Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#3076 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:47

Przecież w Katowicach chodzą parkingowi

#3077 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:56

Od dwóch miesiecy sa parkometry i parkingowi - wracamy do systemu z parkomatami :)))))

#3078 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:03

ok, dobrze wiedziec. Ja pytam o scisle centrum czyli dworcowa i mariacka. Co w takim przypadku? Skad urzad wie, ile ja tam stalem. Parkingowi nie maja zadnego systemu elektronicznego, zeby to sprawdzic. Maja jakies notesiki, nie wierze, ze kazde auto notuja i ktos to sprawdza. Mam nadzieje, ze ktos wie jak to dziala, place 2zl i pierdole to.

 

Placenie za parkingi w kraju, gdzie placi sei podatek od podatku od podatku strasznie wkurwia. Nie mozemy sie godzic na to, zebysmy placili doslownie za wszystko. Cud, ze w ogole na galerii jest 3h za darmo (to jest prywatny biznes).

Do centrum sie przyjezdza zalatwiac jakies sprawy. Idzie sie na poczte czy do urzedu, to nie jest miejsce wycieczek czy rekreacji (jest ale w godzinach kaj juz za parking nie placisz). To dlaczego ja mam placic za to, ze urzad jest w centrum i chce cos zalatwic w urzedzie? To jest absurd. Rozumiem jak jade autostrada na wakacje to place za wygode, ale nie dosc, ze jest administracja przerosnieta, to jeszcze mam placic, zeby sie do tej administracji dostac. Serio pojebane, nigdy nie zaakceptuje mnozenia oplat.



#3079 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:11

Parkingowy cie pyta ile chcesz stac i za tyle płacisz - wpisuję ci sie to na ten żółty bilet i na tej podstawie możesz chyba wszedzie parkować ( tzn możesz przeparkowywac )
Ja sie z toba zgadzam parkowanie na krótki okres ( do godziny ) aby zalatwic takie sprawy powinno byc za darmo.
Ale wiekszosc ludzi przyjeżdża do centrum do pracy i to ci ludzie sa z poza Katowic - nie placa podatków w Katowicach i zajnuja miejsca mieszkanca którzy placa podatki :-)

#3080 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:32

Co do parkowania w centrum, to się zmieniło tak jak pisze Żywiec - obecnie od jakiegoś czasu są parkometry ale też jest "parkingowy". Nie wiem chyba chodzi i sprawdza czy wykupiłeś bilet. Jakieś dwa miechy się coś srał do mnie jak wyskoczyłem na 5 minut do sklepu, a nie wykupiłem biletu. Mowie jakie parkometry?? No i musiałem mu zrobić przyjemność podejść do tej maszyny i wykupić bilet na 1h po czym odjechałem.

Co do wcześniejszych zasad te karteczki co zostawiali za szybą jak nie podszedłeś do nich zapłacić.
To kilka razy podjechałem innego dnia to uregulować, a kilka leżało w domu a potem do kosza.
Do dziś nie otrzymałem tej kary 50zl za nieuiszczenie, a minęło już ponad rok abo nawet dwa.
Jakiś czas temu dowiaduje się od kupla co pare lat wstecz przy tym robił i mówi, że to był farmazon bo nie mogą ci wystawić tego "mandatu" - opłaty na auto tylko jedynie na osobę. ( jakoś tak to tłumaczył ). I chyba by się zgadzało bo tak jak mówię nic nie przyszło a z dwa miałem nie zapłacone. 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 16 wrzesień 2015 - 22:38


#3081 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2015 - 05:02

Sprawdzają, te auta bo blisko teatru są parkingi i zawsze ktoś chodzi i porównuje z tym swoim notesem. I nie zdarzyło mi się widzieć że ktoś przyjechał i nie szukał tego gościa parkingowego. A przechodzę tam codziennie.
  • Hudy lubi to

#3082 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2015 - 05:07

Z tym nie placeniem tez sie cos zmieniło i teraz juz ścigają jak nie płacisz, ale nie pamiętam co dokladnie

#3083 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:17

za postoj mozna placic przelewem, ja nie szukam nigdy parkingowego.



#3084 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:27

Juz nie mozna.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3085 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:32

mam kwit z 14 wrzesnia z Dworcowej i jest napisane, ze moge zaplacic przelewem do 14 dni.



#3086 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:28

Dziwne, bo ostatnio chcialem tak zrobic to mowil mi parkingowy, ze juz nie mozna. Jak sie nie zaplaci to z automatu jest od razu 50zl. Tyle, ze ja parkowalem w strefie parkomatu na Slowackiego.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3087 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:36

Co do sytuacji na Paderewie to wreszcie coś zaczyna się dziać, wiadomo są zwolennicy jak i przeciwnicy. Jedno jest pewne Przykład Sowińskiego to typowy przykład patologicznego myslenia kierowców w naszym kraju. Dawniej były tylko miejsca dla mieszkańców, wybudowali Sąd, A4, inne biurowce i zaczęło się teraz każdy jadący do roboty w ww miejsca czuje się panem na włościach i w dupie ma tabliczki z informacją ,że to parkingi dla mieszkańców , mało tego niejednokrotnie jakiś przygniot z togą parkował na miejscu dla inwalidy. Trawniki wokół miejsc parkingowych to już przeszlość,  a chodniki są tylko z nazwy.

Najlepszym rozwiązaniem byłyby szlabany i takie są plany ale na razie muszą wystarczyć parkingowi. Dla mieszkańców taka kolej rzeczy to zbawienie bo szlag już trafia jak człowiek szuka placu między 7.00 a 15.00.bo jakiś "kozaczyna " blokuje miejsce dla mieszkańca. Wielokrotnie robiłem wichur jak ktoś chciałbyć bardziej przekumaty niż był, teraz będzie to robił ktoś inny.

Co do info o kartach dla rodzin i bliskich to wystarczy poczytać info (jest w spółdzielni i każdym bloku, pewnie na stronce też- wszystko sie da), Na Sowińskiego karty zaczęli wydawać pod koniec wakacji, .



#3088 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:16

Jak ktos chce cos kupic w Saturnie w zajebistej cenie to może się załapać na wielka wyprzedaż ktora się trafia dwa razy w roku w tej sieci i trwa od dzis do niedzieli. Pozdrawiam :D

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#3089 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:24

Co tam jest ciekawego?


Przyjaźń jest wszystkim!


#3090 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:39

:pijak:drożdżówki kurwa


  • MiRO, Chrmik i Bojar lubią to

#3091 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 17 wrzesień 2015 - 18:52

Miro, potrzebuje taki kabel, mocie tam taki szrot?
4.jpg



#3092 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 17 wrzesień 2015 - 19:41

Miro, potrzebuje taki kabel, mocie tam taki szrot?
4.jpg

W proline dostaniesz za ok. 11zl taki kabel. 


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3093 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:36

Mamy :) tez cos kolo tej ceny co Simao pisze


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#3094 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:41

Mamy :) tez cos kolo tej ceny co Simao pisze

jaaa na pewno za taka cene! pewnie z 25 zl lekko :)


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3095 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:45

Fifa,Fifa,Fifa


Dołączona grafika


#3096 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:46

Simao, Zalezy jaka długość i firma :D

Użytkownik MiRO edytował ten post 17 wrzesień 2015 - 20:47

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#3097 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 17 wrzesień 2015 - 21:18

Fifa,Fifa,Fifa

Brother, Brother, Brother .. ql560

 



#3098 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 18 wrzesień 2015 - 07:49

Miro, potrzebuje taki kabel, mocie tam taki szrot?
4.jpg

Krist jak Ci się nie pali to w niedzielę bedę wiedzial czy mam taki zabytek gdzieś w " kabelkowie "-cena oczywiście free!!! ;-) ale najpierw musze sprawdzić czy posiadam.



#3099 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2015 - 15:26

Kurwa, na Wyspach Owczych internet 10x lepszy niż pierdolona Neostrada w 38 milionowym kraju...

 

4AaLoGv.png


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#3100 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2015 - 16:40

...


Użytkownik terror edytował ten post 18 wrzesień 2015 - 16:41

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych