Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa C


165 odpowiedzi w tym temacie

#26 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 18:25

Takie miałem przeczucie, że nie strzeli...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#27 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 22 listopad 2022 - 18:25

Meksyk jest do ogrania!



#28 jaworfans

jaworfans
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 listopad 2022 - 18:42

wstyd na caly swiat z ta nasza gra

#29 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 18:50

Jak mają tak grać a zdobyć majstra jak Grecja albo chociaz wyjsc z grupy, to nie mam nic przeciwko niej.

 

Wielka szkoda, elwra Lewego, cóż, najlepszym piłkarzom świata też się to zdarzało na mundialu - Maradona, Platini...statystycznie musiało się to kiedyś zdarzyć, powiem przewrotnie, że lepiej dzisiaj, niż w fazie pucharowej  :D

 

Cóż, piłka dziś była sprawiedliwa, bo nie zasłużyliśmy na wygraną. Ale na przegraną też chyba nie, xG pewnie wyrównane.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 22 listopad 2022 - 19:08

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#30 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 22 listopad 2022 - 19:01

Mecz spokojnie do wygrania,zagrany zbyt bojaźliwie .Dobrze obrona i Szczęsny.
Lewy fatalnie wykonał karnego i oby nie brakło punktów do wyjścia z grupy.

#31 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 19:02

Teraz trzeba wygrać z Arabią minimum dwiema i wtedy nawet niska porażka z Argentyną może dać nam awans.

 

A do tych, co Arabię oglądali, bo ja robiłem - autobus postawili, czy otwarty fussball grali?


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 22 listopad 2022 - 19:03

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#32 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2022 - 19:02

Lewy przestał drobić i dupa. Medyk slabymy jeszcze bardziej. Nastawieni na x
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#33 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 22 listopad 2022 - 19:12

Jest progres. 

 

Nie przegrywamy na początek.

 

W sobotę wygrać i luzik:)



#34 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 22 listopad 2022 - 19:16

Zawsze myslalem,ze w pilce albo jakimkolwiek innym sporcie chodzi ,o medale,a tu wszyscy dokola pierdola ,o wyjsciu z grupy.
Wyjdziemy z grupy i co ?Wpierdol?
Cel osiagniety ,mozna wracac do domu.Jest fajnie.
  • tomzkat, paulek i Belfer lubią to

#35 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 19:24

Zawsze myslalem,ze w pilce albo jakimkolwiek innym sporcie chodzi ,o medale,a tu wszyscy dokola piedrdola ,o wyjsciu z grupy.
Wyjdziemy z grupy i co ?Wpierdol?
Cel osiagniety ,mozna wracac do domu.Jest fajnie.

 

Oczywiście, że chodzi o medale, dlatego napisałem "zdobędą majstra lub chociaż wyjdą z grupy". Sam szpil 1/8 z Francją czy ćwierćfinał, patrzac realnie, będzie po pierwsze fajną przygodą z emocjami (mam nadzieję), po drugie - jednak sukcesem, bo ja osobiście tę grupę uważam za trudniejszą niż w 2002 czy 2006. 

 

Przecież w PP pewnie też byś się cieszył z wyeliminowania Legii czy Arki, nawet gdyby GieKSa nie zdobyła trofeum finalnie. O ile Argentyna to taka Legia dla naszych, to Meksyk ma się do Polaków mniej więcej Arka do GieKSy - piłkarsko i technicznie lepsi, natomiast możbna ich ambicją zrównoważyć.

 

Więc tak, po ewentualnym pierwszym od 1986 r. wyjściu z grupy będę się cieszył i czekał na więcej :)


  • Krzyś lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#36 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 listopad 2022 - 19:28


A do tych, co Arabię oglądali, bo ja robiłem - autobus postawili, czy otwarty fussball grali?


Grali bardzo bardzo wysoko w obronie. 10 spalonych Argentyny mówi wiele, strzelili 3 gole i wszystkie to spalone. W Pierwszej połowie Arabia miała ciężko wyjść z własnej połowy, Argentyna grała na luzie i bez większego problemu przenosili się w pole karne, pod koniec pierwszej połowy doznał kontuzji ich najlepszy pomocnik i kapitan.W drugiej połowie stało się coś dziwnego. Błąd w środku pola i spóźniony obronca i w sumie trochę bramkarz no i gol dla Arabi a za chwilę kolejny, potem Argentyna całkiem bez jaj, zagrała słabo, jakby im się nie chciało, dośrodkowania niecelne , chaotyczna gra.Na koniec meczu Arabia grała 7 w obronie , bardzo mądrze się bronili. Ja myślę że bramki na tym turnieju już nie zdobędą.

#37 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 19:31

Jest progres. 

 

Nie przegrywamy na początek.

 

W sobotę wygrać i luzik:)

 

Najlepiej jak najwyżej, minimum dwoma golami, bo:

 

ARG - MEX 1 - wtedy moży nas urządzać niska porażka z ARG, decydują bramki między nami a MEX

ARG - MEX X - to samo, przy porażce z ARG decydują bramki między nami a ARG, porażka jedną wtedy nad urządza

ARG - MEX 2 - też to ma znaczenie, bo przy naszym jednobramkowym zwycięstwie z KSA i jednobramkowej porażce z ARG, MEX i KSA mogą się dogadać na wysoki remis w osgtatnim szpilu, tak samo jak Szwecja i Dania


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 22 listopad 2022 - 19:33

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#38 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 listopad 2022 - 19:33

Grali bardzo bardzo wysoko w obronie. 10 spalonych Argentyny mówi wiele, strzelili 3 gole i wszystkie to spalone. W Pierwszej połowie Arabia miała ciężko wyjść z własnej połowy, Argentyna grała na luzie i bez większego problemu przenosili się w pole karne, pod koniec pierwszej połowy doznał kontuzji ich najlepszy pomocnik i kapitan.W drugiej połowie stało się coś dziwnego. Błąd w środku pola i spóźniony obronca i w sumie trochę bramkarz no i gol dla Arabi a za chwilę kolejny, potem Argentyna całkiem bez jaj, zagrała słabo, jakby im się nie chciało, dośrodkowania niecelne , chaotyczna gra.Na koniec meczu Arabia grała 7 w obronie , bardzo mądrze się bronili. Ja myślę że bramki na tym turnieju już nie zdobędą.

 

No z nami pewnie zagrają inaczej, nie zdziwiłbym, się, gdyby był autobus od początku.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#39 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2022 - 20:17

Zawsze myslalem,ze w pilce albo jakimkolwiek innym sporcie chodzi ,o medale,a tu wszyscy dokola pierdola ,o wyjsciu z grupy.
Wyjdziemy z grupy i co ?Wpierdol?
Cel osiagniety ,mozna wracac do domu.Jest fajnie.

Najgorzej, że piłkarze tak myślą: "Krychowiak: Zobaczymy, czy ten punkt da na to, po co przyjechaliśmy czyli wyjście z grupy."


Mexico (0.69) 0-0 (1.04) Poland

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 22 listopad 2022 - 20:21

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#40 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 22 listopad 2022 - 20:43

Jak wygramy z Arabią to "steryd" i spółka będą mieli pełne gacie przed meczem z Meksykiem bo ich porażka równa się out z turnieju i jego koniec kariery reprezentacyjnej. Wygrajmy a sobota może być zajebiście ciekawa.
  • Krzyś i Scifo lubią to

#41 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2022 - 21:58

Mexico (0.69) 0-0 (1.04) Poland

 

odliczyc karnego, czyli 0,76, a byl za darmo, bo Ochoa by to zlapal, wiec chuja zagrali niestety.



#42 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2022 - 09:35

Narazie najsłabszy mecz turnieju Meksyk słaby a my jeszcze słabsi.Co oni kurwa na treningu robia żeby żadnego pomysłu ani schematu nie było!no ale plan wykonany przecież tak mieliśmy grać wg.Krychowiaka.Brak ambicji naszych grajkow totalny i ciężko uwierzyć że nagle coś się zmieni(oby).Najbardziej szkoda bo mecz był spokojnie do wygrania nie licząc nawet tego karnego.

Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 23 listopad 2022 - 09:36

  • Krzyś lubi to

#43 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2022 - 12:47

"Zobaczymy, co z "Beresiem". Jeśli nie będzie mógł zagrać, to wszystko nam się wywróci do góry nogami".

Dramat. 26 ludzi w kadrze i nie ma zmiennika. Inne wypowiedzi też błyskotliwe.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#44 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 listopad 2022 - 14:30

"Zobaczymy, co z "Beresiem". Jeśli nie będzie mógł zagrać, to wszystko nam się wywróci do góry nogami".

Dramat. 26 ludzi w kadrze i nie ma zmiennika. Inne wypowiedzi też błyskotliwe.

 

 

To, gra i inne wydarzenia przypominają mi naszą GieKSe i to od jakiegoś już czasu.


  • Zbig lubi to

#45 Jack68

Jack68
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 listopad 2022 - 01:33

Gra Polski totalnie bez pomysłu, laga do przodu i może Lewy wygro główka i może ktoś zbierze druga piłka. Dno kompletne...

Karny Lewandowskiego , bez komentarza...

 

Jak się gra z pomysłem, z ambicją i bez bojaźni pokazali Japończycy i Kanadyjczycy. Jak my graliśmy przeciwko Belgii a jak Kanada to nawet nie ma co porównywać!

 

Mental i jeszcze raz mental oraz odpowiednia taktyka, ale u nas tylko słychać że tak się nie da grać, że tak nie umiemy itp.

 

Nikt nie oczekuje gry na poziomie Hiszpanów, ale kiedyś też graliśmy defensywnie, ale kontry mieliśmy opanowane... A teraz z Meksykiem nic, zero gry do przodu i tylko laga... Żenada

 

I jeszcze Czesio pierdoli po meczu że to był najbardziej ofensywny skład jaki mógł wystawić... Nosz kurwa ręce opadają. Polscy trenerzy to frajerzy, a nasi piłkarze to lepiej grają w swoich klubach niż w reprezentacji...



#46 Addie96

Addie96
  • SK1964

Napisano 24 listopad 2022 - 08:44

Skład może i bym jeden z możliwie najbardziej ofensywnych, ale to ta sama zasada, jak ktoś mówi, że trzeba grać dwoma napastnikami bo to bardziej ofensywne niż jednym.

#47 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 listopad 2022 - 17:26

Po typerze widzę, że wiara jest w narodzie :)



#48 jaworfans

jaworfans
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2022 - 11:41

Ja już wiem czemu Zalewski był najsłabszy w drużynie on nigdy w życiu nie słyszał o polskiej taktyce made in michniewicz, laga na robercika
  • Krzyś lubi to

#49 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2022 - 13:20

Mam pytanie. Bramkarz Arabii przy wyskoku kolanem złamał szczękę swojemu obrońcy. Czy jakby trafił przeciwnika to byłaby czerwona kartka?
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#50 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2022 - 22:17

Po typerze widzę, że wiara jest w narodzie :)


Bo my nie jesteśmy Argentyną :chamisko:
  • Krzyś lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych