Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Samorzadowe


1185 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Samorządowe (226 użytkowników oddało głos)

Kto na Prezydenta Katowic?

  1. MARCIN KRUPA (51 głosów [78.46%])

    Procent z głosów: 78.46%

  2. Głosowano ANDRZEJ SOŚNIERZ (14 głosów [21.54%])

    Procent z głosów: 21.54%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1076 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 22 listopad 2014 - 21:24

Uli, jak Ci się podobała dziś gra GieKSy?



#1077 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 22 listopad 2014 - 21:27

Odpowiedzi na to pytanie poszukaj w temacie, który służy do komentowania szpili... 


  • Dziki i borg lubią to
Pro Patria Semper

#1078 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 00:04

Wyniki wyborów są już ostatecznie znane.

 

PiS otrzymało 26,85 proc. głosów do sejmików, PO - 26,36 proc., PSL - 23,68 proc., SLD - 8,78 proc.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1079 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 00:17

Jakie miały wyjść takie wyszły...to co chcieli mają :) w końcu Kopacz twierdziła że trzeba się dzielić :D



#1080 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 00:21

Właśnie patrzę na Rambo...on jest tak realny jak te wyniki wyborów....



#1081 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 listopad 2014 - 00:27

Jesteśmy krajem 4 świata.  Nie wierzę że normalny człowiek uwierzy w wyniki tych wyborów, 



#1082 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 00:29

Chłopie czym tu mam błyszczeć? Wybory są przestrzelone tak, że ślepy,głuchy i upośledzony psychicznie by się zorientował, że jest coś nie tak, a Ty pierdolisz takie bzdury, że falszowanie głosów jest nie możliwe. Jak będą chcieli pierdolnac machlojke to i tak ja zrobią. Okradają Cię, oszukuja, plują Ci w twarz i jakby mogli to by Cię pogonili na tajle żeby mieli na podróże do madrytu albo na kawke u sowy. Tak wiem, to jest forum i każdy może wypowiedzieć swoje zdanie, ale to co wypisujesz jest tak naiwne, że szkoda słów. Twój wcześniejszy post w którym dla Ciebie jest niezrozumiałe to, że ludzie bardziej angażują się w protest przeciwko ograniczaniu wolności (acta) niż na rozwiązaniu problemu z aktywnością fizyczną wśród ludzi to ja Cię chopie mogę nawet teraz zawieść ma tą urazowke
  • paulek lubi to

#1083 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 listopad 2014 - 01:34

RAFIK,... a jednak błysnąłeś! Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu o klęsce edukacji w kraju. Już nie tylko nie czyta się ze zrozumieniem, niektórzy komentują coś czego w ogóle nie czytali.

 

1. Gdzie ja niby pisałem, że fałszowanie głosów jest niemożliwe?

2. Gdzie ja niby twierdzę, że nie rozumiem dlaczego dla ludzi ACTA jest ważniejsze niż rozwiązanie problemu z aktywnością społeczną ludzi? Info o tej debacie wskazałem jako przykład  tego jak bardzo ludzie mają w dupie ważne sprawy na co dzień i to tu, gdzie ich działanie jest najprostsze a zarazem najskuteczniejsze, jak bardzo nie chce im się ruszyć dupy, jak mało inicjatywy wykazują by poprzeć lub chociaż  wspomóc szukanie  rozwiązań problemów. O ACTA napisałem w kolejnym akapicie, że  czasem potrafimy wspólnie działać przeciwko czemuś na poziomie kraju ale stanowczo za rzadko sami wychodzimy z jakąś propozycją, zwykle na zasadzie pospolitego  ruszenia. Tam nigdy nie było porównania czy przeciwstawiania. 

 

I tak się kończy przypierdalanie się na siłę do tego co piszę. Odnoś się proszę do tego co piszę a nie do swoich wyobrażeń na temat tego. A jeśli masz inne zdanie to je napisz albo skrytkuuj mój pukt widzenie a nie wysyłaj do szpitala ;)

 

 

I nie, terror, w promocji wydarzenia nie ograniczaliśmy się wyłącznie do internetu, Debaty były organizowane przez Napraw Sobie Miasto, ja tylko służyłem swoją wiedzą i pomysłami. 2 tygodnie wcześniej na debacie o pustostanach było ponad 40 osób a promocja nie była większa. 


Użytkownik Ulyssaeir edytował ten post 23 listopad 2014 - 01:42

Pro Patria Semper

#1084 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 listopad 2014 - 01:49

Znajde gdzies wyniki wyborw do RM wraz z dokladna iloscia glosow?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1085 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 listopad 2014 - 02:17

Oczywiście.
 
Rada Miasta - osobny plik dla każdego okręgu
 
Sejmik:
 
Prezydent

  • Junior, Zielu88 i wojciech1964 lubią to
Pro Patria Semper

#1086 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 03:17

Nie wiem czy Ci kanapki w szkole kradli albo przezywali czy może do składu na klasowe nie brali, ale chyba jesteś jakiś przyjebany bo ewidentnie pierdolisz jak potrzaskany a bardziej przysypany gruzem.

Nie mam czasu ani chęci szukać w Twoich postach tekstków żeby CI zacytować co pisałeś.

Chuj z tym, że napisałeś to o acta w akapicie niżej jak nawiązujesz do tej samej sytuacji z akapitu wyżej podając acta jako przyklad.

Jak dla Ciebie mega ważna sprawą jest rzekomy brak aktywności fizycznej to nie mam więcej pytań i chęci do dyskusji.

Sport był jest i będzie i ludzie którzy będą chcieli go uprawiać to go będą uprawiać, nie zależnie od tego jakie warunki będą mieli bo dla jednych jest to pasja a dla drugich przyjemność.

Skoro się już tak wielce udzielasz w życiu publicznym naszego miasta to zajmij się może pożyteczniejszymi tematami takimi jak np. pomóc ubogim rodzinom aby zapewnić im jakąś pomoc w normalnym, codziennym funkcjonowaniu.

 

Faktu natomiast nie zmienia to, że wybory są sfałszowane i zostaliśmy oszukani. 

I nie pierdol, że nie ma co snuć teorii spiskowych bo to jest jedna wielka machlojka !!!!

 

 

Na koniec chciałbym dodać, że nie mam zamiaru z Tobą dyskutować i zaśmiecać tematu. Jak masz coś do napisania napisz mi PW, ale z jednym sie z Toba zgodze w 100% masz racje komentuje coś czego nie czytałem do końca.

Z Twoimi postami mam jak z gazetą wyborczą...

Przeczytam dwie linijki i widze, że czytanie tego jest gówno warte.


  • paulek lubi to

#1087 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 listopad 2014 - 03:37

Nie chcesz zaśmiecać tematu, ale robisz to komentując coś, co uważasz za gówno, choć nie wiesz co komentujesz bo tego nie czytałeś. 

 

Ale to ja pierdole i ja jestem pojebany. 

EOT. 


Pro Patria Semper

#1088 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 08:05

Haaaaalooooo!!! Pogotowie??? On jest chory, ciężko chory.!!!!

#1089 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 08:14

Nosz naprawdę, jak ci ktoś nasra na ten pusty łeb, to też powiesz, że jest ok, bo nikogo nie zlapales za rękę, litości. Ludzie nie wchodzą na gw żeby się nie wkurwic, po czym czyta takiego pajaca. Idź na kongres po, psl i daj żyć.

#1090 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 23 listopad 2014 - 09:28

Dla rozluźnienia waszych gorących głów Bareja o PKW :


  • ToJa lubi to

#1091 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 10:12

01xS7Nf_bZpRUEoi3d7EvIxy6K3X7F5EWUJffUla


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1092 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 11:46

Są chyba dwie możliwości na temat wyniku PSL - mamy mega mega (x10) głupie społeczeństwo które 'postanowiło' zagłosować na PSL (nie wnikam, czy kwestia tego, że każdy pierdolnął krzyżyk na pierwszej stronie i poszedł, czy oddano bardziej 'świadomy' głos) bądź wybory zostały przestrzelone.

 

Oba przypadki stawiają nas przez tragiczną sytuacją, bo no wiem co jest gorsze - życie w kraju w którym fałszuje się wybory i nic się nie dzieje, czy zycie wsród mentalnych niewolników którym wszystko jedno kto ich batoży.


  • Bartek84 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1093 mariano64

mariano64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 12:52

Terror - możliwość jest tylko jedna. PO, żeby nadal rządzić podciągneło wyniki kolegów z PSL. PO jest partią, która zrobi wszystko, żeby utrzymać się przy władzy, co wyraźnie słychać na taśmach. Jeżeli można dodrukować pieniądze, manipulować panstwowymi spółkami, to czemu nie można sfałszować wyników wyborów ? PO jest partią, która uważa, że Polakom można wmówić wszystko.


  • Naujox i Bartek84 lubią to

#1094 ariston

ariston
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 13:29

Terror - możliwość jest tylko jedna. PO, żeby nadal rządzić podciągneło wyniki kolegów z PSL. PO jest partią, która zrobi wszystko, żeby utrzymać się przy władzy, co wyraźnie słychać na taśmach. Jeżeli można dodrukować pieniądze, manipulować panstwowymi spółkami, to czemu nie można sfałszować wyników wyborów ? PO jest partią, która uważa, że Polakom można wmówić wszystko.

Nie tylko na taśmach o tym słychać. Wiele razy oficjalnie na konferencjach ryże Słońce Europy

mówiło, że zrobi wszystko aby nie dopuścić opozycji do władzy.



#1095 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2014 - 13:35

Całkiem fajny wynik Kędziora. Mam nadzieję, że za 4 lata wystartuje i dostanie wyższe miejsce na liście.



#1096 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 14:28


  • terror, Sonny i Ulyssaeir lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1097 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 listopad 2014 - 14:40

Kowal mówi: sprawdzić, pilnować, przeliczyć wszystko ręcznie od samych podstaw i nie zakładać ani jednego, ani drugiego. Wyjaśnić wszystkie nieścisłości lub błędy. 

 

Jak dla mnie bardzo właściwe podejście, o tym samym mówię od wtorku czy środy.


Pro Patria Semper

#1098 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 15:20

Bardzo mądrze mówi, tylko co z tego skoro jedne barany i tak wiedzą ze wszystko było ok, a drugie od tygodnia wiedzą ze wczorajsze wyniki były sfałszowane. Żadna ze stron nie jest tak na prawdę zainteresowana wyjaśnieniem czegokolwiek, bo taki stan rzeczy jest im na rękę.
  • Ulyssaeir i wojciech1964 lubią to

#1099 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 23 listopad 2014 - 15:38

No nie do końca, nie jest na rękę SLD, które sromotnie przegrało.

Na rok przed wyborami parlamentarnymi doprowadzono do burdelu, w tej sytuacji baty za burdel spadają na rząd, choć organizacja wyborów bardziej spoczywa na władzy sądowniczej. Do kolejnych wyborów  zmieniona może być ordynacja wyborcza, która utrudni wyborcze manipulacje (załóżmy że to uderzy w rząd), cały czas wisi ryzyko powtórzenia wyborów w niektórych okręgach i obwodach, co ewidentnie zaszkodzi PSL... a jedynym beneficjentem pozostaje PIS, które choć wygrało, to przegrało, lądując jednak na "pole position" w przyszłorocznym wyścigu do Parlamentu. 


Pro Patria Semper

#1100 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2014 - 15:47

No nie do końca, nie jest na rękę SLD, które sromotnie przegrało.


I kij im w nery, niech zdychają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych