Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5264 odpowiedzi w tym temacie

#5176 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2023 - 19:55

Panowie mam problem z autem Mercedes GLK350 zablokowa się i nie da się odpalić. Przy włożeniu kluczyka nic się nie dzieje. Drugi kluczyk nie działa, światła i elektryka ogólnie wydaje się że działa normalnie. Więc możliwe że się zablokował na lini stacyjka, blokada kierownicy kluczyk.

Czy ktoś ma jakiegoś machera co mógłby zerknąć na to od strony elektroniki?


Mi mojego merca ogarniali magicy z dębu ul. Szpitalna. Miałem podobnie i ogarnęli temat :)

#5177 bari

bari
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2023 - 20:25

cmax 1.6 tdci , ile moze kosztowac wymiana świec?

#5178 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 20 grudzień 2023 - 14:23

Szukam pomocy:
- dostaliśmy nowe służbowe Toyoty Corolla Kombi . Mają funkcję bezprzewodowego łączenia z Android Auto bo na pewno ta funkcja działa z Iphone.
Pytanie: czy z androidem też to będzie działało ? Bo wg googla powinno a jednak nie działa lub robię coś źle.
Po kablu śmiga bez problemu.

Telefon to samsung S21fe z najnowszym androidem.

Może ktoś to rozkminiał ostatnio?

#5179 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 20 grudzień 2023 - 14:48

w ustawieniach programisty masz włączone AA bezprzewodowo? musisz kilka razy stuknąć w informacje o wersji i uprawnianiach w AA i aktyawuje się tryb programisty. będzie on dostepne pod 3 kropkami

 

tylko tyle mi przychodzi do głowy. ja łącze się po kablu bo innej możłiwości nie mam :)


Użytkownik Budus edytował ten post 20 grudzień 2023 - 14:49

  • rachol lubi to

#5180 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 20 grudzień 2023 - 17:44

w ustawieniach programisty masz włączone AA bezprzewodowo? musisz kilka razy stuknąć w informacje o wersji i uprawnianiach w AA i aktyawuje się tryb programisty. będzie on dostepne pod 3 kropkami

tylko tyle mi przychodzi do głowy. ja łącze się po kablu bo innej możłiwości nie mam :)


W opcjach programisty nie wyskakuje nic dotyczącego AA a jedyna opcja BEZPRZEWODOWEGO .... to debugowanie bezprzewodowe


Ale nie wiem jak dotrzeć do tych 3 kropek o których pisałeś

W uprawnieniach aplikacji AA wszystko jest przyznane

#5181 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 20 grudzień 2023 - 18:26

Nie te opcje programisty ;)
W telefonie Ustawienia - w lupce android auto wyszukaj - wejdź w niego - i będziesz miał ustawienia AA. Na samym dole wersja w którą kliknij kilka razy aby aktywować tryb programisty. Na górze będą 3 kropki i tam wejdziesz w te ustawienia. Pierwsze z góry to aa bezprzewodowo.

Oczywiście nie wiem czy to zadziała ale to jedyna chyba opcja w ustawieniach AA związana z działaniem bezprzewodowym


Ustawienia - podłączone urządzenia - tam jest android auto. Kliknij i aktywuj tryb programisty. Pisze na podstawie s20


A na necie kaj piszą niby tak

Najczęściej należy postępować krok po kroku zgodnie z poniższą instrukcją:

Włącz w smartfonie Wi-Fi i łączność Bluetooth.
Włącz wykrywanie telefonu przez inne urządzenia.
Na ekranie multimediów w samochodzie wybierz zakładkę Android Auto.
Wybierz swój telefon z listy wyświetlonych urządzeń.
Otrzymasz specjalny kod do potwierdzenia.
Zezwól na dostęp do niektórych funkcji w smartfonie i poczekaj na nawiązanie połączenia.
Korzystaj z Android Auto bez kabla na ekranie multimediów auta.

Użytkownik Budus edytował ten post 20 grudzień 2023 - 18:34


#5182 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 20 grudzień 2023 - 18:53

Nie te opcje programisty ;)
W telefonie Ustawienia - w lupce android auto wyszukaj - wejdź w niego - i będziesz miał ustawienia AA. Na samym dole wersja w którą kliknij kilka razy aby aktywować tryb programisty. Na górze będą 3 kropki i tam wejdziesz w te ustawienia. Pierwsze z góry to aa bezprzewodowo.

Oczywiście nie wiem czy to zadziała ale to jedyna chyba opcja w ustawieniach AA związana z działaniem bezprzewodowym


Ustawienia - podłączone urządzenia - tam jest android auto. Kliknij i aktywuj tryb programisty. Pisze na podstawie s20


A na necie kaj piszą niby tak

Najczęściej należy postępować krok po kroku zgodnie z poniższą instrukcją:

Włącz w smartfonie Wi-Fi i łączność Bluetooth.
Włącz wykrywanie telefonu przez inne urządzenia.
Na ekranie multimediów w samochodzie wybierz zakładkę Android Auto.
Wybierz swój telefon z listy wyświetlonych urządzeń.
Otrzymasz specjalny kod do potwierdzenia.
Zezwól na dostęp do niektórych funkcji w smartfonie i poczekaj na nawiązanie połączenia.
Korzystaj z Android Auto bez kabla na ekranie multimediów auta.



Opcją była zaznaczona ptaszkiem więc to jest ok

Ta druga opcja nie działa bo wczoraj to przerabiałem.
Na forum toyoty napisali że android nie działa z AA bezprzewodowo a info że działa jest z dupy....

Może to kwestia jakiejś kolejnej aktualizacji

Dziękuję za pomoc

#5183 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 20 grudzień 2023 - 20:11

To raczej kwestia radia. Jak ma obsługę aa bezprzewodowo to musi działać

#5184 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 grudzień 2023 - 23:29

A jak już przy AA jesteśmy, ma ktoś link do listy m3u z polskimi programami TV żeby wrzucić do Playera?

#5185 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 21 grudzień 2023 - 13:44

A jest opcja na AA mieć YouTube ?
Oglądam różne poradniki i niby opcja jest

#5186 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 21 grudzień 2023 - 13:50

A jest opcja na AA mieć YouTube ?
Oglądam różne poradniki i niby opcja jest

poczytaj o fermata auto



#5187 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 21 grudzień 2023 - 14:05

Mam zainstalowane ale jak w aucie jestem to nie ma tej ikonki YT . Na telefonie jest a w aucie znika. Jakieś blokady chyba

#5188 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 grudzień 2023 - 16:19

A jest opcja na AA mieć YouTube ?
Oglądam różne poradniki i niby opcja jest

Bezpośrednio przez AA nie ma takiej opcji.



#5189 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 grudzień 2023 - 16:20

Mam zainstalowane ale jak w aucie jestem to nie ma tej ikonki YT . Na telefonie jest a w aucie znika. Jakieś blokady chyba


Ściągałeś z AA Store? Bo ja dopiero jak stąd ściągnąłem FermataAuto to AA widział mi niektóre programy

Użytkownik Muerte edytował ten post 21 grudzień 2023 - 16:21


#5190 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 21 grudzień 2023 - 16:59

Szukam pomocy:
- dostaliśmy nowe służbowe Toyoty Corolla Kombi . Mają funkcję bezprzewodowego łączenia z Android Auto bo na pewno ta funkcja działa z Iphone.
Pytanie: czy z androidem też to będzie działało ? Bo wg googla powinno a jednak nie działa lub robię coś źle.
Po kablu śmiga bez problemu.

Telefon to samsung S21fe z najnowszym androidem.

Może ktoś to rozkminiał ostatnio?

Mam bmw z bezprzewodowym i działa bezproblemowo i na iPhone(carplay) i na s22(androidauto) ale szczerze nie polecam bo bateria leci w takim tempie że ładowanie indukcyjne w aucie nie daje rady.

Użytkownik 19CHUDY64 edytował ten post 21 grudzień 2023 - 17:06


#5191 raven

raven
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 grudzień 2023 - 16:19

Gdzie polecacie nałożyć powłowe ceramiczna?



#5192 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 25 grudzień 2023 - 17:22

Gdzie polecacie nałożyć powłowe ceramiczna?

 

Odezwij się na PW


Tylko do przodu!

#5193 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 styczeń 2024 - 15:22

Czy orientuje się ktoś o możliwości naprawy opony jeżeli jest dziura z boku? Przebiłem oponę dzisiaj na dziurze w drodze- otwór szerokości śrubokręta. Pytam bo nowa kosztuje 700ziko a ta nawet 5tys km nie ma przejechanych…

#5194 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 styczeń 2024 - 15:41

Kup se nową.
  • Klaudia lubi to

#5195 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 13 styczeń 2024 - 20:56

Czy orientuje się ktoś o możliwości naprawy opony jeżeli jest dziura z boku? Przebiłem oponę dzisiaj na dziurze w drodze- otwór szerokości śrubokręta. Pytam bo nowa kosztuje 700ziko a ta nawet 5tys km nie ma przejechanych…

 

Z zasady nie naprawia się opon z uszkodzeniami bocznymi, tam przechodzi sieć kordu i jej rozcięcie znacznie osłabia oponę, gdy taka rozerwie się przy dużej prędkości to może się to kiepsko skończyć.


Tylko do przodu!

#5196 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2024 - 08:28

Myślę że Mustafa wyczerpał temat. Nie kombinuj, wiadomo jest agresja, że szlag trafił Ci prawie new oponę. Ale nie masz wyjścia. Lepiej kupić nową i mieć w przyszłości szansę na kupno kolejnych. Ps ja pół roku temu wjechałem na "przecinak" dwutygodniową oponą. Też byłem zapieniony ale nie pozostało nic innego jak kupno nowej. Pomyśl sobie ,że inni mają gorzej i jedź do przodu.

#5197 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2024 - 08:30

I jeszcze jedno 19scotch64 jeśli rozorałeś na dziurze to zrób zdjęcia dziury i spróbuj powalczyć o odszkodowanie od zarządcy drogi

#5198 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2024 - 12:09

ja też kupiłem nowe zimówki i gdzieś po dwóch miesiącach boczne uszkodzenie więc musiałem nową oponę kupić.  



#5199 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 styczeń 2024 - 14:46

Nowa kupiona a co do próby odzyskania hajsu to zdj dziury i opony wysłać do UM Mysłowic skoro zdarzyło się to przy Quick parku ? A dokładnie na obrzeżnej ?

#5200 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 15 styczeń 2024 - 20:43

tylko w jaki sposób im udowodnisz, że to się stąło właśnie tam? równie dobrze można by zrobić zdjęcia 10 dziur w 10 miastach i do każdego UM wysyłać, że to przez ich dziure w drodze






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych