Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2851 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 luty 2022 - 15:21

Ja uzupełniałem się w potas, magnez i sól



#2852 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 luty 2022 - 15:43

prawie kazdy smak jest dobry i nie jebie niczym
Kiedyś mi dałeś swoją do skosztowania i mówiłeś, że nie jebie niczym, a jebało polopiryną :chamisko: nie wierzę Ci.

 

Ale swoją drogą, zajebisty smak i co, wycofali z produkcji duże opakowania, tylko są do kupienia saszetki 30 gramów? To jakaś kurwa strategia, czy jaki chuj? 



#2853 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 luty 2022 - 16:35

Kiedyś mi dałeś swoją do skosztowania i mówiłeś, że nie jebie niczym, a jebało polopiryną :chamisko: nie wierzę Ci.

Ale swoją drogą, zajebisty smak i co, wycofali z produkcji duże opakowania, tylko są do kupienia saszetki 30 gramów? To jakaś kurwa strategia, czy jaki chuj?

Activlab ma jakas problen z dobrymi produktami,kiedys dobra przedtreningowke mieli i nie wiem czemu jej juz nie kupisz.

#2854 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 luty 2022 - 18:22

Tak jak wyżej. Sól plus potas. Magnez nie jest jakiś konieczny bo np. w moim przypadku na skurcze ma wpływ potas. Magnez nic. Przy adaptacji wskazany również mg, no i najlepiej to po prostu min 2 litrry dziennie dobrej mineralki któa ma ze 100 mg w litrze. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2855 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 07 luty 2022 - 18:26

Kiedyś mi dałeś swoją do skosztowania i mówiłeś, że nie jebie niczym, a jebało polopiryną :chamisko: nie wierzę Ci.

 

Ale swoją drogą, zajebisty smak i co, wycofali z produkcji duże opakowania, tylko są do kupienia saszetki 30 gramów? To jakaś kurwa strategia, czy jaki chuj? 

 

Taka strategia, że zostały już tylko saszetki, to sprzedają tylko saszetki. Przy obecnej cenie surowca, takie białko musiałoby kosztować grubo ponad 200 PLN, a kto dziś da 200 za Activlab...  Wiele firm ma jeszcze stoki z białkami sprzed mega podwyżek, pewnie jak się wyprzedadzą i cena się unormuje (czytaj będzie już tylko drogo lub mega drogo) to i Activlab wrzuci nową partię.

Ta polopiryna to jebie tak sama z siebie, czy trzeba ją rozpuścić? Jak wali polopiryna? 



#2856 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 luty 2022 - 19:44

Jak rozpuścisz polopirynę to ma taki chujowy posmak i taki sam czułem w odżywkach, z wyjątkiem tego active laba. Jedna saszetka ponad 5 zł kosztuje. W związku z powyższym trzeba będzie się przestawić na Skyr :)

#2857 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 luty 2022 - 14:52

Bierzecie jakies dodatkowe witaminy na ketozie ?


Omega 3
Potas
Multi

Dołączona grafika


#2858 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 luty 2022 - 15:51

Dostałem info z Activelab, że nie produkują w słojach tej odżywki o którą pytałem.

#2859 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 luty 2022 - 16:43

Mial byc Arnold Schwarzenegger, a przez Activlaba bedzie Arnold Boczek :chamisko:



#2860 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 luty 2022 - 16:53

2022 a Ty nadal jesteś debilem :(
  • Mayek lubi to

#2861 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 luty 2022 - 17:10

ale przynajmniej forma jest :lol: A pewne rzeczy sie nie zmienia.  Ty, robilem plan Simao, jak chcesz, to sie zglos, tylko to trzeba cisnac ostro ;)



#2862 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 luty 2022 - 07:04

Chyba mamy z Simao inne parametry.
Ja na spokojnie sobie cisnę na bieżni "spacery" po 5km, a jak kończę robotę to po "spacerze" idę za niedługo spać, stąd właśnie chęć zakupu odżywki.

Lekarz kazał mi brać jakieś tabsy na nadciśnienie, ale obstawiam, że to może jakieś powikłanie po covidzie i przejdzie. To też mobilizuje przyznam :chamisko:
  • Simao lubi to

#2863 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2022 - 21:49

Polecacie jakąś stronę/kanał na YouTube z przepisami (dieta zbilansowana) ?

#2864 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 luty 2022 - 14:32

Policzona szama :chamisko:
  • WzG i hermano lubią to

#2865 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2022 - 14:16

Szukam odżywki białkowej z Activlab De lutego whey i za chuj nie umiem znaleźć dużego opakowania, tylko saszetki po 30g.
Przyznam, że to pierwsza odżywka, która nie jebie polopiryną i dlatego ją chciałem zakupić


Białka z KFD polecam. Elegancko czuć każdy smak. Najlepiej z mlekiem, wtedy jeszcze lepiej smakuje
  • kmwtw i Lars lubią to

#2866 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 luty 2022 - 17:32

I nie ma tego pojebanego gorzkiego posmaku? 



#2867 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 luty 2022 - 07:35

Jak dla mnie to najlepsze białko, które kiedykolwiek miałem to Biotech Iso Whey. Polecam spróbować, chociaż podrożało srogo. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2868 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 luty 2022 - 08:16

Ja mam teraz nutrend i chujowe jest,nie polecam. Kfd faktycznie ma dobre białka,ale ceny wyjebali ostro.

#2869 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 luty 2022 - 22:01

I nie ma tego pojebanego gorzkiego posmaku?


Nie ma

#2870 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 19 luty 2022 - 00:58

Białka z KFD polecam. Elegancko czuć każdy smak.

 

Elegancko, kurwa, szacuneczek!  :dead:

 

:sprzet:


Użytkownik Krist VB edytował ten post 19 luty 2022 - 09:04


#2871 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 luty 2022 - 10:50

Trapi mnie jak liczyć kaloryczność wypitej wódki. Co źródło to inaczej. Chodzi mi o to, że pół litra wodki plus minus ma 1000 kalorii, jednak nie można chyba tego liczyć twardo i porównywać np. ze zjedzonymi burgerami które też mają powiedzmy przykładowo 1000 kcl. Wódka będzie przecież spalana w pierwszej kolejności, nie posiada tłuszczu itd. Ma ktoś wiedzę na ten temat? Mówię o czystej wódce, nie zapijanej jakimiś sokami i nie przegryzanej żarciem.

#2872 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 19 luty 2022 - 13:55

Jak liczysz kalorie to 1000 z wódki ma tyle samo co z burgera z frytkami.
Wartości odżywcze wiadomo, na korzyść burgera, ale bilans kaloryczny w jednym i drugim przypadku daje 1000 kcal.

#2873 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 luty 2022 - 15:23

Nie zgodze sie. Tyle samo to ma tylko na papierze. Burger to wolowina, tluszcze i weglodowany, a wodka rozpierdala gospodarke wodna w organizmie. Tego tematu mi sie nie chce ciagnac, ale bilans kaloryczny to nie wszystko. Jezeli ktos tak uwaza, to niech sie zywi w macu kontra zdrowa dieta, to zobaczy efekty. I w sumie wiecej tego tematu nie ciagne, bo kazdy wie swoje :P



#2874 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 luty 2022 - 15:59

Typ z kfd mówił z kolei, żeby liczyć przy wódce średnio 50% kalorii z tego co jest na papierze bo duża część energii z wodki jest uwalniana w organizmie w postaci ciepła.

#2875 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 luty 2022 - 16:04

Jaki jest cel w ogole liczenia kalorii z wodki? Idziesz sie najebac i tyle. Potem wracasz do treningu i jedziesz swoje. Po chlaniu sie nawadniasz, zeby nie miec kaca. Ten 1 dzien co ci zmieni? Na igrzyska nie jedziesz ;)

 

Jest cos takiego jak przyjemnosc z jedzenia/picia. Wplyw psychiki na zdrowie, na trening. Idac chlac idziesz chlac. Nie myslisz, czy ci cos spadnie czy ze se trening zepsujesz.

 

Zasadnicza roznica jest picie "na wesolo", niz "na smutno" (chlanie w domu samemu). Jak bedziesz myslal o wodce w kategoriach kcal to wpadnie w to picie "na smutno" i bedziesz mial z tego szkode psychiczna. Przy dobrej diecie jeden dzien zezarcia nawet 3 pizz i wypicia litra wodki co ci zmieni? Prawie nic. W 3 dni na treningu to odrobisz spokojnie, a moze nawet wplynie to pozytywnie na realizacje celow.

 

Mayek coach mentalny :chamisko:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych