Jump to content


Photo

Świat


7969 replies to this topic

#7926 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 12 April 2024 - 22:32

❗Katar, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Arabia Saudyjska zwróciły się do swoich obywateli o natychmiastowe opuszczenie Izraela.

 

 

czyli wojna...


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#7927 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 12 April 2024 - 22:42

Ponoć Iran ma zaatakować...



#7928 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 12 April 2024 - 23:11

A niby co zagraża Izraelowi? Poleci trochę rakiet od jednych i drugich i na tym sie zakończy.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7929 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 12 April 2024 - 23:28

Wydaje mi się że jakby Izrael nie był pewny to by tak nie prowokował więc też mi się wydaje że huja będzie. Chociaż tam są konkretne pojeby i do końca pewności nie mam.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7930 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 13 April 2024 - 01:03

No ja jestem innego zdania i właśnie to mnie zastanawia dlaczego Izrael uderzył w tą ambasadę. Musieli wiedzieć przecież jaka będzie odpowiedź. Może chodzi tutaj o to aby faktycznie doprowadzić teraz do wojny z Iranem, ponieważ zaraz USA mogą być zajęte wojna na Pacyfiku?

 

Izrael od lat przecież likwidował wysoko postawionych wojskowych i naukowców z Iranu. Od lat sabotował ich obiekty strategiczne.  Teraz poszli o krok za daleko i zrobili to świadomie. Rakiety będą za chwilę latać i cała sytuacja może się wymknąć z pod kontroli. Najbardziej  light scenariusz jaki sobie wyobrażam to kontrolowany atak odwetowy Iranu, czyli poinformują wcześniej Izrael, że uderzą tutaj i tutaj (bazy wojskowe) i temat rozejdzie się po kościach.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#7931 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 13 April 2024 - 08:33

Myślę, że nie będzie w interesie Iranu atakowanie Izraela pełnoskalowo teraz. Raczej pogrożą paluszkiem, wizerunkowo nie mogą sobie pozwolić, by taki atak Izraela pozostawić bez odpowiedzi.  

 

 

P.S.

Też dobitnie o tym świadczy "konsultacja" tego ataku odwetowego z USA ze strony Iranu


Edited by Buziol, 13 April 2024 - 09:01.


#7932 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 April 2024 - 17:04

Po tych wydarzeniach otwiera się całkiem sensowny scenariusz z niebiańską jerozolimą. Izrael będzie atakowany, miejsce podczas konfliktu na Ukrainie właśnie się zrobiło, więc czemu nie przesiedlić tych żydków na tereny UA. Niby to teoria spiskowa, ale pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.



#7933 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 April 2024 - 21:12

Właśnie Iran wysłał kilkadziesiąt dronów w stronę Izraela, drony widziane w irackiej przestrzeni powietrznej, mają dolecieć za kilka godzin, ciekawe czy w tym samym momencie Hamas i Hezbollah wystrzeli rakiety w Izrael. 

 

"Dziesiątki rakiet wystrzelone z południowego Libanu w kierunku izraelskiego regionu Galilea"

 

W dodatku ponoć jacyś hakerzy ajatollahu zaatakowali systemy radarowe, a rządowy izraelski rządowy samolot już jest poza przestrzenią powietrzną Izraela.

 

Ps. Iran ponoć wystrzelił właśnie rakiety balistyczne.


Edited by WzG, 13 April 2024 - 21:26.


#7934 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 April 2024 - 22:01

Obstawiam szopkę.

Te irańskie drony są strącane nawet przez Ukrainię to już widzę jaką to wielką krzywdę wyrządzi Izraelowi.
  • Krzyś likes this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7935 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 14 April 2024 - 09:47

To pozwoliłoby wyjść z tej sytuacji Iranowi z twarzą, być może obejdzie się bez eskalacji.



#7936 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 14 April 2024 - 10:11

To pozwoliłoby wyjść z tej sytuacji Iranowi z twarzą, być może obejdzie się bez eskalacji.

Scenariusz light - jak pisalem wyzej.

 

Skala propagandy pro-zydowskiej w mediach jest porazajaca. Wlaczylem w nocy TV i kurwa ani slowem nikt nie wspomnial dlaczego Iran atakuje. Najwyrazniej zyjemy w czasach gdzie ludobojcy moga sobie bombardowac placowki dyplomatyczne i nie ponosic z tego powodu zadnych konsekwencji.


  • Junior, mustafa, WzG and 2 others like this
cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#7937 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 14 April 2024 - 11:15

To już od dłuższego czasu. Wycinają Palestynę do zera, jest przyzwolenie na eksterminację - media milczą. Spadnie bomba na Ukrainę zabija 3 osoby - Putin morderca, dyktator itp. 

 

Broń Bóg nie bronię Putina, by ktoś tego tak nie odebrał, ale zestawienie ww. jest nieadekwatne do zajść. 


  • kosa, Fuhrer, ejr and 3 others like this

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7938 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 14 April 2024 - 15:41

To już od dłuższego czasu. Wycinają Palestynę do zera, jest przyzwolenie na eksterminację - media milczą. Spadnie bomba na Ukrainę zabija 3 osoby - Putin morderca, dyktator itp. 

Jeszcze gorzej, bo nie milczą tylko odwracają kota ogonem. 


Edited by Buziol, 14 April 2024 - 15:50.


#7939 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 14 April 2024 - 16:38

W Sydney koles pocial nozem pare osob, w TV nie powiedzieli jaki sprawca. Kolega, ktory tam siedzi, mowi, ze to mocno ukryli, a on z samego faktu ukrycia juz wiedzial co sie swieci. To jest ciekawe, ze jaki by kraj nie wziac, to jest to multikulti i komentarz jest taki: "agentura, dobrze wiemy jaka, chce rozpierdolic cywilizacje bialego czlowieka i posciagac kolorowych, zeby ich za morde zlapac, bo glupkow sie latwiej kontroluje".



#7940 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 19 April 2024 - 02:25

Izrael uderzył na Iran i Syrię. Ze wstępnych reportów mówi się o Natanz. Tam Iran wzbogacał uran swego czasu, bardzo ważny ośrodek dla nich to jest.

 

Więc wygląda na to, że nie będą się pierdolić w udawane ataki i pójdą na całego. Iran dał ultimatum, że jak bomby Izraela spadną raz jeszcze na ich terytorium to odpowiedź będzie natychmiastowa, bez uprzedzania czy czekania kilku dni.

 

EDIT: spadło też na Bagdad w Iraku

EDIT: i na Syrię

 

EDIT: IRAN IRGC STATES THAT IRAN WILL TARGET ISRAELI NUCLEAR SITES WITH COUNTERATTACK

 

 

miło was było poznać panowie :hihi:


Edited by Jah, 19 April 2024 - 03:54.

  • ejr likes this
cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#7941 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 07 May 2024 - 22:21

Kanada wychodzi na prowadzenie


Reżim Trudeau wprowadził nową orwellowską ustawę zwaną ustawą o szkodach w internecie C-63, która da policji uprawnienia do przeszukiwania Internetu z mocą wsteczną pod kątem naruszeń „mowy nienawiści” i aresztowania sprawców, nawet jeśli do przestępstwa doszło przed obowiązywaniem prawa.
Celem tej nowej ustawy jest ochrona mas przed tak zwaną „mową nienawiści”.
Revolver.news donosi: Prawdziwym szokiem w tej ustawie jest alarmujący aspekt wsteczny. Zasadniczo wszystko, co powiedziałeś w przeszłości, może teraz zostać użyte przeciwko tobie, zgodnie z dzisiejszymi drakońskimi standardami. Historyk dr Muriel Blaive wypowiedział się na temat tego drakońskiego prawa, nazywając je wręcz „szalonym”. Zwraca uwagę, jak dosłownie pluje to w twarz wszelkim zachodnim tradycjom prawnym, zwłaszcza tej, która głosi, że karana jest tylko w przypadku naruszenia prawa obowiązującego w chwili popełnienia przestępstwa.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7942 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 11 May 2024 - 01:00


Polska poparła rezolucję ONZ, która otwiera Palestynie drogę do członkostwa w tej organizacji.

Odpowiedz ambasadora żymskiego


Polska popierająca członkostwo Palestyny ​​w ONZ po masakrze 7.10 to: 1. Niebezpieczny precedens nagradzania agresora. 2. Kontynuacja antyzachodniej decyzji z 1988 roku pod przewodnictwem Sowietów o uznaniu „państwa palestyńskiego”. 3. Nagradzanie Iranu i Hamasu przeciwko stanowisku USA i Izraela. 4. Całkowite naruszenie Karty Narodów Zjednoczonych w celu osiągnięcia korzyści politycznych.
To decyzja błędna i szkodliwa dla bezpieczeństwa, stabilności i Polski.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7943 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 May 2024 - 15:18

Na Słowacji premier postrzelony. Pozostaje mieć wiarę i nadzieję na podobne wydarzenie w kraju nad wisłą.
  • Rafał likes this

#7944 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 15 May 2024 - 15:33

Dramat.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#7945 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 15 May 2024 - 15:37

Zbyt antyruski był.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7946 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Posted 15 May 2024 - 15:59

taki antyruski, że nie chciał w jakikolwiek militarny sposób pomóc upadlińcom.

To on się wygadał że żołnierze z niektórych krajów NATO są blisko pojechania na upadline?


  • przemol and Jah like this

#7947 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Posted 15 May 2024 - 16:17

taki antyruski, że nie chciał w jakikolwiek militarny sposób pomóc upadlińcom.
To on się wygadał że żołnierze z niektórych krajów NATO są blisko pojechania na upadline?


Tak
  • Jah likes this

#7948 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 15 May 2024 - 16:35

Na Słowacji premier postrzelony. Pozostaje mieć wiarę i nadzieję na podobne wydarzenie w kraju nad wisłą.
 

 

ale wiesz, ze w Polsce jest taki nastroj, ze to by nic nie zmienilo? Pomijajac, ze chcesz, zeby sie zrobilo u nas goraco, to nawet przy takich zyczeniach nie ma to zadnego sensu. Przeciez to nie byloby tak, ze ktos z okreslonej nacji by cos odjebal i nagle by sie polityka zmienila. 
Bo sie na 100% nie zmieni. Zmierzamy w kierunku zaglady Polski i nic, albo prawie nic, tego nie zmieni. Zmienic moze jedynie wojna. W warunkach demokracji Polska za jakis czas bedzie multinarodowa.



#7949 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 15 May 2024 - 16:38

taki antyruski, że nie chciał w jakikolwiek militarny sposób pomóc upadlińcom.
To on się wygadał że żołnierze z niektórych krajów NATO są blisko pojechania na upadline?


Antyukr miało być.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#7950 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 May 2024 - 16:56

Wstępne informacje, że zamachowcem był 71 letni Słowak - mocno zlewaczały pisarz. Oczywiście trzeba się wstrzymać póki nie będzie to potwierdzone info, ale wpisywałoby się to również w polskie realia. Nie ma bardziej agresywnych pojebów niz reprezentanci uśmiechniętej Polski.
  • Bartek84, tomzkat, Krzyś and 1 other like this




2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users


    kmwtw