Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#1376 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2017 - 17:23

Gusta pado. To o czym piszę to są IMPERATYWY nie podlegające negacji.

Kiedyś za takie kalumnie podważające ancien regime byłoby 14 kul w tył głowy ;-)

 

Bardziej w temacie to właśnie oglądam czym tam nadrabiam serie Star Wars, ale postanowiłem obejrzeć w kolejności Machete Order - IV, V, II, III, VI Przed rozpoczeciem wszystkiego obejrzałem Łotra Jeden który chronologicznie plasuje się pomiędzy III a IV a w tym systemie powinien (?) być na samym początku.

Ogólnie jestem zadowolony, zajebiście się ogląda bo historia się zazębia i na "świeżo" są rozwinięcia historii dzięki czemu główny wątek i fraza "I am your father" nie traci na znaczeniu  -bo jak ktoś nie oglądał to nie wie kiedy to się wyjaśnia etc. Fajnie.

 

Sam film Łotr Jeden bardzo ok, zajebiste zakończenie. Szkoda, że to musiałem oglądać w multipleksie, dokładnie 27 minut reklam :kac:  by ich chuj strzelił. NIGDY NIE KUPIĘ TEGO CO TAM REKLAMOWALI.


Użytkownik terror edytował ten post 21 styczeń 2017 - 17:27

  • ZigiLaBlasta lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1377 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2017 - 17:29

Oh kino w Mysłowicach nie ma reklam,to tak na przyszłość


  • terror lubi to

Dołączona grafika


#1378 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:50

Nie oddychaj

#1379 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:57

 

 

jak na tego typu film to mi się fest podobał :)



#1380 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:55

Był ktoś na Konwój ? Warto iść ?



#1381 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:48

Ja po "Nie oddychaj" spodziewałem się więcej, ale można zobaczyć.

 

Polecam za to "Kot Bob i ja".


Przyjaźń jest wszystkim!


#1382 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2017 - 11:35

Konwój nie najgorszy, ale serio nie polecam oglądać wcześniej zwiastunu ;)

Bylem tez z babą na komedii "Dlaczego on" spodziewalem sie malo romantycznej komedii o ruchaniu z dowcipami w stylu american pie i w sumie sie nie zawiodlem. Reszcie sali też się podobało wiec ktos kto lubi tego typu humor nie bedzie zawiedziony :)

#1383 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2017 - 20:09

Kino Koreo-Chino-Japan

-----------------------------

 

 

Kwiaty wojny

 

Ma-i We-i

 

Go-ji-jeon

 

Braterstwo broni


Użytkownik Typerke edytował ten post 27 styczeń 2017 - 20:16


#1384 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 styczeń 2017 - 01:39

Cloverfield Lane 10

 

tylko ta koncówka troszka kosmiczna


  • kosa i cysiu lubią to

#1385 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 01 luty 2017 - 10:45

Patriots Day

Film o zamachu na maratonie Bostońskim. Mi wlazł dobrze .



#1386 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 luty 2017 - 22:05

Wielki Mur  IMAX   było ktos ?



#1387 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 luty 2017 - 20:15

Bez twarzy
  • Eric Cantona lubi to

#1388 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 luty 2017 - 23:33

przestrzegam przed amerynska sielanka. Najgorszy film jaki widzialem. Moj kot stapajac na slepo po klawiaturze napisalby lepszy scenariusz. Totalne gowno, gniot, szajs... musialbym puscic ten znany beszt na tego czerwonego skurwysyna, zeby oddac jak chujowy jest ten film.

Dalem mu szanse do konca, ale kazda kolejna scena jest bez sensu, dialogi sa durne, calosc nie trzyma sie kupy, przeslanie jest ... nie ma? Rzeczy przedstawione w filmie sa absurdalnie glupie. Styka. Gowno, nie idzcie do kina, nie ogladajcie w necie.


  • hermano lubi to

#1389 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 10 luty 2017 - 04:41

przestrzegam przed amerynska sielanka. Najgorszy film jaki widzialem. Moj kot stapajac na slepo po klawiaturze napisalby lepszy scenariusz. Totalne gowno, gniot, szajs... musialbym puscic ten znany beszt na tego czerwonego skurwysyna, zeby oddac jak chujowy jest ten film.
Dalem mu szanse do konca, ale kazda kolejna scena jest bez sensu, dialogi sa durne, calosc nie trzyma sie kupy, przeslanie jest ... nie ma? Rzeczy przedstawione w filmie sa absurdalnie glupie. Styka. Gowno, nie idzcie do kina, nie ogladajcie w necie.


Potwierdzam!!!

#1390 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 10 luty 2017 - 07:22

Zaraz wjedzie terror na rubikoniu i przedstawi zupełnie inną wersję.

Że muzyka cudowna, że drugie dno, które trzeba wyciągnąć z dialogów, że kwintesencją tego filmu nie jest scenariusz, tylko niebywałe zdjęcia i zapierająca dech w piersiach gra świateł. Do tego główny bohater znakomicie gra pauzą i wie kiedy wziąć oddech podczas rozmowy z drugim głównym bohaterem.

Wszystko zostanie podparte kilkoma wyrazami, które będzie trzeba wyguglować i wyjdzie na to, że się chuja oboje znacie na kinematografii.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#1391 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 luty 2017 - 09:22

Hehe, mnie słownictwem nie zagnie, ale fajnie, że umie się wyslowic :D Sam jestem ciekawy co napisałby, ale myślę, że i gra aktorska nie uratuje tego gówna. Zresztą scenariusz jest taki, że i tak ciężko ocenić grę, bo przed oczami ma się tylko jak głupi jest ten film. Czekasz i czekasz, aż coś tam zejdzie na jakieś możliwie sensowne tory. A tu nic.

Kiedys był taki film, gdzie była 1.5h zajebista fabuła, a na koniec przylecieli kosmici i człowiek był w szoku, jak to można było tak spierdolic. Tutaj od początku są "kosmici", a potem nie odlatuja haha


Na czym polega fenomen polskiej kinematografii? Czemu na filmie gdzie na trailerze są cyce, ludzie wala drzwiami i oknami?

#1392 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 10 luty 2017 - 11:57

Hehe, mnie słownictwem nie zagnie, ale fajnie, że umie się wyslowic :D ...

skromnością też  :hihi:


  • Jas lubi to

#1393 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 luty 2017 - 17:59

Heh filmu nie widziałem, ale i tak bym nic nie napisał. Jak się niepodobają recenzje to nie. Nic na siłę ;)


Użytkownik terror edytował ten post 10 luty 2017 - 18:12

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1394 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 10 luty 2017 - 18:42

Podobają, podobają.
Tylko pierdol już to światło i dialogi.
Skup się na tym czy są cycki, krew i czy na końcu aby na pewno wszystko wybucha.

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#1395 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 luty 2017 - 09:32

ja tam lubię czytać recenzje twoje i to po kilka razy, bo za pierwszym nie do końca idzie zczaić :)


  • Patol lubi to

#1396 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 luty 2017 - 23:42

Otchłań

Użytkownik Typerke edytował ten post 11 luty 2017 - 23:47


#1397 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 luty 2017 - 12:55

Ma ktoś może link/torrent do filmu "Szwedzka teoria miłości"?

#1398 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 luty 2017 - 22:16

Forsaken

 

Duelyant


Użytkownik Typerke edytował ten post 12 luty 2017 - 22:25


#1399 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 12 luty 2017 - 22:46

3 dojebane filmy

 

Ocalony (lone survivor?)

Split

Lego Batman (trzeba isc z napisami)



#1400 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 luty 2017 - 18:50

Recenzja To tylko koniec świata trafiona na necie :chamisko:

 

 

Ta stylistyczna homeostaza dotyczy również dolanowskich, teledyskowych sekwencji muzycznych, wyzwalających i bezpretensjonalnych, którymi reżyser przeplata właściwą akcję (czołówka filmu i retrospekcja z wakacyjnym hitem Numa Numa to strzały w dziesiątkę). Albo partii dialogowych uzupełnionych muzyką, wybrzmiewającą w strategicznych momentach poszczególnych scen/ujęć.

W To tylko koniec świata muzyka dyktuje rytm montażu, kamera prowadzi aktorów jak w tańcu, a wyśmienity dialog wyznacza tempo scen.

 

 


  • Fuhrer lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych