Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat


7939 odpowiedzi w tym temacie

#151 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 23 marzec 2016 - 19:43

http://pikio.pl/hole...iesc-o-zamachu/

 

Nie wiem czy to nie fejk, ale bym się nie zdziwił, jeśli nie.

 

Raczej nie fake, tym bardziej po tym, co dzisiaj powiedział prezydent Turcji:

 

http://fakty.interia...lgo,nId,2168042

 

Ciekawe jakie inne cuda jeszcze wyjdą w najbliższym czasie?


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 23 marzec 2016 - 19:44

  • Mader lubi to

#152 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 23 marzec 2016 - 19:59

Pakt o nieagresji pomiędzy Belgami,a terrorystami może wiec nie być z dupy teoria.

#153 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 23 marzec 2016 - 20:36

http://biznes.onet.p...z-belgii/m47hps

 

:lol:



#154 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2016 - 23:56

https://www.facebook...0446074/?type=3

 

Nie wiem jak to skomentować,czuje sie upokorzony. Papież moze każdemu torby wylizać ale zeby kurwa biały czarnemu albo muzułmanom ? Ja jestem nie wierzący bo katolicyzm to straszne zacofanie,pierwszy siedzi w kosciele a tak naprawde tao soba jest mega ciulem i robi na zlosc,ogolnie kazda religia ma w sobie cos totalnie głupiego.Papież chce aby przyjąć do polski po jednej rodzinie do kazdej parafi. Niech sam sobie weźmie ruchaczy to mycia nóg to mu łeb upierdolą przy okazji a nie będzie ktos nakazywał co ja mam robic.

Zdjecie ktore jest wyzej mnie przeraża,to jest symbol jak dla mnie ze juz nie dlugo bedzie koniec tego co jest do tej pory.



#155 Michu

Michu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2016 - 03:38

Wśród pielgrzymów dużo łatwiej jest ukryć terrorystów niż wśród emigrantów. 

 

 

Kolejny klasyk -Wojciech Brochwicz 

wypowiedziane w kurewskiej stacji 



#156 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 27 marzec 2016 - 15:51

Jakiś misjonarz wypowiadał się że przeżył już 3 zamachy. Boston Bruksela. Mam nadzieję że do Krakowa nie przyjedzie na ŚĎM

#157 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2016 - 18:01

Władze Brukseli wysłały dzisiaj na swoich (rodowitych) obywateli policję i armatki wodne, bo Ci "za głośno" protestowali przeciwko obecności muslimom w ich kraju...


Użytkownik La Beneamata edytował ten post 27 marzec 2016 - 18:02

GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#158 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2016 - 19:57

Ja jestem nie wierzący bo katolicyzm to straszne zacofanie,pierwszy siedzi w kosciele a tak naprawde tao soba jest mega ciulem i robi na zlosc,ogolnie kazda religia ma w sobie cos totalnie głupiego. 

Dla Ciebie taka osoba serio jest katolikiem? Dla mnie taki ktoś to zwykły pozorant a nie katolik. 

 

 

Papież chce aby przyjąć do polski po jednej rodzinie do kazdej parafi. Niech sam sobie weźmie ruchaczy to mycia nóg to mu łeb upierdolą przy okazji a nie będzie ktos nakazywał co ja mam robic.

Przecież jesteś niewierzący to jakim cudem uważasz że papież Ci coś każe? Poza tym mówił nie tylko o Polsce tylko ogólnie o wszystkich parafiach. Dla mnie to też głupota no ale z drugiej strony co taki papież ma mówić? Jest głową kościoła, który głosi że jak biją to należy nadstawiać drugi policzek. Przecież jak będzie mówił żeby topić te łódki albo zawracać na granicy to powiedzą że rasista. 
 

 

 

Zdjecie ktore jest wyzej mnie przeraża,to jest symbol jak dla mnie ze juz nie dlugo bedzie koniec tego co jest do tej pory.

 

A co do zdjęcia to też mnie to przeraziło a właściwie to jeden z komentarzy, że w świecie islamu ten gest został odebrany jako poddaństwo papieża. Poza tym zastanawiam się czy uczestniczenie muzułmanów w obrzędach katolickich nie jest czasem sprzeczne z ich religią?


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#159 Michu

Michu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2016 - 23:43

Dla Ciebie taka osoba serio jest katolikiem? Dla mnie taki ktoś to zwykły pozorant a nie katolik. 

 
 

Przecież jesteś niewierzący to jakim cudem uważasz że papież Ci coś każe? Poza tym mówił nie tylko o Polsce tylko ogólnie o wszystkich parafiach. Dla mnie to też głupota no ale z drugiej strony co taki papież ma mówić? Jest głową kościoła, który głosi że jak biją to należy nadstawiać drugi policzek. Przecież jak będzie mówił żeby topić te łódki albo zawracać na granicy to powiedzą że rasista. 
 

 
 

A co do zdjęcia to też mnie to przeraziło a właściwie to jeden z komentarzy, że w świecie islamu ten gest został odebrany jako poddaństwo papieża. Poza tym zastanawiam się czy uczestniczenie muzułmanów w obrzędach katolickich nie jest czasem sprzeczne z ich religią?

Abdul Aziz bin-Abdullah al-Sheikh, wielki mufti Arabii Saudyjskiej, najwyższy islamski duchowny tego kraju oświadczył, że gra w szachy jest "haram" co oznacza zachowanie niezgodne z nauką islamu. Powód? Gra ma prezentować "wrogość" i "nienawiść".

 

To Morderstwa i zamachy to uczenie Miłości i Pokoju co nie ?


Użytkownik Michu edytował ten post 27 marzec 2016 - 23:44


#160 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2016 - 12:08

Na jakiej stronce mogę śledzić aktualne wyniki prawyborów w USA wśród demokratów (mniej ważne, Hillary jest pewniakiem) jak i republikanów? Mile widziane są rónież aktualne sondaże w stanach gdzie mają się odbyć głosowania.

 

PS: Ciekawe czy Trump dotrwa do nominacji, stawiam, że go odpuli jakiś szaleniec przed oficjalną nominacją.

Swoją drogą, trochę oglądałem te debaty z udziałem Trumpa, facet ma gadane, ale to jest niezły cyrk jak na debaty prezydencie światowego imperium, zero argumentów. Przy nim Polskie debaty to są konferencje naukowe ;-)

Chiny i Rosja w tym kontekście mają u mnie plusik ;-)


Użytkownik terror edytował ten post 28 marzec 2016 - 12:10

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#161 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2016 - 16:37

Abdul Aziz bin-Abdullah al-Sheikh, wielki mufti Arabii Saudyjskiej, najwyższy islamski duchowny tego kraju oświadczył, że gra w szachy jest "haram" co oznacza zachowanie niezgodne z nauką islamu. Powód? Gra ma prezentować "wrogość" i "nienawiść".

 

To Morderstwa i zamachy to uczenie Miłości i Pokoju co nie ?

Fajnie ale powiedz mi jak się to ma do tego co ja napisałam? Napisałam gdzieś że islam to religia miłości i pokoju? Ja tylko prosta baba jestem więc mnie oświeć w ogóle do której części mojej wypowiedzi się to tyczy.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#162 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2016 - 18:12

Na jakiej stronce mogę śledzić aktualne wyniki prawyborów w USA wśród demokratów (mniej ważne, Hillary jest pewniakiem) jak i republikanów? Mile widziane są rónież aktualne sondaże w stanach gdzie mają się odbyć głosowania.

 

PS: Ciekawe czy Trump dotrwa do nominacji, stawiam, że go odpuli jakiś szaleniec przed oficjalną nominacją.

Swoją drogą, trochę oglądałem te debaty z udziałem Trumpa, facet ma gadane, ale to jest niezły cyrk jak na debaty prezydencie światowego imperium, zero argumentów. Przy nim Polskie debaty to są konferencje naukowe ;-)

Chiny i Rosja w tym kontekście mają u mnie plusik ;-)

 

Ja z tego korzystam od jakiegoś czasu

 

http://www.politico....s/map/president


  • terror lubi to

#163 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:16

Ależ afera ujrzała światło dzienne, szykujcie się na fajerwerki przez następne tygodnie, miesiące i pewnie lata.

 

#panama


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#164 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:25

Ależ afera ujrzała światło dzienne, szykujcie się na fajerwerki przez następne tygodnie, miesiące i pewnie lata.

Pfff, co Ty.

 

Prawdziwe afery to:

-holocaust kobiet, które nie mogą dokonać aborcji

-śmierć konia w stadninie w Janowie

-feministka wychodząca z kościoła podczas czytania listu od episkopatu

-Jar Kacz mówiący o gorszym sorcie

-no i co tydzień jakaś afera z Macierewiczem bo coś tam powiedział o Smoleńsku

 

Kogo tam interesują jakieś kradzione miliardy.


  • paulek lubi to

#165 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:26

"Panama Papers". Gigantyczny wyciek poufnych dokumentów
Około 140 polityków i wysokich urzędników państwowych korzysta z usług banków w rajach podatkowych. Ich gigantyczne majątki miały na zawsze pozostać ukryte przed opinią publiczną. Dzięki największemu dziennikarskiemu śledztwu w historii możemy poznać szczegóły nielegalnych operacji. Trop prowadzi m.in. do Władimira Putina.

 

Wiele wskazuje na to, że jedną z osób, które ukrywają tam swoje majątki jest prezydent Rosji Władimir Putin. Powiązani ze sprawą są też przywódcy Chin, premierzy Islandii David Gunnlaugsson i Pakistanu, król Arabii Saudyjskiej, ojciec Davida Camerona i inni. Pojawiają się też nazwiska z Polski.

Z rajów podatkowych korzystało blisko 140 światowych przywódców, w tym kilkanaście osób obecnie sprawujących władzę w różnych krajach świata. Dziennikarze zrzeszeni w ICIJ przeanalizowali ponad 11 milionów dokumentów, które potwierdzają nielegalne powiązania najważniejszych przywódców świata.

Wyciek dokumentów nastąpił z kancelarii podatkowej i prawnej "Mossack Fonseca" działającej w Panamie. To z jej usług korzystali światowi przywódcy, którzy nie chcieli chwalić się swoim rzeczywistym majątkiem.



#166 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:28

Pfff, co Ty.
 
Prawdziwe afery to:
-holocaust kobiet, które nie mogą dokonać aborcji
-śmierć konia w stadninie w Janowie
-feministka wychodząca z kościoła podczas czytania listu od episkopatu
-Jar Kacz mówiący o gorszym sorcie
-no i co tydzień jakaś afera z Macierewiczem bo coś tam powiedział o Smoleńsku
 
Kogo tam interesują jakieś kradzione miliardy.


Można coś więcej ?

#167 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:45

Można coś więcej ?

*



#168 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:50

http://www.money.pl/...,0,2053012.html



#169 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:55

Z Polski jest też Walter (ITI) i Profus (tygodnik "Piłka Nożna")


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#170 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 21:57

Ponadto: ojciec Camerona, Messi, Jackie Chan, Poroszenko i setki innych znanych nazwisk.

 

Oczywiście są też podobno notable z FIFA, a już prawie tam pozamiatali sprawę. Wygląda na to, że wszystko od nowa trzeba będzie prostować.

 

Gdyby ktoś chciał kredyt na prezydenta Ukrainy zrobić, to tutaj paszport:

https://www.document...-Petrodoc2.html

 

https://projects.ici...layers/?lang=en

Mauricio Macri, president or Argentina.
Bidzina Ivanishvill. ex PM of Georgia
Sigmundur something something, PM of Iceland.
Ayad H. Allawi, ex PM of Iraq.
Ali Abu-Ragheb, ex PM of Jordan.
Hamad Jasim J.M. Al-Thani, ex PM of Qatar.
Sheik Al-Thani, Emir of Qatar.
HRH Prince Salman, King of Saudi Arabia
Ahmad Al-Nirghani, ex-president of Sudan
Sultan Al-Nahyan, president of the UAE.
Pavlo Lazarenko, ex-PM of Ukraine.
Petro Poroshenko, president of Ukraine.

Użytkownik Naujox edytował ten post 03 kwiecień 2016 - 21:59

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#171 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 22:26

Ale że kurwa nic o amerykańcach nie ma...



#172 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 22:35

Przecież to "amerykańscy" bankierzy są właścicielami edenów podatkowych.


MCMLXIV  :szpada:


#173 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 22:38

Ogromna sprawa, jak żyję to takiej jeszcze nie widziałem. Fajnie :popcorn:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#174 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 23:36

Ze strony Fifa umoczony członek komitetu etyki  :hihi:

 

82s6X9B.png


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#175 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 kwiecień 2016 - 06:39

Nic z tej afery nie wyniknie.

 

Pogadają, pogadają, powyliczają i za miesiąc będzie już po wszystkim.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych