Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014


205 odpowiedzi w tym temacie

#101 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:07

Niech ich w dalszej fazie wydymają benladeny i żabojady, ale dziś niestety dla nas pragmatycznie lepiej, żeby wygrali. 

Następny "znawca". Co mają "benladeny" do Iranu ? Przecież to praktycznie dwa przeciwne sobie obozy.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#102 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:16

Masz rację. Ajatollahowie to szyici, Saudyjczycy sunnici. Jedni i drudzy wzajemnie się rzecz jasna nie znoszą. Mój błąd, poprawiłem:)


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 18:17

  • Naujox lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#103 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 19:21

Patrząc na kartkę z kalendarza to dziś jest 17 września. Jak jestem anty-rosyjski, tak w dzisiejszym meczu nie może mi przejść przez gardło inne słowo tylko.....

 

 

 

BRAAAAAAAAAAAASIIIIIIIIIL!!!!!


  • Naujox i Michał1964 lubią to

#104 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 21:29

Haha, Felipe Fonteles właśnie przeprosił za wczorajsze zachowanie swoich kolegów, co więcej, zadedykował dzisiejszą wygraną nad Rosją POLAKOM w ten szczególny dzień - 17 września - data rosyjskiej (żadnej tam sowieckiej) inwazji na Polskę.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#105 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 17 wrzesień 2014 - 23:07

No cóż, ja jestem raczej pragmatykiem niż ideowcem i jednak liczyłem, że dziś będziemy świętować. Stało się inaczej i mamy szansę na podwójną radość - awansować i wygryźć kacapów. Tyle że będzie to baaaardzo trudne, trudniejsze niż pokonanie Brazylii...

 

Wracając do pragmatyzmu i idealizmu, to osobom, które dziś życzyły kacapom porażki (nawet za cenę ewentualnego odpadnięcia naszych) dedykuję pewien kawał:

 

Facet złowił złotą rybkę i ta obiecała spełnić 3 życzenia, z zastrzeżeniem, że jego sąsiad będzie miał wszystkiego 2x więcej.

 

No to jedzie:

 

1. Chciałbym mieć najnowszy i najlepszy model Ferrari. Ping - auto stoi, ale u sąsiada na placu dwa.

 

2. Chciałbym mieć piękną willęz basenem i wszystkimi bajerami. Ping - chata stoi,ale u sąsiada dwie.

 

Facet na maxa  wqr....:

 

3. I spraw, rybko, żeby mi jedno jądro uschło.

 

Oby dzisiejsza porażka ruskich się nie odbiła na nas, a nie na nich. Oby. Wtedy będzie podwójnie pięknie.

 

PS. Fonteles - szacun.

PS. Opłaca się wygrać grupę, wtedy prawdopodobnie czekają Niemcy zamiast Francji. Iran już raczej się nie liczy.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 23:26

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#106 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 23:50

dobra, bez pierdolenia. Jutro Polska rozbija kacapow i jada do dom. Mam nadzieje, ze janusze zrobia pieklo. Za "cieszynke" z karabinem maszynowym mam nadzieje, ze nie doleca do domu.


  • ToJa i 19mózG64 lubią to

#107 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 09:25

Tyle że będzie to baaaardzo trudne, trudniejsze niż pokonanie Brazylii...

Nie widziałam Ruskich w innych meczach na tym turnieju ale wczoraj zagrali słabo, więc o dzisiejszy mecz jestem spokojna. Wiedząc, że jednym meczem mają szansę wyrzucić konkurenta do tytułu, oni sobie odbijają piłeczką przez siateczkę prawie punkt za punkt. Spodziewałam się jakiegoś fajnego, szybkiego, emocjonującego meczu, a tu jakieś nudy. Nam dzisiaj wystarczy wygrać 2 sety, a później niech się dzieje co chce ;-) Choć wolałabym ich ograć do zera.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#108 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:17

I to mnie właśnie śmieszy w tych siatkarskich kibicach i w sumie w niektórych Polakach.
Najpierw cała hala gwiżdże czy tam buczy na rusków. A potem trzymają kciuki za rosjan i "kibicują" im w meczu z Brazylią.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 10:17


#109 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:27

Jakby pierwsze MP GieKSy zależało od zwycięstwa smrodów w ostatniej kolejce, też by niestety w tym jednym, jedynym szpilu trzeba im kibicować. A raczej przeciwko ich rywalom.

 

 

Ino że wygrana ruskich nie daje automatycznie Polakom Mistrza Świata.
A dwa przy porażce ruskich dalej mamy szanse na mistrzostwo.
Więc przykład ze śmierdzielami trochę z dupy!



#110 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:27

CZEŚĆ MOBILKI !


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#111 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:35

weeb tv nie działa i co teraz? poratujcie linkiem  



#112 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:38

http://live.drakulas...1135364850.html
 



#113 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:55

50% [ ----------------------------%                                   ]


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#114 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 18 wrzesień 2014 - 19:56

niczym Staruch: jeszcze jeden :chamisko:



#115 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:30

NA KOLANA WY KACAPSKIE SKURWYSYNY HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHA.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#116 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:48

Kiedy final?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#117 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:49

W niedziele. Półfinały w sobote.


GKS KATOWICE

#118 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:51

W Katowicach polfinaly czy final? Jak to wyglada? Moze ktos to dokladnie rozpisac?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#119 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:51

Wie ktos o ktorej gramy w półfinale? Zalezne czy bedziemy mieli 1 miejsce w grupie? Czy juz ustawione że 20:25?



#120 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:55

Półfinały w Spodku: o 16:40 i 20:25. Jak zajmiemy 1 miejsce, w tej grupie, to gramy wieczorem


GKS KATOWICE

#121 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:56

...


Użytkownik guliwer edytował ten post 18 wrzesień 2014 - 20:56


#122 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:00

Wszystko w Katowicach.


  • Michał1964 lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#123 Grześ

Grześ
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:04

musimy wygrać za 3 pkt zeby zajac pierwsze miejsce ? Jesli tak to dziwie się postawie Polaków w 3 secie (minimalizm) chyba lepiej zagrać w pólfinale z Niemcami niż z Francją. 


i tylko GieKSa na dobre i na złe !

#124 19Gibon64

19Gibon64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:05

kacapy raus! kacapy won! kacapy wypierdalac stad!!!
  • Michał1964 lubi to

#125 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:09

musimy wygrać za 3 pkt zeby zajac pierwsze miejsce ? Jesli tak to dziwie się postawie Polaków w 3 secie (minimalizm) chyba lepiej zagrać w pólfinale z Niemcami niż z Francją. 

Wystarczy wygrana za 2pkt do pierwszego placu ale wygrać trzeba.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych