Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2015/2016


564 odpowiedzi w tym temacie

#76 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 październik 2014 - 00:09

nie jest ale gra w a lidze polskiej jak chce to wygrywa. Nie wiedzialem meczu ale na tym forum to co kolejka albo ktos betuje przeciwko legii bo jest niby cienka albo ktos gada, ze nic nie grali a wygrali itd. Chcialbym, zeby Gieksa tak grala. Poza tym silna Legia w 1 lidze to gwarancja tego, ze nikt niepowolany sie nie dopcha na szczyt. W naszej sytuacji mi to pasuje. A jak ktos jest kibicem reprezentacji to mu powinno zalezec, zeby liga byla silna bo co jest warty lewandowski to juz powinien kazdy przejrzec na oczy. Jego ostatnie wyczyny tylko podkreslaja, ze jest mocno sredni a ciagle w glowie wiekszosc ma 4 gole z realem.

 

http://www.meczyki.p...arszawa_01.html

 

ze skrotow wynika, ze legia zjebala dodatkowo 2 sety ale miala tez troche szczescia.


Użytkownik Mayek edytował ten post 03 październik 2014 - 00:14


#77 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 październik 2014 - 00:30

Jakbyś oglądał mecz, a nie opierał się na skrócie, to inaczej byś mówił. Turcy dominowali, prowadzili grę, nie udało im się ale tak już bywa w tym sporcie. Spokojnie można napisać, że Legia miała farta. A w polskiej lidze, aż tak nie dominują.


Przyjaźń jest wszystkim!


#78 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 październik 2014 - 00:37

chodzi mi o ogolne gadanie, ze maja farta. Zreszta to sa opinie fjodora to chyba mozemy sie zgodzic, ze to fantasta i wszedzie widzi spiski. Tu Cristiano, tu Legia, wroci Suarez do Barcy po zawieszeniu to dopiero bedzie gadanie haha :chamisko:



#79 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 03 październik 2014 - 09:25

legia to stara k...



#80 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 04 październik 2014 - 01:58

Mayek, gdzie, k***a mać, piszę, ze ogólnie Legia ma farta? Odnoszę się do tego szpilu. No ale imputowanie komuś czegoś, czego nie powiedział to Twoja specjalność. Już nie mówiąc o tym, że jest delikatna róznica między obrażaniem na forum Ronaldo a obrażaniem kolegi po szalu, do czego bym się nigdy nie zniżył.  Ale sorry, taki mamy klimat. Zamykając temat, nigdy nikomu nie życzę kontuzji ani żadnej innej choroby. Może sądzisz po sobie.

 

Faktem jest natomiast, ze Krystyna mimo że jest (niestety) jednym z najlepszych piłkarzy świata wywróciła się przy drugim karnym o własne nogi, a Legia (mimo że też im życzę, żeby coś ugrali, chociaż to stara ......) z Trabzonem na mega farcie, bo nic nie grali. Ale liczą się punkty.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 04 październik 2014 - 02:04

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#81 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2014 - 20:18

Gwałt w Rzymie. 30 minuta i 0:4



#82 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2014 - 20:19

Roma to powinna sobie darować występy w Lidze Mistrzów. 30 minut gry i przegrywają z Bayernem już 0-4, a grają w Rzymie.

#83 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2014 - 20:35

HT  Roma 0 - 5 Bayern

 

HT  BATE 0 - 6 Szachtar

 

 

Ciekawe czy będą dwucyfrówki?



#84 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 21 październik 2014 - 20:48

Roma to powinna sobie darować występy w Lidze Mistrzów. 30 minut gry i przegrywają z Bayernem już 0-4, a grają w Rzymie.

 

Bayern też, bo przegrał przecież niedawno z Realem 0:4 u siebie.

 

A Brazylia powinna zrezygnować z udziału w MŚ :D


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#85 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2014 - 22:13

Nie wiem Shellu czy oglądałeś ten mecz, ale Bayern dziś z Romą robił co chciał, przy biernej postawie piłkarzy włoskiego klubu i skończyło się jak kilka lat temu w Manchesterze. AS Roma to jednak rozpoznawalna marka, a teraz będzie się kojarzyć z wynikiem 1-7. Jak mają co 3-4 lata występować w LM i dostawać takie baty, to niech dadzą sobie spokój i nie szargają dobrego wizerunku klubu.

 

Tak poza tym to ładna strzelanina w dzisiejszych meczach. Średnia to 5 bramek na mecz!



#86 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 październik 2014 - 22:33

Z United nie wpadaly az takie szmaty. To co ten torman wyczynial to kpiny. Nie wiem czy ciezko skumac, ze Robben idzie w 95% przypadkach na lewa noge. Czy to jest takie ciezkie? Cienka ta Roma, obraz wloskiej, gowno wartej, ligi.


  • multi lubi to

#87 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 październik 2014 - 22:34

Na placu z chopcami byście go powstrzymali :)



#88 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 październik 2014 - 22:35

byles smieszny ale ostatnio szukasz poklasku na chama, uspokoj troche. Atesta i tak nie przebijesz :)


  • paulek lubi to

#89 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 październik 2014 - 22:36

Ach no tak, zapomniałem, nabijam lajki Twoim kosztem. Przepraszam.

 

I jeszcze dodam, że na chama to chcesz być mądry w każdym temacie, znaczy nie, że chcesz, Ty jesteś najmądrzejszy, a każde zdanie w Twoją stronę jest kwitowane rzekomą chęcią lajków przeciw Tobie, albo przypierdalaniem się, natomiast jak Ty jebiesz każdego prawie od idiotów i z każdej sytuacji na boisku byś wyszedł z chopcami z placu, to Twoje zdanie jest ni chuja, nie do ruszenia. Dobrej nocy.


Użytkownik Lars edytował ten post 21 październik 2014 - 22:40


#90 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 październik 2014 - 11:15

10734280_558820194219563_122280374977591


  • 19mózG64 i Paragon lubią to

#91 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2014 - 19:23

Trzeba przyznać, że w tym sezonie Legia ma rozmach w europejskich pucharach. Kolejna wygrana (tym razem z Metalistem w Kijowie 1:0), pewna pozycja lidera i standardowo... spierdolony karny przez Vrdoljaka :chamisko: (ktoś tam z Metalistu też nie strzelił). Jeszcze 2 punkty w 3 meczach fazy grupowej LE i po kilku latach przerwy znów będą rozgrywki europejskie na wiosnę z polską drużyną.


Użytkownik Bombon edytował ten post 22 październik 2014 - 19:26


#92 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 październik 2014 - 20:32

Pogrzeb na Anfield. Na Bukowej bylby doping nawet przy 0:3.

#93 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 październik 2014 - 20:35

Nie no, to co Real odpierdala to jest mistrzostwo...

 

Ronaldo jak zwykle.

 

Kto lepszy - Bayern czy Real?

Nie widzę konkurenta dla tych dwóch ekip. Totalna dominacja.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#94 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 22 październik 2014 - 20:39

Real nie pomaga przed gran derby i Dolcanem :hihi:


  • Shellu i paulek lubią to

#95 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 październik 2014 - 20:40

Zadecyduje dyspozycja dnia. Real chyba lepszy. Barca tez poki co gra bardzo dobrze ale ciezko porownac. Pierwsze wnioski po gran derbi. Z tym, ze na podstawie skrotow bo szlagier na Bukowej wtedy jest.

#96 gieksiarz.wnc

gieksiarz.wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWelnowiec

Napisano 22 październik 2014 - 20:40

Na dziś zdecydowanie Bayern, większy rozmach i zdecydowanie lepszego rywala mieli na stan obecny.


Pieroński Wełnowiec


#97 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2014 - 20:42

Niesamowici są, to co gra dziś Real to poezja piłki nożnej. Najbardziej mnie wkurwia, że Ronaldo ma w tym sezonie strzelonych więcej goli niż Goncerz! :-D

#98 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2014 - 20:46

...na szczęście Grzesiu jeszcze nie powiedział ostatniego słowa! A co do Bayernu to watpie czy sa lepsi niz Real. Rywali mają podobnych, nawet bym powiedział, że Liverpool jest lepszy od Romy. Boisko rozwieje wątpliwości.

#99 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 październik 2014 - 20:54

Nie no to pojechałeś z tym że LFC lepsze od Romy na ten moment.

Lars, też myślę, że ten mecz obniża nam frekwencje na mecz z Dolcanem :(


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#100 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2014 - 21:00

Mnie Roma wczoraj nie zachwyciła, chociaż grali jak przeciwnik pozwalał, a nie pozwalał praktycznie na nic. Podobnie wali Liverpool teraz głową w mur. Jednak w starciu Romy i Liverpool stawiam na Liverpool :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych