Skocz do zawartości


Zdjęcie

A pamiętacie ?


238 odpowiedzi w tym temacie

#101 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 20:55

to był jamnik czy pudel? bo mi się z pudlem kojarzy.
Jamnik na milion procent :)
  • ToJa lubi to

#102 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 31 październik 2015 - 21:25

dobre tez bylo na starym forum roczne podsumowanie użytkowników.



#103 Levy

Levy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2015 - 21:35

Na pewno nie ja, ale jakis czas temu znalazlem na starym dysku zdjecia z tej imprezy :)

Edit:
Chuj tam wie jak edytowac posta z telefonu. To moje to odpowiedz do Mateusza.

#104 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 31 październik 2015 - 22:08

Przy przeprowadzce znalazłem płyty ze zdjęciami z meczów NFG-UG, z hali na Kolejarzu, z imprezy chyba w Omedze (? na Wnc) po którymś tam meczu z Legią (2004?). Na Kolejarzu graliśmy chyba w niedzielę o 8.00? 

 

Z przygotowaniem opraw jest pełno wspomnień - z Północną chyba najwięcej, DI z Giszowca gwarantował niezapomniane przeżycia :)

 

A co do forum to dobrze pamiętam właśnie wspomnianych viRo, Szczawia i Szawara - trzymali na ogół poziom, nawet pierwszy z tego grona. Dziś ciężko to sobie wyobrazić.

 

Pamiętam jeszcze (ale to chyba nie taka prehistoria) motyw z Delegatem PZPN - przed meczem szliśmy na murawę z flagami i innymi sprzętami - delegat jak nas zobaczył to skwitował to 'a,to chłopcy do podawania piłek?' . Miałem łzy w oczach.

 

A ilość ludzi jaka się przewinęła przez różne struktury...pamiętam spotkanie po powołaniu do życia UG'03 w Paradoksie - przed meczem z Widzewem (sektorówka z konfidentem) - z tamtego grona na forum nie ma już chyba nikogo. (Jahoo Ciebie tam chyba nie było wtedy?). Jak to piszę to czuję się stary.


  • Junior i Grześ lubią to

#105 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 październik 2015 - 22:26

Co to była za akcja jak gaz wrzucił zdjęcie kogoś za kierownicą autobusu?
  • melok lubi to

#106 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 01 listopad 2015 - 03:07

Na starym forum początek miała akcja z :szokiem: :szok:, pojawiała się tam masa memów (choć nikt wtedy nie wiedział, że tak się to nazywa), szczerze nie pamiętam od czego się to zaczęło ;) Polecieliśmy na fali i ten sam :szok: pojawił się na "sektorówce" podczas wyjazdowego szpilu w Jastrzębiu. A to wszystko 8 lat temu.

 

0066.jpg


SPM SKK


#107 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 07:42

Nie zapoczątkował tego Shellu czasem?


Zdjęcie Uszoka z szokiem było dobre :)

#108 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 listopad 2015 - 08:16

Na starym forum początek miała akcja z :szokiem: :szok:, pojawiała się tam masa memów (choć nikt wtedy nie wiedział, że tak się to nazywa), szczerze nie pamiętam od czego się to zaczęło ;) Polecieliśmy na fali i ten sam :szok: pojawił się na "sektorówce" podczas wyjazdowego szpilu w Jastrzębiu. A to wszystko 8 lat temu.

 

0066.jpg

 

W dodatku idealnie zgrana z:

"Oprawa roku, o kurwa oprawa roku" :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#109 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 08:52

Przy przeprowadzce znalazłem płyty ze zdjęciami z meczów NFG-UG, z hali na Kolejarzu, z imprezy chyba w Omedze (? na Wnc) po którymś tam meczu z Legią (2004?). Na Kolejarzu graliśmy chyba w niedzielę o 8.00? 

 

Z przygotowaniem opraw jest pełno wspomnień - z Północną chyba najwięcej, DI z Giszowca gwarantował niezapomniane przeżycia :)

 

A co do forum to dobrze pamiętam właśnie wspomnianych viRo, Szczawia i Szawara - trzymali na ogół poziom, nawet pierwszy z tego grona. Dziś ciężko to sobie wyobrazić.

 

Pamiętam jeszcze (ale to chyba nie taka prehistoria) motyw z Delegatem PZPN - przed meczem szliśmy na murawę z flagami i innymi sprzętami - delegat jak nas zobaczył to skwitował to 'a,to chłopcy do podawania piłek?' . Miałem łzy w oczach.

 

A ilość ludzi jaka się przewinęła przez różne struktury...pamiętam spotkanie po powołaniu do życia UG'03 w Paradoksie - przed meczem z Widzewem (sektorówka z konfidentem) - z tamtego grona na forum nie ma już chyba nikogo. (Jahoo Ciebie tam chyba nie było wtedy?). Jak to piszę to czuję się stary.

Coś mi się tu daty nie zgadzają. Debiut UG był na meczu z Górnikiem Zabrze i o ile dobrze pamiętam ja wtedy byłem w Kanadzie jeszcze, przyjechałem dopiero na kolejny mecz. Mieszkałem wtedy jeszcze w Katowicach. Sektorówkę z konfiturą malowaliśmy na moim podjeździe i mieszkałem wtedy już w innym mieście. Było to już jakiś czas po powołaniu UG03. 

 

Tych spotkań w Paradoxie było od chuja swego czasu. Tak jak zbiórek na boisku na Gwiazdach.

 

Teraz mi się przypomniało, że sektorówka z konfidentem była robiona z płyty z clipartami Corela  :lol:  Ile tam było gimnastykowania się z tym projektem...tygodniami to trwało, bo co nóz komuś się nie podobało, że "pazury za mało czarne", albo "grzywka za słabo tleniona".


  • Marcin lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#110 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 01 listopad 2015 - 09:18

Patrzysz z nieco innej perspektywy. Spotkanie było po powołaniu UG, ale także po meczu z Górnikiem, zimą. UG było tworzone ze struktur NFG, a dodatkowo był nabór dla ludzi spoza NFG i o spotkaniu właśnie dla takich ludzi mówię - Devil, Lukas, Tom, Mariaci, Gustel, Eminem (Topsi chyba chwilę później dołączył)...tych pamiętam. Dla tej grupy zaczęło się też od tego, że sprzedawaliśmy na dzielnicach chyba pierwszą edycję vlepek i kalendarzyków kieszonkowych.

 

A nie było tak,że konfident został na dłuższy czas odciśnięty na tym podjeździe? Transparent do tej sektorówki został przygarnięty przez kolegów zza miedzy - wpadli na Północną - i na szybko odtwarzany noc przed meczem w pewnej piwnicy. Ale jak zwykle udało się zdążyć.

 

 

EDIT: A co do forum to jeszcze jedno - nigdy nie było tak, że wszyscy się lubili, ale kiedyś nikt nie cisnął koledze po szalu na forum przez poglądy polityczne czy zamiłowanie do innego klubu zagranicznego niż ktoś inny. Były osoby kontrowersyjne, ale GieKSiarz to był GieKSiarz i się po nim nie jechało dla zasady.


Użytkownik _es edytował ten post 01 listopad 2015 - 09:22


#111 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 01 listopad 2015 - 09:34

Fajny temat :) a pomyśleć, że to wszystko przez model Polar c340
  • Naujox lubi to

#112 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 09:38

Chciałeś napisać, że przeze mnie, ale przez klawiaturę nie przeszlo ;)
  • Naujox i Toczmek89 lubią to

#113 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 09:39

A nie było tak,że konfident został na dłuższy czas odciśnięty na tym podjeździe? 

Było tak  :lol:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#114 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 13:43

Haha Mayek miał rację, Artis blefowal :chamisko:

 

skąd wzięło się to często spotykane na forum stwierdzenie?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#115 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 13:46

Szalone liczby. Program z lat 90-tych.

 

"January ma rację, a Dusia blefuje".

 

comment_RMiUgPScg77whi2nN90G1Hz9Ajt1IB3j


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#116 henka

henka
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 13:53

Dusia nie żyje! 


a pewną studniówke ktoś pamięta, tvn prawie przyjechał :chamisko: 


  • Berki, ToJa i 1964 lubią to

#117 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 01 listopad 2015 - 14:30

Z TVN to inną akcję pamiętam - na hokeju chyba na meczu z KTH Krynica nieznani sprawcy sprawili, że flaga gości zmieniła właściciela, po czym ewakuowali się z hali. Trafili prawie prosto pod kamery TVNu,który kręcił program Uwaga czy inne Pod Napięciem (w każdym razie szło na żywo) między blokami przy Spodku. Miało to związek z jakąś laską, która skoczyła czy coś takiego.



#118 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 01 listopad 2015 - 15:06

_es, KTH Krynica, czy STS Sanok. Bo taka akcja kojarzy mi się ze zniknięciem flagi STS na trybunie od strony Korfantego.


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#119 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 01 listopad 2015 - 15:19

Akcja z szokiem nieustannie żyje w moim avatarze ;)


  • Toczmek89, ToJa i 19mózG64 lubią to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#120 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 16:43

Kupie/sprzedam/wymienie: kapusta kiszona.

 

A ktoś z Siemców miał fajny avatar z polędwiczką.

 

:)


  • Lars lubi to

#121 Ania

Ania
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 01 listopad 2015 - 16:48

Kupie/sprzedam/wymienie: kapusta kiszona.

 

A ktoś z Siemców miał fajny avatar z polędwiczką.

 

:)

 

haha z kupie/sprzedam ja pamiętam jak pewien Pan z koszutki chciał sprzedać bodajże pasze dla świń  :hihi:


Użytkownik Ania edytował ten post 01 listopad 2015 - 16:49


#122 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 19:23

a pewną studniówke ktoś pamięta, tvn prawie przyjechał :chamisko:

W sumie to czemu B nie zatańczył poloneza z Kingą Rusin? Nie pamiętam jak to się skończyło. 
 

 

Akcja z szokiem nieustannie żyje w moim avatarze ;)

 

Lepszy uSzok w avatarze niż Marysia z "M jak miłość"  ;-)


Użytkownik ToJa edytował ten post 01 listopad 2015 - 19:27

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#123 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 19:50

haha z kupie/sprzedam ja pamiętam jak pewien Pan z koszutki chciał sprzedać bodajże pasze dla świń  :hihi:

Albo konia :)


  • Ania lubi to

#124 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 20:09

Tym worem wungla to Byku ciepał, kto dostał ten dostał :]


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#125 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 listopad 2015 - 20:42

Z TVN to inną akcję pamiętam - na hokeju chyba na meczu z KTH Krynica nieznani sprawcy sprawili, że flaga gości zmieniła właściciela, po czym ewakuowali się z hali. Trafili prawie prosto pod kamery TVNu,który kręcił program Uwaga czy inne Pod Napięciem (w każdym razie szło na żywo) między blokami przy Spodku. Miało to związek z jakąś laską, która skoczyła czy coś takiego.

 

Pyskowali to stracili :)

 

Akcja GzG i DI :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych