Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież, obuwie, dodatki...


750 odpowiedzi w tym temacie

#526 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2016 - 12:43

Pytałem nie mają :/



#527 facetoface

facetoface
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2016 - 05:36

Czy ubrania w tkmaxie to oryginaly? Polowki RL za 200 to troche tanio stad pytanie.

#528 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2016 - 09:12

Oryginały

#529 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 kwiecień 2016 - 09:57

Ręki bym sobie nie dawał uciąć, ponieważ kiedyś w Royal collection sprzedawane były podroby, m.in. Lacoste. Właściciel dopiero po jakimś czasie to odkrył.

#530 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:19

Ręki bym sobie nie dawał uciąć, ponieważ kiedyś w Royal collection sprzedawane były podroby, m.in. Lacoste. Właściciel dopiero po jakimś czasie to odkrył.

źródło?



#531 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:21

Ręki bym sobie nie dawał uciąć, ponieważ kiedyś w Royal collection sprzedawane były podroby, m.in. Lacoste. Właściciel dopiero po jakimś czasie to odkrył.

 

Na takiej samej zasadzie w sklepie z logiem Adidasa też możesz umoczyć kasę na lewym towarze.


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#532 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:23

w wyborczej o tym nie pisali, nie podam przeciez kto tak robil ;)
Po prostu bylo tak, ze czlowiekowi sie wydawalo, ze takie sklepy zaopatruja sie prosto u producenta, a bylo tak, ze zaopatrywali sie u posrednika. Czyli byla taka sytuacja, ze ty lub ja mamy dzialalnosc, idziemy do royala i mowimy "panie, mamy lacoste za X zlotych na fakture". Jak jest teraz nie wiem, wiem, ze tak bylo.

 

Duzo jest na rynku podrobek, nie jest to tak, ze idziemy do sklepu producenta i on zawsze ma na pewno oryginalny towar. A juz bym bardziej taki sklep ktory ma w ofercie kilka roznych marek

 

Wlasnie Malek o tym napisal, o czym ja napsialem w swoim poscie. Trzeba po prostu uwazac. Najwazniejsze, ze jest gwarancja.



#533 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:31

Bez przesady. Podróbki to na targu jedynie. W takich firmowych sklepach w galeriach to nie ma takiej opcji, to w końcu przestępstwo.



#534 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:38

a sklep bedzie sie sadzil z taka osoba, czy zamiecie sprawe pod dywan i zerwie wspolprace? Co ty bys zrobil na ich miejscu? :))

Nawet jak gdzies sa takie walki, to ci co sprzedaja nie sa zainteresowani, zeby to wychodzilo na jaw. Sady, procesy, to nie sluzy biznesowi.



#535 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 maj 2016 - 14:33

czym trochę "odświeżyć" czarne buty, śmigam w nich już trochę, ale pastowanie zbytnio nic nie daje, bo ten czarny skóropodobny materiał zaraz blednieje, jakieś środki, sposoby?



#536 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2016 - 16:40

Ktoś tu polecał sprey TERRAGO do butów zamszowych - daje radę, buty się nie moczą i łatwo z nich spłukać bród. Na opakowaniu jest napisane, że można stosować również do kurtek etc. no i tutaj jest gorzej. Może za mało tego dałem, ale po 5-10 minutach ta ochrona na kurtce przestaje działać.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#537 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:37

http://www.pajakspor...ka-puchowa.html ma ktoś ta kurtawe? Nada sie na Polska zime na miasto? Czy za tego typu puchowki tylko w góry?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#538 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 14 lipiec 2016 - 06:48

Podrzućcie sprawdzoną stronkę z butami.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#539 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 14 lipiec 2016 - 11:33

Eobuwie, galeriamarek, butyjana. Nie ma za co ; )

#540 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 14 lipiec 2016 - 11:46

Eobuwie, galeriamarek, butyjana. Nie ma za co ; )

Dzięki  :piwo:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#541 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:55

Gdzie znajdę najtanie korki Nike ze skarpetą ? Ewentualnie jakiś sklep online na Wyspach



#542 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 październik 2016 - 09:21

Czym czyścić New balance ale te nie zamszowe ino zamszopodobne? Tak samo jak czyścić najlepiej te biała podeszwe białą z boków

#543 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 11 październik 2016 - 10:20

Ja to białe czyszczę chusteczkami nawilżanymi, takie dla dzieci, daje spoko efekt

#544 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 październik 2016 - 10:38

gabka kuchenna i mydlo, tylko nie za mokro.



#545 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 październik 2016 - 10:46

Cifem, ale mała ilość.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#546 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 11 październik 2016 - 10:54

Ja ostatnio wjebałem je do pralki i lala . Chodź mogę się kiedyś zdziwić jak się rozpadna

#547 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 11 październik 2016 - 11:01

Szare mydło/brudpur/cif. Szmatka i szczoteczka i buty spoko



#548 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 18 listopad 2016 - 22:31

ma ktos jakies info czy w New Balance beda jakies przeceny w ten''czarny piatek''?chce kupic buty i nie wiem czy warto czekac.wiem ze rok temu bylo chyba z 40% na wszystko.


  • terror lubi to

#549 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 listopad 2016 - 04:52

Rok temu bylo 40%, na pewno bylo na https://nbsklep.pl/. Ja czekam :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#550 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 listopad 2016 - 16:49

dobra ja jeszcze raz w kwestii czyszczenia butów, new balance nie zamszowe ino jak na zdjęciu poniżej, podeszwe gąbkową, te białe boki próbowałem chusteczkami naiwlżonymi i jest okej, ale nie wiem zbytnio czym górę wyczyścić, próbowałem też chusteczkami ale zostaja dziwne ślady, wdupiłbym to pralki, ale przypuszczma ze moga nei wytrzymac.

 

new-balance-373.jpg

 

dodatkowo wiadomo coś już o czarnym piątku? :)


Użytkownik PRT edytował ten post 22 listopad 2016 - 16:49





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych