Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#1401 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 luty 2017 - 18:55

Twoja reakcja: fap fap fap :)

Brud. Ale z lektorem. Rewelacyjne dialogi. Idzie się pośmiać. Sam film nie jest w ogóle ambitny, ale warto z uwagi na dialogi.

#1402 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 13 luty 2017 - 21:51

No i statyści, którzy - choć niewidoczni - potrafią z każdej sceny wycisnąć maksimum.



#1403 Krystian64

Krystian64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 luty 2017 - 16:14

Był ktoś moze na mcimperium? Cos w klimatach 'rekiny wojny'? Moja mnie wyciaga dzisiaj do kina, ale na pisont twarzy geja nie dam sie namowic.

#1404 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 16:23

Kurwa Ty się nie zgadzaj w taki dzień na kino! Ochujałeś? :chamisko: Najgorszy dzień na kino i restaurację w roku :)



#1405 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 16:39

Znam taka jedna restauracje, gdzie będzie super :chamisko:
Jeden forumowicz, który pracował w kinie opisywał, jaki to dramat dzisiaj. Ja bym wybrał coś nie babskiego i sprawdził ilu chętnych. To mcimperium może dzisiaj być mało oblegane, bo ludzie wybiorą greya i sztukę kochania?

#1406 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 16:43

Jak coś, to Sztukę kochania polecam. Kolejny dobry, polski film po "ostatnia rodzina" i "jestem mordercą". Cycki Boczarskiej grającej główną rolę są takie doskonałe :)


  • Bojar lubi to

#1407 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 16:45

Kurde, właśnie nie przekonuje mnie to, że mówisz dobry film, na trailerze widziałem cyca i ty o nim mówisz, boję się, że cię zaslepil haha. Jak zobaczę wszystko inne to może na to pójdę, ale niech to będzie dobre, a nie dobra gra statystow i światła :D

Użytkownik Mayek edytował ten post 14 luty 2017 - 16:46


#1408 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 14 luty 2017 - 17:05

A ile trzeba takie swiatlo uczyc czy tam trenowac, zeby dobrze zagralo w filmie?


  • Jas i Lars lubią to

#1409 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 17:21

Jak zobaczę wszystko inne to może na to pójdę
Mam nadzieję, że już wtedy nie będą tego wyświetlać i obejdziesz się smakiem. Idź kurwa na Greya, kup różę i idźcie na pizzę :chamisko:

#1410 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 17:40

ty sie musisz nauczyc dac ludziom zyc i robic to co chca. Chca sie pchac jako 150 osob na sali na greya, niech ida. Chca zrec, niech zra :D Ja siedze w domu, jezeli cie to interesuje. Nie zapraszam cie na flaszke.

 

Z tej okazji przydaloby sie jakis dobry film polecic.



#1411 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 17:44

Chca sie pchac jako 150 osob na sali na greya, niech ida. Chca zrec, niech zra
chcą wziąć urlop na żądanie, niech biorą.

#1412 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 14 luty 2017 - 19:42

FVJfpIh.gif


Użytkownik PRT edytował ten post 14 luty 2017 - 19:43

  • Lars lubi to

#1413 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 luty 2017 - 21:08

ty sie musisz nauczyc dac ludziom zyc i robic to co chca. Chca sie pchac jako 150 osob na sali na greya, niech ida. Chca zrec, niech zra :D Ja siedze w domu, jezeli cie to interesuje. Nie zapraszam cie na flaszke.

Z tej okazji przydaloby sie jakis dobry film polecic.


150 osób to prawie pusta sala :)

#1414 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 luty 2017 - 21:31

Tomku, dalem ci like na zachete i chcialbym, zebys kiedys mial swoj biznes, zeby ci ktos wzial te unz wtedy, jak bedziesz mial jakis zajebisty temat do ogarniecia, zeby stracil kase i nerwy, dowiedzial sie, ze ktos sie najebal i dlatego to wzial i zebys potem usciskal tego chlopa i powiedzial "stary, nie ma problemu, kazdy moze popic, napijmy sie flaszke, ja stawiam, bo widze zes swoj chlop" :D Znajac twoj charakter, to wyjechalbys na OIOM i chyba nie wrocil. Ale w obecnej sytuacji mozesz robic hihihihi i porownywac to do kina i pizzy :D


Medicus - dobry scenariusz, ciekawy watek glowny i dobre poboczne. Dobra gra swiatla :chamisko: Zakonczenie takie sobie, ale nie jest w pelni przewidywalne. 8/10


  • donald lubi to

#1415 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 luty 2017 - 23:58

Byl ktos na tym Greyu? Tak samo zjebany jak pierwsza czesc? Moze ktos odpisac na priv zeby sie nie zdradzac, pytam z ciekawosci, bo bylem na pierwszej czesci i do tej pory ten film jest w czolwce tych najbardziej chujowych i chociaz by chuj na chuju stawal to na II czesc nie pojde, a opinia mnie interesuje z czystej ciekawosci.

#1416 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 15 luty 2017 - 00:02

:hihi:  :hihi:  :hihi:  :hihi:  :hihi:  :hihi:  :hihi:

 

A w ogóle, to kumpel się pyta, bo siora jego laski chciała iść z kuzynkiem  :rotfl:


  • Nikita lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#1417 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 luty 2017 - 01:04

Tomku, dalem ci like na zachete

Co Ty jesteś jakiś pojebany czy co?


Użytkownik Lars edytował ten post 15 luty 2017 - 01:04


#1418 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2017 - 13:25

Byl ktos na tym Greyu? Tak samo zjebany jak pierwsza czesc? Moze ktos odpisac na priv zeby sie nie zdradzac, pytam z ciekawosci, bo bylem na pierwszej czesci i do tej pory ten film jest w czolwce tych najbardziej chujowych i chociaz by chuj na chuju stawal to na II czesc nie pojde, a opinia mnie interesuje z czystej ciekawosci.


Wczoraj byłem zmuszony obejrzeć więc uczcijmmy to minutą ciszy. Na szczęście ta część okazała się mniejszym gownem niż poprzednia.

#1419 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 15 luty 2017 - 22:47

Wczoraj byłem zmuszony obejrzeć więc uczcijmmy to minutą ciszy. Na szczęście ta część okazała się mniejszym gownem niż poprzednia.

 

Pewnie poprawili "grę świateł" która w pierwszej części była skandaliczna.


  • Lars lubi to

#1420 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2017 - 23:15

A ja o Greyu moge powiedzieć że o mało nie pierdolnąłem ze śmiechu w niektórych momentach. Laska obok mnie patrzyła jak na debila. Film tak głupi i chujowy że aż ciężko go będzie sparodiować. Generalnie nawet moja baba sie śmiała momentami, więc szczerze POLECAM :D



#1421 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 luty 2017 - 07:06

Przeciez te opinie byly znane duzo wczesniej. Czego Wy sie spodziewaliscie? Zwrotow akcji, zaskakujacego zakonczenia, efektow specjalnych? Przeciez to zwykle romansidlo na walentynki, by zarobic jak najwiecej kasy na fejmie ksiazek o Greyu. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1422 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 16 luty 2017 - 19:57

Sztuka Kochania dupy nie urywa ale można zobaczyć.Zabawne dialogi,ciekawe sceny  :hihi: Fajna obsada aktorska.


Fortuna Favet Fortibus

#1423 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2017 - 11:36

 

W światowidzie można już kupić bilety na premierę filmu na 1-go marca.


  • kosa lubi to

#1424 LeoPold

LeoPold
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 luty 2017 - 15:00

Polecam:
http://m.filmweb.pl/...wie-2016-752725
  • Gała i Eric Cantona lubią to

#1425 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 19 luty 2017 - 02:33

 

no nie powiem, końcówka zacna :)


  • gniotek1102 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych