Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież, obuwie, dodatki...


750 odpowiedzi w tym temacie

#501 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:46

Mam taki z ecco, kupilem u nich przy zakupie butow i na ta chwile najlepszy jakiego uzywalem, w takim czarnym sprayu.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#502 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 kwiecień 2016 - 19:28

Ja mam model New Balance 574 od prawie 3 lat, są przede wszystkim wygodne jak cholera. Polecam je każdemu. Do dzisiaj zero jakiś wad a zabrudzenia, jak przy każdym zamszu, impregnat, poprawić mokrą ścierką i po kłopocie.

#503 Wilq

Wilq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 kwiecień 2016 - 12:11

Ja mam swoje 574 już z 4 lata i raz na pół roku lądują w pralce i jak do tej pory zero wad. Po prostu idealne buty.


  • Eric Cantona lubi to

#504 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 05 kwiecień 2016 - 21:41

Ja co prawda mam inne, ale są wygodniejsze niż nike czy adidas. A najwygodniejsze to mam jednak a parę reebok .

#505 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 07:46

inna sprawa ze w NB rozmiarowka jakas z dupy, wychodzą małe. Jak ktos zamawia przez neta to zeby uniknac zabawy w odsylanie to proponuje pol nr wieksze niz zazwyczaj



#506 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:10

Przecież najlepiej zmierzyć długość wkladki i po problemie z rozmiarem.



#507 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:51

serio? zawsze kupuje buty na długość wkładki a nie na rozmiar i pasują. Ostatnie kilka par butów zamawiane przez neta. Tak samo zrobilem przy NB i musze sie jebac w wymiany i odsyłanie paczek, bo wyszly za małe. Potem mi się przypomnialo ze kiedys tam zanim to bylo modne juz mialem NB i tez rozmiar wiekszy niz zawsze, z tym ze wowczas mialem okazji przymierzyc.



#508 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:07

No ale przez neta też masz napisaną długość wkładki więc nie wiem dlaczego musisz się jebać w wymiany :)

 

A swoją drogą teraz te buty nosi prawie każdy a zaczęło się od Kuby W. znanego z wtykania polskiej flagi w psie gówno.



#509 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:24

ja pierdziele czego nie rozumiesz?

 

przeciez sprawdzilem najpierw u nich jaki rozmiar odpowiada mojej wkladce. I tak jak w adidasie 25,5 cm to 40,5  a dokladniej 40 2/3 bo adidas uzywa 2/3 w parzystych i 1/3 w nieparzystych zamiast połowke, tak samo w timberlandach  25,5 cm wkladka to 40,5 to tak samo jest w NB czyli 25,5 cm wkladka to 40,5 i takie tez zamowilem. Tylko problem taki ze najki, adiasie, timberlande z wkladka 25,5 sa idealne to te sa za małe. 8 lat handlowałem butami przeroznych marek i uwierz mi, wiem cos o tym, jak zamawiac, na co patrzec itd. A jednak kurwa musze sie jebac z wymiana bo ich 25,5 jest inne niz calej reszty.



#510 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:28

no, i dlatego ze jakis ciul nosi NB to znaczy ze mam ich nie nosic  :lol: ? albo ze taka moda? bo chyba generalnie do tego sprowadza sie ostatnie zdanie? niezly absurd. I gówno prawda ze od niego sie zaczelo bo smigalem w NB jak wojewodzki jeszcze nie wiedzial ze taka marka istnieje :chujamizrobisz: spodoboały mi sie to kupilem, tyle, z reszta na stronie polecanej tu przez kogos, faktycznie duzy wybor i dobre ceny. www.megabuty.pl 


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 10:40


#511 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:53

Ja kiedyś od ciotki z Niemiec dostałem NB w podstawówce, to grałem w nich w piłkę, bo to była kompletnie nieznana marka w Polsce, wytrzymałe były w chuj i wygodne :)



#512 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:13

Kompletnie nie kumam fenomenu tych butów. Żeby one jeszcze jakieś oryginalne były z wyglądu, ale nie są, bo maja krój vintage z lat 70/80, jedynie to duże "N" z boku jebnięte i różne kolory. Ubrał w telewizji jeden, drugi, piąty i teraz wszyscy to kupują. Pamiętam jak była 20 lat temu moda na takie chujowe "lenary" z targu, buty Ewing, kurtki Charlotte Hornets, Chicago Bulls, NY Yankes itp, czapki z daszkiem w/w ekip, a teraz przyszłą moda na te New Ballance i wszyscy biorą.


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 12:14


#513 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:21

Kompletnie nie kumam fenomenu tych butów. Żeby one jeszcze jakieś oryginalne były z wyglądu, ale nie są, bo maja krój vintage z lat 70/80, jedynie to duże "N" z boku jebnięte i różne kolory. Ubrał w telewizji jeden, drugi, piąty i teraz wszyscy to kupują. Pamiętam jak była 20 lat temu moda na takie chujowe "lenary" z targu, buty Ewing, kurtki Charlotte Hornets, Chicago Bulls, NY Yankes itp, czapki z daszkiem w/w ekip, a teraz przyszłą moda na te New Ballance i wszyscy biorą.

wlasnie chodzi o to ze N sa klasyczne.nie jakies z udziwnieniami.temu sa popularne.sam mam 2 pary.


  • paulek lubi to

#514 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 12:39

Klasyczne to fakt, ale to kopia tańszych modeli np Pumy Runner czy Speeder produkowanych w latach 80. Natomiast New Ballance nagle stały się modne ze 2 lata temu. Kwestia gustu, ale osobiście wole Pume ktorej New Ballance jak już wspomniałem są kopią.



#515 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:39

a chuj, nieważne :)


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 13:40


#516 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:57

Klasyczne to fakt, ale to kopia tańszych modeli np Pumy Runner czy Speeder produkowanych w latach 80. Natomiast New Ballance nagle stały się modne ze 2 lata temu. Kwestia gustu, ale osobiście wole Pume ktorej New Ballance jak już wspomniałem są kopią.

 

myślisz ze da się jeszcze wymyślić jakiś inny model butów tak żeby nie były podobne do innych, jeśli buty są produkowane od tysięcy lat, a same adidasy od kilkudziesięciu ?jak chcesz być hipsterski i jedyny w swoim rodzaju to chodź w pumach  :czytaj: .  Farmazon z tym że stały się modne dwa lata temu. 



#517 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:09

To, ze sa normalne to wlasnie ich sukces. Kilka lat temu nie bylo co ubrac, nike zaczal wydziwiac z kolorami i krojami, adidas ogolnie slabe ma buty jak dla mnie jesli chodzi o wyglad, puma slabo i akurat mocno na rynek wszedl NB i trafil chyba w dziure, ktorej ludziom brakowalo.


  • Eric Cantona lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#518 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:04

Moda na NB przyszło do nas z zagranicy. NB były wykreowane (głównie) w sieci jako marka undergoundowców w klimatach casual.

Przynajmniej ja pierwszy raz te buty zobaczyłem na Tumblrze 3-4 lat temu u jakieś rosyjskiej NS SXE ekipy, w kibolce etc. Wtedy to nawet na allegro tych butów jeszcze nie było. Tak czy siak, jak słyszę, że moda na buty wyszła od Wojewódzkiego to mnie śmiech ogarnia ;-)

NB miało zajebisty marketing, swego czasu Tumblr był tego najlepszym przykładem,  weszli w rynek kreując się na coś innego, bardziej elitarnego od "pospolitych" Ników, adidasów etc. Inną kwestią jest to, że te buty są po prostu dobrej jakości. Nike są lepsze, gorsze, fatalne, a NB są "równe", wszystkie tak samo dobre pod względem wygody i jakości. Nie wspominając o tym, że one są po prostu ładne.


Użytkownik terror edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 15:08

  • Junior i Wilq lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#519 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:40

Moda na NB przyszło do nas z zagranicy. NB były wykreowane (głównie) w sieci jako marka undergoundowców w klimatach casual.

Przynajmniej ja pierwszy raz te buty zobaczyłem na Tumblrze 3-4 lat temu u jakieś rosyjskiej NS SXE ekipy, w kibolce etc. Wtedy to nawet na allegro tych butów jeszcze nie było. Tak czy siak, jak słyszę, że moda na buty wyszła od Wojewódzkiego to mnie śmiech ogarnia ;-)

NB miało zajebisty marketing, swego czasu Tumblr był tego najlepszym przykładem,  weszli w rynek kreując się na coś innego, bardziej elitarnego od "pospolitych" Ników, adidasów etc. Inną kwestią jest to, że te buty są po prostu dobrej jakości. Nike są lepsze, gorsze, fatalne, a NB są "równe", wszystkie tak samo dobre pod względem wygody i jakości. Nie wspominając o tym, że one są po prostu ładne.

 

naprawdę jestem ciekaw jak to się stało że nikt nie znał tej marki wcześniej. W 2004 roku miałem pierwszą parę NB i była kupiona w Polsce w sklepie stacjonarnym, oczywiście nie firmowym NB. Do 2009 miałem jeszcze dwie pary i jedyne co mogę powiedzieć o tych butach to były nie do zajechania. No i wyglądały całkiem inaczej niż te które były wtedy sprzedawane przez adidasa i nike. 

 

zapytałem teraz ojca z ciekawości kiedy kupił pierwsze NB bo jak borixon dostałem te buty w spadku do rozwalenia za dzieciaka i mówił że był to 2001 rok więc tym bardziej nie wiem jak wszystkim to umknęło :huh:


Użytkownik bekabeka! edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 15:45

  • Gała lubi to

#520 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:46

Tylko ja nie nienapisałem, że te buty nie istniały, tylko, że nie były popularne, masowe.

Przecież NB samo stwierdziło, że kampanie promocyjną w Europie środkowo-wschodniej zaczeli kilka lat temu.

Inny przykład to buty le coq sportif czy kangaroos, też są sobre, a mało znane, może za parę lat wejdą mocno w rynek?


Użytkownik terror edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 15:51

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#521 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 kwiecień 2016 - 20:19

miałem enki za bajtla, ino nie taki krój jak teraz ino zwykłe adasie "śliskie" z N na boku, niestety szybko padły.

 

co do le coq sportif to w city sport w galerii duży wybór nie tylko butów z tej marki

 

kangaroosy też się miało kiedyś ;)



#522 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 06 kwiecień 2016 - 21:21

Ja o tej firmie dowiedziałem się jakieś 2 lata temu, gdy otwarli se sklep w SCC :hihi:

 

Co do rozmiarów to nie radzę kupować na necie (chyba że wcześniej przymierzycie ten sam model w sklepie).

 

Dziś przymierzałem jeden model w ich sklepie w SCC, i 44 idealne. Potem byłem obadać inny model w Intersporcie i 44 ciasne totalnie, w 44.5 już lepiej, a i tak potrzebowałbym 45. Dziwne, tym bardziej, że buty miały identyczny dizajn, jedynie inny kolor.


Użytkownik Bend edytował ten post 06 kwiecień 2016 - 21:22


#523 drozdzowka

drozdzowka
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2016 - 01:03

teraz jest torche inna moda. nie ma presji na lyzwe czy trzy paski dlatego takie firmy jak nb czy nowe logo reeboka przejda i przedra sie marketingowo. nb bronia sie jakoscia. ale ich soft shele sa za szczelne. czlowiek sie w nich poci jak glupil.



#524 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:44

http://pl.sportsdire...olcode=52402390

 

Ktoś widział u nas żeby przymierzyć??



#525 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:10

http://pl.sportsdire...olcode=52402390

 

Ktoś widział u nas żeby przymierzyć??

sport rebel ruda śl


  • Now lubi to

"Presja? jaka presja? Presję odczuwają ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji" - Jose Mourinho





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych