Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4159 odpowiedzi w tym temacie

#151 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 01 luty 2014 - 22:55

Guliwer koleżanka pod coś takiego poleca Losinj, a jeśli bardziej poimprezować to Novalja



#152 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2014 - 23:11

dzięki, sprawdzę :)



#153 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 01 luty 2014 - 23:29

Rabin, gdzie najlepiej do Chorwacji zeby połączyć fajną plaże z widokiem górskim i żeby mozna bylo gdzies pochodzic , pozwiedzac zeby nie siedziec na dupie?

generalnie cała Dalmacja, ale najlepiej chyba okolice Makarskiej. Blisko do Splitu i Dubrownika, a i Mostar (Bośnia) warto zwiedzić. Niedaleko jest też park "Krka" (wodospady itp.) czyli jeziora Plitwickie w mniejszej skali. Z Makarskiej można się też wybrać na całodzienny rejs statkiem po okolicznych wyspach

ja bywałem w miejscowości Draśnice, ale to bardzo mała miejscowość. Jak wolisz większe, to sama Makarska lub mniejsze Podgora i Tucepi, ewentualnie Baska Voda.

W góry też można się wybrać, chociaż wydają się niedostępne. Niżej link z mojej zeszłorocznej wycieczki w góry:


  • guliwer lubi to

#154 Pacior

Pacior
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 02 luty 2014 - 00:06

Ja również polecam Makarską, fajna imprezowa miejscowość, można się promem wybrać na wyspe Brać, blisko do Splitu, chyba że chciałbyś mniejszą, mniej imprezową i mniej obleganą przez turystów miejscowość to polecam Baśke Vode, Brele



#155 Suja

Suja
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 luty 2014 - 09:10

Jaki kierunek możecie polecić na wakacje 2 tygodniowe na początku czerwca? Chodzi o to, żeby było ciepło, żeby było co robić, a nie tylko leżeć na plaży np. jakieś nurkowanie, coś do zwiedzania itd.  Budżet myślę, że tak ze 2,5- 3 tys zł na osobę.



#156 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 luty 2014 - 09:59

Rabin albo ktos inny kto moze cos polecic, polecasz Maroko albo Krym ?  Jesli tak to jakie miejsce konkretnie ?



#157 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 luty 2014 - 11:50

dzięki za odzwew pany!!! sprawdze i wybiore cos optymalnego :)



#158 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 02 luty 2014 - 17:09

Jaki kierunek możecie polecić na wakacje 2 tygodniowe na początku czerwca? Chodzi o to, żeby było ciepło, żeby było co robić, a nie tylko leżeć na plaży np. jakieś nurkowanie, coś do zwiedzania itd.  Budżet myślę, że tak ze 2,5- 3 tys zł na osobę.

greckie wyspy



#159 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 02 luty 2014 - 17:10

Rabin albo ktos inny kto moze cos polecic, polecasz Maroko albo Krym ?  Jesli tak to jakie miejsce konkretnie ?

krymu nie znam ...maroko słabe ,a ocean zawsze zimny 



#160 Suja

Suja
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 15:43

greckie wyspy

 

A jakieś konkretne oferty/hotele/miejsca możesz zaproponować?

 

A np. Turcja albo Tunezja?
 



#161 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 03 luty 2014 - 16:22

krymu nie znam ...maroko słabe ,a ocean zawsze zimny 

 

Maroko słabe :lol: Co Ty pierdolisz znowu.

Marakesz,Essaouira,góry Atlas i od biedy Casablanca.Tadzin w lokalnej knajpce,bardzo słodka herbata 

Ocean normalny ,ani zimny ani ciepły .

Duzo lepiej niż w takiej Tunezji.Piach i kozy kurwa.Nic więcej.



#162 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 16:36

kurwa a ostatnio mówiłeś że koza fajna...ciasna,wąska itp  :lol: nie lubie maroka i oceanu ...hotele syf ! Grecja piękna ...zante+kefalonia,rodos,ew.kreta ...wiem ze ktos Cie wjebał  w luksusowy Evi na rodos i masz przez to zboczone spojrzenie na ten kierunek.

 

Suja w tunezji nie ma nic poza piaskiem ,turcja jest fajna ale wszędzie trzeba walic po 300-500km ... napisz mi na priv termin,budzet(dokładny)a cos Ci spróbujemy złapac



#163 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 17:22

zauważyłem że dużo obeznanych tu osób, więc jeśli ktoś by mógł polecić jakieś miejsce i doradzić to było by super... Ogólnie nie rajcują mnie takie podróże, ale wiadomo... baba marudzi... więc szukam jakiś wakacji gdzieś koło 8-10 dni, w miarę tanio może być blisko, piaszczysta plaża, blisko jakieś fajne imprezy gdzie można potańczyć i coś zwiedzić... Byle nie Świnoujście :P



#164 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 17:26

słoneczny brzeg :)



#165 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 17:34

Rabin, ale do słonecznego to bez baby!!  :chamisko:



#166 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 17:40

słoneczny brzeg :)

 

no nie powiem chyba w sam raz, właśnie z tego co się dowiedziałem to w Chorwacji plaże bardziej żwirowe itp itd a tam chciałem jechać, za to Bułgaria chyba strzał w 10tkę, więc bardzo dziękuje. A co do hoteli to jest jakaś różnica ? Coś polecasz ? Czy tak mało wybredna osoba jak ja każdym tamtejszym się zadowoli ?



#167 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 17:40

.



#168 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 03 luty 2014 - 17:56

słoneczny brzeg :)

W sierpniu jedziesz na tydzień do Słonecznego Brzegu? Chętnie bym sie wybrał, ale na 10 dni minimum.



#169 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 luty 2014 - 18:24

Rabin, ale do słonecznego to bez baby!! 

 

kurde... Wy to jednak potraficie dobrze doradzać... :chamisko: hue hue hue



#170 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 18:38

Bugi jade ale z babą :) po 5latach samotnosci w tej cudownej krainie musze choc raz ją zabrac ,ale lecimy w dwie pary z dzieciakami wiec mamy ustalone ze 4nocy my a 3noce one  :chujamizrobisz: spokojnie hotel mam 1,5km od amigo baru więc nas nie wyśledzą  :pijaki:

 

WzG zrozumiesz na miejscu że baba to najwiekszy balast ,jesli chcesz to moge cos polecic,doradzic bo wbrew pozorom hotel i położenie jest kluczowe w sunny beach 

 

ja lece 1sierpnia ,Seba ma ponoc zgode na piśmie od swojej kobiety że może leciec  :szok:



#171 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 18:41

miało byc Mareczku ...ale mnie sie zawsze pierdoli bugi z badboy  :hihi:



#172 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 03 luty 2014 - 20:41

 

 

Suja w tunezji nie ma nic poza piaskiem ,turcja jest fajna ale wszędzie trzeba walic po 300-500km ... napisz mi na priv termin,budzet(dokładny)a cos Ci spróbujemy złapac

 

Rabin wiem że rozeznanie w tych podróżach masz dobre...

Ale Tunezja nic poza piaskiem? Byłem pare lat do tyłu na tej dwudniowej wycieczce na Saharze, wiadomo że komercyjna, ale na mnie wywarła bardzo dobre wrażenie.

No chyba że chodziło ci sam piach - brak imprez...



#173 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 20:47

byłes gdzies poza tunezją?


  • terror lubi to

#174 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 03 luty 2014 - 21:06

byłes gdzies poza tunezją?

 

Oczywiscie. 



#175 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 luty 2014 - 21:12

moim zdaniem tunezja nie oferuje nic ciekawego i jest daleko w tyle za grecją czy Hiszpanią ...a hotelami ustępuje pod kazdym względem turcji czy egiptowi






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych