Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam sportowy


1559 odpowiedzi w tym temacie

#1526 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2022 - 19:28

Oglądam Hejt Park w Kanale Sportowym, który odbywa się w Katowicach. Pewnie już wiecie kto zadał pierwsze pytanie od widzów w pubie  :hihi:  :hihi:  :hihi:


  • Przemosz, Zbig i Przewóz lubią to

#1527 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2022 - 13:04

Oglądam Hejt Park w Kanale Sportowym, który odbywa się w Katowicach. Pewnie już wiecie kto zadał pierwsze pytanie od widzów w pubie :hihi: :hihi: :hihi:


Co to za przystojniak ? :-D

#1528 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 styczeń 2023 - 21:59

Tak sobie oglądam Galę Mistrzów na Polsacie.

 

I np. taki Obajtek bogiem, przez prezesa Piłki siatkowej Świderskiego ....

 

Kurwa, serio???

 

I wszędzie ukraina;/



#1529 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 styczeń 2023 - 22:06

Dam ci proste rozwiazanie. Jak wszyscy wylacza telewizor i przestana na tych ludzi glosowac, to sie moze cos zmieni. Ale sie nie zmieni, bo za 10 lat bedziesz pisal to samo, tylko sie nazwisko zmieni ;)


  • griszag i Przewóz lubią to

#1530 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 styczeń 2023 - 22:28

Dam ci proste rozwiazanie. Jak wszyscy wylacza telewizor i przestana na tych ludzi glosowac, to sie moze cos zmieni. Ale sie nie zmieni, bo za 10 lat bedziesz pisal to samo, tylko sie nazwisko zmieni ;)

 

smutne to ....

 

ale prawdziwe;<



#1531 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2023 - 23:26

W skali "mikro" przy naszym bojkocie Szczerbowski też jest bogiem. Nie ten poziom nie ten target, ale też jakoś nikt z zawodników nic złego nie powiedział.

Proste przełożenie w skali makro do Orlenu. Np dziękował mu Fajdek. Tylko co on ma zrobić. Ma się pytać o wysokość VAT na paliwa, a na drugi dzień iść do roboty zamiast realizować plany treningowe?

Ogólnie dobrze że ma kto wspierać te mniej komercyjne sporty u nas! Jaki prywatny inwestor wejdzie w rzut młotem? A w skali kraju, państwowa spółka może sobie również bardzo dobry PR zrobić!

Teraz jest to Obajtek, a za rok może będzie PO-bajtek. Jeden chuj. Daje im żyć i zarabiać to mu dziękują. Inny nie da to nie wspomną. A trafi się jeszcze gorszy z innej partii i da więcej to i podziękują podwójnie. Myślę że mają to w rzici.

Nie widziałem może dokładnie każdej minuty, ale poza Frankowskim, czyli Europosłem z PO (który coś tam powiedział o premii premiera) nie było chyba jakichś politycznych wycieczek? Mam nadzieję, bo przynajmniej to powinno być ponad podziałami i to się dobrze oglądało!

Użytkownik butcher edytował ten post 07 styczeń 2023 - 23:27


#1532 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 09 lipiec 2023 - 16:47

Czy wam też strona TVP Sport od paru dni nie działa?



#1533 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2023 - 08:18

Czy wam też strona TVP Sport od paru dni nie działa?


Dziś działa
  • silny lubi to

#1534 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 lipiec 2023 - 11:50

a coś konkretnego ci nie działa, czy cała strona?

Może w weekend prace rozwojowe mieli 

 

https://www.facebook...255778661995406


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1535 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 11 lipiec 2023 - 18:13

Ogólnie TVP strona mi nie działa. Chyba czas na format, bo inne dziwne rzeczy się dzieją.



#1536 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 lipiec 2023 - 19:17

Ogólnie TVP strona mi nie działa. Chyba czas na format, bo inne dziwne rzeczy się dzieją.

prześwietl sobie przeglądarklę ,czy nie masz tam jakiś wtyczek które się doinstalowały do przeglądarki, jak na przykład pobierałeś jakąś aplikacje na kompa.

Link: chrome://extensions/

 

Pokasuj to z czego nie korzystasz :)


  • silny lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1537 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 11 lipiec 2023 - 20:50

Możliwe, ale chyba i tak mam system zawirusowany, bo dziwne rzeczy się dzieją na paru płaszczyznach. Zresztą już system 3 lata, także chyba czas na niego;)


  • 19mózG64 lubi to

#1538 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 12 lipiec 2023 - 03:33

Możliwe, ale chyba i tak mam system zawirusowany, bo dziwne rzeczy się dzieją na paru płaszczyznach. Zresztą już system 3 lata, także chyba czas na niego;)

to rób jak tam chcesz  :chamisko:


  • silny lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1539 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 12 lipiec 2023 - 08:55

Zresztą Twój pomysł nie pomógł :hihi:


  • 19mózG64 lubi to

#1540 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2023 - 20:26

Starzy pojechali do Pragi na weekend, a tam 5k kibiców z Dresden na sparingu. Niesamowita ekipa.

#1541 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 lipiec 2023 - 08:05

Starzy pojechali do Pragi na weekend, a tam 5k kibiców z Dresden na sparingu. Niesamowita ekipa.


Chciałbym mecz z nimi na otwarcie nowego stadionu.
Nie Górniki żadne czy Baniki bo z nimi już były mecze.

#1542 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 lipiec 2023 - 09:54

Przecież my nie otwieramy stadionu, żeby wpuścić kilka tysięcy kibiców Dynama to po co z nimi mamy grać.

#1543 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 lipiec 2023 - 10:08

No to w sumie po co grać jakiś mecz otwarcia. Zagramy ligowy mecz ze Zniczem jakimś i też będzie fajnie. Pełny stadion pewny.
  • 19mózG64 lubi to

#1544 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 lipiec 2023 - 11:01

Urząd Miasta zrobi składy wiec po co mamy się wadzić kto z kim ma zagrać :)

#1545 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 lipiec 2023 - 11:46

Urząd Miasta zrobi składy wiec po co mamy się wadzić kto z kim ma zagrać :)


Na Slonsku szykuje się dosyć fajny mecz oldboje realu Madryt vs R.A.P

Pod uwagę brany jest stadion śląski bądź nasza nowa świątynia, fajna była by reklama gdyby to jednak zagrali na nowej Bukowej.

#1546 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2023 - 01:53

Chciałbym mecz z nimi na otwarcie nowego stadionu.
Nie Górniki żadne czy Baniki bo z nimi już były mecze.

 

Widząc jak dobrego prezesa nam wylosowało (wnioskuję po tym dłuższym wywiadzie w katobusie) to myślę, że nawet cały turniej na otwarcie stadionu wchodziłby w grę. GieKSa - Banik - Górnik - JKS - ROW plus jakiś zagraniczny duet-trio dla większego zainteresowania mediów i niedzielnych kibiców - może BVB Real/Barcelona czy jakiś nie wiem Ajax/Liverpool?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1547 B1ondyn

B1ondyn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 lipiec 2023 - 02:29

Ja to bym na meczu otwarcia chciał zagrać z Cementarnica aby się zrewanżować za naszą ostatnią pucharową przygodę.
  • FC OLKUSZ lubi to

#1548 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 19 lipiec 2023 - 07:23

Tylko Wieczysta z Pietrzakiem!!!
  • Zbig lubi to

#1549 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 19 lipiec 2023 - 12:36

szanujmy się, mecz otwarcia to ma być firma z europejskim potencjałem, Bayer Leverkusen byłby optymalny, ale i Bordeaux by nie było złe, z całym szacunkiem ale turniej z ROWem Rybnik i JKSem to żaden prestiż



#1550 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2023 - 23:59

szanujmy się, mecz otwarcia to ma być firma z europejskim potencjałem, Bayer Leverkusen byłby optymalny, ale i Bordeaux by nie było złe, z całym szacunkiem ale turniej z ROWem Rybnik i JKSem to żaden prestiż

Kompletnie się z Toba zgadzam.

Chodziło mi o to żeby mogli się zjechać kibice naszych zgód/układów plus marki światowe.

Nie ode mnie będzie zależało jak marketing podziała, rzuciłem tylko luźną propozycję.

Pomysł z klubami z którymi rywalizowaliśmy w przeszłości też OK.

 

Problem w tym, że nie pamiętam kiedy ma powstać dokładnie Stadion, jesli będzie to w okresie wakacyjnym to mozna by zrobić taki turniej na półtorej tygodnia dla tych 4-8 zespołów.

Jeśli jednak powstanie na jesień to kluby będą już zaangażowane w ligę/puchary europejskie i zostanie do zagospodarowania jeden rywal na przykład w środku tygodnia albo w przerwie na kadrę.


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 19 lipiec 2023 - 23:59

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych