Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 maj 2015 - 18:48

ale obaj nie odpowiadają na pytania:)



#102 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 18:53

Wczoraj cale szopy widziane w scc w royal collection.
Zawróceni po tym jak się okazało, że kupon był fałszywy.

#103 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 19:12

Kurwa ale blazny,szkoda na to patrzec i sluchac. Jeden glupszy od drugiegom

#104 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 19:17

Ja nie wiem po co się kłócicie odnośnie galerii jak do galerii obecnie chodzi kurwa każdy - biedny, średnio zamożny i bogaty. Na parkingu SCC/GK co weekend przekrój aut od zajebistcyh nowych po 20 letnie  Mayek akurat dobrze napisał, że biedni lubią bardzo chodzić po sklepach i kupować na kredyt bo to im poprawia samopoczucie, przynajmniej początkowo (wie to każdy średnio rozgarnięty psycholog i socjolog).

 

Krzyś teoria, że bogaci głosują na PO a biedni na PIS to wytwór TVN-u...  Ci bogaci którzy żyją z budżetówki pójdą na PO. Normalny bogaty przedsiębiorca nie mający do czynienia nic z przetargami i budżetówką nie zagłosuje na PO/komorowskiego bo widzi jakie skarbówka/ZUS/sądy/urzędy robią problemy ! mały i średni biznes (MŚP) pierdoli komora ! Tylko, że Duda to dla nich żadna alternatywa.


Użytkownik Zielu88 edytował ten post 21 maj 2015 - 19:18


#105 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 19:23

Dzięki ze napsiales, że dobrze napisałem w obliczu tendencji, że mayek mądrala i wszystko wie.
A przecież to jest oczywiste, że w tzw. Galerii handlowej jest więcej sklepów tańszych, że największe obroty mają sklepy tańsze czyli np Reserved. To sa sklepy dla biedniejszych. Tak samo coraz więcej ludzi jest zadłużonych. Na co wydają te kase? Na inwestycje? Nie, na konsumpcję. Na inwestycje wydają bogaci. Gdzie ta kasa jest konsumowana? No w galeriach, bo niby kaj? Po prostu niektórzy z zasady się z tym nie zgodzą bo ja to pisze. Jakby napisał ktoś inny to by miał rację haha.

Debata żenująca, nawet nie ma co tego komentować.

Użytkownik Mayek edytował ten post 21 maj 2015 - 19:24


#106 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 maj 2015 - 19:23

Zielu, ale tutaj nikt się nie kłóci o galerie:) Dyskusja mała taka.

 

A co do debaty: dziś Duda lepiej wygląda.


  • ToJa lubi to

#107 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 21 maj 2015 - 19:48

Obydwoje konkretnie nasterowani przez specjalistów od mediów i czasem patrząc na nich nie wiem czy oglądam ludzi czy roboty które mówią mi to co chcę usłyszec.



#108 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 21 maj 2015 - 19:50

jo chca debaty Rulona z Maykiem !! ino z dżastinom pochanke :)



#109 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 19:50

biedny łazi po galerii, bogatszy tam kupuje :)


Użytkownik LTS edytował ten post 21 maj 2015 - 19:51


#110 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 20:00

.


Użytkownik resovia edytował ten post 21 maj 2015 - 20:02


#111 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 20:04

Podjeżdża TIR i biedny kupuje od bogatego obywatela z platformy     :chamisko: (ołszon)



#112 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 21 maj 2015 - 20:15

debata taka sobie ale lepsza niż ta pierwsza.

Duda wypadł o wiele lepiej niż ostatnio i pewno jak będzie sonda kto wygrał to ludzie jego wskażą  bo większy nacisk położył niż Komorowski na socjal i emerytury.a tego ludzie oczekują.

a tak to na polowe pytań w ogóle nie odpowiadali tylko głosili jakieś tam swoje monologi.


  • ToJa i paulek lubią to

#113 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 20:23

na bank Bronek znał pytania, bo jakim cudem wiedziałby jak Duda głosował w europarlamencie odnośnie ochrony mniejszości i uchodźców. Dziwne, że akurat to wiedział.

 

Co za patologiczne media.


  • paulek lubi to

#114 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 20:27

w faktach tvn 10 minut bylo ze bronek super, nastepnie 10 minut ze duda to chuj

 

potem 3 propagandzistow na czele ze stokrotka przepytywalo.

duda nerwowy dosc, nie zadawal trudnych pytan.

 

Moim zdaniem w oczach ludzi komorowski wygral. Wiadomo, ze tak nie bylo, kazdy rozsadny wie, jak bronek pierdoli. Ale najgorsze to, co pomysla lemingi. I tego sie boje. Bo takie mam przeczucie, ze te debaty mogly przekonac niezdecydowanych bo borat odrobil lekcje, jego sztab stanal na glowie. A sztab dudy dal dupy ewidentnie.



#115 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 21 maj 2015 - 20:28

wystarczy ruszyc glowa.

przeciez ich przygotowuja bardzo dobrzy fachowcy.

zadaja im setki pytan i typuja pytania jakie moga pasc i na takie przygotowuja kandydatow.

wiec pewno jeden jak i drugi mieli w glowach odpowiedzi na rozne pytania i warianty.



#116 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 21 maj 2015 - 20:46

Czemu Duda nie zapytał ani razu o związki z WSI?? Dlaczego?


  • 19mózG64 lubi to

#117 Zychu64

Zychu64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 20:49

Można gdzieś obejrzeć tą debatę w sieci ?



#118 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 20:51

 

Jestm po 30 minucie, dramat.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#119 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 20:52

Duda o to nie zapytal bo lemingi tego nie chca uslyszec. Ty czy ja zaglosujemy i tak na dude i tak. Nawet jak cienko wypadnie na debacie. Do tego przekonal mnie pewien Gieksiarz i ma racje. Nie mozna operowac takim jezykiem, jak masz przekonac durniow. Trzeba ich lekko podejsc w inny sposob. Jak zrobisz taki maksymalny dym i wyciagniesz WSI, szoguna, spanie na uroczystosciach, bul i inne przypaly (nie pamietam wszystkich) to nie zyskasz na tym. Wydawalo mi sie, ze tak nalezy, ale jednak musze uznac wyzszosc tych argumentow, ze to sie nie oplaca. Bo to chce uslyszec elektorat, ktory i tak zaglosuje na Dude. A lemingi absolutnie.


  • terror i hanys77gks lubią to

#120 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 21 maj 2015 - 21:08

Duda tyle naobiecywał, że to też jest dramat.

 

Ale głos pójdzie, ale tylko dlatego że nienawidzę Bronka.


  • paulek lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#121 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 maj 2015 - 21:13

Nie pyta o wsi, bo od razu wyjdzie, ze pis znowu nawiedzony, a 90% elektoratu nawet nie wie co skrot wsi oznacza.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#122 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 21:18

Duda tyle naobiecywał, że to też jest dramat. Ale głos pójdzie, ale tylko dlatego że nienawidzę Bronka.

Naobiecywał tyle co Komor, ale mnie szkodliwe rzeczy.

Przecież ten pomysł Bronka o 100 k miejsc pracy dla młodych to jakieś szaleństwo, mam nadzieje, że to kiełbasa wyborcza, bo inaczej to rozpierdoli gospodarkę na amen. No ale czego to się w tym kraju nie robi dla przedsiębiorców i dla najbogatszych. Niech od razu dzadzą ten hajs Kulczykowi.


Użytkownik terror edytował ten post 21 maj 2015 - 21:20

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#123 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 21:20

to jest kielbasa bo nie da sie zrobic ustawy, ktora zobowiazuje do zatrudnienia. Mozna ew ich zatrudnic w urzedach ale to oznacza po prostu bankructwo kraju. AZ takimi debilami chyba nie sa. Ale to jest tylko przypuszczenie, do tego bardzo niepewne. To sa szaleni socjalisci, trzeba uwazac. Trzeba glosowac na dude. Juz te 500zl przebolejemy ale te 2 lata zatrudnienia to gleboki PRL.



#124 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 maj 2015 - 21:24

11330000_995464173818440_155696283119823


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#125 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 21:26

Ogladam debate z opoznieniem. Duda niszczy Trepa. Totalnie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych