Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4161 odpowiedzi w tym temacie

#176 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 luty 2014 - 21:31

Tunezja to syf, ale z tych "syfiatych" państw byłem tylko tam i w Turcji (4 dni w zimie). Turcja wydawała się o niebo lepsza.
 

Dwudniowa wycieczka po Saharze rzeczywiście ciekawa, ale sama Tunezja jest brudna i brzydka.


  • Antonio lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#177 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 03 luty 2014 - 21:32

Z Hiszpanią (nie byłem) i Grecją to nie ma co porównywać...

Co do Turcji i Egiptu (tu zależy od kurortu) też się zgodze.

Ale mnie chodzi o zdanie że sam piasek. Dla mnie Shara była OK.

 

Mam prośbe jak byś się rozpisał coś więcej o Maroko bo od 2 lat chodzi mi po głowie,a trochę wpisem postraszyłeś :)



#178 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 22:01


 

ja lece 1sierpnia ,Seba ma ponoc zgode na piśmie od swojej kobiety że może leciec  :szok:

 

Rabin, trzeba ją wysłać w całkiem innym kierunku, myślę że Portugalia była by bezpieczna....czym dalej od Bułgarii tym bezpieczniej. :)
a ja w tym terminie na szybko wybiorę się do słonecznego  :chujamizrobisz:

Bugi ma podobny problem, więc może wyślemy nasze kobiety razem, a my zdobędziemy słoneczny brzeg!  :pijak: 
Bugi jak się zapatrujesz na ten plan?  :pijaki:



#179 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 03 luty 2014 - 22:14

miało byc Mareczku ...ale mnie sie zawsze pierdoli bugi z badboy  :hihi:

hahaha, właśnie czytam do jakiego Bugiego piszesz:D To chujnia jak jedziesz z Baba;/



#180 Suja

Suja
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 23:04

A orientuje się ktoś jak tam teraz wygląda w Egipcie? Dalej jakieś niepokoje i walki? Można ten kierunek brać pod uwagę w tym roku na wakacje czy raczej nie?



#181 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 04 luty 2014 - 10:45

A orientuje się ktoś jak tam teraz wygląda w Egipcie? Dalej jakieś niepokoje i walki? Można ten kierunek brać pod uwagę w tym roku na wakacje czy raczej nie?

cisza ,spokój ,sielanka ...8/10ofert sprzedanych w grudzien/styczeń to egy



#182 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 04 luty 2014 - 10:49

Z Hiszpanią (nie byłem) i Grecją to nie ma co porównywać...

Co do Turcji i Egiptu (tu zależy od kurortu) też się zgodze.

Ale mnie chodzi o zdanie że sam piasek. Dla mnie Shara była OK.

 

Mam prośbe jak byś się rozpisał coś więcej o Maroko bo od 2 lat chodzi mi po głowie,a trochę wpisem postraszyłeś :)

ja po prostu nie lubie maroka...ze względu na słabiutkie hotele i ocean... ale są tacy ,którzy są zachwyceni ,jest to zupełnie inny klimat niz egy i tunezja ... każdy ma swoje gusta 



#183 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 luty 2014 - 13:06

cisza ,spokój ,sielanka ...8/10ofert sprzedanych w grudzien/styczeń to egy

 

 

to nie jest czasem zwiazane z.......cenami a nie wielkimi walorami turystycznym ? Po prostu chec pojechania zagranice, wiec Egipt bo najtaniej i mozna pochwalic sie na faceboku. Jak ja znam przypadki co ludzie jezdzili na deske do Egiptu bo w Polsce nie bylo ich stac : ) Co ciekawe ponoc w Polsce sa......potencjalnie lepsze warunki do deski !



#184 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 04 luty 2014 - 13:15

Egipt wcale nie jest tani na tą chwile ,coraz wiecej ludzi szuka ofert na maj,czerwiec czy pazdziernik i głownym powodem wyboru jest pogoda



#185 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 luty 2014 - 23:30

ma ktoś nocleg godny polecenia w Karpaczu w miarę przyzwoitej cenie?
Rudzka GieKSa

#186 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 12 luty 2014 - 10:50

ma ktoś nocleg godny polecenia w Karpaczu w miarę przyzwoitej cenie?

pensjonat "U Musa" nazwa śmieszna ale pokoje fajne z łazienką centrum 45zł./os. byłem w tym roku polecam



#187 Bulisx

Bulisx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 luty 2014 - 18:28

Kto ma sprawdzoną miejscówke na Mazurach ?

- dostęp do wody (pod względem wędkarskim głównie)
- Im dalej od cywilizacji tym lepiej (2 wypady za 10-12 dni do sklepu wystarczą)



#188 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 16 luty 2014 - 15:35

kto poleci wypoczynek dla rodziców, myśleli o Chorwacji, jak tam z dojazdem? Warto jechać autem, wynająć apartament i wszystko we własnym zakresie? Jak z winietami po drodze i innymi opłatami?

 

Czy lepiej z biura podróży autokar/samolot, konkretnie jeszcze jakieś miejsca ktoś poleci w ChorwacjI?



#189 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 16 luty 2014 - 15:39

do Makarskiej niech uderzają we własnym zakresie ;) jak coś to wal na PW.



#190 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 20 luty 2014 - 17:18

Panowie potrzebuje namiary na apartamenty w Chorwacji w okresie od 28.06. Ogólnie interesuje mnie okolica  powiedzmy od Zadaru po Makarską :) . Tam gdzie od 2 lat jezdzilem wszystko zajete, a w okolicy  za apartament 4 osobowy na początku sezonu wolaja 80 euro. Szczerze to srednio mi pasuje dymac w ciemno, więc gdyby ktoś miał fajną miejscowke blisko plazy, na 3 dorosle osoby i 1 dziecko, w rozsadnej cenie to bylbym wdzieczny za info. 

Pozdro!



#191 majk

majk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 21:11

panowie, potrzebuje porady (moze rabin cos poleci)

 

co mnie interesuje

lipiec/sierpien, all inclusive, zadne brudasy typu maroko/tunezja, tydzien, 4 osoby.

w tym roku byla teneryfa, wiec kanary juz raczej odpadaja. moze jakas miejscowka w grecji ktora macie sprawdzona jest godna polecenia? ew portugalia? 

 

z gory dzieki za kazde porady miejsc wartych wziecia pod uwage:)



#192 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 23:10

chopy nocleg w Kutaisi,fto był w gruzji i poleco jakies spanie na 4 noce?



#193 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 luty 2014 - 23:44

Może pojedź gdzieś dalej, bo Kutaisi nie jest aż tak atrakcyjne by tam siedzieć cztery dni.


Przyjaźń jest wszystkim!


#194 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 21 luty 2014 - 14:33

są jakieś zorganizowane wypady z noclegami na Lanzarotte lub do St. Maarten? czy to we własnym zakresie trzeba ogarniać po prostu lotami na te lotniska? od kilku lat mi sie marzy żeby na własne oczy zobaczyć takie coś


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#195 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 21 luty 2014 - 17:22

lanzarotte organizują biura normalnie ... na korfu tez masz namiastke st.maarten...ale ponoc nigdzie nie jest tak jak tam :)


  • MiRO lubi to

#196 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 21 luty 2014 - 17:24

panowie, potrzebuje porady (moze rabin cos poleci)

 

co mnie interesuje

lipiec/sierpien, all inclusive, zadne brudasy typu maroko/tunezja, tydzien, 4 osoby.

w tym roku byla teneryfa, wiec kanary juz raczej odpadaja. moze jakas miejscowka w grecji ktora macie sprawdzona jest godna polecenia? ew portugalia? 

 

z gory dzieki za kazde porady miejsc wartych wziecia pod uwage:)

 

 

moge Ci wszystko zorganizowac jesli chcesz ...odezwij sie na priv z terminem ...najlepsze zante lub rodos moim zdaniem 



#197 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 21 luty 2014 - 21:15

Miro co chcesz wiedziec o St Marteen ... wybieram sie tam w tym roku okolice pazdziernika jak nie znajde Kostaryki ;) wszystko organizuje sam jezeli interesuja Cie inne kierunki karaibskie na wyprawe samemu wal na pw lub tu ... postaram sie pomoc
  • MiRO lubi to

#198 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 21 luty 2014 - 21:32

Kurna w życiu, ja bym się bał że to żelazne ciulstwo nie wymierzy i jebnie w plażę :/


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#199 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 21 luty 2014 - 21:59

Shellu zajebista sprawa to lotnisko tam ;) podobno lepszy odjazd jest jak samoloty startuja :)

#200 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 21 luty 2014 - 23:22

Lanzarote ogarniesz sam i wcale nie tak drogo. Loty z przesiadką na zachodzie w Ryanair.

 

A St Maarten to już inna półka cenowa. 


Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych