Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#2951 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2023 - 14:53

A jaka firma mu to organizowała? Czy zakład pracy organizował?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2952 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 12 maj 2023 - 21:09

Terror a omegę obdzwoniles ? Oni są chyba w Zabrzu i Gliwicach.

#2953 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2023 - 22:19

Dzwoniłem

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2954 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 13 maj 2023 - 02:58

Dzwoniłem

Przypomnij się na priv w poniedziałek/wtorek.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2955 hudy1964

hudy1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2023 - 03:14

Szukam roboty kat.B rozważę wszystko

#2956 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 maj 2023 - 23:30

Szukam pracy jako kierowca kat.B ewentualnie magazynier-kierowca. Rozważę każda propozycje.
  • gieksiarz.wnc lubi to

#2957 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 01 czerwiec 2023 - 11:23

Czy jest tu może ktoś po studiach (logistycznych najlepiej) z dobrym angielskim, kto chciałby popracować w korpo przy organizacji transportu? Dwie osoby z GieKSy już do firmy ściągnąłem i nie narzekają :) Praca w Katowicach, poniedziałek-piątek 8-16. Więcej szczegółów na PW.



#2958 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2023 - 06:34

Wrzucam grzecznościowo, może ktoś będzie chętny.

‼️‼️PRACA SZUKA CZŁOWIEKA 😉‼️‼️Zatrudnie osoby na stanowisko murarz ,cieśla szalunkowy, pomocnik budowlany

Praca na terenie KATOWIC dojazd z okolic Żor, Rybnika, Czerwionki -Leszczyn zapewniony.

Wymagania:
Sumienność , dokładność, umiejętność pracy w zespole,

‼️‼️Praca od zaraz!!‼️‼️

Wiecej informacji pod numerem 725243928

Proszę o udostępnienie 🙂

#2959 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2023 - 19:25

Ponawiam ogłoszenie, tym razem szukam pracy za granicą (ewentualnie w grę w chodzi praca w Polsce), niestety nie znam języka niemieckiego, ale przymierzam się do rozpoczęcia nauki, więc na ten moment tylko język angielski.

Aktualnie pracuje jako inżynier automatyk, głównie zajmuje się modernizacją i produkcją maszyn przemysłowych (szeroki zakres, od paletyzacji, transportu po maszyny procesowe). Jeśli chodzi o budowę maszyn to projektuje schematy elektryczne, programuje PLC, pisze DTR i instrukcję obsługi, oraz wymyślam jak dany proces ma być wykonany, aczkolwiek tutaj staram się pozostawić pole do popisu konstruktorom mechaniki, jedynie przedstawiam rozwiązanie i kontroluje prace projektowe.

Mogę rozpocząć od stanowiska technik elektryk / automatyk, programuje sterowniki PLC głównie Mitsubishi, mam małe doświadczenie w Siemensie, ale modernizację i utrzymanie ruchu ogarnę, soft dla nowych mnjejszych maszyn także, schematy elektryczne projektuje w E-plan w standardzie japońskim, ale mam też doświadczenie z schematami niemieckimi, ogarniam także CAD, zaprojektowałem i zbudowałem sam w całości małe maszyny, na pracę magisterską zbudowałem w całości stanowisko do badania wibroakustyki łożysk tocznych. Potrafię ciężko pracować, lubię swój zawód, uważam że się dobrze odnajduje w tym co robię, lecz potrzebuje zarobić normalne pieniądze...

Wykształcenie wyższe, inżynier po Politechnice śląskiej kierunek automatyka i robotyka, magistra właśnie kończę także na Politechnice śląskiej, ale kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, specjalność utrzymanie ruchu.

Jeśli ktoś by słyszał o jakiejś ciekawej ofercie to dzięki za info.

#2960 hudy1964

hudy1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2023 - 07:37

Szukam pracy kierowca/dostawca kat b dzienne zjazdy nie kurierka

#2961 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 16 lipiec 2023 - 09:33

Szukam pracy kierowca/dostawca kat b dzienne zjazdy nie kurierka

U mnie w firmie działa firma przewozowa Farmada.
Wożą towar po aptekach.
Tam spytaj, bo co jakiś czas szukają kierowców na nowe trasy.

#2962 _Bartos_

_Bartos_
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 15 sierpień 2023 - 16:17

C+E bez doświadczenia, codziennie w domu najlepiej jazda w dzień. Orientuje się ktoś gdzie można szukać takiej pracy i na jakie zarobki można liczyć ?

#2963 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 sierpień 2023 - 16:41

Ja na sam początek wziąłem Deltę Trans na Świonach.

Wielu Ci powie zaraz, że to kołchoz bo tak jest, ale przynajmniej nie obchodzić Cie będą żadne uszkodzenia, spalanie. Mają swój warsztat, myjnie, tankowanie na bazie. Dostaniesz na stan starego automata, z robotą też się idzie dogadać.
Najlepiej trafić na pojemniki chepa, albo palety bo szkło od razu bym olał.

Wszystkiego się nauczysz , a później spierdolisz sobie gdzie indziej.

#2964 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 15 sierpień 2023 - 20:24

Znajomy szuka kierowcy na ciężarówki, Praca przy materiale budowanym szalunkowym, załadunki i rozladunki tego samego dnia, Praca w Jaworznie. Jeśli coś więcej moge jutro zagadać o numer tel

#2965 zyto123

zyto123
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2023 - 07:54

c+e międzynarodówka, jak chcesz więcej info to podbij do mnie. Praca bezpośrednio w mojej firmie.


Użytkownik zyto123 edytował ten post 03 wrzesień 2023 - 07:55


#2966 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 wrzesień 2023 - 18:33

Jest robota dla elektryka/teletechnika, Katowice

Jak coś to priv

#2967 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 06 wrzesień 2023 - 12:56

Koledzy i koleżanki robię niezobowiązująco rozeznanie rynku .
Branża budowlana/ elementów złącznych/ zamocowania/ pokrewne branże/ chemia budowlana/narzędzia i elektronarzędzia

Praktycznie od 2008 roku siedzę w handlu .
Z początku stacjonarnie później już mobilnie. Sporo doświadczenia. Przez te lata praca u 2 producentów. Może ktoś prowadzący firmę lub pracujący w pokrewnej branży szuka człowieka jako PH , DT ?

Rozważę zmiany

#2968 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 wrzesień 2023 - 17:08

Pany, słyszał ktoś o dobrej pracy za kierowcę, uprawnienia C+E ?

#2969 Z Trojkata Bermudzkiego

Z Trojkata Bermudzkiego
  • SK1964

Napisano 30 wrzesień 2023 - 22:00

Pany, słyszał ktoś o dobrej pracy za kierowcę, uprawnienia C+E ?

3 posty nad pytaniem masz namiar.

#2970 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 02 październik 2023 - 15:37

Znajomy szuka kierowcy na ciężarówki, Praca przy materiale budowanym szalunkowym, załadunki i rozladunki tego samego dnia, Praca w Jaworznie. Jeśli coś więcej moge jutro zagadać o numer tel


Temat dalej aktualny , jak cos to pw

#2971 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 27 październik 2023 - 13:13

Praca dla studenta / studentki może ktoś jest na AWF i dodatkowo chce zgłębić trochę trening,fizjoterapię itd

Praca w klubie crossfitowym na recepcji głównie weekend : sobota godz 8:30-14 niedziela 10-14 16:30-20:30 bądź w tygodniu w godzinach 14-22

Właściciel prowadzi swoje szkolenia : https://praktycznast...u.pl/szkolenia/
Więc jak ktoś dobre sobie poogarnia to może zyska jeszcze coś na tym :)

#2972 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 listopad 2023 - 11:59

Sobota Pracująca.
Potrzebuje dwóch chłopaków do wynoszenia mebli z domu. Stawka satysfakcjonująca. Sobota lub niedziela.
Ktoś chętny?
604472700

#2973 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 grudzień 2023 - 21:55

Cześć, prowadzę swoją działalność związaną z budową maszyn, utrzymaniem ruchu, modernizacjami mechanicznymi i elektrycznymi maszyn i linii produkcyjnych. Mam doświadczenie zdobyte w wielu korporacjach dla których realizowałem mniejsze jak i większe aplikacje, jestem otwarty na współprace.

#2974 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 18 grudzień 2023 - 20:48

Jest robota dla elektryka/teletechnika, Katowice

Jak coś to priv


Dalej aktualne, głównie instalacje przeciwpożarowe, włamaniówka, monitoring itp.

#2975 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 22 grudzień 2023 - 14:43

Siema.

Ktoś się wypowie o kursach CNC ?.
Jakie warto zrobić , czy w ogóle warto się za to brać żeby potencjalnie zmienić robotę?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych