Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


2980 odpowiedzi w tym temacie

#2926 bartekGKS

bartekGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2023 - 12:36

Praca Kierowca kat B do rozwożenia butli z gazem tele ; 604743387 Mysłowice

#2927 hudy1964

hudy1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 marzec 2023 - 19:48

Szukam pracy na kat.b na pół etatu najlepiej godziny nocne 00:00 do 7:00,8:00 rozwóz pieczywa itp.
  • harry64 lubi to

#2928 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 15 marzec 2023 - 06:15

Szukam pracy na kat.b na pół etatu najlepiej godziny nocne 00:00 do 7:00,8:00 rozwóz pieczywa itp.


Zerknij na OLX ostatnio widziałem ogłoszenie do rozwozu mięsa właśnie w godzinach nocnych firma była z Sosnowca z tego co kojarzę.

Użytkownik Baton edytował ten post 15 marzec 2023 - 06:16

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#2929 GzJ1964

GzJ1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 marzec 2023 - 15:05

Szukam dodatkowej pracy na weekendy przeważnie i trochę godz w tygodniu prawko kat C doświadczenie w pracy na magazynach i większych firmach produkcyjnych może być też praca zdalna przy kompie.Rozważe każda ofertę .

Użytkownik GzJ1964 edytował ten post 24 marzec 2023 - 15:05


#2930 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2023 - 17:37

Koleżanka szuka roboty w logistyce. 2 lata doświadczenia, po studiach, angielski bardzo dobry. Młoda,zdolna,ambitna chce się rozwijać dalej, a obecna robota już na to nie pozwala. Siemianowice-Katowice bądź najblizsze okolice. Za kazde info z góry dziękuję

Ps. Zdjęcia nie będzie:)
  • Mayek lubi to

#2931 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 kwiecień 2023 - 18:30

Roboty nie będzie😎
  • Junior, lolo1989 i paulek lubią to

#2932 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2023 - 14:05

Mam pewien problem. Byłem dość spory czas na l4 a z początkiem roku trzeba planować te urlopy na cały rok. Nie było mnie w pracy to  Kierownik mi sam zaplanował urlop i twierdzi, że został wysłany do Warszawy i już za późno :) 

Pytanie, jakich prawnych argumentów użyć bo to, że jest jebnięty raczej nie wiele zmieni w dyskusji. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2933 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2023 - 14:25

Mam pewien problem. Byłem dość spory czas na l4 a z początkiem roku trzeba planować te urlopy na cały rok. Nie było mnie w pracy to  Kierownik mi sam zaplanował urlop i twierdzi, że został wysłany do Warszawy i już za późno :) 
Pytanie, jakich prawnych argumentów użyć bo to, że jest jebnięty raczej nie wiele zmieni w dyskusji.


Nie wiem co to u Ciebie w firmie znaczy, że "(...)został wysłany do Warszawy i już za późno" , ale bez Twojego podpisu na wniosku urlopowym, tym bardziej jeśli chodzi o urlop wypoczynkowy, kierownik nie może ot tak wysłać Cię na urlop.

#2934 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 08 kwiecień 2023 - 14:40

Kierownik to Cię może w pompkę cmoknąć.

To jest Twój URLOP i to Ty planujesz kiedy chcesz go wykorzystać...

Co innego jakby to był zaległy urlop z poprzedniego roku.

A jak masz dzieci w wieku szkolnym to powinieneś mieć pierwszeństwo w planowaniu urlopu.
______
Pozdro
Pablo

#2935 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 08 kwiecień 2023 - 15:29

Kierownik to Cię może w pompkę cmoknąć.

To jest Twój URLOP i to Ty planujesz kiedy chcesz go wykorzystać...

Co innego jakby to był zaległy urlop z poprzedniego roku.

A jak masz dzieci w wieku szkolnym to powinieneś mieć pierwszeństwo w planowaniu urlopu.

Nie do końca jest tak jak piszesz.
pracodawca może dysponować połową twojego urlopu i ci go zaplanować.
Dzieci w wieku szkolnym to obowiązuje, ale chyba w państwowych firmach, bo np u mnie w pracy nikogo to nie interesuje.
To samo jakiś podpis na wniosku.
Teraz nie ma już w większości firm jakiś wniosków.
Idzie to przez platformy pracownicze i tyle. Nic nie podpisuje się.
Oczywiście może Terror się postawić i pewno coś ugra, ale potem może mieć pod górkę i w razie czego pracodawca nigdy mu na rękę nie pójdzie.
  • tomzkat lubi to

#2936 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2023 - 15:35

Ja i tak mam sie zwalniać po wakacjach ale to jest jakieś skurwysyństwo, że mam prawie cały maj wolny i elo.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2937 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 09 kwiecień 2023 - 00:50

Jak masz się zwalniać to zagraj w statki w maju w robocie 😎
  • Polo lubi to
______
Pozdro
Pablo

#2938 hudy1964

hudy1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 kwiecień 2023 - 17:37

Szukam roboty kierowca kat. B najlepiej nocki

#2939 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 09 kwiecień 2023 - 20:41

Te planowane urlopy to jest pic na wodę wpisujesz bo tak góra wymaga, powiedz wprost kierownikowi ze masz w uju urlop w maju bo masz w wakacje juz zaplanowane i zapłacone wakacje.

#2940 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2023 - 14:53

Koleżanka szuka roboty w logistyce. 2 lata doświadczenia, po studiach, angielski bardzo dobry. Młoda,zdolna,ambitna chce się rozwijać dalej, a obecna robota już na to nie pozwala. Siemianowice-Katowice bądź najblizsze okolice. Za kazde info z góry dziękuję

Ps. Zdjęcia nie będzie:)



Podbijam

#2941 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2023 - 17:39

Roboty nie będzie

 

podbijam :chamisko:



#2942 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 kwiecień 2023 - 07:13

Może któryś z Was lub Waszych znajomych pracuje w salonie optycznym i chciałby zmienić pracę? :) 

 

Praca w Galerii Katowickiej. Pełen etat, umowa o pracę. 


  • Toczmek89 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2943 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2023 - 11:30

Logistyka tzn. co? Projektowanie ogniw dostaw? Spedycja? Dyspozytornia? Zarządzanie stockiem?
Jak spedycja to niech uderza do Hanspedu na Chopina

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2944 19tygrys64

19tygrys64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLędziny

Napisano 25 kwiecień 2023 - 06:05

Pracuje może ktoś jako mechanik na tirach? Mam kilka pytań na priv

TRÓJKOLOROWE DZINY


#2945 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 kwiecień 2023 - 18:28

Ciotka która jest na przedemerytalnym szuka roboty. Ponad 30 lat przepracowane w bankach, ale szuka czegokolwiek, byleby w miarę stabilne godziny pracy i Katowice albo coś z dobrym dojazdem komunikacją z Bogucic. Przy pracy fizycznej wysiłek dopasowany do możliwości 59-latki.



#2946 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2023 - 08:14

Pany, coś na lewo dla gościa 35 lat? Roboty się nie boi. W razie czego proszę o priva

#2947 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2023 - 09:29

Gdzie w regionie jako osoba prywatna zrobie papiery na suwnicę ogólnego i specjalnego rzeznaczenia?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2948 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 12 maj 2023 - 11:14

Zobacz ergo na rozdzieniu

#2949 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 maj 2023 - 13:26

Nie ma. Gliwice/zabrze/ te ergonobdzwonione. Nikt nie ma własnej suwnicy i robia tylko na ogólne. Wie ktoś coś? Chyba nawet KRK wchodzi i w grę.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2950 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 12 maj 2023 - 13:32

Nie ma. Gliwice/zabrze/ te ergonobdzwonione. Nikt nie ma własnej suwnicy i robia tylko na ogólne. Wie ktoś coś? Chyba nawet KRK wchodzi i w grę.

Kumpel robił w tamtym roku na Hucie Katowice .


  • harry86 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych