Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 20 maj 2015 - 22:52

Ehhh, skąd my to znamy, jak ktoś nie wyznaje jedynie słusznej opcji to debil, zdrajca etc. Wystarczyło, żeby ktokolwiek napisał coś niezgodnego z Jaśnie Objawioną Prawdą, nawet nie, ze jest za Komorem, tylko, że będzie zawsze przeciw PiS, żeby z dyskusji zrobiła się pyskówka. Ja w każdym razie nie będę się zniżał do poziomu obrażania jakiegokolwiek kibica GieKSy.

 

Co do choroby z nienawiści, to właśnie dlatego jestem fanatycznym przeciwnikiem PiS - z powodu chorych z nienawiści do wszystkiego i wszystkich Jarka i Macierewicza z pianą na pysku. I jakbym miał nawet do wyboru zagłosować na jakiegokolwiek PiSuara lub na konia, wybrałbym to drugie. Koń jako prezydent jest mniej w stanie spierdolić.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 20 maj 2015 - 23:02

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#77 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 maj 2015 - 22:53

Ja doprawdy nie wiem jak można nie rozumieć obecnej sytuacji politycznej Polski. Faktycznie trzeba być skończonym debilem chyba.

 

Zdarza mi się latać po świecie i uwierzcie mi, że takich cyrków jak u nas nie ma nigdzie. To jest wszystko tak jawnie i bezczelnie robione, że nawet w Afryce mają więcej powściągliwości w tych sprawach.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#78 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 maj 2015 - 23:37

Ehhh, skąd my to znamy, jak ktoś nie wyznaje jedynie słusznej opcji to debil, zdrajca etc. Wystarczyło, żeby ktokolwiek napisał coś niezgodnego z Jaśnie Objawioną Prawdą, nawet nie, ze jest za Komorem, tylko, że będzie zawsze przeciw PiS, żeby z dyskusji zrobiła się pyskówka. Ja w każdym razie nie będę się zniżał do poziomu obrażania jakiegokolwiek kibica GieKSy.

 

Co do choroby z nienawiści, to właśnie dlatego jestem fanatycznym przeciwnikiem PiS - z powodu chorych z nienawiści do wszystkiego i wszystkich Jarka i Macierewicza z pianą na pysku. I jakbym miał nawet do wyboru zagłosować na jakiegokolwiek PiSuara lub na konia, wybrałbym to drugie. Koń jako prezydent jest mniej w stanie spierdolić.

Fajnie, że tak piszesz, bo już wiadomo o co chodzi. Zaliczasz się do grupy niereformowalnych ludzi, którzy nie chcą rozmawiać o liczbach, statystykach, tylko "PiS jest zły i chuj". Bo Szkiełko Kontaktowe tak mówi.

 

Tak kurwa, PiS jest zły. Ale w porównaniu do Platformy to jest jedyna doraźna deska ratunku dla tego kraju (który moim zdaniem i tak jest już przegrany, ale tu się mogę mylić). Priorytetem nr 1 jest odsunięcie przestępców od władzy, później trzeba kibicować aby pojawiła się faktycznie realna alternatywa. 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#79 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 21 maj 2015 - 01:43

 Jak kiedyś powiedziałem, z dwojga złego wolę mieć syfilis niż AIDS.

Yyyyy a dokładnie kto jest kto? Które to PO a które PiS.

I powiedz mi czy w ogóle idzie się na to zaszczepić??


PS
    Aaaa i najważniejsze tą Kiłą chciałbyś się zarazić w wyniku stosunku pochwowego, analnego czy oralnego?
Czy może chodziło ci o kiłę wrodzoną?


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 21 maj 2015 - 02:01


#80 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 03:03

:lol:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#81 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 maj 2015 - 06:31

To mnie rozjebalo :lol:

 

 

11011778_10153324667186703_8751555835886


  • ToJa i paulek lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#82 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 06:43

Fajnie, że tak piszesz, bo już wiadomo o co chodzi. Zaliczasz się do grupy niereformowalnych ludzi, którzy nie chcą rozmawiać o liczbach, statystykach, tylko "PiS jest zły i chuj". Bo Szkiełko Kontaktowe tak mówi.

 

Tak kurwa, PiS jest zły. Ale w porównaniu do Platformy to jest jedyna doraźna deska ratunku dla tego kraju (który moim zdaniem i tak jest już przegrany, ale tu się mogę mylić). Priorytetem nr 1 jest odsunięcie przestępców od władzy, później trzeba kibicować aby pojawiła się faktycznie realna alternatywa. 

 

akurat liczby i statystyki nie są takie złe, bo gospodarka się sama broni (wbrew polityce), tyle że nie da się o nich rozmawiać tutaj bo GUS to narzędzie propagandy :hihi:

 

Za bardzo sobie bierzecie tą całą politykę do serca, poziom zacietrzewienia przekroczył granice absurdu. Potem się nie ma co dziwić, że nikt normalny się w tym temacie nie wpisuje. Chyba trzeba iść tą ścieżką :hihi:



#83 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 maj 2015 - 06:45

Tobie i tak zostaly dwa dzialy... Ten i pierdolnik, bo reszta i tak Cie juz nie dotyczy :chamisko:


  • Miłosz1964, Bart i donald lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#84 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 06:47

Tobie i tak zostaly dwa dzialy... Ten i pierdolnik, bo reszta i tak Cie juz nie dotyczy :chamisko:

 

bujaj się :chujamizrobisz:



#85 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 21 maj 2015 - 07:04

http://img7.demotywa..._9vhivv_600.jpg

 

1432058497_9vhivv_600.jpg


  • Bartek84, 19mózG64 i Edy lubią to

#86 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 21 maj 2015 - 07:05

Yyyyy a dokładnie kto jest kto? Które to PO a które PiS.
 

 Weź wskakuj do tematu Quiz Katowicki i zadawaj pytanie :D
 

 

Ehhh, skąd my to znamy, jak ktoś nie wyznaje jedynie słusznej opcji to debil, zdrajca etc. Wystarczyło, żeby ktokolwiek napisał coś niezgodnego z Jaśnie Objawioną Prawdą, nawet nie, ze jest za Komorem, tylko, że będzie zawsze przeciw PiS, żeby z dyskusji zrobiła się pyskówka. Ja w każdym razie nie będę się zniżał do poziomu obrażania jakiegokolwiek kibica GieKSy.

 

Co do choroby z nienawiści, to właśnie dlatego jestem fanatycznym przeciwnikiem PiS - z powodu chorych z nienawiści do wszystkiego i wszystkich Jarka i Macierewicza z pianą na pysku. I jakbym miał nawet do wyboru zagłosować na jakiegokolwiek PiSuara lub na konia, wybrałbym to drugie. Koń jako prezydent jest mniej w stanie spierdolić.

 

 Duda otworzył punkt pomocy ludziom w którym prawnicy mieli im pomagac w ich problemach.

Oczywiści to typowa wyborcza zagrywka nie mniej spójrz na tłumy zwykłych ludzi którzy przychodzą do takich punktów, jak się słucha emerytów którzy od lat walczą z urzędasami czy sądami, jak uczciwy człowiek traci mieszkanie przez błędne decyzje sądów i nie może nic z tym zrobic, jak kobiecie z niepełnosprawnym dzieckiem ZUS cofnął rentę bo pojechała do niemiec na leczenie i nie poinformowała ZUSu o tym... normalnie takich spraw jest tysiące wszędzie.

Nie mówie że to wina strikte Komorowskiego ale na pewno całej Platformy która od lat trzyma władzę i dzięki nim w kraju naszym Urząd państwowy jest nietykalny, mogą robic wszystko bez żadnej odpowiedzialności.

To jest główny powód dla którego Nie zagłosuje na nikogo z PO obojętnie na jaki urząd będzie kandydowac.

Po za tym przypomnij sobie walkę Tuska z kibicami, zamykanie stadionów.

A nasze niedawne problemy jak nam wojewoda zamknął stadion ot tak sobie... TAK on też jest z PO...


  • p1964 lubi to

#87 mariano64

mariano64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 09:31

 

Co do choroby z nienawiści, to właśnie dlatego jestem fanatycznym przeciwnikiem PiS - z powodu chorych z nienawiści do wszystkiego i wszystkich Jarka i Macierewicza z pianą na pysku. I jakbym miał nawet do wyboru zagłosować na jakiegokolwiek PiSuara lub na konia, wybrałbym to drugie. Koń jako prezydent jest mniej w stanie spierdolić.

 

Ja jestem przeciwnikiem PO ze względu na chorych z nienawiści Stefka Niesiołowskiego i Bronka Komorowskiego z pianą na pysku.

 

 

Wracając do racjonalnych argumentów. Na wokandzie UE jest teraz kwestia przyjęcia emigrantów z Afryki północnej. Powstał pomysł, żeby każdy kraj przyjął daną ilość emigrantów. Sprzeciw wyraziły jedynie Węgry (gdzie będzie referendum w tej sprawie) i Czechy. Co do Polski to miałoby tu zawitać na stałe 1000-2000 emigrantów. Wczoraj Polsat podał że Polska wstępnie zaakceptowała pomysł przyjęcia 1000 osób. Zapewne będzie tak jak z Ukraincami, gdzie każdy ma od razu mieszkanie i pracę. Także miłościwie nam panujący w Brukseli Tusk po pół roku wreszcie załatwił coś konkretnego dla Polski - brawo !



#88 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 21 maj 2015 - 10:21

Serio ta Jowita szalała pod krzyżem? Jak tak to ładne jaja.


Przyjaźń jest wszystkim!


#89 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 10:44

Jestem ciekaw czy z pedalską tęczą było podobnie jak z tą budką. Ludzie nie mający dostępu do internetu muszą mieć nieźle sprany mózg przez wszystkie reżimowe media. Od wyborczej przez TVN po wypowiedzi "celebrytów" pokroju Wojewódzkiego, sportowców, byłych prezydentów itd.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#90 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 11:17

Serio ta Jowita szalała pod krzyżem? Jak tak to ładne jaja.

 

Nie no - Jowita chyba nie - ona "tylko" zrobiła sobie fotkę z Joanną spod krzyża. Chociaż gdyby i ona tam była to byłby w ogóle hit  :hihi:

 

Fajnie zapowiadała się debata u Kukiza. Z polonijnych dziennikarzy miał być Max-Kolonko, sztab Dudy jako jednego z dziennikarzy "asystentów" wskazał Sumlińskiego - mogło być ciekawie. No ale cóż, mogło...

Tym samym chyba wiadomo na kogo większość głosów Kukiza pójdzie, a przynajmniej powinna pójść...



#91 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 12:03

Było pewne, że ta debata nie dojdzie do skutku, przecież w Polsce takie prawdziwej debaty z trudnymi, konkretnymi pytaniami nigdy jeszcze nie było, NIGDY. Wszystkie debaty w III RP to taki teatrzyk. W PRL to wiadomo, a wcześniej nie było TV ;-) To jest dopiero przed nami.

Ciesząca jest rzecz, że ludzie w końcu dostrzegają, że oddolna samoorganizacja jest wstanie coś ruszyć czy wpłynąć na debatę publiczną. Na zachodzie to podstawa, np. w Niemczech przy tamtejszej telewizji publicznej działą stowarzyszenie liczące coś 100 k osób z którym ARD musi konsultować wiele rzeczy - widzowie mają duży wpływ na ten podmiot. W Polsce nie ma takiej obywatelskiej kontroli, no to mamy różne cyrki z TVP. U nas tak jest ze wszystkim. Stąd też Bronki i inne chuje pierdzielą o "zgodzie i bezpieczeństwie" - oni chcą jeszcze potęgować sytuację w której ludzie nie angażują się bo im to jest na ręke, że nikt nie chce im patrzeć na ręce, a co dopiero rozliczać z efektów. Typowa post-polityka.


  • silny lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#92 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 12:43

Ehhh, skąd my to znamy, jak ktoś nie wyznaje jedynie słusznej opcji to debil, zdrajca etc. Wystarczyło, żeby ktokolwiek napisał coś niezgodnego z Jaśnie Objawioną Prawdą, nawet nie, ze jest za Komorem, tylko, że będzie zawsze przeciw PiS, żeby z dyskusji zrobiła się pyskówka. Ja w każdym razie nie będę się zniżał do poziomu obrażania jakiegokolwiek kibica GieKSy.

 

Co do choroby z nienawiści, to właśnie dlatego jestem fanatycznym przeciwnikiem PiS - z powodu chorych z nienawiści do wszystkiego i wszystkich Jarka i Macierewicza z pianą na pysku. I jakbym miał nawet do wyboru zagłosować na jakiegokolwiek PiSuara lub na konia, wybrałbym to drugie. Koń jako prezydent jest mniej w stanie spierdolić.

typowy wyborca PO... co spierdolił PiS? pracuje zawodowo 15 lat, lata 2005-2007 wspominam najlepiej jesli chodzi o zarobki i prace, obniżenie stawki rentowej, tego dokonał akurat PIS, roboty było wszędzie pełno u mnie na zakładzie jak przyprowadziłeś chopa do roboty to 100zł do wypłaty, a teraz co jest kurwa??? większy vat, mniejsze emerytury i robota do usranej śmierci, nawet huje las chcieli sprzedać... ciągłe afery, wóda leje się strumieniami w ministerstwie gospodarki, emigranci i robota dla każdego tylko nie Polaka.... jak widze tych jebanych karolaków i wojewódzki i te przekupione media to mnie huj strzela a tu jeszcze na forum czytam hasło nie lubie PiS-u bo nie i huj...



#93 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 maj 2015 - 16:57

W niedzielę Zielone Świątki, więc ludzie z nudów pójdą do urn. Czy to dobrze dla Dudy? Ponoć im mniejsza frekwencja, tym lepiej było dla pis.

A ci co zamiast iść się szwędać po marketach, pójdą. Frekwencja może być duża.

 

Markety jak markety, ale ci znów co łażą po galeriach hajs mają, więc to są ci bardziej majetni, a co za tym idzie im jest dobrze, więc na komora ....

 

Ot, taka moja teoria, a czy się sprawdzi?


Użytkownik Krzyś edytował ten post 21 maj 2015 - 16:58


#94 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 17:00

Po galeriach chodzą biedni i kupują drogie rzeczy na kredyt żeby się lepiej poczuć. Skąd ty masz to info, ze bogaci po galeriach chodzą. Bogaci to raczej w weekend mają lepsze rozrywki niż centrum handlowe. Nie mowie, ze wszyscy, ale jakoś mi się kojarzą galerie dla biednych ludzi niż bogatych.

#95 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 maj 2015 - 17:07

Jakoś biednych w galeriach nie widziałem. Z drugiej strony, co w Polsce oznacza słowo "biedny". Może bardziej ubogi (ponoć 1070 zł. na łeb)

 

Ale może masz rację. Ja tylko taką swoją teorię wysnułem.
Ale też jak ludzie nie będą mieli co robić, śmigną na spacerek, przy okazji do urn. Oby z dobrym skutkiem.

Choć coraz mniej wierzę w ten pozytywny wynik (ich uczciwość, mimo wszystko).



#96 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 17:22

Starczy popatrzeć kto chodzi o przeplaconych ciuchach firmowanych przez raperów. Widziałeś kiedyś typa w aucie za 200k w koszulce prosto? Ja nie.
To jest temat rzeka ale nie można mówić, że galerie są dla bogatych. Bogatych jest mniej to i sklepy dla nich są mniejsze.

#97 SKalpel

SKalpel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 maj 2015 - 18:06

Właśnie w tej chwili oglądam na moim ulubionym tefałenie dwadzieścia cztery jak kierowca rajdowy Rafał Sonik zwycięzca Dakaru wspiera i popiera Komora... kolejny gośc który jest odrealniony kompletnie. Według niego dobra postawa to taka która zakłada że praca to przywilej w której człowiek powinien się realizowac i spełniac i dopuki zdrowie pozwala powinien pracowac i pracowac a nie czekac na emeryture i zebrac o wcześniejsze przywileje emerytalne....
I tacy ludzie popierają Komora. Jeździ se na quadziku po świecie i kase za to zbiera a nie widzi tych tysiecy ludzi na kasach w marketach, na taśmach w fabrykach czy przy łopacie jak on myśli jak ci ludzie mają sie kurwa w pracy spełniac ?
 

Jeździ sobie dla przyjemności a nie zarobku . Sonik nie widzi ludzi w marketach , jego holding "Gemini" buduje markety , chop działa jeszcze w wielu branżach , jest bogaczem , więc broni Komorowskiego jak inni kolesie po przetargu .


  • Krzyś lubi to

#98 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 18:14

Po galeriach chodzą biedni i kupują drogie rzeczy na kredyt żeby się lepiej poczuć. Skąd ty masz to info, ze bogaci po galeriach chodzą.
I chuj. koniec kropka. Krzyś ma chujowe info, Mayek ma prawdziwe info. Ty bijesz na łeb wszystkich kurwa :rotfl: No, ale pewnie się czepiam i mszczę podczas spożywania kebsa i piwa :rotfl:

#99 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 maj 2015 - 18:17

Ty za chuja nie wiesz co to jest dyskusja. Ale ok, nic nie wiem bo na wyjazdy nie jeżdżę.

#100 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 maj 2015 - 18:47

Wczoraj cale szopy widziane w scc w royal collection.

Ja pierdole co za teorie.
  • 19mózG64 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych