Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6091 odpowiedzi w tym temacie

#2701 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 07 styczeń 2017 - 00:25

A TVPiS to niby lepsza?...

 

Wyborcza akurat pisze o fakturach Kijowskiego.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 00:33

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#2702 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2017 - 01:06

TVP to tragedia. Propaganda jak w TVN tylko bardziej ordynarna i nie ukrywana. Aktualnie najlepiej się ogląda Polsat, nadal jest to telewizja demoliberalna wiec i stronnicza, ale widać ze wyczuli słabość TVN i TVP i postanowili zastosować stara maksymę gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :) i próbują wykreować się na ta obiektywna i profesjonalna. Solorz filantrop zawsze miał łeb na karku ;)

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2703 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2017 - 09:51

W większości mediów jest taka propaganda anty Pis że pan Kaczyński musiał zrobić telewizję swoją



#2704 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 07 styczeń 2017 - 10:45

To niech robi sobie ją za swoja kasę, a nie za publiczną...

 

Zgodzę się, że mimo wszystko najlepiej ogląda się Polsat.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 10:48

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#2705 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2017 - 11:43

To niech robi sobie ją za swoja kasę, a nie za publiczną...

Ależ to jest normalna rzecz, że rząd wykorzystuje aparat państwowy do własnych celów - przecież po to on jest, aby mieć narzędzia do kreowania Polityki i własnej wizji rzeczywistości, do obrony etc. Jak rozumiem, że PO nas przyzwyczaiło do postpolityki, czyli urynkowienia działania dość sporej części państwa, ale nie zmienia to faktu, że Państwo powinno wrócić do gry jeżeli chcemy być w przyszłości czymś więcej niż pionkiem na mapie Europy podatnym na podmuchy spekulantów czy innych sił nam wrogich. Trzeba zacząć robić politykę w platońskim tego słowa znaczeniu, a nie zarządzać.

 

Mnie wkurwia to, że TVP ma bardzo niski poziom (może to jest przejściowe) do tego ta propaganda jest dość wulgarna i pozbawiona programu pozytywnego - główny temat to szkalowanie opozycji, jakieś takie prawię że śmieszkowanie jak z profili na FB etc. Mało to poważne.

Ja mam nadzieje, że opozycja z czasem się wyrobi i na początku 2019 roku Pis mając w perspektywie nadchodzące wybory,  będzie musiał zacząć grać w otwarte karty a nie czaić się jak do tej pory. Die Totale Mobilmachung całego aparatu państwowego, mega populizm, represje etc.

W dłuższej perspektywie Pis powinien obrać drogę Polskiego Peronizmu, bo widać, że tylko taka narracja się sprawdza i jest wstanie w dłuższej perspektywie mobilizować i utrzymywać elektorat - uderzanie w nuty socjalne, populistyczne, lekko patriotyczne. Jakby to się mówi - kto ma większy potencjał "memiczności" ten wygra wybory :chamisko:  Dlatego Duda ma tak absurdalnie duże poparcie, Duda jakby odjebał 2 holocaust to i tak by go ludzie kochali ;-)

o/


Użytkownik terror edytował ten post 07 styczeń 2017 - 11:50

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2706 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 07 styczeń 2017 - 12:10

Propaganda musi być równomiernie rozłożona. Było TVPO teraz jest TVPIS. TVN dalej bastionem peo więc się wyrównuje.
  • Krzyś i Benny lubią to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2707 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 07 styczeń 2017 - 12:51

Tylko nikt nie lubi jak robi sie z niego debila.Krytykowana była TVP za czasów PO, teraz jest jeszcze gorzej.

Mozna ich porównac tylko do komuny ,bo Platforma chyba nie była az tak bezczelna .



#2708 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:15

Telewizji (a konkretniej informacji) od kilkunastu lat nie oglądam bo jest właśnie dla debili i wkurza mnie to bezczelne pranie mózgu. Wszędzie fałsz, kłamstwa, propaganda i pokazywanie rzeczywistości pod swoją wizję świata. Dlatego mowie o równowadze propagandy bo można wybrać z jednych i drugich informacji po trochu.

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 14:17

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2709 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:26

TVP to tragedia. Propaganda jak w TVN tylko bardziej ordynarna i nie ukrywana. Aktualnie najlepiej się ogląda Polsat, nadal jest to telewizja demoliberalna wiec i stronnicza, ale widać ze wyczuli słabość TVN i TVP i postanowili zastosować stara maksymę gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :) i próbują wykreować się na ta obiektywna i profesjonalna. Solorz filantrop zawsze miał łeb na karku ;)


Polsat. To polecam sobie rano posłuchać Bartosza, kurwa, Kurka.

Ja ja tego chłopa nienawidzę. Nie dość, ze chłop jest blank anty rząd, to jest mega bezczelny podczas wiadomości i ze swoimi rozmówcami. Ironizuje, przerywa, głupie komenty i uśmieszki, wrrrr.

Ale generalnie Polsat jest w miarę.

Użytkownik Krzyś edytował ten post 07 styczeń 2017 - 14:29


#2710 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 07 styczeń 2017 - 15:33

Dla odmiany Krzyś zobacz sobie Rachonia w tvp info.jest taki program w niedzielę rano z politykami.
Po tym programie każdy dziennikarz wyda ci się obiektywny.facet jest istna tuba pisu.

#2711 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:15

Za platfusów telewizja robiła dokładnie to samo, co robi teraz, tylko pamięć wyborców jest krótka i macie już rozmyte obrazy z tego co było ponad rok temu.

W linku Kabaret Moralnego Niepokoju z tamtego czasu. Jeżeli oni to parodiowali, to znaczy, że TVP wtedy też nie była cacy.

 


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 07 styczeń 2017 - 19:17

  • Krzyś i ToJa lubią to

#2712 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:42

Unikam od kilku lat telewizji jak mogę(nie mam podpiętego żadnego sygnału od jakiegoś roku,a wcześniej skupiałem się jedynie na Miodowych Latach),ale kurwa jak ktoś ma przy mnie włączone TVP to pomimo nie chęci do PO nie da się tego ogłądać. Gówno w chuj,nie polecam.


  • 19mózG64 lubi to

#2713 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:16

Dzisiaj w wiadomościach o pielgrzymce kibiców

#2714 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 07 styczeń 2017 - 21:20

"A po pielgrzymce, chodziliśmy kraść sobie flagi i spuszczać wpierdol."



#2715 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2017 - 22:00

Polsat. To polecam sobie rano posłuchać Bartosza, kurwa, Kurka.

Ja ja tego chłopa nienawidzę. Nie dość, ze chłop jest blank anty rząd, to jest mega bezczelny podczas wiadomości i ze swoimi rozmówcami. Ironizuje, przerywa, głupie komenty i uśmieszki, wrrrr.

Ale generalnie Polsat jest w miarę.

O jak ja typa nienawidzę. Bezczelny to mało powiedziane. Koleś po prostu lekceważy swoich rozmówców, jest arogancki wręcz chamski. Aż dziwne że jeszcze w tvnie nie pracuje.


  • Krzyś lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2716 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 styczeń 2017 - 10:18

HAhhahah

 

15826811_1272300179484607_64644058627853


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2717 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:28

Śmierć starszego brata potwierdził Jarosław Wałęsa, europoseł PO. Zamieścił też w imieniu rodziny krótkie oświadczenie na Facebooku: "W związku ze śmiercią Przemysława, Naszego syna, brata, ojca pozostajemy w ogromnym bólu po jego odejściu. W tym trudnym dla nas czasie prosimy o uszanowanie naszej prywatności". Tymczasem sam Lech Wałęsa po rodzinnej tragedii wciąż nie zabrał głosu.

To dziwi, bo były prezydent był rano aktywny na Facebooku. Wałęsa zamieścił wpis. który odnosił się do... śledztwa IPN, które wykazało, że dokumenty mające świadczyć o jego współpracy z SB zostały sfabrykowane w latach 80. W ten sposób chciano go skompromitować przed Komitetem Noblowskim.



#2718 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:30

Kasuje post.Kompromitacja.
Tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem.

#2719 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:33

Reforma edukacji przeszła. Brawo :)


  • ToJa, Benny i paulek lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#2720 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:43

Reforma edukacji przeszła. Brawo :)

Pis jedzie po bandzie, Giertych się nawet zakładał że ta cała ustawa to ustawka aby nabić punkty popularności Dudzie który ją zawetuje, a tu proszę.

 

Tak czy siak będzie ciekawie, 2018 wybory do samorządów, 2019 parlamentarne - na 2-3 miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego ;-)

Odważna decyzja, podoba mi się o/

Pora ostatecznego rozwiązania kwestii żydow.... tzn. opozycji o/


Użytkownik terror edytował ten post 09 styczeń 2017 - 16:43

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2721 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:46

Reforma rozpocznie się w roku szkolnym 2017/18, a więc na ponad rok przed wyborami samorządowymi.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2722 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:50

Reforma edukacji przeszła. Brawo :)

z ciekawosci czemu brawo?

mam dwie siostry nauczycielki.jedna wyklada na uczelni druga uczy w podstawówce i mowia ze to zla decyzja.ty tez chyba uczysz wiec z twojego punktu widzenia jakie sa tego plusy?



#2723 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:53

Ustawa wchodzi teraz, ale będzie wprowadzana stopniowo przez kilka lat - tzn. z każdy rokiem obciążenie jednej instytucji kosztem wycofywanych będzie się zwiększało. Nikt nie powiedział, że jak system nie padnie w pierwszym roku to w drugim będzie cacy. NIe wspominając że to jest reforma diametralnie zmieniającą życie lokalnych społeczności - można się na takim czymś wyłożyć.

No normalnie każda władza patrząca na słupki wyborcze darowałaby sobie tej reformy bo efekty będą dostrzegalne z perspektywy pewnie z 10 lat tak jak to było z Gimnazjum - dopiero w ostatnich latach krytyka szkół nabrała charakteru masowego (określenie gimbaza jest tego dobrym przykłądem)

 

 

PS: Borg, ból dupy nauczycieli w 80% wynika z faktu, że się srają o robotę, nic poza tym.


Użytkownik terror edytował ten post 09 styczeń 2017 - 16:53

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2724 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:53

A może ty zaczniesz od tego, dlaczego twoje siostry uważają, że to zla reforma? Bo w tej chwili to brzmi tak, jakby sam fakt, że one uczą, powodowały, że mają pojęcie o funkcjonowaniu całego systemu edukacji.
  • resovia lubi to

#2725 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:59

chocby to ze masz gimnazja profilowane.np wszystko w jezyku angielskim lub francuskim,lub sportowe.po tej reformie takie szkoly nie maja prawa bytu.

druga rzecz tak jak terror pisze.reforma to zwolnienia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

4 użytkowników, 2 gości, 1 anonimowych


    SKalpel, Foxu, Bierny, Rafał