Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fala imigrantów


373 odpowiedzi w tym temacie

#126 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2015 - 19:23

Jestem na telefonie i nie mogę dać linka "29Letnia polka zgwałcona przez uchodźców"

#127 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2015 - 19:27

Farmazon.


  • misz lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#128 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 18 listopad 2015 - 22:41



w przypadku tej stacji nie sądze, że to ustawka


  • 19mózG64 lubi to

#129 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 19 listopad 2015 - 19:29

 

Krakowscy kibole przemycali uchodźców?

 

"Gazeta Wyborcza" informuje, że Straż Graniczna zatrzymała niemal setkę uchodźców, których obywatele Polski próbowali przewieźć przez granicę z Niemcami. Wśród kierowców, którzy próbowali przemycić ich na Zachód, znajdują się prawdopodobnie krakowscy kibole.

Jak donosi "Gazeta Wyborcza", przemytnicy wyceniali swoje usługi na 3 tys. euro od osoby.

Według informacji zgromadzonych przez dziennik, jeden z przerzutów liczył aż 31 osób. Do Polski próbowali się wtedy dostać obywatele Syrii, Afganistanu i Jemenu. Zatrzymanych uchodźców nie można odesłać do kraju pochodzenia, bowiem uniemożliwiają to zapisy konwencji genewskiej.Straż Graniczna poprosiła o pomoc policję z Dolnego Śląska i Małopolski. Sprawdzono monitoring w miejscach, w których doszło do zatrzymań.Na nagraniach widać osoby związane z krakowskimi środowiskami kibolskimi, tak Cracovii, jak i Wisły Kraków.

- Na razie nie wiemy, jaki dokładnie był ich udział w procederze, ale przyglądamy się temu, bo zjawisko może się nasilać, ten nielegalny interes jest intratny, a niewiele ryzykują - powiedział w rozmowie z "Wyborczą" jeden z oficerów śledczych.

 

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, skąd się wzięły u nas uciekające matki z dziećmi, to na pewno też ich kibole przerzucili, może Warty Sieradz, albo Łady Biłgoraj.

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Kurwa, tego Szechtera to powinni utopić w kwasie, powiesić i jeszcze raz utopić.


Użytkownik Bojar edytował ten post 19 listopad 2015 - 19:53

  • p1964 lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#130 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 listopad 2015 - 19:46

Nie rozumiem, przecież granice z Niemcami można przekroczyć swobodnie, za co płacić 3k ojro?

#131 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 listopad 2015 - 19:52

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, skąd się wzięły u nas uciekające matki z dziećmi.

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Kurwa, tego Szechtera to powinni utopić w kwasie, powiesić i jeszcze raz utopić.

Co w tym jest śmiesznego ? Ja bym wcale nie był zdziwiony gdyby ta historia się okazała prawdą.

 

Nie od dziś wiadomo, że cały Kraków to:

 

interesy > ideały

 

Tam rządzi wyłącznie pieniądz. Kibolstwo to przykrywka. 99% jednych i drugich żyje w przekonaniu, że są kibolami. 1% liczy kasę i śmieje się z 99% pożytecznych idiotów.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#132 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 listopad 2015 - 19:54

Nie rozumiem, przecież granice z Niemcami można przekroczyć swobodnie, za co płacić 3k ojro?

Nie rozumiesz ?

Dlatego to oni zrobili mistrzowski interes - przepraszam chcieli :lol:



#133 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 19 listopad 2015 - 19:56

Dla mnie to farmazon, jak cała szeteriada.

 

Wszędzie Ci źli kibole, ktoś się wysra na rogu ulicy, to gazeta ustali, że ma powiązania ze światkiem kibolskim, bo był na meczu, albo spod kurki wystawała mu smycz.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#134 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 25 listopad 2015 - 19:38

Tego chyba nikt nie wrzucał a video z września. Jeśli wierzyć podpisowi do filmu, to przepychanki między żydami i ciapatymi.

Człowiek głupieje i zaczyna się zastanawiać czy lepiej być islamofobem czy antysemitą ;)

 



#135 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 26 listopad 2015 - 13:02

Nickczemnick, przecież na filmiku nie biję się nikt inny jak francuzi z francuzami!

Od razu szukasz dziury w całym i operujesz mową nienawiści! 

 

 

 

 

 

 

:rotfl:


SPM SKK


#136 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 26 listopad 2015 - 13:05

Człowiek głupieje i zaczyna się zastanawiać czy lepiej być islamofobem czy antysemitą ;)

Po prostu trzeba być jednym i drugim :hihi:



#137 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 26 listopad 2015 - 19:25

W linku ciekawa opinia. Ty Smoke nie oglądaj, bo to mowa nienawiści jest  ;)

 

http://gloria.tv/media/6oyZvigjk61


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 26 listopad 2015 - 19:26


#138 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 listopad 2015 - 17:29

Na tym filmiku od 4 minuty widać że media faktycznie miały rację co do tego że migrują do nas same matki z dziećmi...

Za to od 4:55 coś miłego dla oka :D



#139 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2015 - 18:20

Płyną, tacy biedni...

 

http://www.liveleak....=282_1448836604


  • Edy lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#140 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2015 - 23:02

Widać, że to tacy tamtejsi YOLOowcy... i z takimi ciulikami Europa sobie nie może poradzić. Wystarczyłoby rozkurwić, choćby "przypadkiem", działkami parę takich łodzi pod byle jakim pretekstem, to momentalnie 3/4 potencjalnych pasażerów dałaby sobie spokój z takimi wycieczkami.


  • Rafał, Simao i 19mózG64 lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#141 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:05

Wsumie racja, po chuj tym wszystkim państwom te łodzie podwodne z napędem atomowym? Tylko rdzewieją, a tak by poćwiczyli celność torped. Jestem mega rozczarowany


  • 19mózG64 lubi to

#142 19LGT64

19LGT64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 grudzień 2015 - 22:50

Na tym filmiku od 4 minuty widać że media faktycznie miały rację co do tego że migrują do nas same matki z dziećmi...

Za to od 4:55 coś miłego dla oka :D

Miałem ,,okazje,, jechać do Anglii z ładunkiem i to co się tam dzieje  to jest masakra. Kierowcom daja mandaty za gaz łzawiący pałki teleskopowe, a sama francuska policja  ich z aut nie za chętnie ściągać chce, odmawiają przeskanowania auta  na ,,stodole,, o uszkodzonym ładunku  przez tych ,,biednych,, to już nawet nie ma co mówić. A płaci kierowca. Jak juz dostaniesz bilet na prom  to i tak trzeba auta pilnować bo sobie chodzą po ,,rajkach,, i próbują wejść. 


  • Seba lubi to

#143 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2015 - 08:03

Miałem ,,okazje,, jechać do Anglii z ładunkiem i to co się tam dzieje to jest masakra. Kierowcom daja mandaty za gaz łzawiący pałki teleskopowe, a sama francuska policja ich z aut nie za chętnie ściągać chce, odmawiają przeskanowania auta na ,,stodole,, o uszkodzonym ładunku przez tych ,,biednych,, to już nawet nie ma co mówić. A płaci kierowca. Jak juz dostaniesz bilet na prom to i tak trzeba auta pilnować bo sobie chodzą po ,,rajkach,, i próbują wejść.


To musiałeś chyba pierwszy raz tam jechać, gaz, pałka teleskopowa to standard na międzynarodówce, szczególnie tam czy na Włoszech, chcą dać Ci mandat? Zabij ich śmiechem! Tylko trzeba walczyć o swoje! co do tego skanera... jak Cię nie chcą przeskanować, to ale niestety musisz im przyblokować wjazd do portu... i się kłócić, metoda sprawdzona i skuteczna.
Niestety dużo kierowców pokornie w dół pochyla głowę i jadą na wariata, a później płacz...

#144 19LGT64

19LGT64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2015 - 16:23

To musiałeś chyba pierwszy raz tam jechać, gaz, pałka teleskopowa to standard na międzynarodówce, szczególnie tam czy na Włoszech, chcą dać Ci mandat? Zabij ich śmiechem! Tylko trzeba walczyć o swoje! co do tego skanera... jak Cię nie chcą przeskanować, to ale niestety musisz im przyblokować wjazd do portu... i się kłócić, metoda sprawdzona i skuteczna.
Niestety dużo kierowców pokornie w dół pochyla głowę i jadą na wariata, a później płacz...

Seba nie mowie ze mi ale kierowcy przede mną odmówili przeskanowania i zrobił dokładnie to jak piszesz zablokował  i powiedział ze nie wyjedzie do puki nie zrobią skana 



#145 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2015 - 16:31

Seba nie mowie ze mi ale kierowcy przede mną odmówili przeskanowania i zrobił dokładnie to jak piszesz zablokował i powiedział ze nie wyjedzie do puki nie zrobią skana


3 tygodnie temu miałem ich 15 na naczepie... z kumplem wjebalismy do środka 2 achtungi i zamklismy drzwi. spierdalali jak zające :D

#146 19LGT64

19LGT64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 grudzień 2015 - 16:43

3 tygodnie temu miałem ich 15 na naczepie... z kumplem wjebalismy do środka 2 achtungi i zamklismy drzwi. spierdalali jak zające :D

:lol:  czas się zaopatrzyć  chyba w achtungi 



#147 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 grudzień 2015 - 16:54

3 tygodnie temu miałem ich 15 na naczepie... z kumplem wjebalismy do środka 2 achtungi i zamklismy drzwi. spierdalali jak zające :D

 

Gaz lzawiacy i zamknij drzwi, beda pitali jak turbo zajace :)


  • Seba lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#148 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 05 styczeń 2016 - 19:45

http://m.niezalezna....dziesiat-kobiet

Taka sensacja, na taka skale, a media glownego nurtu milcza...przeciez to by sie fajnie sprzedalo. Dzis przelaczajac kanaly akurat na to trafilem na jakimś "newsowym" programie polsat czy tvn. Zaciekawilo mnie to, bo od razu wyczułem ze to robota robactwa, a w materiale o tym cisza. Na samym koncu podano, ze "swiadkowie twierdza, ze mieli urode południowcow"...haha Kurwa w jakim ja swiecie żyje. Swoja droga to kaj byly jakies chopy...

#149 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 05 styczeń 2016 - 19:50

http://m.niezalezna....dziesiat-kobiet

Taka sensacja, na taka skale, a media glownego nurtu milcza...przeciez to by sie fajnie sprzedalo. Dzis przelaczajac kanaly akurat na to trafilem na jakimś "newsowym" programie polsat czy tvn. Zaciekawilo mnie to, bo od razu wyczułem ze to robota robactwa, a w materiale o tym cisza. Na samym koncu podano, ze "swiadkowie twierdza, ze mieli urode południowcow"...haha Kurwa w jakim ja swiecie żyje. Swoja droga to kaj byly jakies chopy...

 

 

w radiu ZET o tym też głośno. Ale jak piszesz, nie podano kto. Podejrzenia, a wręcz pewność to już my wiemy.



#150 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 styczeń 2016 - 21:22

W pierwszy dzień świąt odwiedziła nas Polka mieszkająca od urodzenia w Niemczech (Gelsenkirchen). Mówiła że boi się wychodzić z domu, a wieczorami nie wychodzi wcale. Jedyny plus, że pracę ma 3 minuty od domu. I tak tam ma większość ludzi.


Użytkownik kosa edytował ten post 05 styczeń 2016 - 21:22

Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych