Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2013


151 odpowiedzi w tym temacie

#76 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 22:24

pojebana.



#77 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 listopad 2013 - 22:35

Plyta musi sie sprzedac...


  • Naujox, kosa i Misiek lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#78 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 12 listopad 2013 - 22:38

Mnie to nie dziwi jeśli chodzi o tą kretynkę:)

 

Na Polsat News wieczorem widziałem rozmowę Bosaka, sekretarza sld i pani redaktor. Bosak siedział, redaktorka z panem sekretarzem wzajemnie się nakręcali w obronie tęczy - symbolu pojednanie Boga z ludźmi co zaznaczyła pani redaktor:))))

 

Może tęcze wpierdolić zamiast orzełka do godła?



#79 Basu

Basu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 listopad 2013 - 22:43

Pamiętajcie, że większość ludzi (i to niezależnie od wieku, wykształcenia, statusu materialnego i społecznego czy miejsca zamieszkania) swoją wiedzę czerpie bezpośrednio z telewizji czy tabloidowej prasy i portali (to, że onet.pl jest najpopularjnieszym newsowym portalem w Polsce o czymś świadczy), chłonąć bezrefleksyjnie to, co tam się pojawia. Jak powiedzą w TVNie, że gówno jest smaczne, to polecą do kibla z nożem i widelcem. Tak to niestety działa.


  • 19mózG64 lubi to

#80 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 23:26

Emocjonalna i wzruszająca wypowiedź człowieka, którego z całą stanowczością można określić mianem prawdziwego Polaka.

 

http://www.youtube.c...h?v=4sxto4t_kiE


  • PRT i irishman lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#81 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 23:35

 

zachowanie tej dziennikarskiej kurewki dosadnie pokazuje, jakie stanowisko mają media. Tylko kurwa głuchy tego nie zauważy. Albo idiota.



#82 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2013 - 23:59

Bez kitu, dobrze że nie oglądam telewizji, bo po ośmiu minutach obejrzenia tej rozmowy byłem tak wkurwiony że masakra... 

Ciekawi mnie, czy szary Janek Kowalski jak ogląda sobie taką rozmowę to nie zauważa jak siedli na Bosaku...


WHITE BOYS CENTRUM


#83 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 listopad 2013 - 00:01

Posluchajcie sobie od 23:30 - sama przyznaje, ze prawica w TV nie jest mile widziana...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#84 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 listopad 2013 - 00:09

Trzeba robić swoje, bo tak jak kibice nie zmienią swojego wizerunku tak samo nie zrobią tego środowiska narodowe. Rządzi ten kto ma media, więc tym bardziej ich jebać. Mimo wszystko dobrze że są tacy ludzi, którzy idą do tych programów i wygrywają na merytoryczne argumenty wojny z lewactwem. Bo i Bosak i Winnicki rozwalają w pył swoich przeciwników.


Przyjaźń jest wszystkim!


#85 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 13 listopad 2013 - 07:44

Plyta musi sie sprzedac...

Jej powinni sprzedać....chodnikową.



#86 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2013 - 14:33

Zdjecie ktore wkleiłes Gan miazdzy system!.....

 

Nie zgadzam się, system już wczoraj został zmiażdżony stwierdzeniem, że narodowcy to...... "ideologiczne dzieci PiS-u" :lol: :lol: :lol:

 

Tym razem niestety nie mogłem być ale pamiętam jak to było dawniej - zawsze kilkadziesiąt tysięcy ludzi godnie szło świętując niepodległość, a gdzieś tam w środku jakaś grupa (prowokatorów???) dymiła. No a media oczywiście skupiały się w 100 procentach na tych dymach. Na szczęście ich monopol dzięki Internetowi i TV Republika (stwierdzenie, że to organ Sakiewicza - to jednak nadużycie) kończy się.

 

W tym roku uważam, że wybrano najlepszą formę zabezpieczenia Marszu, choć oczywiście nie obyło się bez błędów. Bardzo dobrze, że policja wycofała się pozostawiając ochronę Marszu jego organizatorom. Poważnym błędem z jej strony było jednak pozostawienie bez ochrony szczególnych obiektów znajdujących się obok (choć nie na samej jego trasie). Przecież to nie trzeba jakiejś wielkiej wiedzy, żeby stwierdzić, że  siedziba lewaków, czy "Tęcza" mogą być zagrożone.

Dość ryzykowne było także wyznaczenie trasy Marszu przy ambasadzie rosyjskiej, a już bardzo poważnym uchybieniem jest pozostawienie jej bez ochrony. I tu niestety władze i policja same wystawiły się na cios, bo pozostawienie każdej placówki dyplomatycznej, A SZCZEGÓLNIE TEJ przy okazji takiej imprezy zakrawa na skandal, w tym przypadku niestety międzynarodowy.

 

Poważnym uchybieniem ze strony władz Warszawy była także decyzja o rozwiązaniu Marszu, w sytuacji, gdy doszło do zajść POZA jego trasą (jeszcze przed spaleniem budki pod ambasadą).



#87 grzana

grzana
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2013 - 16:51

Z tą tęczą to ich pojebało, spaliła się to się spaliła, po co ładować tyle kasy w to. 

Ciekawe, że krzyż na placu krakowskim przeszkadzał władzom miasta, a pedalska tęcza nie.


GOD BLESS GKS


#88 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 13 listopad 2013 - 18:27

"Powiedziałbym Wam dobry kawał o tęczy ale boję się, że go spale..."

 

:lol: 


  • Sajpress i Edy lubią to

ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#89 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 listopad 2013 - 22:55

1. Marszowcy zaatakowali skłot, co z tego ? Mołotowy przygotowane na dachu pewnie do celów naukowych ta ? Z tym ścierem inaczej prowadzić dialogu się nie da, już nawet nie mówię o tym, że zajmują budynek oczywiście nielegalnie. Banda ćpunów i tyle.

 

2. Powiem Ci tak chopie, jak ktoś jest w stanie rozpocząć zdanie od tak skrajnej głupoty jak dywagacje czy mogło być tak jak pokazuje TVN to ja nie mam pytań i generalnie powinnienem już tutaj uciąć dyskusję. 

 

3. Ciekawe czy tak samo się przejmowałeś skandalem dyplomatycznym gdy Rosjanie niszczyli materiał dowodowy, albo teraz jak w nieskończoność przetrzymują własność naszego rządu (wrak). Bez porównania do budki zbitej z kilku desek. Fakt, faktem, że kacapy to rozegrają na swój sposób i po raz kolejny upokorzą Tuska i jego bandę.

 

4. Tu po raz kolejny się ośmieszasz, bo TV Republika nie była tutaj jedną ze stron. Kaczyński przecież odciął się od Marszu, a co za tym idzie Sakiewicze i jego media też.

 

Ad 1. Inaczej dialogu prowadzić się nie da z żadnymi oszołomami, zarówno z lewa, jak i z prawa.

 

Ad 4. TV Republika nie jest stroną, tak samo jak i GW i TVN. Miałem na myśli media sympatyzujące z każdą ze stron, taki skrót myślowy.

 

Ad 2. Po to użyłem słowa "jeżeli", a wiadomo, że nikt nie wierzy GW, z którą w wielu kwestiach się skądinnąd zgadzam, ale ich kłamstwa w kwestiach kibiców to kurewstwo w biały dzień. Natomiast ja osobiście PiS-owskim szczekaczom wierzę w równym stopniu co GW, czyli żadnym.

 

Ad 3. No i właśnie o to mi chodzi, co napisałeś w ostatnim zdaniu, a nie o jakąś budkę onanizacyjną.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#90 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 listopad 2013 - 23:07

Eh, panie starszy, jakby nie Okrągły Stół i Mazowiecki, to za takie poglądy by Pan już dawno w pierdlu siedział. No ale dla Pana pierwszym niekomunistycznym premierem był pewnie ten oszołom Olszewski.

 

Rumuni czy Albańczycy wybrali bardziej radykalne sposoby rozliczenia się z komuną i gdzie teraz są? Tak samo nie uniknęli powrotu postkomuny do władzy (przynajmniej na parę lat), a gospodarczo im jednak do nas, Czechów czy Słowaków sporo brakuje.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#91 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 listopad 2013 - 23:07

@Kajut
 
Ale z tego co wiem, świętowaliśmy odzyskanie a nie utratę niepodległości? I tu jakoś o roli ruskich nic mi nie wiadomo, wręcz przeciwnie. Chyba jedynie, że nie postawili się USA i innym w tej kwestii (aż do 1920 r.).
 
A nawet jeśli chodzi o utratę: to jakoś ambasady Niemiec czy Austrii na trasie nie było... Jak dla mnie niektórzy mają chyba faktycznie jakiś kompleks, że przy każdej okazji mają potrzebę poobrażać ruskich, nieważne jak ma się to do tej okazji. To tak,jakby na B1 przez pół szpilu śpiewano "A Chorzów kurwa...." zamiast dopingować pro GKS...

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#92 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2013 - 23:17

Racja, świętowanie utraty niepodległości byłoby nietaktem. 


WHITE BOYS CENTRUM


#93 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 listopad 2013 - 23:17

Fjodor, slabisz kurwa. Zaloz se swoj temat pt "czerono na Gieksie" i tam se pisz. Ruscy to kurwy i o tym trza pamietac. Ja mam na nich osobista spine bo mi zajebali majatek rodzinny jak tu wchodzili w 39 ale pomijaac juz te kwestie osobiste to jebac ruskich. Jak ktos ma jakies zamilowania to powinien to trzymac dla siebie.

 

Ta baba z polsatu mnie tak wkruwia, ze sie denerwuje sluchajac jej. Mysle, ze ona sama od siebie jest taka popierdolona, ze to nie jest rozkaz z gory, zeby AZ takie ciulstwa gadala.



#94 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 14 listopad 2013 - 00:39

KuRwa, Mayek, a czy ja mówię, że nie jebać ruskich? Czytaj ze zrozumieniem, chodzi mi o to, że to jebanie przy każdej nawet nieadekwatnej okazji staje się nudne i przez swoje powszednienie... przestaje nawet już być jebaniem. Niedługo pod ruską ambasadę będą chodzić procesje na Boże Ciało, pielgrzymki udające się na Jasną Górę, manifestacje z obronie zwalnianych górników, hutników, pielęgniarek, delegacja Marsjan i krasnoludki z Szuflandii.

 

Oczywiście, że o kuRewstwie ruskich z 1920 czy 1939 i później trzeba pamiętać, ale zapierdalanie pod ich ambasadę przy każdej, nijak mającej się tematycznie okazji, zakrawa na jakiś kompleks. To takie zachowanie jak kurczaków czy Cracovii, pół szpilu jebiących KSG czy zwisłą. Litości...

 

PS. A z tą czerwonością to się od...stosunkuj :), bo jak czytam, jak co poniektórzy tu piszą o nacjonalizacji przemysłu, to ich poglądy są dużo bardziej czerwone od moich... 


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#95 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2013 - 00:42

w obliczu tego ze wladza jest prostytutka rosji jakos nie odczulem szczegolnego przesytu jebania ruskich.



#96 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 14 listopad 2013 - 09:18

Mnie z kolei dziwi jak wielkie emocje budzi tęcza i to zarowno z jednej jak i drugiej strony.

Ja rozumie ze przyjeli sobie ja jako symbol pedaly, ale niektorzy zachowuja sie tak, ze zaraz beda po deszczu w jej poszukiwaniu latac.
 

Jedni pala, drudzy jeszcze kurwa kwiaty skladaja... 

Jak Wasze dziecko zapyta co to takiego kolorowego na niebie, to co odpowiecie? pedalska tęcza?
 



#97 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2013 - 09:59

Eh, panie starszy, jakby nie Okrągły Stół i Mazowiecki, to za takie poglądy by Pan już dawno w pierdlu siedział. No ale dla Pana pierwszym niekomunistycznym premierem był pewnie ten oszołom Olszewski.

Komuna padała na pyska razem ze Związkiem Sowieckim, nie było już dla niej ratunku. Wiedzieli o tym bardzo dobrze komuniści - stąd wykombinowali "Okrągły Stół", żeby zgrabnie pożegnać PRL zachowując jednocześnie (na tyle na ile się da) wpływy w kraju i oczywiście zgromadzone latami fortuny. Gdyby tego nie zrobili to zmiotłaby ich prędzej czy później rewolucja społeczna.

 

Tak, pierwszym W PEŁNI niekomunistycznym premierem był Jan Olszewski, a to w jaki sposób i DLACZEGO zakończył swoje rządy najlepiej o tym świadczy.

 

A co do ruskich - ja tam jestem pacyfistą i jak mojej Ojczyznę nikt nie szarga to jestem otwarty nawet na szeroko pojętą współpracę. Sęk w tym, że oni jak tylko mogą to próbują nas przeczołgać i upokorzyć. No więc się facet nie dziw, że jak ktoś jest ciągle opluwany to nie udaje, że deszcz pada.

Zgadzam się natomiast, że z samego szacunku dla Dnia Niepodległości, tego dnia dobrze byłoby ominąć łukiem to miejsce, aby nie zakłócić go niepotrzebnymi dymami. Tylko nie wiem czy było to do zrobienia od strony logistycznej, mając na uwadze, że MN nie był jedynym organizowanym tego dnia w W-wie.

 

PS.

Jeśli nie wierzysz GW oraz tej drugiej stronie to komu wierzysz? Niestety ale skoro używasz określenia "pisowkie szczekacze" to wierzysz w 90% GW - nawet jeśli tego sam nie dostrzegasz.


  • Michał1964 i Suchoparek lubią to

#98 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2013 - 10:17

O co Ci Fjodor chodzi z tą ambasada? Pierwszy jakiś incydent, a ty się tutaj żalisz jakby co miesiąc ktoś cos tam wywijał, wszystkio skupiało się wokół Ruskich, mwówiłeś sobie jakieś bzdury i teraz to ciągniesz.

Co do Rumunii, to strzeliłeś kulą w płot, bo zmianu ustrujowe praktycznie NICZYM sie nie rózniły od tych w Polsce, tam też komunisći dogadali się z "rewolucjonistami", te same służby dokonywały transformacji, a w/g najnowszym dokumentów Ceauşescu zostało zlikwidowany na rozkaz sowietów w celu zwykłej zemsty, bo Ceauşescu w przeciwieństwie do Jaruzela ciągle sprzeciwiał się sowietom, pozbywał się sowieckich agentów, itd. 

Jestem pewien, że gdyby Polska postapiła jak czechy - odseperowanie komuny od stanowisk publicznych plus ograniczenie prywatyzacji, dzisiaj nikt by nie musiał wyjeżdzać z kraju bo mielibysmy silny przemysł, własne firmy, własne marki, a tak mamy gówno w postaci TESCO. TUtaj nie chodiz o jakieś wieszanie, tylko o tak podstawowe kwestie jak te powyżej. 

Więc powoływanie się na rumunie pokazuje tylko twoje podjeście do tematu - ubzdurać cos sobie, i szukac pod to argumentów.


  • irishman lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#99 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 14 listopad 2013 - 10:33

PS.

Jeśli nie wierzysz GW oraz tej drugiej stronie to komu wierzysz? Niestety ale skoro używasz określenia "pisowkie szczekacze" to wierzysz w 90% GW - nawet jeśli tego sam nie dostrzegasz.

 

Tu sie akurat nie zgodze bo sam mam podobnie.

 

Mozna posluchac wiadomosci w TVN24, przyjmujac jako fakt wzajemne obrzucanie sie kamieniami/racami itp przez uczestnikow marszu i brudasow, a ignorowac podawane przez nich przyczyny tego zajcia. W tym przypadku info podawane w prawicowych mediach moga byc blizsze prawdy, ale nigdy prawdziwe. (podaje tylko jako przyklad, niech nikt nie ciagnie tematu samego marszu)

Taka moim zdanie specyfika mediow (niezaleznie od tego czy sie na to zgadzam cz nie), ze pisze i mowi sie to co wygodne dla konkretnej ze stron, ale nie znaczy to ze ludzie (a przynajmniej nie wszyscy) przestaja myslec i łapia wszystko na słowo.



#100 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 listopad 2013 - 13:13

Mysle ze oczywicie - kazde media gdzies tam kreuja wizerunek, ktory bardziej im pasuje, ale te prawicowe przynajmniej w jakis sposob przyjmuja zdanie drugiej strony, nawet sie z nim nie zgadzajac. Prawicowe dopuszczaja mozliwosc dyskusji o wymiany pogladow, gowna typu tvn bez dyskusji z druga strona jada z przeciwnikami jak z gownem.

To samo tyczy sie mlodych i starszych politykow. Zwroccie uwage, ze czesto prawicowi mowia ze nie popieraja przemocy czy nawet spalenia teczy - i merytorycznie mowia o pogladach lub hipokryzji drugiej strony, sa sklonni do merytorycznej rozmowy.

Druga strona juz wydala wyrok i nawet gdy udaje ze chce rozmawiac - jak ta zjebana pizda z polsatu - to wszyscy widzimy jak te rozmowy wygladaja czyli totalny atak na goscia programu.

Nie ma w Polsce wolnosci slowa, nawet uzywajac niewulgarnych i niepejoratywnych okreslen a jedynie wyrazajac swoje poglady jestes wykluczony ze spoleczenstwa.

Rzygac sie chce lewactwem, ktore odbieram nie jako zbior pogladow, a jako pewien poziom prowadzenia dyskusji, manipulacji i hipokryzji oraz nie dawania prawa do wlasnych - innych - pogladow.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych