Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#1276 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 01 listopad 2016 - 21:38

Doktor Strange fajny film,ciekawa fabuła,dobre efekty specjalne.


Użytkownik Silence edytował ten post 01 listopad 2016 - 21:38

Fortuna Favet Fortibus

#1277 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 listopad 2016 - 00:00

W kinach studyjnych to teraz leci wszystko, co w normalnych. Czasem jedynie niektóre filmy później się pojawiają.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1278 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 listopad 2016 - 00:49

No już nie popadajmy w taką skrajność, że w Multipleksach nie leci NIC ciekawego :)

Studyjne czasami zapychają repertuar mniej artystycznymi filmami, ale nadal wybijającymi ponad przeciętność.

Poza tym, dość spora cześć kin studyjnych jest tylko z nazwy, np. Rialto i Kosmos została "podpięta" pod sieć, ale z normalnie były to wcześniej kina działające na zasadach komercyjnych.


Użytkownik terror edytował ten post 02 listopad 2016 - 00:51

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1279 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 listopad 2016 - 01:20

No już nie popadajmy w taką skrajność, że w Multipleksach nie leci NIC ciekawego :)

 

Ale ja nie twierdzę, że tak jest.

 

Po prostu odnoszę się do tego:

 

Film będzie w kinach studyjnych od 4.11 - brak reklam i gwarancja że film jest dobry.

 

Dla mnie to, że film jest w kinie studyjnym nie jest gwarancją tego, że będzie dobry. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#1280 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 listopad 2016 - 10:01

Ja, Daniel Blake - dobry, osadzony w Kafkowskiej scenerii, w stosunkowo lekki sposób (bo bez patosu) przedstawia zdehumanizowane instytucje państwowe w UK. Udana produkcja.

 

Historia Marii - REWELACJA. Zdjęcia i ujęcia są tak dobre, że ten film oglądałoby się wybornie nawet bez fabuły :) Polecam.


Użytkownik terror edytował ten post 03 listopad 2016 - 10:01

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1281 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 listopad 2016 - 10:22

Doktor Strange - fajny film. Myślę, że należy od razu iść na 3d, bo zajebiste efekty.

Księgowy - dobry film. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Nie ma jakiejś głębokiej fabuły, ale dobrze się ogląda.

Opisy z dupy, ale nie ma sensu spoilowac i niepotrzebnie wprowadzac w fabule.

Przelecz ocalonych będzie fajna... ale jak ktoś nie widzial trailera. Ten kto robił te zapowiedź to niezły ciul. Od początku wiadomo o co chodzi i jak się skończy.
  • Silence lubi to

#1282 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 03 listopad 2016 - 10:36

Księgowy bardzo spoko,mozna śmiało polecić

#1283 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 03 listopad 2016 - 11:23

dobry, osadzony w Kafkowskiej scenerii, w stosunkowo lekki sposób (bo bez patosu) przedstawia zdehumanizowane instytucje państwowe
Kurwa, to jest forum kibolskie, weźże pisz normalnie :chamisko:

#1284 chudy64

chudy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 listopad 2016 - 19:01

Gdzie można zobaczyć?Zawod Gangster 2.



#1285 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2016 - 02:41

Byłem na "Jestem mordercą" - moim zdaniem bardzo dobry film

#1286 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 listopad 2016 - 14:43

Jestem mordercą - warto, super klimat. Czyżby Polska kinematografia wychodziła na prostą? To już jest poziom Europejski.

 

Przełęcz Ocalonych - efekty specjalne to jest jeden wielki szok. Historia też wyważona, zazwyczaj na tego typu filmach mam "ciarki zażenowania" jak przeginają z patosem. Tutaj było tak w miarę pod tym względem, przekaz filmu też możę być. Dobrze nakręcony, nie głupi, dobre aktorstwo, osadzony w ciekawej tematyce. Oby więcej takich produkcji.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1287 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2016 - 13:43

ma ktoś może konto na zalukaj.pl?

 

chcę jeden film pobrać



#1288 q1982

q1982
  • Zbanowani

Napisano 13 listopad 2016 - 18:20

Polecicie jakichś dobrych użytkowników chomika, z nowościami etc.



#1289 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 listopad 2016 - 21:48

PitBull oprócz śmiesznych tekstów słaby. Brak jakichkolwiek spójności i dużo naciąganych scen.

Użytkownik Eric Cantona edytował ten post 13 listopad 2016 - 21:48


#1290 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2016 - 01:17

Tak jak wyżej. Luźny, śmieszny film. Fajny do oglądania. Nie zaluje

#1291 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 15 listopad 2016 - 14:14

Chloe i Theo - polecam



#1292 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 listopad 2016 - 14:19

nowy poczatek - przez godzine zajebisty, potem wkrada sie 100% amerykanizacja i film sie totalnie pierdoli. Bez ladu i skladu, duzo niedopowiedzen i bzdur. Ale polowa filmu jest zajebista. Poczekalbym jednak na torrenty, bo to kina nie warto.



#1293 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:03

Dywizjon 303

 

 


  • zwierzak lubi to

#1294 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 02 grudzień 2016 - 13:37

Przypominam wszystkim że można juz kupować i rezerwować bilety na przed premierę Gwiezdnych Wojen przed świętami. Zapraszam do Cinema City :)

#1295 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 grudzień 2016 - 21:37

Nowy początek - rewelacja.

Jeżeli chodzi o tematykę "kontaktu" obcej cywilizacji z Ziemią jest to jeden z lepszych filmów dekady czy tam może nawet od Kubricka, Kontaktu etc..

Bez zbędnego moralizatorstwa czy patosu w stylu "o bosze, jacy my jesteśmy nie dojrzali <hlip> musimy się zmienić JETZT" czy amerykańskiej megalomani w której samotny marines ocala ziemie wysadzając wszystko naokoło.

Powrót do źródeł i odbicie od głównego nurtu gdzie obcy chcą nas unicestwić, wszystko wybucha etc. Główny wątek jest w teorii banalny (motyw kontaktu) ale przedstawiony w tak interesujący i nietypowy sposób, że widz się angażuje - mając na ręce zegarek i świadomość, że film się kończy za 20-30 minut byłem dość mocno podirytowany, niech to trwa! ;-) Spójny, estetyczny, sensowny, spokojny, można pomyśleć, chce się zadawać pytania, No wypisz wymaluj Lem gdzie fantastyka, roboty, sajens i fikszyn są tylko pretekstem a w centrum człowiek, humanistyczna narracja.

Polecam.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1296 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2016 - 23:34

swiatlo miedzy oceanami - bardzo fajne, dobre do pojscia z baba. Ciekawy scenariusz, ladne widoki, dobra gra aktorska.

 

Tyle ze koncowka nowego poczatku jest jakby splycona i spierdolona. W tym jest problem w tym filmie, mogli to inaczej zrobic, film jest dobry, ale tylko do pewnego momentu.



#1297 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 grudzień 2016 - 23:49

Tyle ze koncowka nowego poczatku jest jakby splycona i spierdolona. W tym jest problem w tym filmie, mogli to inaczej zrobic, film jest dobry, ale tylko do pewnego momentu.

Końcówka jak dla mnie ok, troszkę uprościli, no ale film nie jest z gumy, ale na pewno nie spłycili. Co nie zmienia faktu, że byłem usatysfakcjonowany bo ten koniec był ciekawy i na poziomie. Godne rozstanie się z tematem bo bez fajerwerków jak to bywa w tego typu filmach. To w sumie też jest na plus i odwrócenie schematu, bo zazwyczaj pod względem treści przez 3/4 jets jakaś bezmyslna sieczka a dopiero pod koniec jest konkluzja, a tutaj przez cały film jest ona tworzona, a pod koniec jest tylko "kropka nad i" gdzie

 

 

 

 

 

Spoiler


Użytkownik terror edytował ten post 04 grudzień 2016 - 00:03

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1298 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 07 grudzień 2016 - 17:12

"13 godzin. Tajna misja w Benghazi" - warto obejrzeć.

 

http://www.filmweb.p...een band)-36822



#1299 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 07 grudzień 2016 - 22:20

Coś dla fanów kina http://www.swietokina.com/

 

W ten weekend bilety za 12 zeta. Do Cinema City wraca na ten weekend Wołyń, Ostatnia rodzina. Jak ktoś nie widział i ma ochotę to zapraszam do Silesi.



#1300 Hans1964

Hans1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:36

poleccie jakies filmy na swieta na zabicie nudy do sciagniecia 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych