Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat


7939 odpowiedzi w tym temacie

#126 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 09:07

Kolejny zamach... Tym razem Belgia.


  • Blade89 lubi to

#127 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 22 marzec 2016 - 09:31

A ta pojebana pizda Pitera mówi na żywo w tefałenie, że "nie ma co wpadać w panikę, zamachy były zawsze". Tragedia.


Crazy Boys!

#128 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 09:40

Teraz eksplozja w Belgijskim metrze...

#129 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 09:45

proponuję przyjąć do nas tych ciapatych. Na bank będzie nam się żyło "ciekawiej"...



#130 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 22 marzec 2016 - 09:56

Dwie eksplozje na lotnisku do tego trzy w metrze. Belgowie oglosili czwarty najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego na obszarze całego kraju...Czyli pewnie zorganizuja jakiś marsz czy ustawia flagi na fejsie.


  • Foxu i Przemosz lubią to

#131 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 22 marzec 2016 - 10:36

Prawda jest taka, że mieszkańcy krajów arabskich giną w imię demokracji, a europejczycy islamizacji.

 

USA, NATO, UE to tacy sami mordercy jak IS. A nawet więksi, bo patrząc pod kątem ilości ofiar to długo IS nie dogoni "demokratów".

 

Pomijam fakt, że IS zostało stworzone przez USA.

 

Ogólnie to przerażające, bo i w Europie, i na świecie giną w zdecydowanej większości przypadkowe osoby, które nie mają żadnego wpływu na wybryki wąskich grup trzymających władzę.


  • Jas, CarlosRuiz i paulek lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#132 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 12:13

Kolejne "wzbogacenie kulturowe" w Europie...Teraz będą słowa potępienia, lajki, srajki, akcje na fb "Wszyscy jesteśmy Belgami" i tak do następnego. A za zamachami pewnie stoi jakiś "belg" Hassan Al Mohamed.

 

Szkoda strzępić ryja. Szkoda tylko niewinnych ludzi, którzy zgineli...


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#133 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 22 marzec 2016 - 12:40

Stany wyraziły już zaniepokojenie? czy jeszcze sie zastanawiają nad tym drastycznym środkiem?


  • paulek lubi to

#134 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 14:33

Stany wyraziły już zaniepokojenie? czy jeszcze sie zastanawiają nad tym drastycznym środkiem?

A to źle że nic nie robią? Może wolałbyś aby w imię walki z terroryzmem zajeł pół Europy? Bo nie rozumiem kontekstu Twojej wypowiedzi...

 

To dopiero początek, i Europejczycy są sami sobie winni, bo gdy europejski decydenci na spółkę z USA orały bliski wschód to każdy miał to w dupie, szczególnie osoby związane z prawą stroną która teraz najwięcej szczeka. Współczesny europejczyk nie zasługuje na życie bo sprzedał życie tysięcy osób za kilka kaw w Starbucksie. My z nimi prowadzimy wojnę, czego oczekujecie?

I szlak mnie trafia jak czytam Dudę co to pierdoli, że musimy bronić "Europejskich wartości"... największy przydupas USA, chyba zapomniał, że USA  swoją postawą w geopolityce, w stosunku do naszego kontynentu, w systemie gospodarczo-społecznym USA stoi na antypodach "wartości Europejskich".


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#135 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 22 marzec 2016 - 17:21

Było pewne ,że będą kolejne zamachy.Za jakis czas kolejny  kretyn , wysadzi sie w Berlinie,Madrycie ,Amsterdamie.

To wszystko ma  na celu całkowite ograniczenie swobód obywatelskich,a  Europejczycy za rok,dwa będą sami o to błagać.

Bedzie im sie wydawało,że chronia swoj kraj i swoje rodziny. W swojej głupocie zgodzą sie na wszystko żeby  mieć spokój, Utopia ,która bedzie sie wydawała jedynym ratunkiem.


  • kosa, ToJa i szwedzik lubią to

#136 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 22 marzec 2016 - 17:45

 

To wszystko ma  na celu całkowite ograniczenie swobód obywatelskich,a  Europejczycy za rok,dwa będą sami o to błagać.

Bedzie im sie wydawało,że chronia swoj kraj i swoje rodziny. W swojej głupocie zgodzą sie na wszystko żeby  mieć spokój, Utopia ,która bedzie sie wydawała jedynym ratunkiem.

 



#137 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 marzec 2016 - 18:09

Troche w tym prawdy jest...

 

10386_1662892300626520_90668205922550775


  • ToJa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#138 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 18:31

Tak, na bank.

90% ludzi sama pozbawia się "wolności", nie trzeba do tego UE. Zakładając fejsbuka, lokalizacje na fonie etc. udostępniamy więcej danych o sobie niż służby mogą uzyskać dzięki tym wszystkim możliwym ustawom. Za pomocą obecnego systemu większość ludzi już teraz jest dożywotnimi niewolnikami z kredytami, abonamentami, umowami o pracę etc. na karku.

Więc o czym wy piszecie? Co wam mogą zabrać więcej niż teraz? O "swobodach" do czego?

Piszę to już po raz kolejny, w takich Niemczech ciągle obowiązuje prawo z "lat ołowiu" i RAF gdzie za zwykły "kontakt" (ktoś się widział z daną osobą) z organizacjami terrorystycznymi dostaje się od 3 lat.


Użytkownik terror edytował ten post 22 marzec 2016 - 18:32

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#139 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 marzec 2016 - 18:57

Czemu umowa o prace jest niewolnictwem? 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#140 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 19:52

Okres wypowiedzenia który jest z korzyścią dla pracodawcy, bo w praktyce jak chcą się wydupić to ci podstawiają rozwiązanie za porozumieniem stron, a jak ty chcesz się zwolnić to się musisz kicić, strasznie dyscyplinarką (piękny bat) czyli poważnym nasraniem w papierach etc.

Z doświadczenia to widzę, że te umowy o pracę to jest legalizowanie niewolnictwa. Umowy o pracę to są chyba dobre tylko w jakiś silnie uzwiązkowionych zakładach pracy, te wszystkie "przywileje" to też sobie mozna w ciula wsadzić, pierwszy raz poszedłem na L4 po 1.5 roku pracy i jestem nagle #wyklęty u kierowniczki, wręcz zdrajca korpo, mamy jakieś normy 5 dni w roku na l4 inaczej obniżona roczna ocena bądź nie przedłużenie umowy etc. to się ogólnie pod sąd pracy chyba nadaje, ale każdy zesrany, bo dyscyplinarka studzi zamiary :) Żeby nie było, nie pracuje w jakieś firmie "kogucik" zdzisława kręciny a w międzynarodowym korpo.


Użytkownik terror edytował ten post 22 marzec 2016 - 19:56

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#141 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 marzec 2016 - 20:15

Zalezy wlasnie jak trafisz, bo ciezko generalizowac. Po drugie to bardziej chyba kwestia KPP niz samej umowy o prace.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#142 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 22 marzec 2016 - 20:27

A to źle że nic nie robią? Może wolałbyś aby w imię walki z terroryzmem zajeł pół Europy? Bo nie rozumiem kontekstu Twojej wypowiedzi...

 

To dopiero początek, i Europejczycy są sami sobie winni, bo gdy europejski decydenci na spółkę z USA orały bliski wschód to każdy miał to w dupie, szczególnie osoby związane z prawą stroną która teraz najwięcej szczeka. Współczesny europejczyk nie zasługuje na życie bo sprzedał życie tysięcy osób za kilka kaw w Starbucksie. My z nimi prowadzimy wojnę, czego oczekujecie?

I szlak mnie trafia jak czytam Dudę co to pierdoli, że musimy bronić "Europejskich wartości"... największy przydupas USA, chyba zapomniał, że USA  swoją postawą w geopolityce, w stosunku do naszego kontynentu, w systemie gospodarczo-społecznym USA stoi na antypodach "wartości Europejskich".

 

 

Mnie więcej chodziło mi o to co napisałeś :) moim zdaniem wszystkiemu winne są USA bo to oni ich zaatakowali. A potem co zamach, to czorny występuje i mówi, że są zaniepokojeni......



#143 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 20:30

Kolejne zamachy, kolejny brak zmian, nikt sie nie uczy na bledach bo to w koncu ich plan, wiec nikt nie ma zamiaru tego zmieniac, no coz, szkoda kolejnych cierpien, a beda nastepne, nadchodza swiatowe dni mlodziezy w Krakowie i inne wielkie imprezy w Polsce, nie pozostaje nic jak tylko zyczyc szczescia... a co ja gadam, nasze sluzby maja doswiadczenie w wylapywaniu "straszliwych przestepcow" odpalajacych race, czy "uczestnikow miejskich harców" to sobie poradza :-)
  • Junior i gniotek1102 lubią to

#144 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2016 - 21:25

Współczesny europejczyk nie zasługuje na życie bo sprzedał życie tysięcy osób za kilka kaw w Starbucksie.
 
Kurde w życiu nie byłam w tym całym Starbucksie, nawet do końca nie wiem co to jest, kawy tez zbytnio nie lubię, więc chyba mi daleko do współczesnego Europejczyka. 

 

Kolejne zamachy, kolejny brak zmian, nikt sie nie uczy na bledach bo to w koncu ich plan, wiec nikt nie ma zamiaru tego zmieniac, no coz, szkoda kolejnych cierpien, a beda nastepne, nadchodza swiatowe dni mlodziezy w Krakowie i inne wielkie imprezy w Polsce, nie pozostaje nic jak tylko zyczyc szczescia... a co ja gadam, nasze sluzby maja doswiadczenie w wylapywaniu "straszliwych przestepcow" odpalajacych race, czy "uczestnikow miejskich harców" to sobie poradza :-)

Jak Ty ładnie rymujesz ;-)


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#145 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 22 marzec 2016 - 22:11

Parę lat temu patrzałem film "Jeżeli nadejdzie jutro" i mam jakieś dziwne wrażenie, że wkrótce będzie go można traktować jako przepowiednię. W Anglii wybucha wojna, niestety reżyser, przez poprawność polityczną,  nie miał jaj żeby powiedzieć kim jest jedna ze stron konfliktu, ale nawet średnio rozgarnięty widz domyśli się o kogo chodzi.



#146 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 22 marzec 2016 - 22:26

90% ludzi sama pozbawia się "wolności", nie trzeba do tego UE. Zakładając fejsbuka, lokalizacje na fonie etc. udostępniamy więcej danych o sobie niż służby mogą uzyskać dzięki tym wszystkim możliwym ustawom.

 

Wolność nie znaczy anonimowość. Jak ktoś chce się czymś dzielić, to ma do tego prawo. W wolności chodzi o to, że jeśli nie chcesz gdzieś być to cię nie ma. 


  • żywiec i ToJa lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#147 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 23 marzec 2016 - 12:45

filmik z 2011 roku, w sumie to co pisał terror parę postów wyżej.

 



#148 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 marzec 2016 - 14:22

Wolność nie znaczy anonimowość. Jak ktoś chce się czymś dzielić, to ma do tego prawo. W wolności chodzi o to, że jeśli nie chcesz gdzieś być to cię nie ma.

No to się pytam, na czym miałaby polegać ta zapowiadana inwigilacja spełniająca Twoje kryteria jednocześnie nie bazującą na "dzieleniu" się informacjami? Że jakiś tajniak będzie za Tobą chodzić?

Kurde w życiu nie byłam w tym całym Starbucksie, nawet do końca nie wiem co to jest, kawy tez zbytnio nie lubię, więc chyba mi daleko do współczesnego Europejczyka.

Nie miałem na myśli konkretnej kawy, lecz konsumpcyjnego społeczeństwa którego światowym przykładem jest Starbucks.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#149 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 23 marzec 2016 - 16:38

http://pikio.pl/hole...iesc-o-zamachu/

 

Nie wiem czy to nie fejk, ale bym się nie zdziwił, jeśli nie.



#150 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 marzec 2016 - 16:56

Chocby czytanie maili.

Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)