Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy cyfrowe


1486 odpowiedzi w tym temacie

#151 Dafcio64

Dafcio64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 03 wrzesień 2014 - 17:29

monter nc+ tel. 660910707

Dostałem właśnie numer montera z NC+ w salonie SCC i ten właśnie monter wystrzelił z taką kwotą i liczyłem na kogoś tańszego chyba że niestety ta robota jest aż tak droga w NC+ bo znajomy z Polsatu płacił stówkę za 3 dekodery i antenę.



#152 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 09 wrzesień 2014 - 17:49

Mama nie ma głosu na dekoderze UPC,nie wiem jak sprawdzić co nie halo bo jestem w rajchu,jakieś pomysły?
Fortuna Favet Fortibus

#153 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2014 - 20:31

niech zresetuje dekoder, tylko tam potem trzepa wklepac pin, 0000 albo 0032 chociaz bezpieczniej sprawdz na stronie u nich dokladnie po adresie mamy, mialem taki problem i u mnie pomoglo



#154 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 09 wrzesień 2014 - 21:35

Dzieki
Fortuna Favet Fortibus

#155 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 wrzesień 2014 - 16:51

Przywróć ustawienia fabryczne. Miałem tak, że nie miałem głosu, potem kurwa miałem jeden program tylko. Przywrócenie ustawień pomogło.



#156 19Gibon64

19Gibon64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:04

Dostałem właśnie numer montera z NC+ w salonie SCC i ten właśnie monter wystrzelił z taką kwotą i liczyłem na kogoś tańszego chyba że niestety ta robota jest aż tak droga w NC+ bo znajomy z Polsatu płacił stówkę za 3 dekodery i antenę.

Chłopie załóż sobie to sam zadna filozofia bez zadnych mierników sygnału bez niczego.Patrzysz w którą strone sasiedzi mają ustawione anteny i regulujesz sobie metoda prób i błętów mit o zajeło godzinkę.A poza tym nie opłaca sie u nich brać talerza ani zadnych kabli ani konwertera.Tylko dekoder potrzebny a reszte kupisz lepszej jakości i duzo taniej w małym sklepiku RTV.Mi powiedzieli jak zakłądałem cos ponad 300 zł a wyniosło mnie to 130 zł na lepszych komponentach z miedzianym kablem ekranowanym miedzią.



#157 Dafcio64

Dafcio64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 11 wrzesień 2014 - 19:25

Chłopie załóż sobie to sam zadna filozofia bez zadnych mierników sygnału bez niczego.Patrzysz w którą strone sasiedzi mają ustawione anteny i regulujesz sobie metoda prób i błętów mit o zajeło godzinkę.A poza tym nie opłaca sie u nich brać talerza ani zadnych kabli ani konwertera.Tylko dekoder potrzebny a reszte kupisz lepszej jakości i duzo taniej w małym sklepiku RTV.Mi powiedzieli jak zakłądałem cos ponad 300 zł a wyniosło mnie to 130 zł na lepszych komponentach z miedzianym kablem ekranowanym miedzią.

Akurat mam ten problem, że mało sąsiadów ma antenę bo za blokiem są drzewa i trochę przeszkadzają. Talerz dostałem za 1 więc jest git dekoder mam i do tego dwa multiroom'y. Co do kabli to okey chcą jak za zboże tylko nie za bardzo się znam na tym :/



#158 vincent

vincent
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2014 - 17:54

Dafcio64 -pochytałes antene? Jestem ze słonecznej wiec jak cos to moge pomóc. Z instalacja tez mogę pomóc. 



#159 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 październik 2014 - 14:04

Jak ktoś chce zainstalować usługi z UPC (TV, NET, TEL) pisać na PW. 



#160 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 15 listopad 2014 - 18:42

Mam UPC i płace z 220zł za neta, tel, tv w tym pakiet z kanalami od canal+, chce cos tanszego i by był tez canal + w pakiecie. Co polecacie na terenie Katowic?

 

Telefon mi nie potrzebny

 

Inter Netie ma ktos?  


Użytkownik IRAS edytował ten post 15 listopad 2014 - 18:43


#161 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 listopad 2014 - 18:45

Mam netie.

 

Internet 50 mbps, TV z pakietem bajek, muzyki i C+ (platyna) + mutliroom i place 149zł.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#162 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 15 listopad 2014 - 18:53

Mam UPC i płace z 220zł za neta, tel, tv w tym pakiet z kanalami od canal+, chce cos tanszego i by był tez canal + w pakiecie. Co polecacie na terenie Katowic?

 

Telefon mi nie potrzebny

 

Inter Netie ma ktos?  

 

Bardzo drogo jakoś. Ja mam UPC neta 50  mb, telewizje tą z hd bez nagrywarki i do tego  canal i za całość mam coś 169 zeta, a było taniej tylko podrożał canal



#163 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 listopad 2014 - 18:58

Iras - jak chcesz brać netie to w robocie mogę się dowiedzieć w jakiej odległości od Ciebie jest ich centralka. w mieszkaniu na ligocie tv z netii odbiera bez problemów plus net 50mb. na Brynowie miałem to samo ale po miesiącu netia sama wypowiedziała umowę bo nie spełnili warunków technicznych - właśnie w AD mi powiedzieli, że to ze względu na odległość od centralki. na ligocie płacę 95 zł (bez C+)

 

na brynowie UPC mam 120mb, telefon 240minut i tv pakiet extra hd za 139 zł (bez C+)


Użytkownik Budus edytował ten post 15 listopad 2014 - 18:59


#164 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2014 - 19:28

Mam UPC i płace z 220zł za neta, tel, tv w tym pakiet z kanalami od canal+, chce cos tanszego i by był tez canal + w pakiecie. Co polecacie na terenie Katowic?

 

Telefon mi nie potrzebny

 

Inter Netie ma ktos?  

Jak dla mnie to max duzo płacisz.
Jak ci sie kończy umowa to idz do nich i powiedz ze rezygnujesz.
Ja tak zrobiłem i z umowy za 180zł zeszli na na 140.

TV(Extra Max HD) + Multiroom + Internet(60mb) + Telefon (60min)



#165 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 15 listopad 2014 - 20:25

Ja mam max HD z nagrywarką, net 60,'Canal plus i multiroom z drugą nagrywarką za 160 zeta

Do. UPC polecam forum multimedia i poczytania tematów co można ugrać w negocjacjach i w jakich pakietach.

#166 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:02

robi ktoś w NC+ - umowa mi się kończy i coś bym musiał podpisać :)



#167 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 04 grudzień 2014 - 08:12

Podaj pesel na pw.


Obecnie promocja dostepna tylko w punktach sprzedazy w Saturnie/Media, ktora likwiduje oplate aktywacyjna za wifibixa/mediaboxa, takze dekoder i miesiac wszystkich kanalow za free przy abonamencie podstawowym 39,90zl.
  • szro lubi to

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#168 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 04 grudzień 2014 - 09:19

w zeszłym tygodniu przedłużałem umowę z UPC.
mam 2 dekodery z nagrywaniem (na jednym pakiet max), 120 GB internet+ antywirus
i wi-fi oraz korzystanie z tv na urządzeniach mobilnych (chociaż nie wydaje mi się żeby to było przydatne)

105zl/msc

#169 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:19

ja pierdole, wychodzi na to ze dalem sie zdrowo wychujac przedluzajac umowe jakies trzy miesiace temu z nimi ...

 

dwa dekodery (bez funkcji nagrywania, na jednym pakiet HBO) + internet 30Mb/s w abonamencie za 130zl

 

jeszcze obiecali ze dowioza skromny prezent w postaci pendrive .... na obietnicy sie skonczylo



#170 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:21

Jak by ktoś chciał sie zdecydować na usługi UPC to niech pisze na PW bo są dobre i tanie oferty

TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW !!

 

1. TV ( select ekstra HD z nagrywarką ) + NET 60 mb/s = 79 zł 

UMOWA NA 2 LATA

INSTALACJA 1 zł i 1 miesiąc za 1 zł

 

2. TV ( select ekstra HD z nagrywarką ) + NET 60 mb/s + TEL 240 minut do wszystkich = 85 zł

UMOWA NA 2 LATA

INSTALACJA 1 zł

 

Dodatkowe usługi, które moge polecic

 

Canal + sport = 35 zł

Canal + film = 35 zł

Canal + sport & film = 40 zł.

HBO = 25 zł

Filmklub = 15 zł



#171 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:43

kurwa teraz takie promocje jak założyłem już :|



#172 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:53

Jak komuś kończy się umowa z UPC lub ma możliwość dania wypowiedzenia, to niech nie przedłuża lub da wypowiedzenie. Zrobiłem to świadomie na początku roku, bo płaciłem 160 zł za wszystkie kanały UPC, 50 MB internet i sportowy pakiet Canal+.

 

Zadzwonili do mnie jak został ostatni miesiąc do końca wypowiedzenia i uświadomili mnie rzekomo, że mają większe uprawnienia w promocji, niż stacjonarni pracownicy w UPC na Paderewie.

 

Wynegocjowałem za 140 zł cały pakiet UPC, cały Canal+ i HBO, wraz z 60 MB Internetem. Jedyną rzeczą, którą mnie wkurwili do dzisiaj, to brak w cenie wypożyczalni on deamon w HBO, którą też sobie wynegocjowałe. Składałem reklamację 3 razy, powoływałem się na rozmowę telefoniczną, ale dostałem listem poleconym pismo, że mam i tak za dużo jak na tą cenę i reklamacja nie została uwzględniona.



#173 osa

osa
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWNC

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:01

Jaki czas wypoawedzenia jest w upc jak umowa sie dawno skonczyla?

Ma ktos Vectre? jakies opinie o nich


Użytkownik osa edytował ten post 04 grudzień 2014 - 20:04


#174 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:01

Fajne ciule,najpierw dali w cenie a potem pisza ze masz za duzo i tak, Bareja wiecznie zywy
BTW,po miesiacu oddzwonili od zlozenia reklamacji i przyznali ze zjebali podczas rozmowy tel.ale wlaczyli mi to co wywalczone wiec jebie mnie co sobie mysla

Użytkownik kaos azul edytował ten post 04 grudzień 2014 - 20:02


#175 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:23

Jak sie ma umowe na czas nie określony w UPC to wypowiedzenie trwa jeden miesiąc. 

 

Najlepszym rozwiązaniem jest wypowiedzenie usług i zawarcia nowej umowy na inną osobe w korzystniejszych warunkach.

 

Jeżeli chodzi o targowanie sie z działem utrzymania klienta to poleciłem mojemu ojcu, który płacił 160 zł żeby zadzwonił i powiedział, że chce zrezygnować bo ma korzystniejsza oferte z konkurencji i tak zrobił i płaci 100 zł. Trzeba tylko wiedzieć co powiedzieć






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych