Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2015/2016


564 odpowiedzi w tym temacie

#501 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2016 - 16:04

Dla mnie Bayern będzie miał mega ciężko, nie dość że Atletico w gazie, to jeszcze sami formą nie grzeszą, obrona czasami dziurawa, a duet Lewy Muller nie działa jak powinien.
Piękna sprawa gdyby doszło do finału Bayern-Real i Lewy by znowu im parę brameczek pierdolnął :)

#502 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 29 kwiecień 2016 - 13:56

Atletico zasłużenie wygrało i awansowało. W pierwszym meczu zagrali dobrze, ale byli osłabieni czerwienią Torresa (myślę, że gdyby było 11vs11, to nie byłoby przegranej). Dziś zagrali super. Podoba mi się ich gra w obronie, super asekuracja. Kontra przy karnym wyśmienita. Jak w pierwszej rundzie kibice mieli ubaw z Realu, tak po rewanżach jest ubaw z Barcy.

 

 

Real, Manchester City, Bayern, Atletico. I komu tu kibicować do finału?  :huh:

 

 

 

P.S. Ciekawe czy ekipy z Madrytu trafią na siebie w półfinale.

 

 

Atletico kibicuj ciulu!

 

 

kibicuj kurwa smrodom


Pozwolicie, że się włączę w temat... ;)

Co to znaczy kibicować? - siedzieć w domu w laciach, przed telewizorem i chcieć, żeby dana drużyny wygrała? aha...

To prawie jak opluć babę w ciąży albo starej babce nie ustąpić miejsca w autobusie i powiedzieć że się przy chuliganiło. heh


  • Grześ, szwedzik i paulek lubią to

#503 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 maj 2016 - 22:19

Rozumiem Scarface, że emigranci nie kibicują GieKSie, bo jedyną okazję zabaczenia swojej drużyny mają przed tv lub laptopem? aha



#504 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 01 maj 2016 - 22:46

Rozumiem ze ekipa GieKSy bedaca na emigracji zna nasz klub z tv i nigdy nie byla na B1. Aha...

#505 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 maj 2016 - 14:44

.


Użytkownik resovia edytował ten post 02 maj 2016 - 15:13


#506 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2016 - 22:01

Szaleństwo w tym Monachium...Oblak szok, drugi karny szok, zachowanie Simeone szok.


Użytkownik Naujox edytował ten post 03 maj 2016 - 22:02

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#507 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 04 maj 2016 - 21:37

Dawno nie widziałem tak słabego półfinału LM i tak słabej drużyny jak City.

#508 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 maj 2016 - 21:46

Haaaa! Wydalo sie! Nie byles w piatek na meczu!


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#509 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2016 - 23:23

Finał dla Realu to, moim zdaniem, spory wynik ponad ich stan. Jak można trafić na Wolfsburg i tak słabe City w czasie kiedy Atletico trafia na Barcę i Bayern  :szok:

No cóż, urok piłki, urok losowań, w świetle tego awans zasłużony. Szkoda, że akurat dołek Barcelony przyszedł w takim momencie. Może inaczej by się to poukładało.

 

Póki co finał nie zapowiada się zbyt ekscytująco. Ale całe szczęście, że jest dopiero za 3 tygodnie. Może jeszcze się coś zmieni. Może jedna z drużyn przegra już definitywnie ligę i skupi się tylko na LM. Byłoby ciekawiej :)



#510 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 maj 2016 - 04:20

Wczoraj Yaya Toure, popierdolił półfinał ligi mistrzów z meczem oldbojów. Dramat, co ten słoń wczoraj wyprawiał.
  • gniotek1102 i Sivvy_Brynów lubią to

#511 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 05 maj 2016 - 06:47

Haaaa! Wydalo sie! Nie byles w piatek na meczu!

 

Tego piątkowego widowiska bym meczem nie nazwał  :hihi: 


  • Scarface WNC lubi to

#512 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 05 maj 2016 - 08:49

Dokładnie Eric, co ten emeryt wyrabiał to było straszne.

Ale i de Bruyne i zwłaszcza Aguero byli dramatyczni.

Wystarczyloby że jeden z tej trójki zagrałby wczoraj na swoim poziomie to byłaby wielka szansa wyeliminowac Real, który też byl strasznie słaby.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#513 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2016 - 09:05

Aguero nie ocenił bym aż tak negatywnie bo on kompletnie nie miał z kim grać, a większość piłek które dostał to do walki o główkę z obrońcami.
  • Eric Cantona lubi to

#514 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2016 - 09:22

Mecz był tak chujowy, że jedynym urozmaiceniem, było oglądanie jak porusza się po boisku Yaya :) Szkoda, że go ściągnął bo nie było z czego się śmiać. Ogólnie, dziw bierze jak oni przeszli PSG



#515 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2016 - 09:28

Dla mnie i tak akcją meczu było wprowadzenie elementów siatkarskich w postaci perfekcyjnego bloku wykonanego przez Ronaldo :hihi:



#516 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 maj 2016 - 09:38

De Bryune grał dobrze, agresywnie odbierał piłki, ale jak wyłapał żółtko za Marcelo, to momentalnie odpiścił, nie chciał ryzykować.

Zaś Aguero nic, ale z kim miał grać? City zabrakło szczęścia, bo bramka pechowa i słupek Fernandao. Mogło być wesoło.

Toure chyba po jakimś zastrzyku przeciwbólowym musiałbyć, bo człapał po tym boisku jak słoń. Nie mogłem uwierzyć, że Pellegrini go tyle czasu trzymał.

Użytkownik Eric Cantona edytował ten post 05 maj 2016 - 09:39


#517 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 05 maj 2016 - 09:56

zenada totalna wczoraj ten "mecz"

 

antyreklama pilki

 

cale szczescie dzis bedzie mega szpil na Anfield a do tego jutro zaczynaja sie mistrzostwa swiata w hokeju :)


  • tombotleg lubi to

#518 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2016 - 10:00


Zaś Aguero nic, ale z kim miał grać? City zabrakło szczęścia, bo bramka pechowa i słupek Fernandao. Mogło być wesoło.

 

 

Szczęścia to zabrakło Realowi, że tylko 1 strzelili w dwumeczu. Nie znam się na Premier League ale nie wiedziałem, że City jest na takim poziomie.

 

 

Apropo wesołych momentów z wczoraj to dla mnie numerem 2 (po siatkówce CR7) był Modric, który myślał, że jest na spalonym (a nie był) i od niechcenia strzelił w bramkarza, potem się zorientował jak to spierdolił.



#519 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 05 maj 2016 - 10:18

Aguero to ponoć razem z wczorajszym meczem od 477 minut strzału celnego na bramkę przeciwnika nie oddał też o czymś to świadczy



#520 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 05 maj 2016 - 10:19

Aguero fakt nie miał z kim grać ale przegrał wszystkie pojedynki. Masakra.

Modric faktycznie tak uwierzyl, ze jest na spalonym, ze az... nie strzelił gola :D
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#521 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 05 maj 2016 - 12:03

Aguero to się wczoraj bawić w Messiego chciał i wracał się po piłkę na środek boiska tylko po to, żeby ją odegrać do najbliższego partnera. Prawdopodobnie miało to służyć wyciąganiu obrońców, ale po chuj, jak tam żadnego zawodnika City w okolicy pola karnego nie było.

 

Real nie pokazał kompletnie nic i gdyby nie fartowne losowanie w każdej rundzie to już dawno byśmy ich pożegnali, a tak mają szansę na wygranie LM.

 

Do kompletu brakuje tylko złotej piłki dla Ronaldo, który rozgrywa najgorszy sezon od lat, ale nabił bramek z Malmo, Szachtarem i Wolfsburgiem.



#522 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2016 - 12:37

De Bruyne słabo, początkowo może coś tam walczył, ale zdecydowanie więcej po nim oczekiwałem. Toure wczoraj to taki Pitry GieKSy, niby był, niby potrafi, ale chuj z niego jest. Real w dwumeczu zdecydowanie lepszy i tylko Hart trzymał wynik. 



#523 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 05 maj 2016 - 15:32

Co do Aguero, to jeżeli ten strzał z końcówki by mu wlazł to byłby szok ! pięknie leciała ta piła 


Użytkownik hermano edytował ten post 05 maj 2016 - 15:32


#524 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 06 maj 2016 - 10:03

Liverpool super szpil i gegen pressing!!!

 

Bring on Basel i champions league za rok !

 

a MU zostanie Liga Europy huehuehue



#525 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 maj 2016 - 10:27

fajny kursik był na awans Liverpoolu tak btw ;) Mecz ogladało się dużo lepiej niż Real z MC






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych