Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2015/2016


564 odpowiedzi w tym temacie

#126 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2014 - 22:27

Wiem do czego bijecie ale to nie mialo prawa wpasc. 2 obroncow kryje napastnika to torman stoi w bramce. A tak mu sie zas upierdolilo i bozyszcze tlumow. Ja pierdole :)
Rulon, grales kiedys w pilke czy ino na bebnach? Pytam calkowicie powaznie.

Ja się czasami zastanawiam dlaczego Mayek nie gra u nas w napadzie?:-(:-(:-(Musi być. Z niego ni zły grajek.Skowronek i Cygan dymisja!!!
  • kosa lubi to

#127 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2014 - 22:45

Bez Lewego na boisku, Bayern traci dwie bramki i przegrywa! Guardiola do dymisji!!!

#128 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 25 listopad 2014 - 22:45

Kurna Lewy jest słaby, a głównym argumentem Mayka zaczyna być to, że nikt z nas nie grał w piłkę :)


  • kosa lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#129 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 04:49

To co Roma odstawiła to nic w porównaniu z wielkim Bayernem  :lol:

EDIT: a Ajax kolejny rok gra z kimś z Hiszpanii(Real,Barca) i zajmuje 3 miejsce w grupie, tylko porażka z Apoelem może to zmienić na gorsze.


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 26 listopad 2014 - 04:52

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#130 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 05:46

to nie mialo prawa wpasc.
Pierdolisz, albo pokaż ustawę, że nie mogło. To też nie mogło wpaść...



#131 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 listopad 2014 - 07:52

Wczorajszy mecz Manchesteru City, przypomniał mi ostatnią kolejkę z QPR, gdzie Kun Aguero zapewnim im mistrza Anglii w dolczonym czasie gry. AS Roma sobie nawarzyła piwa, ale u siebie jest w stanie wygrać z City.

 

PSG nie popuściło i zagra z FC Barceloną o 1 miejsce w grupie, więc widowisko na Camp Nou zapowiada się fenomenalnie.

 

Powiem wam, że jakiego trenera nie ma Schalke 04, to ten klub ma i tak tożsamość wafli do chrupania. Chelsea Londyn przebiegła po nich.

 

Co do Roberta Lewandowskiego, to dla mnie zagrał najlepiej (przed 2:2, najlepszy był Xavi Alonso) wśród bawarczyków, bramka mu się poszczęściła, ale wykorzystał jedyną sytucję, gdzie miał okazję a krycie ciężkie do oszukania. Podobało mi się jego wyładowanie wkurwienia na Kompanym, bo sędzia przymykał oko jak go łokciami częstowali. I przy 1:1, wywalczył rzut wolny jak i zmylił Harta.



#132 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 09:16

Rulon, wlasnie potwierdziles moja teze.

Co ma niesamowita brama w okno, kaj torman nie mial szans do sytuacji. gdzie torman byl zle ustawiony, napastnik nie trafia czysto w pilke a ta i tak wpada? Przeciez jakby stal tam kaj mial (czyli na linii bo ma asekuracje 2 obroncow) to by wyciagnal rece, chycil bale i po sprawie. A tak kurwa wielki Lewy, czekam az naprawde cos ciekawego dupnie bo na razie to to pierdolenie o nim jest niewspolmierne do tego co strzela. Ja tego chopa nie lubie tez pewnie przez to, ze otwieram lodowke a tam Lewandowski. Polacy maja nieszczescie do tych lepszych pilkarzy bo oni sa nieco wkurwiajacy przez to, ze tlum z nich robi polskich Zidanow i Beckhamow.

Za chwile wszedzie bedzie Krychowiak. Spoko chop, sympatyczny, ale za chwile sie przeje bo bedzie wszedzie.

 

A poza tym szanujmy sie, kaj Zidane a kaj Lewy haha



#133 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 listopad 2014 - 09:24

Faktycznie, w końcu jakiś polski piłkarz jest mega znany i szanowany na świecie ale lepiej o nim w ogóle nie wspominajmy...

 

Nosz kurwa, czego oczekujesz w kraju w którym piłka nożna jest sportem narodowym a nikt już nie pamięta jakiegokolwiek sukcesu ?

Bardzo dobrze że trafił nam się taki Lewandowski, a za niedługo moze dołączyć do niego Milik i Krychowiak bo może te dzieciaki które teraz zaczynają uwierzą że nawet Polak z chujową bazą treningową może zostać supergwiazdą.

 

No ale w końcu jesteśmy w Polsce, tutaj nie lubią jak ktoś zarabia dużo pieniędzy i nie boi się kupić Ferrari, lepsza jest Kowalczyk która odnosi sukcesy w najnudniejszym sporcie świata, który znany jest w max. 3 krajach


Użytkownik Przemosz edytował ten post 26 listopad 2014 - 09:25


#134 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 09:31

po prostu uwazam, ze robienie z niego supergwiazdy jest smieszne. Mam przed oczami co gra np Messi, Cristiano, Ibra, Aguero, Costa i kaj tam Lewy w tym towarzystwie. On jest tak blizej slabego RvP czy Pogby niz scislego topu a ludzie przesadnie sraja. Nie podoba mi sie jego styl gry. Z tym Ferrari to nie trafiles bo akurat z tego sie zawzse smieje, ze ludzie zazdroszcza samochodu.

Kowalczyk jest lepsza bo jest top2 na swiecie i w jej sporcie torman nie wyjdzie na 5 metr i nie wpadnie szmata robiaca z niego boga oraz szansa na sukces jest 1, jak zadupisz to nie wygrasz. Ten tu ma w tym Bayernie 10 sytuacji. Zreszta przekonamy sie co pogra jak przeciwnik bedzie dobry. Nie tyle, ze mu nie kibicuje ale czekam az serio cos zagra, na razie ten jego drewniany styl mi sie nie podoba i nie przemawia do mnie sluchanie ciagle o superlewym. Swoje se zarobil, swoje pogral, ciesze sie, ze z poznanskiego kurwidolka sie ktos wyrwal do wielkiej pilki i to w kraju kaj sie nie daje siana na mlodych.



#135 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 listopad 2014 - 09:40

Dobra rozumiem że może Ci się nie podobać jego styl gry, ale uważasz że zdobycie 18 bramek w LM i 80 bramek w Bundeslidze było fuksem ?

"Przekonamy się co pogra jak przeciwnik będzie dobry" w poprzednich dwóch sezonach Borussia grała w LM z słabeuszami ?



#136 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 09:49

nie napisalem, ze fuksem ale zarowno w Bayernie jak i w BVB cala gra byla pod tego chopa. Stal na tej szpicy, dostawal multum pilek i trafial. Chcialbym poznac wspolczynniki skutecznosci. Uwazam, ze zajebiste druzyny wykreowaly go na gwiazde. Jest bardzo dobry ale nie jest na tyle dobry, zeby przy kazdej okazji o nim mowic. Pokazywalem kiedys tutaj filmiki, lewy strzela gole wewnetrz 11 metrow. Ostatnio dupnal z linii pola karnego to byl fenomen. Chwala nalezy sie BVB i Bayernowi za dominacje, za posylanie wielu pilek na pole karne i za ciag na brame. Lewy stal sie gwiazda po meczu z Realem kaj wdupil 4 gole. Tu skrot:

 

Czy te gole sa jakies przejebane?

1. mega wciepa, fajnie przepchnal

2. szmata, obrona zaspala

3. fajna brama, pokazal umiejetnosci

4. karny.

 

I dupna gwiazda. Nie rozumiem tego fenomenu.



#137 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 09:50

Ja tego chopa nie lubie tez pewnie przez to, ze otwieram lodowke a tam Lewandowski.
Ja myślę, że ksywa Ci się kojarzy z lewactwem :hihi: 

 

Porównywanie do Cristiano czy Messiego, wiadomo, nie ta liga, no ale kurwa mać gra w najlepszym klubie na świecie (czy jednym z najlepszych dwóch, trzech), strzela bramki, więc co on ma jeszcze jako napastnik zrobić?  



#138 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 09:54


strzela bramki, więc co on ma jeszcze jako napastnik zrobić?  

 

 

dobre pytanie:) Sam nie wiem, moze nic juz sie nie da zrobic bo gra w za dobrej druzynie.

Zauwaz to, ze Mandzukic wbijal w chuj bramek a nie jest zaliczany do gwiazd. Przeciez ten chop w 2013 mial tyle bramek co Lewy, albo prawie tyle samo a w ogole nie jest zaliczany do tego topu. Teraz poszedl do Atletico i tak samo strzela. Ciagle strzela gole a Lewy gwiazda, Mandzukic nie. O chuj tu chodzi?



#139 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 26 listopad 2014 - 11:13

kurwa Mayek tak jakbys w bale nie gral nigdy...

zawsze tak bylo,jak napastnik strzela ,nawet farfocle to jest gwiazda i tyle,koniec tematu


  • kosa, Pablo NFG i gniotek1102 lubią to

#140 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 21:26

Mandzukic king, gola strzelil. Hehe:)
Kurde Ludogorets dostal miekkiej sraki. Widac brak doswiadczenia. Niemnirj dobrze sie w tej LM zaprezentowali.

#141 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 listopad 2014 - 21:43

Skoro Lewandowski jest wysuniętym napastnikiem to gdzie ma stać jak nie na szpicy? W obronie? Od tego jest żeby stać z przodu i czekać na piłę, która zamieni w brame.
Jest dobrym piłkarzem i nie ma co tego podważać. To że jest mało przy piłce nie znaczy, że jest chujowy.

#142 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 26 listopad 2014 - 21:50

jak Ty Mayek Kowalczyk porównujesz do Lewego to ja nie mam pytań :rotfl:



#143 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2014 - 22:01

ja nie zaczalem tego tematu Kowalczyk.

 

Maaandzukic 22222 :chamisko:

33333 nie no przejebane, synek strzela jak na zawolanei jak go podalem za przyklad

 

http://www.rp.pl/artykul/1160423.html

 

dobra, mozna juz powiedziec wprost, real zostal kurwa z madrytu i juz nic tego nigdy nie zmieni. Real sie skonczyl na Zidanie.


Użytkownik Mayek edytował ten post 26 listopad 2014 - 22:15


#144 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 26 listopad 2014 - 22:43

Za Lewandowskim średnio przepadam, no ale jak Polak gra w czołowym klubie świata i strzela gole to ciężko mu nie kibicować, w końcu "swój" coś osiągnął w wielkiej piłce. Jakby nie był dobry to by go nie wzięli do Bayernu.

Trzeba powiedzieć Filippo Inzaghiemu, że jednak aż takim dobrym napastnikiem nie był, bo tylko strzelał gole z kilku metrów i do tego jeszcze połowę meczu stał na spalonym.

A Ludogorec wyrównał :)


Użytkownik MaciekTZN edytował ten post 26 listopad 2014 - 22:45


#145 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 listopad 2014 - 01:29


http://www.rp.pl/artykul/1160423.html

 

dobra, mozna juz powiedziec wprost, real zostal kurwa z madrytu i juz nic tego nigdy nie zmieni. Real sie skonczyl na Zidanie.

Brak krzyża jest tylko na arabskich badziewiach, w herbie nadal pozostaje co nie zmienia faktu, że za petrodolary Perez się sprzedał. Ultras Sur od dawna prowadzą akcje anty-Perez, ale nie mają oni siły przebicia a media wypisują na ich temat wszystko, byleby tylko w tej walce było na korzyść Pereza. Florentino to niesamowity mag jeśli chodzi o finanse, ale w tym elemencie przesadzili.

 

Co do LM - kurwa, nie wierzę w to co zrobił BM. Cały mecz kontrolują i nagle dwa błędy (błąd Boatenga to kurwa na poziomie podstawowki) i City wraca do gry. W meczu z Romą całym sercem za Rzymianami.

 

Ludogorec to największa niespodzianka, walczą i zapierdalają a fakt, że nawet Real miał z nimi problemy pokazuje, że wolą walki może walczyć z największymi. Dziś walka i się udało. LFC ma problem w chuj. Słabo w lidze, słabiutko w LM... ciekawe jak długo jeszcze Rodgers zostanie na stanowisku, ale zimą bez zmian w kadrze się raczej nie obejdzie.



#146 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 27 listopad 2014 - 11:12

ze zmiany sa potrzebne to wiadomo,tylko czy Ty na miejscu wlascicieli dalbys szastac kasa Rodgersowi znow,po tym jak latem sprowadzil m.in. :

 

Lallana - 25 milionow

 

Markovic - 20

 

Balo - 16

 

Lovren - 20

 

Moreno - 12

 

Lambert - 9

 

........... kupa kasy,a efektow brak



#147 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 27 listopad 2014 - 15:41

kurwa Mayek tak jakbys w bale nie gral nigdy...

zawsze tak bylo,jak napastnik strzela ,nawet farfocle to jest gwiazda i tyle,koniec tematu

 

 

A Gerd Muler był ciotą mega, bo właśnie takie pizdy strzelał:)

Potem taki np. Butragenio, czyli Sęp pola karnego.

 

Lewy przy nich to  łajza.

 

:)

 

Jak nie byłem do Lewego przekonany, tak teraz jestem. Super zawodnik i spoko kolo.

A Nawałka w reprezentacji nieźle go "ustawił".

 

Oby więcej takich.



#148 Strefa GieKSy

Strefa GieKSy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaul. Bukowa 1

Napisano 27 listopad 2014 - 21:39

Nowy sklep GieKSy! Sprawdź temat,nie przegap otwarcia!

 

http://forumgieksy.p...-strefa-gieksy/

 

9lvuUta.png


ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO "STREFY GIEKSY"

 

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10-18!

 

Zapraszamy na www.strefagieksy.pl


#149 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 listopad 2014 - 19:42

legia ma najglupszych kibiców i chciałbym żeby wyjebali ich z LE

#150 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2014 - 20:02

Ja nie wierze w wersje medialna.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych