Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014


205 odpowiedzi w tym temacie

#76 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 17 wrzesień 2014 - 01:26

No i widzisz, Jasiu, mówiłem, że z Brazylią mają większą szansę wygrać niż z kacapami. Ciężko mi to przyjdzie, ale jutro trza kibicować za tymi ostatnimi. A strata 2 atakujących, czy ja wiem, czy to osłabienie? Pamiętacie, co się stało, jak trener przesunął Muserskiego na atak przy stanie 0-2 z Brazylią w finale IO?


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#77 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 06:28

za 3 juz napewno nie wygraja:)

:lol:  Masz rację. O 3pkt pisałem w kontekście meczu z Rosją.

 

Nie przesadzaj. Nie oglądaj i chuj jak wkurwiają Cię zadowolone polskie mordy.

 

Chodziło mi o: 

pomalowane na czerwono-biało
3 ujęcia były gdzie ludzie mieli wymalowane czerwono-białe flagi. I nic nie mam do kibiców siatkówki, sam często chodzę.
GKS KATOWICE

#78 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 17 wrzesień 2014 - 07:49

plac pod spodkiem wczoraj odleciał :gacek:

to wyczekiwanie na decyzję sędziego, ta cisza i to pierdolnięcie po "czelendżu" kończącym mecz

zajebiste emocje


  • 19mózG64 lubi to

#79 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:33

Sytuacja podczas Mistrzostw Świata pokazuje jaką mamy w naszym kraju moralność Kalego. Wszędzie płaczemy że ktoś zmienia regulaminy , tępi nas etc. A jak my doprowadziliśmy do zmiany regulaminu w najważniejsze części turnieju to jest wszystko cacy i ok. Przypominam że to my powinniśmy dzisiaj zagrać z Rosją a nie Brazylia . Oni wygrywając wszystkie mecze w turnieju nie mieli z tego tytułu żadnej korzyści więc nie dziwię się ich wkurwieniu.


  • Mayek i paulek lubią to

#80 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:56

plac pod spodkiem wczoraj odleciał :gacek:

to wyczekiwanie na decyzję sędziego, ta cisza i to pierdolnięcie po "czelendżu" kończącym mecz

zajebiste emocje

 

dokładnie, eksplozja radości. Polscy siatkarze mistrzami horrorów. Gdy już wszyscy myśleli że tradycyjnie przewalimy na dużej imprezie oni podnieśli się i w 4 i 5 secie. Cudowne uczucie. A atmosfera jak to na siatkówce. Trąbki, oklaski, cuda wianki.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#81 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 10:55

Sytuacja podczas Mistrzostw Świata pokazuje jaką mamy w naszym kraju moralność Kalego. Wszędzie płaczemy że ktoś zmienia regulaminy , tępi nas etc. A jak my doprowadziliśmy do zmiany regulaminu w najważniejsze części turnieju to jest wszystko cacy i ok. Przypominam że to my powinniśmy dzisiaj zagrać z Rosją a nie Brazylia . Oni wygrywając wszystkie mecze w turnieju nie mieli z tego tytułu żadnej korzyści więc nie dziwię się ich wkurwieniu.

Antiga chciał grać środa, czwartek, tylko Polsat zażądał zmiany na wtorek, czwartek. Jest zapis w regulaminie że na wniosek tv terminy mogą ulec zmianie, więc raczej z manipulacją żeby dokuczyć "biednej" Brazylii to ma niewiele wspólnego.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#82 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 11:04

Bo przegrywac trzeba umiec , jak widac Brazylia tego nie potrafi.Dzis , niestety, trzeba bedzie trzymac kciuki za Kacapow aby wyeliminowali gwiazdorow z Brazylii.



#83 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 17 wrzesień 2014 - 11:05

czyli wychodzi na to że Solorz nie tylko jest filantropem ale i Brucem Wszechmogacym



#84 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 13:35

Ale regulamin mistrzostw był juz w styczniu zatwierdzony i wszyscy się z nim zgodzili. A w nim pisało że jesli polska awansuje do 3 fazy MS będzie swoje mecze grać w Łodzi w wtorek i czwartek. Nie sprawiedliwe ale drobny przywilej gospodarza


  • Naujox i eMG lubią to

#85 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 17 wrzesień 2014 - 15:51

IRAS nie jestem pewien ale w regulaminie było na pewno napisane że zagramy w Łodzi a kwestia zmiany terminu jest decyzją ostatnich dni bodajże z 13.09 lub 12.09. 

I jeszcze jedno w żadnym wypadku dzisiaj nie będę trzymał kciuków za kacapów!!! Tym bardziej mając na uwadze to co wydarzyło się 75 lat temu. 

Mam nadzieje że dzisiaj Brazylia ich rozjedzie a jutro my!!!


  • Suchoparek lubi to

#86 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 17 wrzesień 2014 - 16:01

Jeszcze ta data. Chichot losu.
chuj niech bedzie remis

#87 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:00

IRAS nie jestem pewien ale w regulaminie było na pewno napisane że zagramy w Łodzi a kwestia zmiany terminu jest decyzją ostatnich dni bodajże z 13.09 lub 12.09. 

I jeszcze jedno w żadnym wypadku dzisiaj nie będę trzymał kciuków za kacapów!!! Tym bardziej mając na uwadze to co wydarzyło się 75 lat temu. 

Mam nadzieje że dzisiaj Brazylia ich rozjedzie a jutro my!!!

 

 

no ok, ale może oddzielmy sport od polityki?

 

Ja się obawiam, może za duże słowo, że dziś będzie dziwny mecz. Ale co tam, jeśli tak, to jutro wszystko w rękach naszych siatkarzy.



#88 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:06

O której dziś ten mecz? 



#89 Johny

Johny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:27

Sam mecz (pierwszy gwizdek) 20:25


  • Lars lubi to

#90 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:30

jebac kacapow!!!

jak chce sie zdobyc MŚ, to trzeba wygrywac co trzeba!



#91 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:30

no ok, ale może oddzielmy sport od polityki?

A gdzie tu polityka ? Nienawiść do kacapa to zasrany obowiązek każdego Polaka, powinni to wpisać do konstytucji.

 

Nie ma w tym żadnej polityki.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#92 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:33

Krzysiu zas reprezentuje podejscie miekkiej pizdy. Daj pan spokoj panie Krzysiu, ruscy musza przegrac 0:3 i powinno byc buczenie od 1 do ostatniej minuty na nich.


  • Junior lubi to

#93 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:42

To wpiszmy też do konstytucji, jak piszesz, anglików i francuzów.

 

Jest polityka i doskonale o tym wiesz.

 

Co ma sportowiec do polityka, wojskowego?

 

Jasne, też jestem za tym aby ich pokonać, ale bez przesady.

 

Tylko nie nazwij mnie ich przyjacielem, bo moi dziadkowie "coś" tam z nimi przeszli, ale to inny temat.



#94 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:42

Jebanie ruskich przez cały mecz powinno być ,zaczynając od mocno wygwizdanego hymnu ale nie ma się czego spodziewać bo kibicach siatkówki.

 

Tak się kurwa gnoje cieszą po zdobytych punktach.

https://www.youtube....h?v=XicoNzZl74s


Użytkownik guliwer edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 17:49


#95 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:43

Krzysiu zas reprezentuje podejscie miekkiej pizdy. Daj pan spokoj panie Krzysiu, ruscy musza przegrac 0:3 i powinno byc buczenie od 1 do ostatniej minuty na nich.

 

 

napiszę Tobie tak: SPIERDALAJ!

 

A teraz możecie mnie wyjebać.


  • rabin lubi to

#96 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:47

 
A teraz możecie mnie wyjebać.

W jakim sensie?

#97 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:50

A teraz możecie mnie wyjebać.

  • Suchoparek i rabin lubią to

#98 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:52

To wpiszmy też do konstytucji, jak piszesz, anglików i francuzów.

 

Jest polityka i doskonale o tym wiesz.

 

Co ma sportowiec do polityka, wojskowego?

 

Jasne, też jestem za tym aby ich pokonać, ale bez przesady.

 

Tylko nie nazwij mnie ich przyjacielem, bo moi dziadkowie "coś" tam z nimi przeszli, ale to inny temat.

Znowu odzywa się w tobie mentalność 10 latka z głową w chmurach. Zapozniaj się w pierwszej kolejności z pojęciami polityki, geopolityki i możemy pogadać.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#99 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:54

Nie ma takiej możliwości aby jakiś Polak kibicował dziś kacapom! Każdy ma swoje ulubione drużyny (kraje), każdy też kogoś nienawidzi. Nie znam lepszego powodu niż 17.09.39 żeby nienawidzić ruskich.

 

A jeśli chodzi o aspekty sportowe to każdy kto kalkuluje przegrywa! Liczymy tylko na siebie.

 

P.S. Nie cierpię siatkówki.



#100 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:00

Z kacapami mamy niestety szanse mniejsze niż z Brazylią, patrząc na historyczne szpile. Ten przeciwnik nam wybitnie nie leży, co oczywiście nie znaczy, że nie da się ich pokonać (bo rozjechać, jak ktoś pobożnie sobie życzy, się nie da). Niech ich w dalszej fazie wydymają ajatollahy i żabojady, ale dziś niestety dla nas pragmatycznie lepiej, żeby wygrali. Choć ciężko mi to przez gardło przechodzi.

 

Jakby pierwsze MP GieKSy zależało od zwycięstwa smrodów w ostatniej kolejce, też by niestety w tym jednym, jedynym szpilu trzeba im kibicować. A raczej przeciwko ich rywalom.

 

Reasumując - za kacapami nigdy, przeciw Brazylii - jak najbardziej.

 

PS. Oczywiście, że mieszanie w regulaminie jest nie fair. Jednak FIVB to chyba większa mafia niż FIFA i taki przywilej gospodarza. A Brazylijczycy niech siedzą cicho, bo jak się w finale światówki podkładali Iranowi,wtedy oczywiście wszystko było fair.

 

Abstrahuję od tego, że niedorzecznością regulaminową jest, żeby w III fazie grała 1 drużyna z I miejsca + 2 z II. Zamiast pełnego losowania sprawiedliwsza byłaby drabinka na krzyż 1A-2B-3losowanie i 1B-2A-3losowanie i wtedy zamiast kacapów mielibyśmy Niemców lub Iran.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 18:17

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych