Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#3051 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:48

żarty żartami ale po tym filmików moje poranne bóle żeber miałyby swoje uzasadnienie. A podobno chrapię, tylko, że tego nie słyszę  :hihi:


grasz w golfa ??

#3052 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:08

Jestem poza Europą kilka dni i ostatnio patrzyłem na zdf vi tu nic innego nie ma a tam kurwa reportaż o Niecieczy pokazywali ich stadion kibiców itd lol

Użytkownik 19CHUDY64 edytował ten post 02 wrzesień 2015 - 21:09


#3053 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:13

grasz w golfa ??

nie rozumiem co ma to wspólnego z tym co napisałem?


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3054 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:15

to Killera sobie zobacz ;)


  • Junior i rabin lubią to

#3055 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:47

Musiałby na Blaszok iść :chamisko:



#3056 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:49

zdupiej, w ciągu ostatnich 5-6 lat 2 razy byłem na głównej reszta to A  :napinka:


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#3057 1964

1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:59

Ksiazeczki ktos ogarnia ? PW jak cos

#3058 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:52

https://www.facebook...thumbnail_video



#3059 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:28

Ważne info co do parkowania na Paderewie !

 

ogłoszenie spóldzielni Paderewy:  http://www.smpaderew...=177&id_skr=217

 

"Kierowców, którzy parkują na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, ale tam nie mieszkają, czekają problemy. Za postój będą musieli zapłacić 150 zł. Inaczej ich auto zostanie odholowane.

 
Władze spółdzielni zdecydowały o objęciu całego osiedla strefą płatnego parkowania. Podpisały już umowę z firmą Park Partner, która zajmie się postawieniem odpowiedniego oznakowania oraz egzekwowaniem należności od kierowców. Tablice z napisem "Uwaga! Teren prywatny, płatne miejsca do parkowania" oraz regulaminem stoją już przy wjazdach na osiedle od ul. Damrota (dojazd do wieżowców przy Sowińskiego 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21). Od środy każdy kierowca, który nie jest mieszkańcem osiedla, a tam zaparkuje, będzie musiał zapłacić 150 zł. Pieniądze będą pobierali inkasenci z Park Partner. Kto nie będzie miał gotówki, może poprosić o bilet kredytowy. Wtedy jednak kwota wzrośnie do 200 zł i trzeba ją będzie uiścić w ciągu siedmiu dni. Wobec kierowców, którzy nie uregulują należności, Park Partner będzie wszczynał postępowanie egzekucyjne. Z regulaminu parkowania wynika też, że inkasenci będą mogli nałożyć blokady lub zlecić odholowanie pojazdów tych osób, które nie będą chciały płacić.

W ciągu kilku najbliższych tygodni podobne zasady zaczną obowiązywać także na osiedlowych parkingach przy Sikorskiego, Granicznej i Paderewskiego. Wyjątek będą stanowiły miejsca postojowe ciągnące się po lewej stronie ul. Sikorskiego. To nie jest teren spółdzielni, więc tam każdy będzie mógł stanąć za darmo.

Z obowiązku płacenia za postój zostali zwolnieni mieszkańcy osiedla. Paderewskiego. Do skrzynek lokatorów pracownicy spółdzielni wrzucają informacje o strefie płatnego parkowania wraz z zaproszeniem do siedziby administracji. Tam lokatorzy mogą odebrać identyfikatory, które będą musieli włożyć za przednie szyby aut.

A jeśli do kogoś przyjadą goście lub dostawa mebli czy sprzętu AGD? - zapytaliśmy w spółdzielni.

- W takiej sytuacji lokatorzy będą musieli telefonicznie, SMS-owo lub mailowo podać numery rejestracyjne pojazdów, które do nich przyjechały. Ich właściciele też będą zwolnieni z opłat - wyjaśnia prezes Grodowska. Numery komórkowe do inkasentów w poszczególnych strefach będą wypisane na znakach. Z kolei adres mailowy to kontakt@parkpartner.pl."

za gw
 
Parodia kurwa.... będę jechał do brata który mieszka na paderewie to będzie musiał wysyłać za każdym razem info do firmy, że do niego jadę (podchodzi to pod inwigilację). Dodatkowo podpisali współpracę z Park Partner (firma, której działania są nielegalnie i przegrywa notorycznie sprawy w sądzie)... mam nadzieje, że szybko zrezygnują z tego pomysłu. Wiem, że na paderewie niektórych mieszkańców wkurwia problem parkowania, ale to nie jest dobre rozwiązanie.

 


Użytkownik Zielu88 edytował ten post 16 wrzesień 2015 - 11:29


#3060 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:08

Na Tauzenie bylo to samo... Kilka miesiecy.

Teraz montuja szlabany na karte.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3061 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:10

Miałem kiedyś  "przyjemność" z tą firmą na samym początku ich działalności ( na TVNie) wtedy było o nich głośno.

Po niezłej awanturze z jakimś łysolem. wezwałem policję na miejsce.  Niestety psy spisały mnie i jego i powiedziały, że nie mogą nic zrobić :(.   Facet od tego partnera był tak bezczelny, że mając komórkę na smyczy nagrywał  ( bez mojej wiedzy) wszystko co mu wygarniałem. Policja również stwierdziła, że nagrania mnie bez mojej wiedzy i zgodny nie jest niczym zabronionym.

Odpuściłem, zapłaciłem.



#3062 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:15

Moj kolega mial podobna sytuacje. Tez grozenie, psy itp. Zadzwonil po kilku kolegow, ktorzy przyjechali z katowka i przedluzaczem :) gosc odpuscil :)
  • 19mózG64 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3063 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:46

 

Ważne info co do parkowania na Paderewie !

 

ogłoszenie spóldzielni Paderewy:  http://www.smpaderew...=177&id_skr=217

 

"Kierowców, którzy parkują na osiedlu Paderewskiego w Katowicach, ale tam nie mieszkają, czekają problemy. Za postój będą musieli zapłacić 150 zł. Inaczej ich auto zostanie odholowane.

 
Władze spółdzielni zdecydowały o objęciu całego osiedla strefą płatnego parkowania. Podpisały już umowę z firmą Park Partner, która zajmie się postawieniem odpowiedniego oznakowania oraz egzekwowaniem należności od kierowców. Tablice z napisem "Uwaga! Teren prywatny, płatne miejsca do parkowania" oraz regulaminem stoją już przy wjazdach na osiedle od ul. Damrota (dojazd do wieżowców przy Sowińskiego 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21). Od środy każdy kierowca, który nie jest mieszkańcem osiedla, a tam zaparkuje, będzie musiał zapłacić 150 zł. Pieniądze będą pobierali inkasenci z Park Partner. Kto nie będzie miał gotówki, może poprosić o bilet kredytowy. Wtedy jednak kwota wzrośnie do 200 zł i trzeba ją będzie uiścić w ciągu siedmiu dni. Wobec kierowców, którzy nie uregulują należności, Park Partner będzie wszczynał postępowanie egzekucyjne. Z regulaminu parkowania wynika też, że inkasenci będą mogli nałożyć blokady lub zlecić odholowanie pojazdów tych osób, które nie będą chciały płacić.

W ciągu kilku najbliższych tygodni podobne zasady zaczną obowiązywać także na osiedlowych parkingach przy Sikorskiego, Granicznej i Paderewskiego. Wyjątek będą stanowiły miejsca postojowe ciągnące się po lewej stronie ul. Sikorskiego. To nie jest teren spółdzielni, więc tam każdy będzie mógł stanąć za darmo.

Z obowiązku płacenia za postój zostali zwolnieni mieszkańcy osiedla. Paderewskiego. Do skrzynek lokatorów pracownicy spółdzielni wrzucają informacje o strefie płatnego parkowania wraz z zaproszeniem do siedziby administracji. Tam lokatorzy mogą odebrać identyfikatory, które będą musieli włożyć za przednie szyby aut.

A jeśli do kogoś przyjadą goście lub dostawa mebli czy sprzętu AGD? - zapytaliśmy w spółdzielni.

- W takiej sytuacji lokatorzy będą musieli telefonicznie, SMS-owo lub mailowo podać numery rejestracyjne pojazdów, które do nich przyjechały. Ich właściciele też będą zwolnieni z opłat - wyjaśnia prezes Grodowska. Numery komórkowe do inkasentów w poszczególnych strefach będą wypisane na znakach. Z kolei adres mailowy to kontakt@parkpartner.pl."

za gw
 
Parodia kurwa.... będę jechał do brata który mieszka na paderewie to będzie musiał wysyłać za każdym razem info do firmy, że do niego jadę (podchodzi to pod inwigilację). Dodatkowo podpisali współpracę z Park Partner (firma, której działania są nielegalnie i przegrywa notorycznie sprawy w sądzie)... mam nadzieje, że szybko zrezygnują z tego pomysłu. Wiem, że na paderewie niektórych mieszkańców wkurwia problem parkowania, ale to nie jest dobre rozwiązanie.

 

 

 

 

Chore kurna... To jak do dziewczyny bede jechał na weekend to co smsa bedzie słać? i co ile on jest ważny, po np 12 godzinach ma następnego wysyłać? co za debilizm...



#3064 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:58

Najlepsze jest to, że mieszkańcy za jakiś czas sami będą pisać do  spółdzielni o rozwiązanie umowy. Tak jak to było w innych miejscach. Ciekawy jestem  ile wzbogacił się podpisujący umowę z tymi przestępcami. Gdyby to była firma od parkowania, to by zatrudniała więcej parkingowych niż prawników.



#3065 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 wrzesień 2015 - 13:09

Na Tauzenie wielu mieszkańców było niezadowolonych, że to potem znieśli, więc nie wiem czy tak szybko te pisma będą powstawać.


Przyjaźń jest wszystkim!


#3066 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 16 wrzesień 2015 - 13:14

W Bytomiu np. ich wypieprzyli



#3067 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:34

Chore kurna... To jak do dziewczyny bede jechał na weekend to co smsa bedzie słać? i co ile on jest ważny, po np 12 godzinach ma następnego wysyłać? co za debilizm...

 

Brat dzwonił do spółdzielni i jeszcze sami nie wiedzą jak rozwiązać problem z rodziną/osobami, które bardzo często przyjeżdżają do mieszkańców. Możliwe, że będzie można dać numery rej. tych osób z uzasadnieniem i też będzie można parkować bez problemu (brat ma 5 letniego dzieciaka i Moja mama co drugi dzień odbiera go z przedszkola więc ciężko ogólnie co drugi dzień pisać do nich zgłoszenie). Ale mogą tego nie wprowadzić i trzeba będzie codziennie zgłaszać.



#3068 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:10

Głupie gadanie piszecie a nie wiecie do końca jak to działa :(
Ja z te firmy byłem zadowolony, parkowanie na krzywy ryj jest mentalności polaka.
Nic na 1000 nie musieliśmy wysyłać byla plakietka gość reszta miała swoje naklejki i gitara :-)
Na paderewie jes parkin piętrowy i jest pusty bo sami cwaniaki za darmo !
  • Łysy lubi to

#3069 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:59

Głupie gadanie piszecie a nie wiecie do końca jak to działa :(
Ja z te firmy byłem zadowolony, parkowanie na krzywy ryj jest mentalności polaka.
Nic na 1000 nie musieliśmy wysyłać byla plakietka gość reszta miała swoje naklejki i gitara :-)
Na paderewie jes parkin piętrowy i jest pusty bo sami cwaniaki za darmo !

Ok rozumiem ale za niedługo obojętnie gdzie nie pojedzie się to trzeba będzie płacić czy pisać podanie o pozwolenie na parkowanie.
Zamiast logicznie powiększać infrastrukture parkingową lepiej wszędzie dawać zakazy, wynajmować firmy parkingowe czy stawiać szlabany. Czasem też musze jechac na inne osiedle np. odebrać coś czy kogoś odwiedzić i wszędzie są te same problemy.


  • borg i Dobrzyk lubią to

#3070 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:07

Branik nie jestem pewny ale oni ich  chyba nie wynajmują, oni to chyba robią za free i zbierają kase za parkowanie.  Wydaje mi się, że gdyby oni byli wynajęci za kasę, to byłoby bardziej kulturalnie i nie jeden raz parkingowy zwracał by uwagę uwagę kierowcom, ze tam nie można parkować, a tak widzą i czekają kiedy będzie można wjebać blokadę.



#3071 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 20:19

Ta firma robi to za darmo - pobiera tylko ta kasę za niedozwolone parkowanie w ten sposób spółdzielnia/wspólnota nie ponosi żadnych kosztów a mieszkańcy mają miejsca parkingowe.

Infrastruktura parkingowa to lipa bo miasto nie jest z gumy, a ludzie to by tylko za darmoche wszystko chcieli - na Paderewskiego jest parking piętrowy na 2000 miejsc i co pusty :chamisko:

Na Tysiącleciu koło bloków najbliżej parku, zoo, wesołego dziwnie armagedon tylko w sezonie bo za parking koło parku należy zapłacić wiec lepiej wbić sie na osiedle.

A co do kultury to to działa w dwie strony . Ja osobiście byłem świadkiem wielokrotnie agresji, wyzwisk, i próby rękoczynów nie ze strony tej firmy tylko ciulików co na krzywy ryj parkowali.



#3072 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:04

Bo placenie za parking to absurd. Sa podatki lokalne od tego. A ten parking co piszesz jest miejski czy prywatny?

#3073 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:34

Bo placenie za parking to absurd. Sa podatki lokalne od tego. A ten parking co piszesz jest miejski czy prywatny?

Na Paderewskiego ? prywatny

Ale jaki absurd Mayek ? parking w centrum miasta musi być płatny.

Parking wkoło wesołego jest za darmo dla odwiedzających wesołe ( tu sie zgadzam że parkingi dokoła parków powinny byc za darmo )

Ale parkingi na osiedlach takich jak Tysiąclecia czy Paderewskiego muszą się jakoś bronic dla swoich mieszkańców .

A rozwiązaniem miejsc parkingowych w centrach miast nie jest rozbudowa parkingów tylko rozbudowa i usprawnienie komunikacji miejskiej .


  • Foxu i terror lubią to

#3074 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:36

Jak jest prywatny to ludzie nie placa i sie nie ma co dziwic. Ja nie lubie placic za parking bo place podatki.

A wlasnie mam pytanie. Postawie auto w centrum na 5h. Zaplace za 1h. Jak mi to ktoa udowodni,ze stalem tam dluzej?

#3075 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:45

Jak jest prywatny to ludzie nie placa i sie nie ma co dziwic. Ja nie lubie placic za parking bo place podatki.

A wlasnie mam pytanie. Postawie auto w centrum na 5h. Zaplace za 1h. Jak mi to ktoa udowodni,ze stalem tam dluzej?

poważnie pytasz ?
:))))
Nie parkowałeś nigdy nigdzie auta w centrum miast ?
W Katowicach wbijasz w parkometrze czas na bilet.
Podatek płacisz w różnych formach nie jednokrotnie nie podwójnie, a wielokrotnie więcej razy za jedną usługę/towar/ czynność - np. podatki drogowe i na koniec płacisz za autostradę :))))

Użytkownik żywiec edytował ten post 16 wrzesień 2015 - 21:58





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych