Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4159 odpowiedzi w tym temacie

#2326 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 18 listopad 2017 - 12:36

Z ogólnodostępnych danych wychodzi, że w Egipcie jest mniej bezpiecznie. Wystarczy porównać ilość ofiar w zamach terrorystycznych w ostatnich latach.

 

Kosa statystyki jedno zycie drugie :)



#2327 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 18 listopad 2017 - 12:45

Chudy, sprecyzuj co to znaczy incydent?

 

Angole dmuchaja na zimne i ok, zrobili se alert 10, ale jaka jest szansa, ze cos jebnie w egipcie a w UK? Poza tym jednak w UK jest cywilizacja na wysokim poziomie i jak sie cos stanie to sie bede czul bardziej bezpiecznie niz u kozojebcow.

 

Incydentem tu jest nazywane wszystko co w kraju arabskim jest nazywane zamachem ... angole dmuchaja na zimne wez mnie czlowieku nie baw :) przeciez to sa pizdy do potegi entej ... za dlugo tu zyje i widze co sie dzieje ... co do jebniecia w egipcie i uk szanse sa takie same ... przejedz sie kiedys jak bedziesz mial okazje po chociazby wschodnich dzielnicach Londynu, przejedz sie do Luton lub Birmingham ... ale po godzinie 22 ... i wtedy zobaczysz ze te uk z cywilizacja maja bardzo malo wspolnego ... i uwierz mi mam w dupie taka cywilizacje. Pracujac przez ponad 8 lat w Londynie (nocki rozne dzielnice ze wzgledu na dostawy jakie mialem) naogladalem sie i mialem okazje brac kilka razy udzial i w incydentach i mam na to wyrobione swoje zdanie ... napewno sporo kwestii jakie mialem tu okazje zobaczyc doswiadczyc nie sa w zadnym stopniu do opisywania na ogolnym forum ;)



#2328 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaSPS

Napisano 18 listopad 2017 - 13:37

a szkoda, bo pewnie wielu chetnie poczytaloby takie historie...

#2329 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 listopad 2017 - 14:51

Jak będziesz pisał znowu, to daj mi do edycji...bo te wielokropki...są...wkurwiające... :chamisko: 


  • Junior lubi to

#2330 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 18 listopad 2017 - 15:33

Jak będziesz pisał znowu, to daj mi do edycji...bo te wielokropki...są...wkurwiające... :chamisko:

 

OK ;) panie polonisto



#2331 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 listopad 2017 - 15:42

Nie drażnij mnie, bo specjalnie nie wywlekałem reszty błędów :chamisko: 


  • Junior lubi to

#2332 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 18 listopad 2017 - 16:59

Nie drażnij mnie, bo specjalnie nie wywlekałem reszty błędów :chamisko:


Pewnie bym sie nie przejal ;) unikalem polskiego jak ognia w klasie maturalnej mialem 51% obecnosci, tylko zeby mnie do matury dopuscili ;)

#2333 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2017 - 09:29

No dobra, ale to my to potem czytamy  :(



#2334 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 listopad 2017 - 15:18

W Egipcie dziś kolejny zamach.

Przyjaźń jest wszystkim!


#2335 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 24 listopad 2017 - 16:17

W Egipcie dziś kolejny zamach.

Uderzyli w meczet. Bomba + broń, czterech zamachowców. Ponad 180 osób zabitych.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2336 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 listopad 2017 - 16:18

ale forumowi eksperci od wakacji za 800zl powiedza, ze niby jest ryzyko, ale nie ma :chamisko: (ja wiem, ze ktos sie przyjebie, ze szydze z zamoznosci, ale chodzi o to, ze kurwa mac co to za oszczednosc 300zl jak mozna zycie stracic!)



#2337 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 listopad 2017 - 21:28

Wakacje są raczej tam bezpieczne, bo bardzo rzadko coś się dzieje w miejscach turystycznych, a już w samych hotelach prawie nic. Nie ma miejsce niezagrożonego.

 

PS Wspomniałem o tym jedynie dlatego, że Chudy pisał, iż w Egipcie jest bezpieczniej niż w UK. Odebrał ten wpis jako o całym państwie, a nie hotelach turystycznych. Egipt to w ostatnich dwóch latach chyba najmniej bezpieczny z ogólno- i łatwo-dostępnych krajów na świecie.


Użytkownik kosa edytował ten post 24 listopad 2017 - 21:29

Przyjaźń jest wszystkim!


#2338 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 24 listopad 2017 - 22:11

Nie drażnij mnie, bo specjalnie nie wywlekałem reszty błędów :chamisko:

A powinieneś był. Wszystkie.



#2339 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 24 listopad 2017 - 22:24

ale forumowi eksperci od wakacji za 800zl powiedza, ze niby jest ryzyko, ale nie ma :chamisko: (ja wiem, ze ktos sie przyjebie, ze szydze z zamoznosci, ale chodzi o to, ze kurwa mac co to za oszczednosc 300zl jak mozna zycie stracic!)

Tak z czystej ciekawości, możesz pokazać ofertę za 800 zł ? Kosa Ci to opisał dosadnie.



#2340 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2017 - 12:17

Tak z czystej ciekawości, możesz pokazać ofertę za 800 zł ? Kosa Ci to opisał dosadnie.

 

też chętnie zobaczę bo chyba się skuszę  :chujamizrobisz: i może nawet żonę zabiorę :szydera:  zwłaszcza, że teraz tam pierdolnęło to kilka miesięcy będzie spokój  :gacek:



#2341 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2017 - 12:34

Znowu zamiast skupić się na rzeczy ważnej, to czepiacie się detali. Podanie takiej, a nie innej kwoty, miało na celu szydzenie z sytuacji, że Polacy to takie cebulaki, że nie potrafią zrozumieć, że jeżdżąc do takich skurwialych państw finansują tych Arabów, a jednocześnie narażają siebie na śmierć. Te wymówki, że tu jeblo, to tam nie jebnie, że w kurorcie nie, że tam nie itd. Kurwa. To jest skurwiale islamskie państwo, a wy jadąc tam płacicie im za to, zeby was nie zajebali.
Większość Arabów jest wychowana w duchu walki z innymi religiami, a powstrzymuje ich tylko to, że mają z tego pieniądze. Nie mogą wojowac z ludźmi, którzy ich utrzymują.
Ta sprawa jest wielowatkowa, a kwota 800zl była szydera, chociaż widziałem oferty na last minute trzycyfrowe, więc może i te 800zl się znajdzie.
Ja tam nie zamierzam jechać, bo życie mi mile i nie będę jechał gdzieś i płacił za to, żeby mi łba nie ucieli.
Pewnie wielu powie, że przesadzam, ale ja tak widzę świat islamski. Ledwo mentalnie wyszli że średniowiecza (nie winie ich, tak po prostu jest) i nie zamierzam własnym życie dawac im stopniowo ewoluowac cywilizacyjnie.


Użytkownik Mayek edytował ten post 25 listopad 2017 - 12:44

  • Foxu lubi to

#2342 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2017 - 13:26

spokojnie Mayek, żartowałem tylko i nie zamierzam tam jechać  :gacek:

te 800 zł tylko rzuciło mi się w oczy bo nie widziałem ofert tańszych niż 1500-1600  zł (co i tak wydaje się tanio) czyli x2 co napisałeś

inna sprawa, że oferty śledzę na zasadzie, że przechodzę obok i akurat kartka na szybie wisi ;)



#2343 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2017 - 13:59

Znowu zamiast skupić się na rzeczy ważnej, to czepiacie się detali. Podanie takiej, a nie innej kwoty, miało na celu szydzenie z sytuacji, że Polacy to takie cebulaki, że nie potrafią zrozumieć, że jeżdżąc do takich skurwialych państw finansują tych Arabów, a jednocześnie narażają siebie na śmierć. Te wymówki, że tu jeblo, to tam nie jebnie, że w kurorcie nie, że tam nie itd. Kurwa. To jest skurwiale islamskie państwo, a wy jadąc tam płacicie im za to, zeby was nie zajebali.
Większość Arabów jest wychowana w duchu walki z innymi religiami, a powstrzymuje ich tylko to, że mają z tego pieniądze. Nie mogą wojowac z ludźmi, którzy ich utrzymują.
Ta sprawa jest wielowatkowa, a kwota 800zl była szydera, chociaż widziałem oferty na last minute trzycyfrowe, więc może i te 800zl się znajdzie.
Ja tam nie zamierzam jechać, bo życie mi mile i nie będę jechał gdzieś i płacił za to, żeby mi łba nie ucieli.
Pewnie wielu powie, że przesadzam, ale ja tak widzę świat islamski. Ledwo mentalnie wyszli że średniowiecza (nie winie ich, tak po prostu jest) i nie zamierzam własnym życie dawac im stopniowo ewoluowac cywilizacyjnie.

 

Masz mierne chłopie pojęcie o czym piszesz. Chcesz być najmądrzejszy w każdym temacie. Mam wyjebane na Egipt, ale wkurwia mnie pisane o Cebulakach. Jeździ tam sporo ludzi, którzy mają Swego czasu często bywałem w Barcelonie. Na każdym kroku ciapate, mniejsze sklepy ciapatych. Jak byłem na Anglia - Polska mieszkaliśmy chyba w dzielnicy West Ham. Ciapaci na każdym kroku. Tu jak coś niech mnie Chudy poprawi. Czy nie pojebałem dzielnicy.



#2344 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2017 - 14:04

Stawiasz znak równości między ciapakami w UK, a ciapakami w Egipcie?!
Byłem teraz w UK i było w huj kolorowych, ale chyba nie sądzisz, że to sa ci sami ludzi co w Egipcie? Posmakowali funciakow i wolności i na pewno nie w głowie im zamachy.

#2345 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 25 listopad 2017 - 14:39

Stawiasz znak równości między ciapakami w UK, a ciapakami w Egipcie?!
Byłem teraz w UK i było w huj kolorowych, ale chyba nie sądzisz, że to sa ci sami ludzi co w Egipcie? Posmakowali funciakow i wolności i na pewno nie w głowie im zamachy.

 

Napisze Ci tyle pierdolisz o tym UK jak potrzaskany. Ale sorry ja sie nie znam.



#2346 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 25 listopad 2017 - 14:41

Mayek blefuje :szok:
To Dusia ma rację

#2347 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 25 listopad 2017 - 20:27

 jeżdżąc do takich skurwialych państw finansują tych Arabów,

Sprzedaj auto i kup se konia z bryczką, bo tankując ropę/benzynę finansujesz tych skurwiałych arabusów.


Użytkownik KRIS_BEMA edytował ten post 25 listopad 2017 - 20:27


#2348 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 26 listopad 2017 - 21:13

Mayek jeszcze jedno zasadnicze pytanie gdzie wg Ciebie Polacy , nie cebulaki spedzaja wakacje ???

#2349 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2017 - 21:17

wedlug mnie, jezeli gdzies jest zagrozenie terrorystyczne i ktos tam jedzie, bo jest tanio, to jest jebniety.

 

Wg mnie nie cebulaki jada do Chorwacji, Czarnogory, Grecji, Wloch, Hiszpanii.

 

A nie jada do turcji, czy egiptu oraz wydaje mi sie, ze tez do maroka, aczkolwiek tutaj nie mam pelnej wiedzy. Slyszalem, ze MSZ odradza wyjazdow. Widzialem spis blogerow gastro, ze MSZ tam pierdoli, bo jest super. To sie zastanawiam, czy taka osoba nie jest przypadkiem pierdolnieta?



#2350 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 27 listopad 2017 - 16:17

Powiedz to Polce kilkukrotnie zgwalconej na wloskiej plaży...ale moze tym ciapakom euro nie zasmakowalo...ryzyko choc nie wielkie jest wszedzie od finlandii po maroko...idiotyczne jest też porownanie egiptu z Turcją...o ile egipt to jest zdecydoanie muzlumanski kraj i czuć to na kazdym kroku to turcja na przestrzeni 14-15lat odkąd spedzam tam wakacje to zrobiła sie europa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych