

 

Nie można wrzucać go do jednego wora z innymi.

no jasne, wszędzie są źli i dobrzy ludzie, ale normalny nie wyskakuje i nie dźga nożem, jeszcze rozumiem wpierdol, jakiś liść na twarz itp. po drugie wiedzieli że niesą w swoim kraju i jaka jest sytuacja wokół muslimów... przecież wiadomo było że to nie obejdzie się bez echa...



#2649 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:10

Krzyś pewnego razu słyszę że w tej waszej ulubionej knajpie do której GieKSa tak uwielbia przed i po meczu przychodzić, to jeden typek z Oś Ducha dostał w ryj przez to że powiedział że Turcy to są pojebany naród. 
A dostał z lisica od kolegów od tego całego Jugola.
Na pytanie czemu sobie na to pozwolił i czemu nie było reakcji zwrotnej to mi powiedział ; siedziałem ze znajomymi i z rodzinami. ( chłop ma coś około 50lat ).
Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji w lokalu w Turcji czy tam gdzie indziej jak ktoś lisciuje miejscowego w kajpie.

Kolej huja mi to lata ze tu pracuje i nie pobiera zasiłku.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 styczeń 2017 - 20:11


#2650 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 20:10

Ten co zginął siedział w kebabie z kolegą, były jakieś pyskówki z obsługą, później wziął dwie cole i wyszedł nie płacąc, kolega został. Polecieli za nim właściciel i kucharz z nożem. Petardę wrzucił kolega już po zabójstwie.

 

Fakt ukradł napoje, chciał przykozaczyć ale to nie powód żeby kogoś dźgać nożem. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych