Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2015/2016


564 odpowiedzi w tym temacie

#451 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 12 kwiecień 2016 - 23:50

Real pokazał Wolfsburgowi miejsce w szeregu, wygrana bezdyskusyjna. Świetni CR7, Benzema, Modrić, cała defensywa.

A mimo to gra VFL była mega irytująca. Jak już mieli możliwość na niezłe rozegranie, dośrodkowanie strzał to klasycznie zjebali wszystko. Do tego grając na 0:0 chyba nie myśleli, że taki wynik dociągną. I tak dziwię się Realowi, że nie pozamiatał tego w pierwszej połowie jakimś 4:0. Gol na 3:0 to parodia muru...

MC natomiast szacun. Nie sądziłem, że przejdą PSG. Paryżanie mega zawiedli. No ale jak się ma Cavaniego w składzie...


  • Eric Cantona lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#452 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 00:52

Choć z drugiej strony ma szczęście, że nie wyleciał

 

a za co miałby wylecieć?

 

a wolny przy bramce na 3-0 mocno dyskusyjny

 

Gustavo, poza tym, że lewą nogą trafił w piłkę, to prawą trafił Modrica w nogę, więc to jest faul - sam nawet nie protestował przecież 



#453 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 kwiecień 2016 - 01:16

1. Za ostre wejście przy 3-0, to samo, za które dostał żółtą.

 

2. Zależy, co pierwsze trafił, musiałbym to obejrzeć jeszcze raz w zwolnionym tempie. Dlatego piszę, że dyskusyjny, a nie że kompletnie z dupy.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#454 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 kwiecień 2016 - 05:38

Real wczoraj klasa. Wolfsburg brak argumentów, żeby nawet fartem awansować. Myślałem, że postawią się jak Schalke, ale po bramce na 1:0, Wilki sie zesrały. Po drugim golu paraliż w nogach. Benzema bramki nie strzelił, ale zagrał frnomenalnie.

City - PSG, pojedynek szejków, ale City udowodniło, że potrafią z presją sobie radzić. Pellegrini najbardziej poszkodowany, ale będą w Manchesterze za nim beczeć, bo jest stworzony dla tego klubu.

Dla dobra poziomu LM, mam nadzieję, że Bayern awansuje pewnie, bo pary się konkretnie zapowiadają.

#455 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:03

Ogólnie mimo że za Pellegrinim nie przepadam to szacun dla niego, że po tym jak został nieelegancko potraktowany - nie olal sprawy, tylko osiągnął sukces.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#456 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:58

1. Za ostre wejście przy 3-0, to samo, za które dostał żółtą.

 

 

tu masz ten faul - na drugiej powtórce widać, że w zasadzie potem jadąc już na dupie go zahaczył udem, a nie trafił go wślizgiem, więc jakby tu ktoś dał czerwoną, to by chyba był jego ostatni mecz do sędziowania ;) 



#457 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 09:09

Przeca Wilki mialy jedna - solidna akcje, jakby Bruno Henrique to wtedy wsadzil to wg mnie Real by juz z tej konfrontacji zwyciesko nie wyszedl

No ale to tylko gdybanie,
Zagrali dobrze i awansowali, bedzie ciekawie

#458 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 13 kwiecień 2016 - 10:26

A ja myślę, że jakby Wolfsburg strzelił gola do 80. minuty, to Real by im jeszcze dwie wcisnął.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#459 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 11:41

A ja myślę, że jakby Wolfsburg strzelił gola do 80. minuty, to Real by im jeszcze dwie wcisnął.

 

A gdyby 2 do 80 to Real by walnął 4 ? ;) gdybanie..



#460 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 13 kwiecień 2016 - 12:21

Real był wczoraj w takin gazie, że totalnie kontrolował wydarzenia ba boisku. Od początku jebnęli Wolfsburg i kwestia czasu była bramka. Strzelili dwie i zaczęli już grać normalnie, mając dobry wynik. Gdyby awans był zagrożony znów zaczeliby grać jak w pierwszych 20 minutach. Oczywiście te 2 bramki od 80. minuty to gdybanie i nie ma 100% pewności, ale znając Real byłoby to bardzo prawdopodobne.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#461 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:30

Kurwa jak iniesta nie dostał czerwonej to tylko wie sędzia. ATLETICO w pierwszym meczu gra przeciwko 12 "wielkiej" barcelony i teraz tez.

Chcą być najlepsi na świecie a bez sędziego nic nie ugraja.

Użytkownik artek edytował ten post 13 kwiecień 2016 - 21:32


#462 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:32

Ale ojebali Barce teraz.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#463 artek

artek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:32

Tak strzelał iniesta który powinien już nie grać

#464 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:47

Karny był dla Barcelony, ale Iniesta czerwona kartka, więc sumariusz zgodny. Atletico lepsze, nie ma do szukać dyskusji. Messi dzisiaj tylko w protokole meczowym.

#465 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:49

Atletico dalej trzymie ze smrodami?

#466 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:11

Nic mi nie wiadomo, żeby nie trzymało, nawet na którymś szpilu LM było "Ruch, Ruch, HKS".

 

Szkoda, bo gdyby nie to, to z czwórki drużyn najlepiej bym im życzył.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 13 kwiecień 2016 - 22:20

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#467 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:28

Atletico zasłużenie wygrało i awansowało. W pierwszym meczu zagrali dobrze, ale byli osłabieni czerwienią Torresa (myślę, że gdyby było 11vs11, to nie byłoby przegranej). Dziś zagrali super. Podoba mi się ich gra w obronie, super asekuracja. Kontra przy karnym wyśmienita. Jak w pierwszej rundzie kibice mieli ubaw z Realu, tak po rewanżach jest ubaw z Barcy.

 

 

Real, Manchester City, Bayern, Atletico. I komu tu kibicować do finału?  :huh:

 

 

 

P.S. Ciekawe czy ekipy z Madrytu trafią na siebie w półfinale.



#468 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 13 kwiecień 2016 - 23:16

Atletico kibicuj ciulu!



#469 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 kwiecień 2016 - 00:47

Atletico zasłużony awans, co nie zmienia faktu, że sędzia ładnie wyruchał Barcelonę.

Iniesta czerwona kartka? Według niby jakiego przepisu?


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#470 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 kwiecień 2016 - 00:56

Przewinienia karane wykluczeniem z gry Zawodnik, zawodnik rezerwowy lub zawodnik wymieniony musi być wykluczony z gry, jeżeli popełnia jakiekolwiek z siedmiu następujących przewinień:

 

- popełnia poważny, rażący faul,

- zachowuje się gwałtownie, agresywnie,

- pluje na przeciwnika lub inną osobę,

- pozbawia drużynę przeciwną bramki lub realnej szansy zdobycia bramki, zagrywając rozmyślnie piłkę ręką (nie dotyczy bramkarza we własnym polu karnym),

- pozbawia realnej szansy zdobycia bramki przeciwnika poruszającego się w kierunku bramki tego zawodnika, popełniając - przewinienie karane rzutem wolnym lub rzutem karnym,

- używa ordynarnego, obelżywego, obraźliwego języka i (lub) gestów,

- otrzymuje drugie napomnienie w tych samych zawodach

 

 

To pogrubione to chyba będzie to ;)



#471 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 kwiecień 2016 - 05:43

Atletico zasłużony awans, co nie zmienia faktu, że sędzia ładnie wyruchał Barcelonę.

Iniesta czerwona kartka? Według niby jakiego przepisu?

Ty daj już sobie spokój z piłką nożną...


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#472 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:13

Shellu oglądałeś dwumecz czy tylko ostatnie 5 minut wczorajszego meczu?



#473 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:46

Barcelona wyruchała się sama, bo jak się biega w trakcie meczu 12km mniej od przeciwnika to trudno o wygraną.

 

Barca słabiej gra od ponad miesiąca, źle trafili z formą, zawodnicy są przemęczeni, bo ławka rezerwowych nie gwarantuje zbliżonego poziomu do pierwszej 11. Messi, Neymar i Suarez chcą wiecznie grać, dlatego nie schodzą z boiska w ogóle i grają pełne 90 minut nawet z ogórkami, których golą po 5:0. Sami sobie ten los zgotowali.

 

Real nie prezentuje nic specjalnego, podobnie Bayern, dlatego największe szanse obecnie daje Atletico.


  • hermano lubi to

#474 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:14

Czasem mam wrażenie, że jestem na forum Tworek, a nie poważnego klubu piłkarskiego.

Trochę prowokacyjny wpis wyszedł (choć nie był taki w zamierzeniu). Zawsze jest pytanie o umyslnosc ręki, co dla mnie jest głupie, bo nie da się tej umyslnosci najczęściej ocenić.

Dla mnie Iniesta mógł dostać żółtą, bo raczej interweniował nieporadnie niż celowo zagrywał.

Ale ja się pytam jaka podstawa czerwonej i jeden mi wyjeżdża z tekstem żebym dał sobie spokój z piłką, drugi pyta, czy oglądałem tylko ostatnie pięć minut wczorajszego meczu, mimo że napisałem, że awans zasłużony. W tej jednej konkretnej sytuacji sędzia Barcę wyruchał, do innych się nie odniosłem. A interpretacja np. żółtek Torresa czy nawet Iniesty to nie jest taki wielbłąd jak brak tego karnego.

Dzięki Pablito za normalną odpowiedź, to ostatnio rzadkość na tym forum ;)
  • Zielu88 lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#475 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:21

Przecież od dawna wiadomo, że Shellu to anti-madritisa :chamisko: i chce by Barca grała dalej 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych