Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#1251 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 październik 2016 - 22:17

Ogólnie tak mocnej jesieni pod względem polskich filmów to już bardzo dawno nie było.

Ostatnia Rodzina aktorsko zmiażdzyła całkowicie, cała trójka aktorów to po prostu najwyższa światowa półka, a po scenie rozmowy matki z Tomkiem zbierałem szczękę z podłogi.

Wołyń też wyśmienity, a zrobić film o tak istotnym temacie i niczego nie spieprzyć to już jest sztuka, Smarzowski potwierdził że jest najlepszym polskim reżyserem w 21 wieku.

 

4 listopada wchodzi "Jestem Mordercą" o wampirze z Zagłębia, zapowiada się bardzo dobrze, zgarnął nawet statuetkę w Gdyni (a Wołyń nie). Nakręcił to Pieprzyca, który spędził kawał życia przy tej sprawie, i pokaże jak pokazowy był proces ze względu na presję ze strony społeczeństwa i Gierka. W końcu będzie wiarygodny film o Wampirze, największym seryjnym mordercy w Polsce, działającym w naszej okolicy( min. pierwsze morderstwo na Dąbrówce).

W ten weekend wyszła też "Prosta historia o morderstwie", film w reżyserii Jakubika, sam jeszcze nie polecę bo nie widziałem, ale zbiera dobre recenzje.

 

Z naszym kinem coraz lepiej, ale niestety cały czas przez różne gówna jak np. to co teraz leci z Mozilem jest opinia że polskie filmy to szambo...



#1252 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 23 październik 2016 - 22:20

Właśnie Mayek, ja bym prosił o recenzję tego filmu z Mozilem :chamisko:



#1253 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 październik 2016 - 22:57

A jak oceniacie "Sługi boże"?


Przyjaźń jest wszystkim!


#1254 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 październik 2016 - 00:08

O ty Rulonowy chujaszku, jak nie będzie co oglądac to pójdę, zeby sie przekonać ile wytrzymam :)

#1255 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2016 - 04:01

Wołyń dobry, ale jeden z słabszych od Smarzowskiego. Film ma kilka mocnych stron jak aktorstwo czy początkowe sceny ale ogólnie wygląda jakby Smarzowski zrobił ten film na siłę czy w czasie produkcji temat go przerósł. Warto, ale bez rewelacji.


Za to ostatnia rodzina to jesy numer jeden ostatnich lat. Dopieszczony pod każdym względem.
  • Lars lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1256 toma

toma
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice / dawniej Korea

Napisano 24 październik 2016 - 08:23

A jak oceniacie "Sługi boże"?

według mnie dość dobry. Super zdjęcia nocnego Wrocławia oraz muzyka. No i MILF Foremniak :D



#1257 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2016 - 10:39

Wołyń bardzo dobry, warto zobaczyç na duzym ekranie

#1258 Tommaso

Tommaso
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaStara Ligota/PNWK

Napisano 24 październik 2016 - 13:32

według mnie dość dobry. Super zdjęcia nocnego Wrocławia oraz muzyka. No i MILF Foremniak :D

Tego MILFa to trochę czas posunął ale film potwierdzam da się zobaczyć.



#1259 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2016 - 20:58

bylem na inferno i uwazam ze lepiej sie kimnac na wersalce...

slabe, ksiazka jak dla mnie zdecydowanie lepsza

#1260 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2016 - 21:25

Tego MILFa to trochę czas posunął

Jak widac nie tylko czas chce ja posuwac.

Jak na 49lat to i tak jest ok.

#1261 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2016 - 20:49

Chyba będzie trzeba zrezygnować z kina studyjnego, przynajmniej to co się dzieje ostatnim czasy w Światowidzie to jakaś paranoja.

Ludzie chyba uważają że kino studyjne to klimatyczna spelunka, pomieszczenie z dupnym ekranem i kilkoma kanapami gdzie nikt nie chodzi - takie kino domowe. 50% osób notorycznie się spóźnia na seans, w dużej salce to jeszcze jakoś przejdzie, ale jak głupie 3 pizdy ładują się do salki kameralnej w 20 minucie (!) i koniecznie chcą zasiąść na swoim miejscu - tzn. na środku salki to można ocipieć  -i jeszcze to zdziwienie i heheszki "wow, ile osób". Albo ludzie przynoszą swoją wałówę i szeleszczą tym gównem zawiniętym w sreberko, stare baby jedzą kokosanki (oczywiście w woreczkach) i śmierdzi na pół sali olejem palmowym. Wczoraj na salce był jakiś pato-lewak w dredach, najebał się winiaczem i zrobił scene, że facet z tyłu ciągnie go za myckę. Albo cała salka wolna a jebany baran siądzie akurat obok Ciebie. No kabaret.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1262 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 29 październik 2016 - 20:58

https://www.youtube....h?v=QAsa-KNoVRo

 Terror ODWAGI!!!  :hihi:


Użytkownik Dżedik edytował ten post 29 październik 2016 - 21:02


#1263 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 październik 2016 - 18:37

Chyba będzie trzeba zrezygnować z kina studyjnego, przynajmniej to co się dzieje ostatnim czasy w Światowidzie to jakaś paranoja.

Ludzie chyba uważają że kino studyjne to klimatyczna spelunka, pomieszczenie z dupnym ekranem i kilkoma kanapami gdzie nikt nie chodzi - takie kino domowe. 50% osób notorycznie się spóźnia na seans, w dużej salce to jeszcze jakoś przejdzie, ale jak głupie 3 pizdy ładują się do salki kameralnej w 20 minucie (!) i koniecznie chcą zasiąść na swoim miejscu - tzn. na środku salki to można ocipieć  -i jeszcze to zdziwienie i heheszki "wow, ile osób". Albo ludzie przynoszą swoją wałówę i szeleszczą tym gównem zawiniętym w sreberko, stare baby jedzą kokosanki (oczywiście w woreczkach) i śmierdzi na pół sali olejem palmowym. Wczoraj na salce był jakiś pato-lewak w dredach, najebał się winiaczem i zrobił scene, że facet z tyłu ciągnie go za myckę. Albo cała salka wolna a jebany baran siądzie akurat obok Ciebie. No kabaret.

 

Ale nie w studyjnym też tak masz, a czasem nawet gorzej.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1264 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 październik 2016 - 21:29

ludzie szeleszcza, ale jezeli to komus bardzo przeszkadza, to mozna tak wybrac seans, zeby nie trafiac na pelna sale. Plus w duzym kinie to tak nie przeszkadza. No chyba, ze ktos ma jakas paranoiczna nadwrazliwosc. Jezeli ktos nie mendzi jak stare baby, to mozna przezyc.



#1265 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 październik 2016 - 07:57

Na co się wybrać z panna do kina?

#1266 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2016 - 09:33

to chyba zalezy od panny nie? jak moja zabralbym na 'Tylko mnie caluj' "tańcz ze mną nago po deszczu' albo inne gówniane karolaki to zadźgałaby mnie nożem. Dzięki nowym gwiezdnym wojnom albo jakiemus thirellowi sc-fi miałbym za pewne udany wieczór... 

chyba wiesz co lubi? no chyba ze to 'nowa panna' to niech wybierze sama film i jak to będzie własnie cos pokroju zakochanej foremniak z adamczykiem to juz wiesz zeby doprowadzic do celu to spotkanie po czym brac nogi za pas  :chamisko:



#1267 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 31 październik 2016 - 11:07

Ja ide na Księgowego, zobaczymy

#1268 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2016 - 11:45

jakieś opinie o Inferno?

 

do poziomu książki pewnie się nawet nie zbliży, ale da się obejrzeć?



#1269 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 31 październik 2016 - 12:17

Rozczarujesz się.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1270 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 31 październik 2016 - 13:39

Ja ide na Księgowego, zobaczymy


podobno fajny film, siostra mojej była i poleciła nam :)

a my wczoraj na "Asy bez kasy" , myślałem że bedzie lepszy ale i tak się trochę uśmiałem



#1271 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 31 październik 2016 - 13:47

asy bez kasy kilka momentow smiesznych, ale tak generalnie to gowno.

 

Inferno rozczarowujace, to chyba najlepsze slowo o tym filmie.


  • Dudi_1979 lubi to

#1272 bbg

bbg
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2016 - 19:03

Jack Reacher nie najgorszy. Ciekawie zapowiada się też " jestem mordercą" i "przełęcz ocalonych"

#1273 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2016 - 20:44

Jack Reacher nie najgorszy. Ciekawie zapowiada się też " jestem mordercą" i "przełęcz ocalonych"

 

"Przełęcz oskarżonych" rzeczywiście zapowiada się OK, ale ostatnio w kinie widziałem zwiastun. I jak to zwiastuny w kinie praktycznie pokazały 70% fabuły. Już wiesz o co mnie więcej chodzi, z czym będzie miał problem, kto mu pomoże, a kto da po mordzie itd...

Niby nie problem ale jak mam za to dać 25 zł i słuchać reklam 20 minut przed seansem to się zastanowię czy warto.



#1274 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 listopad 2016 - 20:52

Przełęcz ocalonych :)


  • Homer lubi to

#1275 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2016 - 20:54

"Przełęcz oskarżonych" rzeczywiście zapowiada się OK, ale ostatnio w kinie widziałem zwiastun. I jak to zwiastuny w kinie praktycznie pokazały 70% fabuły. Już wiesz o co mnie więcej chodzi, z czym będzie miał problem, kto mu pomoże, a kto da po mordzie itd... Niby nie problem ale jak mam za to dać 25 zł i słuchać reklam 20 minut przed seansem to się zastanowię czy warto.

Film będzie w kinach studyjnych od 4.11 - brak reklam i gwarancja że film jest dobry. Mel Gibson to solidna marka.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych