Skocz do zawartości


Zdjęcie

Książki


1036 odpowiedzi w tym temacie

#551 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 31 październik 2018 - 17:01

Ostatnie życzenie -> Miecz Przeznaczenia -> Krew Elfów -> Czas pogardy -> Chrzest ognia -> Wieża Jaskółki -> Pani Jeziora.

 

Do tego Sezon burz, ale on jest osobną historią.


  • Simao lubi to

#552 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 31 październik 2018 - 17:23

Ostatnie życzenie -> Miecz Przeznaczenia -> Krew Elfów -> Czas pogardy -> Chrzest ognia -> Wieża Jaskółki -> Pani Jeziora.

Do tego Sezon burz, ale on jest osobną historią.

Dzięki.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#553 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 17 listopad 2018 - 08:59

no i następny sobie książkę pierdyknął 

299229.jpg


#554 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 listopad 2018 - 11:02

 

no i następny sobie książkę pierdyknął 

299229.jpg

 

 

z Pazdanem jest najlepsza haha Polski Ramos to i ksiazki wydaje



#555 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 20 listopad 2018 - 15:21

"Futbol i statystyki"- ktoś może ma i chce sie pozbyć?



#556 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 grudzień 2018 - 18:06

Czytał już ktoś On, Strejlau? Dla mnie fenomen. Pan Andrzej, nigdy nie przestaje zadziwiać.



#557 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:02

Czytał ktoś: Bad blood i Niechciani Generałowie? Warto?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#558 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 03 styczeń 2019 - 09:09

 nowości

 310913.jpg 310914.jpg



#559 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:38

Żelazna ambicja, to druga część "Mojej prawdy"? Czy od nowa, z nową okładką?



#560 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:20

Żelazna ambicja, to druga część "Mojej prawdy"? Czy od nowa, z nową okładką?

wygląda że nowa

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!
Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej powiedział, kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat, za sobą rozboje, włamania i kradzieże. Gdyby nie on, podzieliłby los kolegów z Brooklynu, którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.
Cus D'Amato odmienił życie Mike'a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał, że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę, przekonywał, że nie ma lepszego od Tysona, a przed walką mówił: Chciałbym, żebyś połamał mu żebra. Wszystko po to, by zaszczepić w Mike'u gen czempiona. I stworzyć Bestię, która będzie siała postrach wśród rywali, jeszcze zanim wybrzmi pierwszy gong.
W tej książce Mike Tyson wspomina lekcje życia odebrane od trenera i mentora, który wyciągnął go z poprawczaka i zaprowadził na szczyt. Po hardkorowej Mojej prawdzie przyszedł czas na ukazanie nowego oblicza Bestii. I opowiedzenie historii 70-letniego białego staruszka o irlandzkich korzeniach, który w Tysonie zobaczył kogoś więcej niż czarnego nastolatka z niebezpiecznej dzielnicy.
Nie mogłem oderwać się od tej książki! Fascynująca jak życie Mike'a Tysona. A na dodatek unikalne wspomnienia Mike'a o jego pierwszym nauczycielu boksu Bobbym Stewarcie oraz Cusie D'Amato mentorze i przybranym ojcu Mike'a. Zdaniem Cusa najlepszymi pięściarzami byli ludzie, którzy umieli w życiu pokonać największe przeciwności. A Tyson pokonywał Himalaje przeciwności.


#561 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2019 - 14:48

Istnieje anglojęzyczny portal na wzór naszego lubimyczytac.pl? 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#562 kul

kul
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2019 - 18:47

https://www.goodreads.com/


  • terror lubi to

#563 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 luty 2019 - 21:51

FiowsAL.jpg

 

Takie 7/10 w kategorii sportowe. Czasem przynudza jak opisuje starsze losy trenera, ale trzeba to było zrobić by zrozumieć teraźniejszość. Wiele ciekawych historii w tym takie jak budować grupę, jak tworzyć zespół, jak pokonywać problemy. Pod tym względem bardzo fajna książka dająca wiele do myślenia również pod kątem GieKSy 

 

Polecam 


  • Addie96 lubi to

#564 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 luty 2019 - 12:17

Może ktoś z klubu przeczyta ;-)

#565 Addie96

Addie96
  • SK1964

Napisano 10 luty 2019 - 12:29

Może ktoś z klubu przeczyta ;-)

Dudek wstawiał na instagrama że czytał.

 

Ja bym tej książce dał 6/10 za pierwsze rozdziały, gdzie jest wszystko tak w skrócie opisane i 9/10 za drugą część, gdzie już są konkrety. 


Użytkownik Addie96 edytował ten post 10 luty 2019 - 12:35


#566 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 luty 2019 - 12:35

Co jak co, ale trenerzy w Polsce z takimi książkami powinni być na bieżąco. Choć to też jest ciekawe, bo może w większości kiszą się w swoim środowisku ignorując tego typu źródła. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#567 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 luty 2019 - 15:24

Właśnie skończyłem Ludzie znikąd. Otwiera oczy nie tylko na pracę skautów i działania klubów, ale także na samych zawodników, na co należy zwracać uwagę, nie można się sugerować wybitnym/fatalnym spotkaniem.
Premier league, historia taktyki - dla mnie również warta polecenia. Człowiek czyta o danym meczu i od razu sobie przypomina, do tego można obejrzeć jakąś akcję na YouTube.

#568 Addie96

Addie96
  • SK1964

Napisano 10 luty 2019 - 15:33

Premier League Historia taktyki to chyba najciekawsze co do tej pory czytałem o piłce, Ludzie Znikąd trochę przynudzają sposobem pisania typu opis pokoju w którym rozmawiają i jakie firanki akurat wisiały. Z trenerów Klopp póki co najciekawszy, książka Simeone ,,mecz po meczu'' też momentami ciekawa, ale niekiedy oczywiste rzeczy opisuje jak nie wiadomo jakie okrycie. Z pozycji obowiązkowych to jeszcze Futbonomia i trochę słabsza Piłkomatyka.


  • kosa lubi to

#569 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 luty 2019 - 15:48

Ludzie znikąd momentami przynudza i szczerze mówiąc trochę moim zdaniem nie bronią się Ci skauci. Z ciekawości zacząłem wpisywać w google tych graczy co oni oceniali na super talenty. Jednego mi chyba znalazło co gra w Premier League a duża część z nich to po niższych ligach angielskich. 

 

U Kloppa kapitalnie podsumowali jak prowadzili rozmowy z graczami, którzy mieli grać w Mainz. 



#570 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 luty 2019 - 17:15

Ciężko się czyta, to prawda, głównie ze względu na chaotyczny styl autora.
Czytaliście "menedżerowie" albo "najwięksi trenerzy"?

#571 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 19 luty 2019 - 09:10

312715.jpg


#572 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 luty 2019 - 14:31

Wychodzi autobiografia Tomasza Łapińskiego - Szmata.

#573 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 19 luty 2019 - 14:38

Wychodzi autobiografia Tomasza Łapińskiego - Szmata.

no 27.02.premiera

 

Tomasz Łapiński to bez dwóch zdań jedna z najbardziej nieszablonowych postaci polskiego futbolu w ostatnich 30 latach. Z talentem nie tylko do piłki, ale też fotografii czy filmu. Tym razem napisał książkę, będącą wybuchową mieszanką własnych doświadczeń z boiska, zmysłu obserwacji oraz… fantazji.

Krzysztof Stanowski, Weszło


#574 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 marzec 2019 - 14:33

 

Takie 7/10 w kategorii sportowe. Czasem przynudza jak opisuje starsze losy trenera, ale trzeba to było zrobić by zrozumieć teraźniejszość. Wiele ciekawych historii w tym takie jak budować grupę, jak tworzyć zespół, jak pokonywać problemy. Pod tym względem bardzo fajna książka dająca wiele do myślenia również pod kątem GieKSy 

 

Polecam 

Mega osobowość ten Klopp. Szczególnie podobało mi się jak reagował na serie przegranych, które mu się zdarzały. Na pewno warto przeczytać.



#575 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 13 marzec 2019 - 09:44

318480.jpg318481.jpg






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych