Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry


793 odpowiedzi w tym temacie

#426 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 07 wrzesień 2017 - 12:49

Gdzie najlepiej sprzedawać gry na xboxa one? Będę miał mafie 3 na sprzedaż za ok 2 tyg jak przejdę.

 

OLX, Allegro :-) Ewentualnie zapytaj w punktach wymiany/sprzedaży np w Games for You lub X console w Mysłowicach w Quick Parku


  • batongks i Matt64 lubią to

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#427 Dudzio

Dudzio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 wrzesień 2017 - 18:27

Gdzie najlepiej sprzedawać gry na xboxa one? Będę miał mafie 3 na sprzedaż za ok 2 tyg jak przejdę.

W strefie gracza na Koszutce sporo daja za gry w dobrym stanie 


  • batongks lubi to

#428 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 08 wrzesień 2017 - 09:33

W strefie gracza na Koszutce sporo daja za gry w dobrym stanie 

 

w strefie gracza przy skupie dają ceny o 50% mniejsze niż na allegro czy OLX ;) chyba, że od ostatnich kilku tygodni coś zmienili.



#429 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 wrzesień 2017 - 19:21

Sprzedam Fife 17 na xbox one za 70 zł.

#430 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 09 wrzesień 2017 - 13:32

Znane są wam jakieś promocje na fifa18 na ps4?

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#431 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 13:37

Znane są wam jakieś promocje na fifa18 na ps4?


Wielkich na pewno nie będzie :) ale youtubery zrobili promocje z euro AGD jak Cie coinsy do FUT interesują.

#432 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 09 wrzesień 2017 - 13:41

mysle o playu 4 na zime zeby ponapierdzielac w fife, ile stoją używki teraz? jakie wersje polecacie?



#433 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:11

Organizujemy ligę na PS4? Przydałoby się rozegranie lig, jak było wcześniej, zainteresowanie było spore.

#434 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:11

mysle o playu 4 na zime zeby ponapierdzielac w fife, ile stoją używki teraz? jakie wersje polecacie?

 

za dużo opcji z werjsami to nie masz

 

masz do wyboru Normalne ps4 z dyskami 500 GB albo 1Tb nie pamiętam czy były 250 GB chyba nie.

Druga opcja to te same konfiguracje dysków ale z konsolą PS4 Pro, która ma lepsze parametry, ale to minimalnie. WIelkiej różnicy przy normalnych telewizorach nie będzie.

 

Używki to różnie. Na OLx idzie wyrwać fajne model, celowałbym bardziej w takie gdzie ktoś sprzedaje z jedną - dwoma grami. WIększa szansa, że nie katował mocno konsoli.


  • Bojar lubi to

#435 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:12

Organizujemy ligę na PS4? Przydałoby się rozegranie lig, jak było wcześniej, zainteresowanie było spore.

 

 

ja chętny, załóż temat może albo odśwież stary :)



#436 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 12 wrzesień 2017 - 19:22

Demo fify 18 na ps4 już dostępne w ps store.

Użytkownik 19CHUDY64 edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 19:23


#437 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 wrzesień 2017 - 19:43

Gra ktos w UEFA Champions LeagUE Fantasy?

#438 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:43

W tym roku chyba PES lepszy niż FIFA

#439 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:04

Gra ktos w UEFA Champions LeagUE Fantasy?

Gra



#440 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:50

A grasz jakiejś lidze? Jak tak to podaj kod.

#441 Dudzio

Dudzio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 wrzesień 2017 - 18:05

W tym roku chyba PES lepszy niż FIFA

Grałem przed chwilą w Demo Fify i PES , moim zdaniem Fifa przerasta PES o kilka klas , podstawa to licencje , w PES mobilność zawodników jest strasznie słaba, twarze zawodników jakieś kwadratowe mi się wydawały, sam fakt że w demo Neymar jest w Barcelonie a w Fifie już w PSG to o czymś świadczy. Zgodzę się jedynie z tym że początek meczu i wprowadzenie zawodników jest w PES lepsze. 



#442 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:47

dla niektórych liczą się licencje i twarze, a dla innych fizyka gry



#443 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:15

Kaj najtaniej FIFA 18 na PS 4 Ronaldo edycja ? 289 widziałem najtaniej, coś lepiej da się trafić ?

#444 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:27

2 lata temu też mi się bardziej podobało demko PES-a więc go kupiłem i po miesiącu wymieniłem na FIFE,bo tam po prostu nie było co robić :( Zobaczę w tym roku. W listopadzie i tak ludzie piszą na grupach że wymienią FIFE za PESa i na odwrót więc w sumie nic się nie traci, a może w tym roku będzie ciekawiej w online w PESie



#445 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:44

FUT jednak wciąga, nie ma co gadać :/

#446 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:05

Nie działa mi demo Fify 18 na PC. Po uruchomieniu ekran czarny na 2 sekundy i powrót do pulpitu. Szukałem na necie, ale nie ma żadnej pomocy. Spotkał się ktoś z tym?



#447 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 wrzesień 2017 - 10:20

ja mam od wczoraj PESa, jak długoletni gracz FIFY miałem serdecznie dość tej serii po edycji nr 17, demo FIFY jeszcze bardziej mnie przekonało, że to gówno i nie ma co tracić czasu na granie w takiego raka. Po wczorajszym rozdziewiczeniu PESa, jestem póki co zadowolony, wgrałem licencje klubów więc ten minus już naprawiony, gra w sieci - przyjemniesza, rozgywki - mniej więcej tyle co w FiFIe poza drogą do sławy, ale z a to sporo pod licencją np Uefy (CL czy LE), MyClub jak na razie ciekawszy niż FUT (może dlatego, że to nowość dla mnie) i sporo dawka statystyk przeciwnika, pilkarzy, kombinowanie ze składem - robi wrażenie duże. Miodność samej rozgrywki większa niż FIFY, w sieci nie czułem aby ktoś grał za mnie jak to jest standardowo w FIFIe, wtraźne odczucie między lepszym a gorszym zawodnikiem gdzie w FIFIE mając TOTSa nie było czuć różnicy między zwykłą kartą a jak odpaliły się skrypty to była gorsza niż zwykła więc po chuj wydawać monety na to?

 

Oczywiście opinia jest subiektywna ale też trochę bazująca na wkurwieniu na serię FIFY, która jest zwykłym oszustwem, wpływ na grę przeciętnego gracza często jest ograniczany czego w PES na razie nie uświadczyłem, może za krótko gram... zobaczymy. Jedno jest pewne, nawet jakby jakimś cudem PES się zepsuł albo stracił w moich oczach FIFY nie kupię bo to syf. Świetny pomysł i koncepcja zepsuta przez EA z powodu dojenia gównarzerii z kasy na fifa points.


BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#448 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 wrzesień 2017 - 10:34

W fifie najglupsze jest to, że po obejrzeniu filmików na necie już w ogóle nie wrzucam piłki że skrzydła, bo jest jasno powiedziane że W TEJ wersji to nie działa. Teraz trzeba wbijać pilke mocnym podaniem do środka. I działa. Gol za golem. To samo driven shot. Biegniesz na ukoś, ładujesz 3 kreski strzału i szybko naciskasz ponownie strzał. Gol po długim albo siata. Raz skrypt wbił de gei po nogach. Skrypty i sposoby. Pojebana gra niestety. Fifa 18 wg youtuberow ma być nastawiona na wrzutki. Więc żeby wygrać trzeba będzie do porzygu jebac wrzutki, bo dołem będzie trudniej. Chore granie. Czekam aż wróci Fifa 2001 chyba, wciepa że skrzydłe i przewrotka w okno

#449 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 wrzesień 2017 - 10:44

tak do sierpnia nagrywałem sobie każdy gol po wylewach czy błędach gry, musiałem usuwać na bieżąco starsze filmiki bo nazbierało mi się tego blisko 30Gb i szkoda było mi miejsca na dysku, filmików pewnie ze 100 było, miałem plan złożyć z tego kompilacje w jednym filmie ale odpuściłem, bo w sumie nie ma to sensu - ale to co tam było to żenada, że ktoś tak zepsuty produkt wypuszcza na rynek. Ja tylko uświadomiłem sobie, że za frajera nie będę już robił i nie dam im zarobić, teraz mam nadzieję że PES mnie nie zawiedzie bo już innej kopanej nie ma a w coś grać muszę :-)


BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#450 bolec

bolec
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHelmstedt

Napisano 15 wrzesień 2017 - 20:30

kupować FIFĘ 18, czy nie? Ostatnia którą ogrywałem to 16, jednak ta z leksza zaczyna wkurwiać (wybieganie bramkarzy), a nie wiem czy marnować te ~200 zł. Mam demo, ale mieszane uczucia mam


Użytkownik bolec edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 20:30





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych