Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyfeministyczna


1640 odpowiedzi w tym temacie

#1576 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2020 - 16:57

Myślę, że w pewnych przypadkach działa to na zasadzie "pump and dump". W przypadku wielkich corpo taka medialna propaganda pozwala łatwo podbić notowania bez względu na faktyczną wartość projektu. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1577 grzana

grzana
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 grudzień 2020 - 06:19

Kajś czytałam, że to pierwsze zdjęcie zrobione jest z okazji dnia kobiet.

Użytkownik grzana edytował ten post 16 grudzień 2020 - 06:20

GOD BLESS GKS


#1578 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2020 - 19:59

Kisne niemiłosiernie z tych wszystkich gości , którzy winę za błędy w grze zrzucają na baby (bo CDP wrzuciło fotkę z kobietami, które pracują w firmie z okazji dnia kobiet i odpowiadały głównie za marketing, który poszedł zajebiscie, rekord pre orderow), multi-kulti (bo CDP poparło ruch BLM) czy LGBT (bo CDP zmieniło logo na twitterze).

Trzeba być głupkiem żeby formułować tego typu myśli. Od tego jest dział marketingu w firmie aby takimi akcjami (zdjęcie z kobietami pracownikami z okazji dnia kobiet, zmiana loga na twitterze, post o BLM) zwiększać sprzedaż w określonych grupach społecznych.

Nie to nie kobiety pracujące w tej firmie zepsuły grę tylko popierdolony zarząd (100% facetów) i duże rotację w firmie. Zdecydowali o tym, że wydadzą grę z bugami akurat w tym okresie (covid, Święta, okres zimowy) najbardziej im się to opłacało. Mogli przesunąć premierę, dokończyć grę, ale to by się im obiło negatywnie na sprzedaży.
Teraz stali się pośmiewiskiem i nie wiem czy Wiedzmin 4 to naprawi. Oszukali cały świat z premedytacją, wstyd jak chuj
  • donald i BuryBRW lubią to

Dołączona grafika


#1579 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2020 - 20:21

Przecież to zdjęcie jest dla beki  :rotfl:  kisne z ludzi co mają jaja pospinana jak u bawoła. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1580 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2020 - 20:46

No wiem że dla beki i nie kieruję do Ciebie, ale w szerszym internecie już odbiło się echem takie właśnie pieprznie o którym napisałem .

Temat antyfeministycznej niestety bardzo prawdziwy, baby do garów

Dołączona grafika


#1581 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 21 grudzień 2020 - 12:22

Ja nie potrafię zrozumieć co powoduje, że właściciele software house'ów zatrudniają jako programistów baby!
No to tak jak by właściciel kopalni zatrudniał je na przodek... Przecież to one nie mają żadnych predyspozycji do tego...
Ewidentne działanie na niekorzyść firmy.


To właściciele osobiście przeprowadzają wszystkie rekrutacje? Zespoły często same przepytują kandydatów i nie słyszałem żeby ktoś przyjął albo odrzucił dobrego programistę ze względu na płeć. Znam kobiety, które są lepszymi programistami ode mnie i mężczyzn, którzy są ode mnie gorsi.

#1582 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 grudzień 2020 - 13:36

Statystyka

 

https://insights.sta...rofile-_-gender

 

Są równie dobre co faceci czy nie są?

Ja znam babki co by nas obu przepiły czy prześcigły na setkę. Co to zmienia w ogólnym rozrachunku?


  • Mayek lubi to

#1583 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 31 grudzień 2020 - 02:15


  • Mayek lubi to

#1584 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 31 grudzień 2020 - 11:12

Statystyka

https://insights.sta...rofile-_-gender

Są równie dobre co faceci czy nie są?

Ja znam babki co by nas obu przepiły czy prześcigły na setkę. Co to zmienia w ogólnym rozrachunku?

A co zmienia ogólny rozrachunek jak przyjmujesz do pracy konkretną osobę? Statystycznie mieliśmy w biurze w Katowicach trzystu pracowników i tylko dwie osoby gadały po Śląsku, czyli rozumiem, że jak ktoś gada, to powinno się go skreślić na etapie rekrutacji, bo z jakiejś statystyki wynika, że jest mniejsza szansa na to, że umie programować? To tylko liczby, nikt poważny nie patrzy na takie rzeczy, tylko stara się sprawdzić poziom wiedzy kandydata.

#1585 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 31 grudzień 2020 - 11:19

I tak to powinno wygladac jak napisales. Problemem jest ze powszechnie uwaza sie ze parytet powinien byc 50-50. A to oznacza ze zawsze ktoras grupa bedzie poszkodowana, bo promowac sie bedzie plec, a nie wiedze danej osoby.



#1586 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 31 grudzień 2020 - 11:26

I tak to powinno wygladac jak napisales. Problemem jest ze powszechnie uwaza sie ze parytet powinien byc 50-50. A to oznacza ze zawsze ktoras grupa bedzie poszkodowana, bo promowac sie bedzie plec, a nie wiedze danej osoby.


Pytanie - gdzie się powszechnie uważa, bo poza jakimiś artykułami wrzucanymi na Wykop nie spotkałem się z tym, żeby ktoś naprawdę chciał - przynajmniej w przypadku IT - takie rzeczy stosować.

Owszem, są konferencje, które zachęcają kobiety do nauki kodzenia, ale naprawdę - ani jeden znajomy z branży nie był świadkiem segregowania CV pod kątem płci, wręcz nas uczulali na to, żeby nie sugerować się czyjąś płcią, tym że ktoś jest brzydki itd.

#1587 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 31 grudzień 2020 - 11:35

Dobra moze przesadzilem z tym "powszechnie". Ale sa te "poprawno polityczne" naciski na taki obrot sprawy. Sam mam do czynienia z rekrutacja czasem i wiem ze od dolu to wyglada inaczej, normalnie.



#1588 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2021 - 12:44

https://www.instagra...arceepan/?hl=pl  - nowa partnerka Piotrka Zyly - 10 lat starszy, rozodnik, dwojka dzieci i chlop nie potrafi powiedziec poprawnie zdania w jezyku polskim, wysmiewany wrecz w internecie przez swoje wypowiedzi

 

Milosc ? Slawa ? Pieniadze ?

 

Terror licze bardzo na twoja opinie  :hihi:  



#1589 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2021 - 13:01

Terror odpuścił temat! Istnieje podejrzenie, że poległ na polu chwały ... :huh:


  • Bartek84 lubi to

#1590 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 styczeń 2021 - 13:09

Terror odpuścił temat! Istnieje podejrzenie, że poległ na polu chwały ... :huh:


Dala mu jakas w koncu i stanal po drugiej stronie barykady :(
  • mac, paulek i BGC1964 lubią to

#1591 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2021 - 13:41

A w galerii jeszcze zdjęcie jak mniemam z poprzednim chopem w łóżku :)



#1592 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2021 - 14:40

 10 lat starszy, rozodnik, 

Te cechy akurat wcale nie muszą działać na niekorzyść chłopa, a wręcz bywa odwrotnie
 

 

Milosc ? Slawa ? Pieniadze ?

 

Odpowiadam kolejno: raczej nie; tak; chuj wie, czy on tam jakiejś imponującej kasy się dorobił, laska raczej może wybierać w co najmniej równie bogatych gościach

 

Chłop większość roku na zawodach i obozach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją odwiedzali inni koledzy... 

 

Pobuja się z nim trochę na salonach, pojawi się w mediach jeszcze szerzej, przybędzie lajków na insta, ale jeśli się Piotruś nie ustawi jakoś mega dobrze, to go raczej kopnie z końcem kariery, albo jeszcze wcześniej, w dupę. Nie se porucha jak najwięcej, ale jeśli się zakocha za mocno, to może skończyć jak pewien były premier 



#1593 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2021 - 15:21

Nie no, ale dupka fajna, już tak nie zazdrośćmy Pjoterowi, przecież niech porucha chłopak, zasłużył.
Wiecie ile to odwagi trzeba mieć, żeby skakać, to może przecież pannicy po prostu (też) imponować.

Byle finał znajomości był po "naszej" stronie ;)



#1594 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 09 styczeń 2021 - 16:58

https://www.instagra...arceepan/?hl=pl - nowa partnerka Piotrka Zyly - 10 lat starszy, rozodnik, dwojka dzieci i chlop nie potrafi powiedziec poprawnie zdania w jezyku polskim, wysmiewany wrecz w internecie przez swoje wypowiedzi

Milosc ? Slawa ? Pieniadze ?

Terror licze bardzo na twoja opinie :hihi:

Nie wiem, żal Ci, ze Ciebie nie wybrała czy jak?? :)

Skokami się nie interesuje, więc za dużo jego wypowiedzi nie słyszałem, pamiętam jak kiedyś ktoś tam opowiadał że znów z z czymś wyskoczył to śmialiśmy się że pewnie coś smażył...
Ja ledwie kilka jego komentarzy usłyszałem i wydawał się na normalnego, sympatycznego człowieka. Wolę takich niż zaufanych w sobie ludzi, albo srajacych wyżej niż dupe mają.

Osobiście go nie znam, no ale jak jest w internecie wysmiewany przez zalosnych hejterow, wylewajace swoje żale i frustrację to serio z gościem musi być coś nie tak.

Duzo pisze/komentuje tu i czasem zdaza się na FB, ale to z powodu tego że często mam zbyt dużo czasu ;)
Oraz przez to że w realu mi się morda nie zamyka.
Ale jakoś nigdy nic za bardzo nie komentowalem pod jakimś artykułem czy czyjąś wypowiedzia w necie, a już wcale że ten jest taki i taki, dodatkowo zjebany. Ciekaw jestem jak w życiu u takich osób i co o sobie mogą dobrego powiedzieć tacy ludzie.


PS.
To tak odnośnie Żyły, bo co ta dupa może mieć w głowie to nie oceniam.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 09 styczeń 2021 - 17:20

  • Krzyś lubi to

#1595 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2021 - 22:05

ale że z niej niby takie cudo? no bez jaj



#1596 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2021 - 23:03

Jej dupa, jej licznik. Czysta reklama

#1597 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2021 - 23:25

No ale to fakt, że Żyła to jest taki typowy "Jędrek z gór", co to gdyby kiedyś nie trafił na skocznię w dobrym czasie, to by jeździł po Polsce domy budować. Co oczywiście by mu nie umniejszało i pewnie nadal byłby takim pozytywnym, fajnym gościem, który by rozśmieszał resztę ekipy budowlanej. Nadal by sobie brzękolił na gitarce, ale taka, ani żadna inna, cizia z TV raczej by nie zwróciła na niego uwagi   :hihi:

 

Z drugiej strony. Chop się wybił i tam gdzie trafił na swoją "niszę" to jest jednym z lepszych w świecie obecnie i jednym z lepszych w Polsce w historii - to też korzysta, bo czemu nie... Dopóki nie wdepnie tak, żeby płacić za tą relację latami również po ewentualnym rozstaniu to niech korzysta. Wszystko zależy od podejścia :)


Użytkownik butcher edytował ten post 09 styczeń 2021 - 23:28


#1598 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 10 styczeń 2021 - 01:36

Tak grubo chyba jeszcze nie było.
Totalny upadek moralny oraz człowieczeństwa.

https://www.facebook...02910760076774/

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 10 styczeń 2021 - 02:12


#1599 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:05

Ten reżyder życia to niezły CUCK, ale tak jakby się coś powoli ruszało w temacie. Ciekawe. Jak zwykle, zapraszam do sekcji komentarze. Zapewne dość spora część wypowiedzi jest ciekawsza od samego filmu. 


  • Krzyś lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1600 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2021 - 10:06

Post pod postem ale to musi być dostrzeżone! 

 

XCU5Yv9.png


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych