Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2015 / Święto Niepodległości


182 odpowiedzi w tym temacie

#126 Anonim00

Anonim00
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2018 - 19:46

Osoby poszukiwane to m.in strażacy,służba medyczna i straż marszu.Jakiś reporter ujął ich jak podczas hymnu odpalaja race a KSP wrzuciła ich na swoją stronę.

#127 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2018 - 14:25

Jak wrażenia i opinie o Marszu? Moim zdaniem jest polityczny pat. Pis przejął nad marszem kontrolę polityczną, a narodowcy nadal utrzymują jej wewnątrz ideowy charakter. 

To co się działo w tych ostatnich dniach to jest ogólna porażka w kontekście tworzenia wewnątrzprawicowej opozycji, bo ten marsz ogólnie nie ma sensu bez budowania opozycji na prawo od PiSu. Tłumy zawsze były tłem, a tutaj są celem samym w sobie. W niczym to się nie różni od popapieskich pochodów. Ktoś o nich pamięta? Coś wniosły trwałego? NIC Od kilku lat MN ma charakter antyPO i antyUE co jest po prostu zwykłym prawicowym populizmem którym notabene znacznie lepiej potrafi operować PiS bo posiada realne narzędzia do tworzenia pozorów. 

Marsz powinien zacząć uderzać w Pis - czego byliśmy świadkami w tym roku gdzie PiS udowodnił że różni się od PO tylko tym, że zasiada po drugiej stronie tego samego stolika, PiS ta sama postokrągłostołowa ekipa. Rolą narodowców nie powinny być próby wproszenia się do stołu lecz próby jego wywrócenia. Tego nie rozumieją narodowcy którzy starają się nie podważać pozycji PiS a w najgorszych przypadkach zostają po prostu wchłonięci przez system jak inwalida Andruszkiewicz. Efekt tego jest taki, że PiS zgarnia całą pulę w wyborach bo na prawo od PiS nie ma niczego co by mogło wykraść im chociaż kilka procent. PiS nie jest wobec PO żadnym mniejszym złem tlyko tym samym podawanym w sosie bardziej patriotycznej retoryki. Zły jest cały system i postsolidarnościowa demoliberalna oligarchia. Bo to nie ma w ogóle znaczenia co tam stęka Duda, bo fakty sa takie że PO i PiS przed marszem stosuje te same metody - zawracanie na granicy i tzw. dołki. A warto zwrócić uwagę że i tak kilkaset osób 11.11 spędziło na komendach a praktycznie nikt nie zapowiadał że marsz może obrać charakter antyrządowy! Ciekawe co się będzie dział jak narodowcy wypowiedzą otwartą walkę? Bosak podzieli los Piskorskiego? 

Należy wywrócić ten stolik przy którym PO i PiS prowadzą swe gierki. Najbliższy rok będzie decydujący, narodowcy albo zostaną zjedzeni całkowicie, może nawet części zostaną zaproponowane miejsca na listach "Zjednoczonej Prawicy" albo narodowcy w końcu się ockną i postanowią być faktyczną prawicową alternatywą wobec rządów PiS a to by oznaczało że MN za rok będzie bardzo ciekawy.

 

"Gdy nurt narasta, ten, kto burzy tamy, osiąga większy efekt niż ich obrońca. Żeglarz nie musi się troszczyć o nic - pozostaje w żywiole."

 


Użytkownik terror edytował ten post 13 listopad 2018 - 14:33

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#128 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 listopad 2018 - 19:53

Według mnie PiS rozgrywa narodowców, jak chce i za rok będzie już sam organizował marsz (o ile będzie taka potrzeba polityczna, całkiem możliwe, że nie będzie im się to opłacało). Teraz masa zatrzymań nacjonalistów, choć mniej niż za czasów PO (bo tam dołączano kibiców). Oczywiście zatrzymania prewencyjne i zaraz po końcu marszu wszyscy wypuszczeni. Pisząc nacjonalistów mam a myśli tych prawdziwych, a nie sztucznych jak RN.


Przyjaźń jest wszystkim!


#129 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 13 listopad 2018 - 22:48


11:45
Samozaoranie KODowca :)



#130 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2018 - 22:56

Chyba również zaoranie TVP bo nie oni go znaleźli tylko jaok z pyty.pl , TVP kłamie nawet jak śpi :)

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#131 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 14 listopad 2018 - 08:18

Wiem, że to był ten z pyty.pl bo wcześniej był na kontrmaniestacji marszu i przebrany za tego z antify. :)
A co tam Ci z TVP mowią to akurat nie słuchałem.



#132 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 14 listopad 2018 - 08:31

 

przecież to jest złoto



#133 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2019 - 20:40

https://pbs.twimg.co...jpg&name=medium

 

 

Szczerze mówiąc, nie wyobrażałem sobie tegorocznego marszu pod innym hasłem niż 447... :dead:



#134 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2019 - 19:49

Marsz pod hasłem 447 to raczej kiepski pomysł, w Polsce jest za dużo szurów a na MN za duży tłum, pewnie by się znalazło sporo jakiś pojebów którzy z ważnej sprawy zrobiliby subkulturowy festiwal. Przyniosłoby to więcej szkody niż pozytku. 

 

Co do tego plakatu i tegorocznego hasła, ładna trzoda w necie, że nienawiść, że przemoc, że to nie tak, Hołownia pado że "różaniec jako kastet"... komu to się skojarzyło z kastetem? Szkoda pisać. Spedaleni ludzi.


  • ToJa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#135 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2019 - 20:03

Osobiście traktuje przekaz Marszu, jako głos narodu. Nie ma nic ważniejszego teraz niż 447, to katalizator,  sprawa, która ostatecznie  zedrze maski z polityków.

Dla mnie już niepokojące jest, że sprawa ucichła medialnie w Konfederacji (mam nadzieję, że to tylko taktyka wyborcza była), drugim światełkiem ostrzegawczym jest właśnie MN...



#136 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2019 - 20:53

Temat ustawy 447 w ogóle nie jest aktualnie rozwojowy - od maja NIC się nie zmieniło, nie ma żadnych przecieków, informacji, kroków prawnych etc. wiadomo, trzeba informować i uświadamiać lud, ale nie można też przegrzać tematu. Teraz PiS wygrał wybory, jak utworzą rząd to może wypadną jakieś trupy z szafy. 


  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#137 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 18 październik 2019 - 21:42

Do 9 listopada ma powstać w Usa raport nt spłat także sprawa 447 pewnie potem ruszy.

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 18 październik 2019 - 21:42

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#138 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 październik 2019 - 10:14

Tegoroczne hasło jest lepsze niż zajmowanie się ustawą 447 (z różnych względów, część wypisał Terror), ale dalej słabe/średnie. Choć sam nie wiem, co mogłoby być lepsze.


Użytkownik kosa edytował ten post 19 październik 2019 - 10:14

Przyjaźń jest wszystkim!


#139 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 listopad 2019 - 15:29

Temat ustawy 447 w ogóle nie jest aktualnie rozwojowy - od maja NIC się nie zmieniło, nie ma żadnych przecieków, informacji, kroków prawnych etc. wiadomo, trzeba informować i uświadamiać lud, ale nie można też przegrzać tematu. Teraz PiS wygrał wybory, jak utworzą rząd to może wypadną jakieś trupy z szafy. 

 

 

Tegoroczne hasło jest lepsze niż zajmowanie się ustawą 447 (z różnych względów, część wypisał Terror), ale dalej słabe/średnie. Choć sam nie wiem, co mogłoby być lepsze.

 

 

https://www.magnapol...xZbhg-LNKpSYCRw

 

Jak tam?



#140 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 listopad 2019 - 23:35

Dalej nic się nie zmieniło przecież.


Użytkownik kosa edytował ten post 02 listopad 2019 - 23:36

  • terror lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#141 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 listopad 2019 - 11:06

No ale przecież gra żyda jest dość czytelna i ma jeden cel - okraść nas. Do przewidzenia było, że po wyborach znów zacznie się ujadanie. Na co mamy czekać?



#142 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 04 listopad 2019 - 11:30

Jest jakiś wyjazd organizowany z Katowic?

#143 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 14:08

W Warszawie frekwencja słaba, wręcz dramatyczna. 4-5 tysięcy osób jak na moje. 

live ruskich


Użytkownik terror edytował ten post 11 listopad 2020 - 14:09

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#144 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 14:13

Na Polsat news jest relacja

#145 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 listopad 2020 - 14:16

No ale miał być w ogóle marsz? A nie zjazd samochodów? 


Przyjaźń jest wszystkim!


#146 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 14:17

Nie wiadomo w sumie. Bąkiewicz to agent PiSu i wykoleił marsz tymi decyzjami.  Dużo osób odpuściła. 

Marsz trwa kilkakaście minut a policja już robi problemy, lewaki zobaczył ze w ciul mało osób i się rzucili do blokady. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#147 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 14:27

Ziomek mi przesyła zdjęcia z marszu to wygląda że tam jest sama kibolka :D

 

Ten marsz powinien być prawicowym ogólnonarodowym wystąpieniem przeciwko władzy PiS-owskiej kliki. Aktualne hasła w kontekśćie kompromitacji KK to jakiś absurd. Za rok będzie ostatnia szansa na reanimowanie tej inicjatywy. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#148 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 listopad 2020 - 15:31

No właśnie tak mi się wydawało, że ekipy się dziś zbierały osobno do RN.


Przyjaźń jest wszystkim!


#149 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 listopad 2020 - 15:55

https://twitter.com/...537585968115717

 

:lol3:


Przyjaźń jest wszystkim!


#150 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2020 - 15:57

Bąkiewicz wypowiedział krucjatę. 


  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych