Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fala imigrantów


373 odpowiedzi w tym temacie

#176 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:21

W pierwszy dzień świąt odwiedziła nas Polka mieszkająca od urodzenia w Niemczech (Gelsenkirchen). Mówiła że boi się wychodzić z domu, a wieczorami nie wychodzi wcale. Jedyny plus, że pracę ma 3 minuty od domu. I tak tam ma większość ludzi.

 

"polka" od urodzenia w Niemczech? to dla mnie jest niemka.  ??

 

Od 01.01.2000 r. wprowadzono ponadto tzw. prawo urodzenia (Geburtsrecht). Oznacza to, że każde dziecko urodzone w Niemczech po tej dacie otrzymuje obywatelstwo niemieckie, jeżeli:
- przynajmniej jedno z rodziców stale przebywa legalnie od co najmniej 8 lat w Niemczech

 

ps. Co nas to kurwa obchodzi? chcieli, to mają, dziekuje dobranoc



#177 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 07 styczeń 2016 - 00:02

Moja znajoma ma więcej niż 16 lat. Jest Polką, mieszkającą od urodzenia w Niemczech. Tak samo jak na Kresach Wschodnich masz Polaków, którzy urodzili się w Rosji, Białorusi, Litwie, Kazachstanie czy Ukrainie.

 

edit by kosa: resztę skasowałem, bo nie mam czasu.


Użytkownik kosa edytował ten post 07 styczeń 2016 - 00:57

Przyjaźń jest wszystkim!


#178 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 styczeń 2016 - 11:01

Na dokladke:

 

12509743_430166253852298_274285609808616


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#179 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 13:00

Ja generalnie jestem przeciwnikiem takich pojęć jak charakter narodowy, ale zauważcie - historia pokazuje, że niektóre narody mają wdrukowane podsłuszeństwo wobec władzy obojętnie jaka ona by nie była.

 

I tak np Francja ma długą historię obywatelskiego nieposłuszeństwa. Z drugiej srony mamy Niemców, którzy są postrzegani jako naród karny i zdyscyplinowany. Za czasów Cesarstwa siedzieli w okopach, potem z podkulonym ogonem spłacali reparacje wojenne i znosili hiperinflacje, potem niemal ślepo zawierzyli Hitlerowi(który trzeba przyznać dla zgnitej Republiki Weimarskiej stworzył fantastyczną aternatywę), następnie milionami gineli na frontach drugiej wojny światowej, międzynarodowej społeczności dali się bezlitośnie osądzić, a poźniej połowa narodu bez zająknięcia żyła pod butem komunizmu przez prawie 50 lat.

 

Prawilnie przypomnę że Europa była w gorszej dupie, a trendy takie jak wskaźnik urodzeń czy poziom wzrostu gospodarczego potrafią się dość radykalnie odwrócić i to w ciągu nawet kilku lat.

 

Niemcy to wielki(w sumie największy - kacapów nie liczę), karny europejski naród, mają kumatych polityków którzy niezależnie od prezentowanej opcji rozumieją że istnieje coś takiego jak ponadpartyjny interes narodowy. Rzadzą Unią Europejską, w zasadzie Niemcy to Unia Europejska. Imigranci to dla nich kolejny krok dla całkowitej gospodarczej dominacji w Europie. Tanie ręce do roboty i doraźne łatanie dziury demograficznej. A niepokoje społeczne czy tam jakiś rozpierdol który zrobią od czasu do czasu to dla nich akceptowalne straty na drodze do osiągnięcia tego celu. 

 

Zauważcie ile lat Niemcy bulili Żydom odszkodowania za rzekomy Holocaust(rzekomy bo dla mnie oficjalna wersja o bajka dla małych dzieci), ile inwestycji de facto bezzwrotnych poczynili w Izraelu itp itd. Natomiast kiedy Kanclerzem zostal Schroeder ogloszono ze "okres niemieckiej pokuty dobiegl konca". Co to spowodowalo? Natychmiastowe szukanie nastepnej dojnej krowy dla przedsiebiorstwa Holocaust, zostala nia Polska. I zaczelo sie Jedwabne, pogrom kielecki, 68 rok, Polacy mordowali Zydow w czasie wojny, w Polsce jest antysemityzm bla bla bla. Mechanizm oczywisty.

 

I wierzcie mi lub nie, jak przyjdzie co do czego i trzeba będzie posunąć się do jakiegoś radykalnego rozwiązania siłowego w stylu masowych deportacji to im nawet powieka nie drgnie. To jest ten typ mentalności, którego większość z nas nigdy nie zrozumie bo tam od małego jest wpajane posłuszeństwo wobec władzy.

 

Kupę w majtach to mogą mieć małe narody jak Belgowie Holendrzy, Szwedzi czy Norwegowie, gdzie masowa imigracja rzeczywiście może doprowadzić do ich rozmycia albo nawet zagłady. I wszystko wskazuje na to ze tak bedzie. 

 

Ja obstawiam jednakowoz scenariusz bratnich interwencji w momencie gdy sytuacja wymknie sie spoza kontroli. Tak jak pisal Terror, obecna rywalizacja polityczno - gospodarcza w Europe miedzy Niemcami a USA, zdefiniuje kto te "bratnie interwencje" bedzie przeprowadzal. Nie za darmo oczywiscie :)

 

A co do Żydów i ich planów zniewolenia świata to do zasady dziel i rządź nie doszukiwałbym tutaj jakiejś specjalnej filozofii czy ideologii. Jedyne co jest pewne to to o czym już od dawna pisze terror, że podział nie przebiega już po linii politycznej tylko majątkowej. Coraz większe wpływy na świecie zdobywa miedzynarodowa elita finansowa i nawet specjalnie się nie kryją z tym, że chcą na świecie wprowadzić plutokrację. A czy potem będą chcieli dokonać redukcji populacji, czy innych manewrów to już sprawa drugorzędna. Żydzi mają od stuleci istotny wpływ na bieg wydarzeń na świecie, ale nie dlatego że są Żydami, tylko dlatego że mają w kurwe pieniędzy, potrafili się ich dorobić, trzymać się razem i umiejętnie je wykorzystywać.  Tu nie chodzi o wszystkich koszernych - bo w stosunku do własnego narodu potrafili być tak samo obojętni jak w stosunku do innych (patrz intratne interesy Żydów amerykańskich z Hitlerem, których ich pobratymców w Europie traktował co najmniej nieładnie.)


  • terror i Edy lubią to
Don't stop believing.

#180 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 13:57

"polka" od urodzenia w Niemczech? to dla mnie jest niemka.  ??

 

 

Od 01.01.2000 r. wprowadzono ponadto tzw. prawo urodzenia (Geburtsrecht). Oznacza to, że każde dziecko urodzone w Niemczech po tej dacie otrzymuje obywatelstwo niemieckie, jeżeli:
- przynajmniej jedno z rodziców stale przebywa legalnie od co najmniej 8 lat w Niemczech

 

ps. Co nas to kurwa obchodzi? chcieli, to mają, dziekuje dobranoc

Przecież obywatelstwo a narodowość to dwie różne spawy.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#181 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 14:24

Imigranci to dla nich kolejny krok dla całkowitej gospodarczej dominacji w Europie. Tanie ręce do roboty i doraźne łatanie dziury demograficznej. A niepokoje społeczne czy tam jakiś rozpierdol który zrobią od czasu do czasu to dla nich akceptowalne straty na drodze do osiągnięcia tego celu. 

 


 

 

Ale ten milion imigrantów który teraz koczuje w Niemczech to nie tania siła robocza tylko roszczeniowe bydło. Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy że oni będą ciężko pracować na dobrobyt niemców.

Dla przypomnienia - 11 lat temu po wstąpieniu do UE mieliśmy kilkuletni (5lat?) okres przejściowy na nimieckim rynku pracy co było tłumaczone bojaźnią o zalanie niemiec.

 

Ja jestem optymistą. Teraz wystarczy tylko niczego niespierdolić, spłacać kredyty i długi i za żadną cholere nie przyjmowac tego bydła a za 20 lat bedziemy przyjaźniej patrzeć na prl A za 40 lat razem z Węgrai i Słowakami będziemy rozdawać karty w Europie



#182 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 14:41

http://www.kresy.pl/...-gastarbeiterow

 

Data - wrzesien 2015. Rozrozniaj intencje rzadu niemieckiego a to jak sie zachowuja Ci którzy tam przybyli. 


Don't stop believing.

#183 TWL64

TWL64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 15:03

Coś tu się nie zgadza, gdyby potrzeba było tylko taniej siły roboczej to nic prostszego jak zachęcić Ukraińców, Bułgarów, Polaków, Gruzinów itd. Sam bym chętnie pojechał mając gwarancję pracy w koncernie...

Jest jakieś drugie dno, ze właśnie arabów przyjmują.



#184 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 15:25

Dziel i rzadz. 

 

Mniejsza szansa ze wytworza zorganizowane struktury w obrebie miejsca pracy np. zwiazki zawodowe. Taka sile robocza jest latwiej kontrolowac. Uzywa sie grozby deportacji i straszaka w postaci prawa karnego - pamietajcie ze decyzje o statusie uchodzcy zawsze mozna cofnac i wykopac takiego pacjenta z kraju. Masz ludzi kompletnie niezorientowanych w realiach europejskich a niemieckich to juz wogole - to stwarza dosc duze mozliwosci naduzyc 

 

Zróznicowanie sily roboczej umozliwia wieksza jej kontrole w calosci i plac przynajmniej dla jej czesci. (nie chcesz pracowac za tyle i tyle?Abdul z Egiptu czeka w kolejce na twoja robote za polowe stawki).


Don't stop believing.

#185 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2016 - 15:41

Ale to jest działanie dwutorowe, oni destabilizują i grabią kraje bliskiego wschodu, a następnie ściągają tamtejszych tubylców w roli współczesnych niewolników - bo to są mentalni niewolnicy nie znający kodeksu pracy, nie wiedzący co to Związki Zawodowe... Idealny narybek dla kapitalistów. Do tego dochodzi kwestia ideologiczna - imigranci z krajów muzułmańskich są przeciw wagą dla lokalnych chrzejścijańskich społeczeństw. 

Co nie zmienia faktu, ze Niemcy sobie poradzą. To jest totalitarny kraj, przypominam, oni nadal mają takie same prawo jak z czasów RAF - wystarczy je na nowo stosować.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#186 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 07 styczeń 2016 - 18:32

 ściągają tamtejszych tubylców w roli współczesnych niewolników - bo to są mentalni niewolnicy nie znający kodeksu pracy, nie wiedzący co to Związki Zawodowe...

Co to ma do rzeczy? przecież zawsze znajdzie się jakiś "wspaniałomyślny" adwokat który weźmie w obronę takiego niewolnika

i wypompuje od pracodawcy gigantyczne odszkodowanie, bo "ciapatego nie traktował na równi z Niemcem".



#187 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 08 styczeń 2016 - 17:11

http://prostozmostu....sceny-w-kolonii



#188 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 08 styczeń 2016 - 20:56

To co oni broni nie mają w tej policji?

#189 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:38

10478153_746707842126926_837924450676943


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#190 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2016 - 01:11

Fajne transy ale nic nie znaczace.Niestety ale zachod Europy(przez lata zgnilizny tej poprawnosci i lewactwa jest tak zniszczony ze nie ma na to lekarstwa).Chyba faktycznie trzeba tu jakiejs wojny zeby była gruntowna zmiana a u Nas w PL. glosowac tylko na prawice poki co tylko na Pis bo nie ma innej alternatywy.



#191 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2016 - 01:14

To co oni broni nie mają w tej policji?

tam jest wazniejsza obrona dotychczasowej polityki(pomimo wszystko) i chorej ideologii.Pozostaje liczyc na cud ze te kurwy beda odsuniete od wladzy w co nie wierze.



#192 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2016 - 10:46

Zachodowi to by się przydało kilkadziesiąt lat takiej komuny jak u nas była to by może inaczej spojrzeli na to co się dzieje u nas i u nich

#193 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2016 - 11:36

"polka" od urodzenia w Niemczech? to dla mnie jest niemka.  ??

 

 

Brednie, mój kuzyn spłodził dwójke dzieci w rajchu, oboje mówią perfect po niemiecku i po polsku, są uczeni kultury polskiej, i polskich zwyczajów i tradycji. Nazywając ich Niemcami byś ich obraził...

 

w Niemczech zawiązują się komitety obrony obywatelskiej, zdam relacje jak coś takiego dostrzegę. :)


WHITE BOYS CENTRUM


#194 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 styczeń 2016 - 11:42

takie kwestionowanie czyjejs narodowosci kojarzy mi sie z metodami sowieckimi (tym bardziej, ze jestem po lekturze ksiazki 281 dni w szponach nkwd, ktora goraco polecam).

Jezeli ktos urodzi sie z ojca lub matki Polki to jest Polakiem, jak sie tego nie wypiera, to nazywanie go Niemcem jest ignorancja.



#195 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2016 - 17:29

Zeby nie bylo, ze moja pisanina o jakichs masowych deportacjach czy innych radyklanych rozwiazaniach silowych to bajdurzenie i paplanina - macie, dla wiekszosci to malo znany fakt historyczny, ale jakze znamienny:

 

Internowanie Amerykanów pochodzenia japońskiego w czasie II wojny światowej to przymusowe przesiedlenie i internowanie przez rząd amerykański Amerykanów pochodzenia japońskiego zamieszkujących zamieszkałych wzdłuż pacyficznego wybrzeża USA i osadzenie w „wojennych obozach przesiedleńczych”, które miało miejsce po japońskim ataku na Pearl Harbor, a bezpośrednią przyczyną był tzw. incydent na Niʻihau. Internowani zostali wszyscy Amerykanie pochodzenia japońskiego zamieszkali na zachodzie USA, podczas gdy na Hawajach, gdzie licząca 150 000 osób japońska populacja stanowiła ok. ⅓ ludności, aresztowano ok. 1200 do 1800 osób.
 
Prezydent Franklin Delano Roosevelt autoryzował dekret nr 9066 z 19 lutego 1942 roku, który pozwolił dowódcom wojskowym na wyznaczenie stref wojskowych, z których dowolna osoba może być usunięta. Na mocy tego prawa każda osoba pochodzenia japońskiego została usunięta z zachodniej części kraju, obejmującej Kalifornię, większość Oregonu i Waszyngtonu oraz część Arizony. W 1944 roku Sąd Najwyższy podtrzymał konstytucyjność wysiedleń.
 
Wiekszosc z tych ludzi to byli amerykanscy obywatele. Oczywiscie potem byly przeprosiny i odszkodowania, ale wyobrazmy sobie co by sie z tymi ludzmi stalo gdyby wojna z USA z Japonia trwala dluzej albo potoczyla sie nie po mysli Amerykanów :)
 
Wystarczyla iskra, jakis wiekszy rozpierdol, troszke propagandy zeby urobic opinie publiczna i prosze, nagle okazuje sie ze i wlasnych obywateli mozna pakowac za drut kolczasty i to nie byle gdzie a w "Land of the free&home of the Brave".

Don't stop believing.

#196 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 styczeń 2016 - 17:41

W Aligierii było to samo, niepodległe władze Algierii dały Francuzom wybór - "walizka albo trumna". 1 mln niemuzułmańskich Francuzów wróciło do Francji. Było to znacznie później, bo w 1962.

Można? Można.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#197 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:06

Relacja Niemca z zajść w Kolonii.

 



#198 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:21

„W Kolonii policja rozpędziła manifestację antyimigrancką za pomocą armatek wodnych. Ta sama policja w tym samym mieście 9 dni temu nie obroniła kobiet przed molestowaniem i gwałtami ze strony imigranckich hord (!) Niemcy zwariowali.”

 

http://prostozmostu....antyimigracyjna



#199 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 10 styczeń 2016 - 00:03

10478153_746707842126926_837924450676943

 

Myślałem że to siatkofani, ale ten transparent to sprawka kibica Pogoni Szczecin. Brawo!


Przyjaźń jest wszystkim!


#200 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 10 styczeń 2016 - 23:47

https://www.facebook...990259291022032

 

tutaj o niemieckiej demokracji i wolności słowa






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych