Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa C


165 odpowiedzi w tym temacie

#76 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 19:56

Kurde, myslalem, ze te mistrzostwa swiata sa w pilce noznej, a w tym temacie sie czuje, jakby tu byla mowa o siatkowce. Ten ma wygrac z tym dokladnie 3:2, to "my musimy wygrac 2 sety, niezaleznie czy wygramy TB". Ja pierdole :)



#77 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 26 listopad 2022 - 20:16

Argentyna za te oszukańcze budowanie legendy na ręce Maradony, za te pieśni pochwalne jakby nic się nie stało, za Messiego wychodowanego dosłownie na sterydach powinna odpaść dziś po srogiej klęsce!!!
  • Krzyś lubi to

#78 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 26 listopad 2022 - 20:19

Ale symulki z obu stron. To są faceci czy łajzy?



#79 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 26 listopad 2022 - 20:20

Południowcy 😁

#80 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 20:20

Co jest zlego w Messim na sterydach? To tak samo jakby gadac, ze dziecko z inkubatora to nie dziecko, bo bylo wspomagane. Wez sie zastanow co ty gadasz, bo to jakas poglowkowata spiewka.


Użytkownik Mayek edytował ten post 26 listopad 2022 - 20:21

  • Mateusz i silny lubią to

#81 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 20:21

Brawo wkoncu zagrali tak jak mieli zagrać z Meksykiem.Cieszy to że zagrali drugi po Szwecji najlepszy mecz.Dalo się tak grać dało więc po chuj takie było pierdolenie że Nas na to nie stać.Bylo ciężko ale dali radę.to cieszy .

#82 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 26 listopad 2022 - 20:27

Co jest zlego w Messim na sterydach? To tak samo jakby gadac, ze dziecko z inkubatora to nie dziecko, bo bylo wspomagane. Wez sie zastanow co ty gadasz, bo to jakas poglowkowata spiewka.


Porównujesz dziecko z inkubatora do chłopaka z akademii któremu się wstrzykiwało hormon wzrostu żeby był lepszy. Weź się zastanów co piszesz.
  • kris80 i adamooo lubią to

#83 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 20:30

Nie zeby byl lepszy, tylko zeby sie prawidlowo rozwinal, bo bez tego hormonu bylby karłowaty. Wiec w sumie dostal te leki, zeby miec szczesliwe zycie. Tak samo jak ludzie maja operacje na rece, oczy, nos, uszy itd. To on dostal na pobudzenie wzrostu.


  • borg i silny lubią to

#84 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 26 listopad 2022 - 20:38

No tak, ale to mu sztucznie pomogło w karierze piłkarza. Jeżeli miał być karłowaty to zobacz ile on musiał tego przyjąć i jak to się ma do chłopców którzy uczciwie pracują żeby dojść na szczyt najpierw w młodzieżowej piłce a potem w w światowej.
  • kris80 lubi to

#85 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 20:48

Ja, strzykawki wziął i w bale przez to dobrze gra. Szkoda, że Koniarek nie wziął, to by my majstra zrobili ;)
  • Toczmek89, marcin_89 i Belfer lubią to

#86 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 20:56

Co za bzdury czy on biega czy skacze?co mają sterydy do stóp?Ilu było koksów piłkarzy którzy biegali jak Bold a ilu pakerów no ale to jest grą w NOGE.Smieszne te umniejszanie Messiemu ,swoje zrobił.

#87 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 26 listopad 2022 - 21:02

Kris to pewnie Madritista i #TeamCristiano 2😆😆

#88 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 26 listopad 2022 - 21:23

Nie przepadam za La Liga, choć lubię czasami zobaczyć jakiś dobry technicznie i taktycznie mecz. Jak już mam się określić to kocham GieKSe a potem PremierLeague😁

#89 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 26 listopad 2022 - 21:32

Brawo wkoncu zagrali tak jak mieli zagrać z Meksykiem.Cieszy to że zagrali drugi po Szwecji najlepszy mecz.Dalo się tak grać dało więc po chuj takie było pierdolenie że Nas na to nie stać.Bylo ciężko ale dali radę.to cieszy .

 

Dużo szczęścia  i Szczęsny.

 

Dużo do poprawy, oj dużo.

 

No, ale są 3 pkty.

 

Skąd to znamy?:)


  • marcin GieKSa lubi to

#90 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 21:58

I oby nie ten final;)

#91 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2022 - 22:00

Cieszmy się ze Meksyk ma o co walczyć.

#92 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 listopad 2022 - 22:09

Meksyk na tą chwilę 6 żoltych kartek
Polska tylko 4.

Przy wynikach po 2-0 Mex, Arg może to zadecydować o awansie.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#93 hoops

hoops
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 26 listopad 2022 - 22:14

Moim laickim okiem, to Milik gra z przodu lepiej niż Lewy, wiadomo Lewy strzelił, ale podczas meczu daje niewiele, mam nadzieję, to się zmieni, bo miewaliśmy dużo słabsze mecze, w  których Lewy "błyszczał", a na MŚ, gdyby nie bramka, mógłbym nawet powiedzieć, że słabiutki.

 

Chwała Cześkowi, że nie zmienił Casha po w 1 połowie, jak zrobiłaby pewnie cała Polska, bo był kluczowy podczas akcji na 1-0. Ogólnie jestem ostrożnym optymistą :) Gramy gnój, ale widać, że to jest w jakiś sposób przemyślany gnój. Czesiek uznał, że jesteśmy chujowi i lepiej bronić, grając blisko naszego pola karnego, niż próbować cokolwiek kombinować. A te kilka sytuacji sytuacji w meczu w sumie ma każdy, więc pewnie liczy, że wpadnie...



#94 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 26 listopad 2022 - 22:21

Moim laickim okiem, to Milik gra z przodu lepiej niż Lewy, wiadomo Lewy strzelił, ale podczas meczu daje niewiele, mam nadzieję, to się zmieni, bo miewaliśmy dużo słabsze mecze, w  których Lewy "błyszczał", a na MŚ, gdyby nie bramka, mógłbym nawet powiedzieć, że słabiutki.

 

Chwała Cześkowi, że nie zmienił Casha po w 1 połowie, jak zrobiłaby pewnie cała Polska, bo był kluczowy podczas akcji na 1-0. Ogólnie jestem ostrożnym optymistą :) Gramy gnój, ale widać, że to jest w jakiś sposób przemyślany gnój. Czesiek uznał, że jesteśmy chujowi i lepiej bronić, grając blisko naszego pola karnego, niż próbować cokolwiek kombinować. A te kilka sytuacji sytuacji w meczu w sumie ma każdy, więc pewnie liczy, że wpadnie...

 

 

Milik i Piątek to drewna.

 

Nasza gra to dno.

 

Ale jak to nam pomoże wyjść z grupy, to ok :)

 

Fajnie było dziś jednak 3 razy wydrzeć ryja:))))



#95 arek

arek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb Katowice

Napisano 26 listopad 2022 - 22:34


Ja bym powiedział,że nawet 4 ,bo przy karnym darlo się 2 razy.

Zaszłyszane dzisiaj z radia.

'' Polski arbiter Szymon Marciniak ,ma dużą szansę sendziować finał MŚ. Czyba ,że w finale zagra Polska ,to wtedy nie.

Użytkownik arek edytował ten post 26 listopad 2022 - 22:37

  • Krzyś lubi to

#96 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 26 listopad 2022 - 22:37

Fajnie było dziś jednak 3 razy wydrzeć ryja:))))[/quote]
Ja bym powiedział,że nawet 4 ,bo przy karnym darlo się 2 razy.

Zaszłyszane dzisiaj z radia.

'' Polski arbiter Szymon Marciniak ,ma dużą szansę seńdziować finał MŚ. Czyba ,że w finale zagra Polska ,to wtedy nie.

 

4 fakt:)



#97 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 listopad 2022 - 22:42

Dziwi mnie to, że pomimo zapowiedzi, że nie potrafimy rozgrywać krótko od bramki, przez pierwsze dwadzieścia minut właśnie tak graliśmy

#98 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 listopad 2022 - 00:57

Meksyk na tą chwilę 6 żoltych kartek
Polska tylko 4.

Przy wynikach po 2-0 Mex, Arg może to zadecydować o awansie.


No tak, ale obawiam się, że my przeciwko Argentynie będziemy częściej faulował niż Meksyk przeciwko Arabii. I tak Cash miał dziś furę szczescia, że nie wyleciał za drugą żółtą, wtedy byłoby idealnie rowno, bo czerwona za 2 żółte liczy się w tej punktacji jak 3 żółte.

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#99 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 listopad 2022 - 01:02

Chwała Cześkowi, że nie zmienił Casha po w 1 połowie, jak zrobiłaby pewnie cała Polska, bo był kluczowy podczas akcji na 1-0.


A dziwisz się? Chop w I połowie powinien wylecieć za drugą żółtą...

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#100 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 listopad 2022 - 07:34

Gdzieś tam czytałem , że ekspert czy tam po prostu miłośnik piłki Arabi Saudyjskiej mówił że oni nie lubią długich piłek i dośrodkowań z bocznych stref boiska. Meksyk znowu nie był za wysoki i też szły lagi gdzie Lewy ponad 10 wygrał pojedynków główkowych, tylko że brakło kogoś kto by to zbierał.
Mnie osobiście bardzo boli ten mecz z Meksykiem , był do wygrania , trener kurwa nie widzi że gra pressingiem przynosi efekty? Chociaż raz na jakiś czas. Tak był wywalczony karny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych