Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyczka


2236 odpowiedzi w tym temacie

#1726 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 marzec 2018 - 13:51

Dobra, zostanę zjebany za to co pokaże... ale tam w tym klipie jest nasz... mój brat za perka GieKSiarz z krwi i kości... razem wspólnie rozpierdalalismy kola śmierdziela....
https://youtu.be/tkhmz8oRTU8

 

Brat chyba lubi Fear Factory, bo w 1:16 ( jego bandu ) absolutna kopia perkusji. No chyba, że przypadek :)

 


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 19 marzec 2018 - 14:04

  • Lars lubi to

#1727 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 19 marzec 2018 - 15:33

Chada nie żyje. 39 lat, grubo.
Crazy Boys!

#1728 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 19 marzec 2018 - 16:01

16 marca 2018 raper niespodziewanie przerwał swoją wówczas trwającą trasę koncertową, którą rozpoczął krótko po głośnym opuszczeniu zakładu karnego. Władze wytwórni Step Records podały, że trasa została odwołana, ponieważ Chada znalazł się w szpitalu.
 
W noc z soboty na niedzielę 18 marca tego samego roku raper zmarł podczas pobytu w szpitalu w Rybniku. Jak się okazało, trafił do niego kilka dni wcześniej po próbie samobójczej. Muzyk podjął się niej skacząc z trzeciego piętra szpitala psychiatrycznego, z którego przewieziono go do mysłowickiej placówki medycznej. Tomasz Chada podczas próby samobójczej doznał urazu kręgosłupa. Pomimo leczenia obrażenia okazały się śmiertelne. Prokuratura Okręgowa w Gliwicach tego samego dnia wszczęła w sprawie śmierci rapera śledztwo.


#1729 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 marzec 2018 - 16:30

Biorą pod uwagę Mysłowickie szpitale to nie dziwię się że zmarł


Dołączona grafika


#1730 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 marzec 2018 - 16:54

Mówcie co chcecie, ale zostawił po sobie kilka znakomitych płyt jak Proceder czy WGW. Niech spoczywa w spokoju.
  • Miłosz1964 lubi to

#1731 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 19 marzec 2018 - 20:51

Mógł trafić na Szopienice, tam nie ma jak wyskoczyć z okna ;)
  • bendekad lubi to
Crazy Boys!

#1732 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 marzec 2018 - 22:58

Mówcie co chcecie, ale zostawił po sobie kilka znakomitych płyt jak Proceder czy WGW. Niech spoczywa w spokoju.


Ogólnie na żywo bardzo pozytywny i w porządku gość, szkoda

Dołączona grafika


#1733 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 marzec 2018 - 15:22

Dzisiaj dotarł preorder Kękiego, chwilę zarzuciłem w aucie i na pierwszy odsłuch wpadło w ucho, zobaczymy później.

 

 

Widzę, że nikt nie wrzuca, codziennie wlatują na kanał YT tracki z nowego PRO8L3Mu:

 

 

 

 



#1734 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2018 - 15:43

Nikt nie wrzuca bo na spotify od 16 cała płyta ;-)


  • Przemosz i ŻUBR lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1735 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 marzec 2018 - 16:47

Nie każdy ma :)

#1736 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2018 - 17:03

Kurwa jakie to jest męczące ja jebie, typ se gada do mikrofonu. 

 

O ile kawałek FLARY był mega ciekawy i muza i sposób śpiewania, tak te dwa męczą w chuj. 

 

Bez kitu mam wrażenie, że takie teksty to bez wysiłku się robi. 


  • Miłosz1964 i hermano lubią to

#1737 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2018 - 17:26

A w metalu drą ryja i nic nie rozumiesz :) Kwestia gustu. Pro8l3m ma dobre podkłady, bity, do tego w dobry sposób starają się odzwierciedlać trendy dużego miasta w którym zapracowani chcą odreagować a tracący sens - orbitować. Muzyka opisujący rzeczywistość od strony wyziewów, klimacik jest, to sapanie i gadanie do mikrofonu dobrze współgra z treścią. 


  • PRT lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1738 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 marzec 2018 - 17:30

niektóre kawałki, to trzeba dobrze przewertować najlepiej na Rap Geniusie, żeby zczaić o co w ogóle biega ;)

 

Jak wyżej, kwestia gustu, nie raz ktoś mówi: "czego ty kurwa słuchasz?" - nawet nie próbuję wyjaśniać ;D



#1739 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2018 - 17:40

A w metalu drą ryja i nic nie rozumiesz :)
Tyś słyszoł metal  :szydera:  

#1740 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2018 - 17:46

Bo to jest takie samo uogólnienie jak z tym Twoim "gadaniem do mikrofonu" ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1741 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2018 - 18:14

Uogólnienie byłoby gdybym napisał, że cały hip hop to beznadziejne pierdolenie do mikrofonu, a jak odniosłem się do konkretnego przykładu, to jak możesz to nazywać uogólnieniem? To jest subiektywna ocena kawałka, który posłuchałem. 

 

Ty uogólniłeś cały gatunek. 



#1742 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2018 - 18:54

Nie uogólniłem tylko stwierdziłem że w metalu drą ryja na takiej samej zasadzie jak w tych dwóch kawałkach sapią do mikrofonu, bo cała płyta inaczej się prezentuje. Gadanie bez sensu, jak cię męczy że "ja jebie" to nie słuchaj i tyle bo to co piszesz to są argumenty w 100% odnoszące się do gustu a o gustach się nie dyskutuje. Jak się nie podoba coś to napisz konkretnie a nie że sapią, czy tam sepleni ktoś bo kiedyś też pisałeś w ten deseń :)  


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1743 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2018 - 18:58

No kurwa, ale nie podoba mi się, bo sepleni, to co mam jeszcze powymyślać 10 innych rzeczy? Nie podoba mi się jebane seplenienie, to co jeszcze chcesz konkretniej, papier od logopedy? 



#1744 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2018 - 19:01

:rotfl:

No jak ktoś sepleni bo taki ma styl i robi to specjalnie to z czym ty się kopiesz? Przejebany jesteś 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1745 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 marzec 2018 - 19:05

A to jak specjalnie to luz, to już mi się zaczęło podobać. Dzięki!



#1746 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 marzec 2018 - 19:46

A w metalu drą ryja i nic nie rozumiesz :)

To zdanie świadczy o tym, że nie masz bladego pojęcia o metalu.



#1747 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 marzec 2018 - 20:18

A co do fear factory to dla mnie ten kawałek jest ponadczasowy, czas mija a on dalej jak był zajebisty, tak jest, jebany!

 

 

 

 

P.S.

 

 

I jeszcze tak przypomina Sepulturę z najlepszych lat!


Użytkownik Buziol edytował ten post 22 marzec 2018 - 20:19

  • nouzie i Tankofermentor lubią to

#1748 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 marzec 2018 - 20:52

Kurwa jakie to jest męczące ja jebie, typ se gada do mikrofonu.

O ile kawałek FLARY był mega ciekawy i muza i sposób śpiewania, tak te dwa męczą w chuj.

Bez kitu mam wrażenie, że takie teksty to bez wysiłku się robi.


Nie zgodzę się. Album hula od kilku dni w aucie i uzależnia. Oskar, to geniusz, jeśli chodzi o teksty. Ma swój styl, nikt go nie podrobi. Walnij mixtape kilka razy na odsłuch, to siądzie.

#1749 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 22 marzec 2018 - 20:55

Ale szit. Typowy zjazd po dwóch kasowych hitach  :chamisko: 


Crazy Boys!

#1750 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 marzec 2018 - 21:53

A co do Sepultury to tu jeden z najlepszych kawałków metalowych wszechczasów w wykonaniu z Luciano Pawarottim

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych