Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#126 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 14:32

pierwsze 6gemów to była miazga:) nie pamiętam żeby był wynik 3:3 a minęło z 50minut meczu....

Ja czaiłem się na przełamania ze strony Ferrera.

po tym co Stasiu zrobił z Cilicem i dziś w 2. secie z Rao, to półfinał może być przedni :) jestem ciekaw jakie kursy wystawią



#127 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 18:23

Teraz gra Garcia z Djokiem i mecz palce lizać. Baardzo dawno nie oglądałem takiego pojedynku.



#128 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 19 kwiecień 2014 - 21:00

to co dziś wyprawiali w ringu Djoković i Federer, zmiażdżyło mi mózg. Dawno nie widziałem takiego meczu.



#129 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2014 - 16:32

No i po finale, ogólnie wszystkie sety były średniej jakości...Wawrinka na początku tragedia, tak jakby się umówił z Federerem: " a masz to "...później zaczął się rozkręcać aż w końcu rozkręcił się, nie popełniał błędów przez które 1 set przegrał no i wygrał...ani on ani Federer nic wielkiego nie pokazali, jedynie ten 1 wyeliminował błędy no i wygrał...za 2 tygodnie Madryt, a później mój ulubiony turniej Rzym no i w końcu później Wielki Szlem :)



#130 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 01 maj 2014 - 10:26

gdzie i ile kosztuje teraz godzina wynajecia kortu w KATOWICACH?



#131 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 maj 2014 - 10:37

Ceglana - chyba koło 35 - 30 za h jak dobrze pamiętam, Bażantów - 100 za h (ich tam pojebało niestety)...Słowian - 20 za h (nawierzchnia sztuczna)...



#132 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 maj 2014 - 17:17

Tu też zawsze jakieś grosze płace (nie pamietam ile) ale wiadomo,rekompensata bo to sosnowiec

 

http://www.tenis.sosnowiec.pl/


Dołączona grafika


#133 eMG

eMG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 maj 2014 - 08:20

W Parku Śląskim na Budowlanych ceny też w granicach 30-35pln/h (pon-pt do 16:00 18pln).

Sosnowiec na pewno relatywnie tańszy, choć grałem tam tylko w balonie i też nie pamiętam cen. 

Jest Proten na Szopienicach, ale tam jest jakaś modernizacja i nie wiem kiedy otworzą, poza tym jeszcze Zadole i Ceglana, ale cen też nie znam. 

Jakby komuś pasował Mikołów to są też korty przy drodze do Tychów - http://www.korty-mikolow.pl/. 

Strona raczej nieaktualna, ale jak grałem w tamtym sezonie to ceny były odczuwalnie niższe od katowickich.

 

Poza tym, od tego sezonu mamy o 1 ośrodek tenisowy mniej w Katowicach, bo w listopadzie wyburzyli korty na Astrów, na których zawsze grałem :(. Miał tam ponoć powstawać jakiś biurowiec, dzieje się tam coś w ogóle, wie ktoś?  



#134 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 maj 2014 - 14:57

Dzisiaj finały ATP  w Madrycie...wczoraj widziałem końcówkę Ferrer Nikishori - 10 piłek meczowych i Japończyk dalej, nie powiem podoba mi się jego gra, szczególnie zagrania przy siatce w bok kortu...dziś finał z Nadalem go czeka, ciężka sprawa, Nadal wypoczęty a Nikishori 3 h wczoraj z Ferrerem grał...więc raczej Nadal król mączki powinien sobie poradzić...u kobiet Halep - Sharapova - Sharapova na razie idzie jak burza po Stuttgarcie, no ale zobaczymy, liczę na Halep, choć bilans bezpośredni nie wskazuje na to...



#135 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 maj 2014 - 20:09

Wielki pech Nishikoriego...



#136 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 maj 2014 - 20:15

Kontuzja? On gral z urazem.

#137 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 maj 2014 - 20:22

Kontuzja, już wczoraj z Ferrerem był masowany i takie tam...pech wiadomo, co nie zmienia faktu, że pojawił się ciekawy zawodnik, który za niedługo może namieszać bo pierwszy set dziś z Nadalem to mistrzostwo świata...i tak już osiągnął duży sukces: pierwszy Azjata w 10 męskiej w rankingu od wczoraj...



#138 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 maj 2014 - 20:39

...a nasz Jerzyk dalej swoje :/



#139 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 maj 2014 - 20:46

Z nim to ja nie mam pojęcia co się dzieje, 2 piłki meczowe i zajebał, ostatnio często wygrywa 1 seta i później w ostatecznym tragedia się zaczyna...jak się nic nie zmieni, będzie musiał pomyśleć nad zmianą sztabu czy cholera wie czego...mam nadzieję, że odpocznie, poćwiczy i w Wielkim Szlemie pokaże na co go stać...



#140 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2014 - 20:37

Dziś koniec ATP i WTA w Rzymie - u kobiet wszystko powraca do normy - Selena nie do rozwalenia, z lekkością zdobywa 60 tytuł, u mężczyzn - Djoko - Nadal finał - Djoko wygrywa 2 do 1 i niewiadomo czy w tym roku nie przerwie hegemonii Nadala w Paryżu...w ogóle ciekawie się zapowiada, dla mnie czarnym koniem może być Nishikori, ale jak będzie to niewiadomo, Wielki Szlem swoimi prawami się rządzi, choć mam nadzieję że będzie kilka niespodzianek i w końcu nasz Janowicz odpali...



#141 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2014 - 17:33

Oglądam tak RG i taka zawodniczka sobie gra, niezły pączuś  :szok:

 

ten_g_taylor-townsend2_mb_600.jpg


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#142 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 maj 2014 - 17:59

a) tennis kobiecy to nie jest AZ taka profesjonalna dyscyplina. Mam na mysli porownanie z tym jak dobrym trzeba byc u chopow, zeby byc w top 10. Taki Djoko to jest klasa. U bab Wozniacki byla 1 a ona gra lipnie i nie ma charakteru do tego.

b) to, ze ona jest ruba to nie jest az taki minus. Ja waze ponad 100kg a zapierdalam do kazdej pilki, ciezko powiedziec, czy ktos mega chudy jest lepszy. Tsonga nie jest jakis szczuply a gra na wysokim poziomie.

 

Rooney nawet plaskiego brzucha nie ma a zapierdala sprintem 90 min.

Wenus jest pierdolna jak chop i sila miazdzy przeciwniczki. (oprocz dzisiejszego meczu haha)


Użytkownik Mayek edytował ten post 28 maj 2014 - 18:01


#143 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2014 - 19:40

Mayek, ino ta czarna jest w okolicach dwusetnego miejsca w rankingu ;)



#144 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 maj 2014 - 19:46

nie wiem kto to jest, opisuje ogolnie rzeczywistosc tzn. ze nie trzeba byc mega chudym i wyzylowanym jak nie wiem, Chodakowska? (haha), zeby dobrze grac w tennisa. Pojebala mi sie Serena z Wenus tak w ogole;)
 


Użytkownik Mayek edytował ten post 28 maj 2014 - 19:46


#145 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 maj 2014 - 09:54

To jest Taylor Townsend - bodajże 18 lat, wczoraj wyeliminowała Cornet, wcześniej na jakimś turnieju serii ATP wyeliminowała też jakąś znaną zawodniczkę, warunki pododne do Williams, ogólnie masa duża jak i siła oczywiście, choc techniki dziewcze trochę ma i po korcie też umie się poruszać...u Kobiet to jak na każdym wielkim szlemie co jakiś czas: niespodzianka goni niespodziankę :)



#146 Cuba

Cuba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 maj 2014 - 11:33

Radwańska odpadła z Roland Garros, tenis w Polsce prezentuje się mizernie, Janowicz też bedzię bez szans z Tsongą 



#147 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 30 maj 2014 - 12:19

Radwańska odpadła z Roland Garros, tenis w Polsce prezentuje się mizernie, Janowicz też bedzię bez szans z Tsongą 

 

 

Żart, prowokacja :)?



#148 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 maj 2014 - 13:28

Już od dawna powtarzam, że Radwańska jest zawodniczką pół\ćwierćfinałową i trzeba się cieszyć, że i tak wyrabia czasem 120% tego co powinna.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#149 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 maj 2014 - 14:31

Ja nie wiem jak można napisać, że Janowicz nie ma szans, nie ma ostatnio formy, to fakt, ale Tsonga w tym sezonie też nie zachwyca, a biorąc pod uwagę bilans meczów bezposrednich to mimo wszystko jest 1 do 0 dla Jerzyka na tej nawierzchni...ostatnio z Nieminem'em można było zobaczyć, że coś się dzieje lepiej, że powracają pewne dawne zagrania, pewność siebie i schematy...moim skromnym zdaniem taką opinię jest wstanie przed meczem napisać tylko człowiek co Tsongi wyników nie zna, co Jerzyka z Nieminemem nie widział i co gorsze Jerzykowi nie kibicuje :) ja tam mam nadzieję, że Murzyna powiezie :)



#150 Cuba

Cuba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 maj 2014 - 15:48

Mizernie nie znaczy najgorzej:) Patrząc z perspektywy takiej, że Polacy dochodzą w tym turnieju do 2 rundy jakąś rewelacją też bym tego nie nazwał. Mimo wszystko liczę na Janowicza, bo chłopak ma wielki potencjał, zobaczymy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych