Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2015 / Święto Niepodległości


182 odpowiedzi w tym temacie

#151 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 11 listopad 2020 - 16:12

No ale miał być w ogóle marsz? A nie zjazd samochodów?

Miało tak być, ale była jakaś klotnia, ratusz powiedział, że trzeba uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa.
Jako że to coś wczoraj było to by nie zdążyli z wysłaniem i uzyskaniem zgody, to powiedzieli że będzie tak czy owak ten przejazd.
Ratusz czy tam dał odpowiedź że ten przejazd i blokowanie pasa w takim razie to będzie wykrocznie i będą karać mandatami.

Może wyszli z założenia, że w takim razie jebać to.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 11 listopad 2020 - 16:14


#152 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 11 listopad 2020 - 16:27

Redaktorka TVN 24 w rozmowie tel z kimś, na antenie już się sra. Że masz jest nielegalny bo mailbyc przejazd.
Odp padła że poprzednie marsze też były nielegalne, no to ona na to że w takim razie ten też policja powinna "spacyfikowac" jak poprzednie te strajki kobiet, że żąda tego samego :)

Coś w ten deseń rozmowa była.
Gość to tłumaczył i działania policji itd.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 11 listopad 2020 - 16:29


#153 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 17:39

Trzeba przyznać,że z tym mieszkaniem to wyszła niezła lipa. Wiadome będzie,że lewusy będą prowokować,ale tu wyszło mocno chujowo. Lewackie media i politykiery będą mieli co grzać na antenach...

#154 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 18:43

Od zawsze w tym miejscu (tzn. bloku) są prowokacje. Albo ktoś drze morde z balkonów bądź coś wisi w oknach. Teraz są większe problemy to za tydzień-dwa ludzie o tym zapomną. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#155 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:00

Od zawsze w tym miejscu (tzn. bloku) są prowokacje. Albo ktoś drze morde z balkonów bądź coś wisi w oknach. Teraz są większe problemy to za tydzień-dwa ludzie o tym zapomną.


Zapomną jak o pomazaniu farbą kilku kościołów. Ale gdy rozmowa będzie kierować się na temat lewaków/narodowców to temat będzie wracał.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#156 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:08

Różnica jest taka, że środowisko "narodowe" odetnie się od tego. Przecież to nawet przypadkowo wyszło. Środowisko lewackie zachęcało i tłumaczyło swój wandalizm "gniewem", spoczko. Moje zdanie jest takie, że należy jebać antifę i lewactwo, w takich duchu wychowywać młodzież bo nieprzekonanych się nie przekona i dla lewactwa (i teraz julek) zawsze będzie podludźmi. Jak będzie jakiś kryzys czy tam godzina próby to będzie się liczyć prymitywna siła a nie jakieś etyczne rozterki o spalonym oknie. 

Chcieli wojny? To ją mają. Tyle bym mówił i nic więcej. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#157 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:14

Różnica jest taka, że środowisko "narodowe" odetnie się od tego.


Tylko kogo to przekona? Tylko i wyłącznie już przekonanych który nie zmienili by swojego zdania niezależnie od okoliczności, zwykły Janusz przekaz już dostał.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#158 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:24

A jakby nie to mieszkanie to byłby spokój w mediach? W zamian za to byłyby obrazki z Empika gdzie wbiło się kilkanaście osób w poszukiwaniu Antify. Jak byłby całkowity spokój, to w każdej ewentualnej debacie lewactwo i tak by przywoływało wydarzenia sprzed 2016 itd.

Na marszu był względny spokój ładnych kilka lat, a i tak wszystkie Juleczki plus cześć społeczeństwa która ogląda TVN uważa wszystkich tam idących za nazioli. Zresztą oni uważają za nazioli wszystkich co nie myślą tak jak oni.

Takie zachowania są chujowe, i trzeba je hamować, ale ze względu na zdrowy rozsądek i to że mogły ucierpieć normalne osoby, a nie na to że lewactwo będzie wyło w mediach. I tak będzie wyło.

Dobrze że nie było już marszów kobiet, bo dzisiaj czuje że skończyło by się o wiele grubiej niż te kilka przepychanek które były tydzień temu, i to mogłoby już o wiele gorzej zapaść w pamięć 'Januszom" niż to podpalenie.


 



#159 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:26

No to w czym problem? :)  Nic mnie nie grzeje to nadpalone okno. Tłum rządzi się swoim prawami, plusem tego jest to, że nasza strona jest silniejsza. 

Realne argumenty kwestie do poruszenia to kolejna kompromitacja policji. Już pojawiają sie filmiki jak pałują dziennikarzy, inny dziennikarz sprawie stracił oko od policyjnej kuli. To są wtopy systemowe któe należy poruszać, a nie to, że z tłumu kilkutysięcy osób kto ma zdolności miotacza i trafił w okno. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#160 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:33

Można się już przygotować na dłuższe podgrzewanie tematu w mediach. Podobno trafiło na mieszkanie Okołowicza - jednego z największych znawców twórczości Witkacego, który przechowywał wiele reprodukcji i fotografii u siebie na chacie.



#161 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 19:42

Powtarzam. Nie należy mielić incydentalnych wypadków. Przecież to jest tłum, często były zamieszki. Równie dobrze ktoś mógł zginąć a tutaj sraka o jakieś drzwi balkonowe... 

Działanie policji to totalna kompromitacja. Dla mnie to jest albo bunt w policji albo oni są totalnie nie udolni, w obu kwestiach trzeba o tym mówić. Zresztą, ja już to pisałem na forum, że ppolicja w przypadku strajku kobiet i lewactwa jest tolerancyjna i olewa interwencje a w przypadku nas będzie pałowanie. Tutaj poszli dalej bo strzelanie w tłum z broni gładkolufowej to jest skandal gdzie nawet ich prowokacyjne zachowania schodzą na drugi plan. 


  • ToJa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#162 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 20:18

właśnie wróciłem, generalnie kto nie był niech żałuje, tak jak ktoś tu napisał bardzo dobra liczba ekip kibicowskich, praktycznie to był nasz marsz! dodatkowo jako grupa GKSa na samym czele i b.dobrze widoczna

co do mieszkania to na całej trasie w różnych miejscach w oknach ludzie mieli powieszone "tenczowe" flagi, więc nic innego jak zwykła prowokacja, to też lewacki płacz mnie teraz nie rusza

generalnie wwa wyglądała tragicznie, śródmieście to praktycznie same napisy antify czy czerwone błyskawice



#163 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 20:37

właśnie wróciłem, generalnie kto nie był niech żałuje, tak jak ktoś tu napisał bardzo dobra liczba ekip kibicowskich, praktycznie to był nasz marsz! dodatkowo jako grupa GKSa na samym czele i b.dobrze widoczna
co do mieszkania to na całej trasie w różnych miejscach w oknach ludzie mieli powieszone "tenczowe" flagi, więc nic innego jak zwykła prowokacja, to też lewacki płacz mnie teraz nie rusza
generalnie wwa wyglądała tragicznie, śródmieście to praktycznie same napisy antify czy czerwone błyskawice


Tymi napisami antify bym się nie przejmował bo to nie odzwierciedla niczego. Nie raz nasze osiedla były całe w erkach, nie raz osiedla Chorzowa czy Siemcow wyglądały jakby Ruchu tam nigdy nie było. Teraz "mieli swoje dni" to i mieli okazję mazać.


Swoją drogą, może to jest dyskusja na inny temat ale ciekawe jest, że "mocna" (czyt. jakakolwiek) antifa pojawia się w jednoklubowych miastach. Gdy młodzieży może nienawidzić Ruchu, Widzewa czy Arki to wybiera jedną ze stron konfliktu, gdy takiego konfliktu nie ma pojawia się woja narodowcy (kibice) vs. lewactwo.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#164 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 20:48

https://demotywatory.pl/  -  zobaczcie ten jad wylewany na marsz niepodleglosci i jego uczestnikow......



#165 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 20:52

Swoją drogą, może to jest dyskusja na inny temat ale ciekawe jest, że "mocna" (czyt. jakakolwiek) antifa pojawia się w jednoklubowych miastach. Gdy młodzieży może nienawidzić Ruchu, Widzewa czy Arki to wybiera jedną ze stron konfliktu, gdy takiego konfliktu nie ma pojawia się woja narodowcy (kibice) vs. lewactwo.

To jest raczej przypadek. Antifa jest mocna w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Wynika to bardziej z tego, że to są duże miasta żyjące po "wielkomiejscu" na zachodnio europejską modłe. Miasta od zawsze był wylęgarnią lewactwa bo miasto jest archetypicznym przeciwieństwem prawicowych koncepcji społeczno-politycznych. Na Śląsku Antifa zawsze byłą silna w Tychach i RŚL. Tychy ze względu na spelunowski charakter miasta i w latach 90 byli tolerowani przez kibolkę.RŚL to squoty.

W Katowicach od zawsze co było to pedalstwo a teraz jeszcze Julki.  Bojowego lewactwa tutaj nie było ale pewnie kiedyś się pojawi choć miejmy nadzieje, ze corpoludziki nie będą bawić się w antifę i oograniczą się do kawiarnianej lewicy i sojowego latte ;-)))


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#166 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2020 - 20:55

nie wykluczam wersji, ze to podpalenie mieszkania bylo na zlecenie. Zreszta, jakbym mial interes w tym, zeby jedna strone osmieszyc, to szukalbym takiej wlasnie prowokacji. Ludzie zyja ogolnie w takich bańkach swoich, ze nie do pomyslenia dla nich jest sytuacja, ze tego nie zrobili "kibole". A potem ogladaja netflixa i maja to samo w roznych serialach i uwazaja, ze to prawdopodobne.

W zyciu jednak uwazaja, ze to jest niemozliwe :) Nawet jak wycieklo info, ze budka przed ambasada byla podpalana (nie pamietam czy ostatecznie sie palila) na zlecenie PO jako prowokacja, to juz i tak nikt o tym nie pamieta.

 

Dla mnie to sa bardzo ciekawe tematy. Robisz prowokacje i masz spokoj z tematem. To sie troche laczy z takimi tematami jak np. Korwin jako agent lewicy i inne w ten desen. Uwielbiam teorie spiskowe (a moze realna polityke?;) i teraz tez to widze, ze to moze nie ktos po prostu sobie wystrzelil race, tylko moze to na zlecenie zostalo zrobione.

 

edit:

 

https://twitter.com/...veW4RSri3njRBpQ

 

ciekawe czy to jest to mieszkanie ostatecznie? Widze takie foto i od razu uprawdopodabnia sie wersja o prowokacji


Użytkownik Mayek edytował ten post 11 listopad 2020 - 21:13

  • Edy lubi to

#167 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 21:27

nie wykluczam wersji, ze to podpalenie mieszkania bylo na zlecenie. Zreszta, jakbym mial interes w tym, zeby jedna strone osmieszyc, to szukalbym takiej wlasnie prowokacji. Ludzie zyja ogolnie w takich bańkach swoich, ze nie do pomyslenia dla nich jest sytuacja, ze tego nie zrobili "kibole". A potem ogladaja netflixa i maja to samo w roznych serialach i uwazaja, ze to prawdopodobne.

W zyciu jednak uwazaja, ze to jest niemozliwe :) Nawet jak wycieklo info, ze budka przed ambasada byla podpalana (nie pamietam czy ostatecznie sie palila) na zlecenie PO jako prowokacja, to juz i tak nikt o tym nie pamieta.

 

Dla mnie to sa bardzo ciekawe tematy. Robisz prowokacje i masz spokoj z tematem. To sie troche laczy z takimi tematami jak np. Korwin jako agent lewicy i inne w ten desen. Uwielbiam teorie spiskowe (a moze realna polityke?;) i teraz tez to widze, ze to moze nie ktos po prostu sobie wystrzelil race, tylko moze to na zlecenie zostalo zrobione.

 

edit:

 

https://twitter.com/...veW4RSri3njRBpQ

 

ciekawe czy to jest to mieszkanie ostatecznie? Widze takie foto i od razu uprawdopodabnia sie wersja o prowokacji

to możesz wersję o celowym podpaleniu od razu porzucić

jak wspominałem, na drodze marszu kilka razy była taka prowokacja i za każdym razem leciały w okna/balkony race i rakiety, a że jedna z nich wpadła przez otwarte okno do mieszkania poniżej to już niestety zwykły pech


  • kosa i Atest lubią to

#168 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2020 - 21:29

Co do podpalonej budki ambasady FR to

https://oko.press/im...as-protestu.jpg

:chamisko:
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#169 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2020 - 21:32

jak wspominałem, na drodze marszu kilka razy była taka prowokacja i za każdym razem leciały w okna/balkony race i

 

a wiesz dokladnie z kim idziesz w takim marszu i kto co robi? ;)



#170 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 21:36

O chuju złoty, to szacunek za celność się należy hah

#171 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 21:38

Mayek, proszę Cię...  :hihi:



#172 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2020 - 14:23

https://wydarzenia.i...lan,nId,4850513

Pogłosi się potwierdzają, bądź zaczeły żyć własnym życiem. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#173 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2020 - 14:42

https://mobile.twitt...614702995148800 taką mendę powinni od razu na zbity pysk wywalić.

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#174 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2020 - 14:46

https://mobile.twitt...614702995148800 taką mendę powinni od razu na zbity pysk wywalić.


https://twitter.com/...7712899077?s=09

A z takimi co zrobić ?

#175 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2020 - 14:48

To samo.

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych