Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam sportowy


1559 odpowiedzi w tym temacie

#1501 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 19 wrzesień 2022 - 09:16

Ale przecież "711" wyraźnie powiedział, że jeżeli któryś z brakarzy wypadnie powoła Gikiewicza.



#1502 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 wrzesień 2022 - 09:22

nasi chłopcy jak i naziści grali na pół-gwizdka, i chyba zmęczenie po całym turnieju wyszło ; ))
Mega skuces, bo mamy tylko Dziewe i Kolende na poziomie EuroCupu.
Ujebało sie nam z tą organizacja ME, bo w sumie te prekwalifikacje można potraktować jako testowanie młodszych zawodnikow : ))


No właśnie po Niemcach tego nie widziałem, cały szpil właśnie dość agresywnie i wysoko bronili, a nasi co rusz któregoś puszczali na czysta pozycje na trójkę...

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1503 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 wrzesień 2022 - 20:09

Gikiewicz nie jest powołany ze względów poza sportowych ,to tylko gadanie że przez wiek. Obecnie to chyba najlepszy polski bramkarz ale nie można rozwalac szatni. Gość jest specyficzny, tzn jego zachowanie i bycie nie pasuje do chłopow z szatni.Szkoda,ale nie każdy pasuje.Raczej polowania nie dostanie nigdy. Dobra decyzja trenera.

Użytkownik szwedzik edytował ten post 19 wrzesień 2022 - 20:10


#1504 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 20 wrzesień 2022 - 07:17

Gikiewicz nie jest powołany ze względów poza sportowych ,to tylko gadanie że przez wiek. Obecnie to chyba najlepszy polski bramkarz ale nie można rozwalac szatni. Gość jest specyficzny, tzn jego zachowanie i bycie nie pasuje do chłopow z szatni.Szkoda,ale nie każdy pasuje.Raczej polowania nie dostanie nigdy. Dobra decyzja trenera.

- Nie jest tak, że całkowicie go skreślam. Jeśli wypadłby nam któryś doświadczony bramkarz, to wtedy sięgnę po Rafała. I on o tym wie.



#1505 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 20 wrzesień 2022 - 09:31

Gikiewicz nie jest powołany ze względów poza sportowych ,to tylko gadanie że przez wiek. Obecnie to chyba najlepszy polski bramkarz ale nie można rozwalac szatni. Gość jest specyficzny, tzn jego zachowanie i bycie nie pasuje do chłopow z szatni.Szkoda,ale nie każdy pasuje.Raczej polowania nie dostanie nigdy. Dobra decyzja trenera.

z ciekawości rozwiń wątek ? bo to jest tak, że dużo osób tak gada ale nikt nie powie co w jego zachowaniu miało by nie pasować do kadry?
Przecież w tej 30 osobowej grupie każdy jest inny i jakby tak każdy trener miał patrzeć tylko na zachowanie to połowa zawodników by nie grała bo każdy ma w sobie jakąś wade



#1506 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 wrzesień 2022 - 09:54

Kółko wzajemnej adoracji w kadrze. Przyjdą MŚ i Wojtuś znowu zawali jakąś bramkę i tak to się skończy.

#1507 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2022 - 19:50

Gikiewicz nie jest powołany ze względów poza sportowych ,to tylko gadanie że przez wiek. Obecnie to chyba najlepszy polski bramkarz ale nie można rozwalac szatni. Gość jest specyficzny, tzn jego zachowanie i bycie nie pasuje do chłopow z szatni.Szkoda,ale nie każdy pasuje.Raczej polowania nie dostanie nigdy. Dobra decyzja trenera.

bo jako jedyny ma coś między nogami i nie jest to cipka? ma gość charakter i się go boją za to mamy w bramce szczesnego po kontuzji i krychowiaka za zasługi...



#1508 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2022 - 20:10

bo jako jedyny ma coś między nogami i nie jest to cipka? ma gość charakter i się go boją za to mamy w bramce szczesnego po kontuzji i krychowiaka za zasługi...


Co ty pierdolisz ...

#1509 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2022 - 20:15

Co ty pierdolisz ...

grzeczniej...  w kadrze powinni grać Ci którzy są aktualnie w najlepszej formie a nie z powodu nazwiska czy za zasługi... nikt nie gada że gikiewicz ma być numerem jeden ale powołanie zwyczajnie mu się należy...


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 22 wrzesień 2022 - 20:57


#1510 Addie96

Addie96
  • SK1964

Napisano 22 wrzesień 2022 - 20:24

Jakby kadry miały być pobudowane na zawodnikach aktualnie w formie to by się mogło okazać, że co zgrupowanie połowa drużyny jest inna.

#1511 suchy1985

suchy1985
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2022 - 20:33

Jakby kadry miały być pobudowane na zawodnikach aktualnie w formie to by się mogło okazać, że co zgrupowanie połowa drużyny jest inna.

naprawdę nie wiesz co mam na myśli? czy próbujesz przypucować się koledze i zrobić ze mnię idiote?

Gikiewicz jest już w formie od bardzo długiego czasu, w jednej z najlepszych lig świata, co w kadrze robi Krychowiak? ma chwilowy spadek formy? michniewicz twierdzi że stawia na młodych gdzie jest skóraś? nie oszukujmy się wszędzie są układy i układziki...

niema się co spinać ale puki co słabo to wygląda....


Użytkownik suchy1985 edytował ten post 22 wrzesień 2022 - 20:46

  • Krzyś i paulek lubią to

#1512 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2022 - 20:49

grzeczniej... jedyny kto tu pierdoli to Ty... w kadrze powinni grać Ci którzy są aktualnie w najlepszej formie a nie z powodu nazwiska czy za zasługi... nikt nie gada że gikiewicz ma być numerem jeden ale powołanie zwyczajnie mu się należy...

Przepraszam.

#1513 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 25 wrzesień 2022 - 14:36

Pierwszy mecz KS27 Katowice już za nami – było dużo nerwów dla wszystkich, w końcu to debiut. Debiut organizacyjny dla klubu na tym poziomie rozgrywek, dla zawodników, w których młode ręce powierzono odpowiedzialność gry, dla sztabu szkoleniowego, który musiał zadbać o zgranie Teamu. Do tego spore oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności… I to wszystko… zagrało! Drużyna Exact Systems Śląsk Wrocław, prowadzona przez Jacka Krzykałę (tak, pamiętamy ten rzut) okazała się idealnym przeciwnikiem na przetarcie...
Ktoś był?? Coś więcej??
  • paulek lubi to

#1514 adamooo

adamooo
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 25 wrzesień 2022 - 16:13

Nie byłem ,ale wygrali 87-73.
Bart ,możesz coś napisze.
  • paulek lubi to

#1515 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 wrzesień 2022 - 21:24

Co to za twór? Jakiś kontynuator Mickiewicza?
  • paulek lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1516 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 26 wrzesień 2022 - 05:50

Co to za twór? Jakiś kontynuator Mickiewicza?

Klub Sportowy 27 Katowice to nowy projekt na mapie koszykarskiej Polski. Naszą misją jest promowanie koszykówki w mieście Katowice, jak również promowanie młodych, perspektywicznych zawodników którzy są wychowankami katowickich klubów młodzieżowych.

Projekt KS 27 Katowice powstał przy współpracy katowickich klubów młodzieżowych UKS SP27 Katowice, MKS MOS Katowice, UKS Sprint Katowice, KŚ AZS Katowice oraz Stowarzyszenie Projekt Basket, który jest organizatorem pierwszej ligi Jr.NBA w Polsce.



#1517 lesny

lesny
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 26 wrzesień 2022 - 06:57

Generalnie KS 27 Katowice, to nowy klub. Stworzyli go ludzie, którzy na codzień są związani z młdzieżowym UKS SP 27 z Piotrowic. W składzie są głównie młode synki, wychowankowie UKS SP 27 (a przy okazji reprezentanci polskich reprezentacji młodzieżowych) i/lub synki z Katowic.  A grają na hali na mikołowskiej


  • paulek lubi to

#1518 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 październik 2022 - 22:15

Oglądałem mecz Interu i Barcelony.
Sędzia odjebal nieźle. Gol dla Barcelony po ręce nieuznany, ale karnego ewidentnego gdzie chlop ręką ściąga piłkę z głowy tego z Barcy, nie wiem tego ciemnego to już nie daje karnego. No to jest krzywdzące.

Nie lubię ani Interu ani Barcelony,nie to że opinia kibica.
  • Przemosz i Zawodzie72 lubią to

#1519 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 09 październik 2022 - 11:32

Szczęscie ostatnio nas nie opuszcza jeśli chodzi o losowanie do wielkich imprez w piłce nożnej.

 

Tak jest i teraz.



#1520 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 październik 2022 - 17:06

A co się stało?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1521 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 09 październik 2022 - 17:20

A co się stało?

 

 

Losowanie do el. ME w Niemczech w piłce nożnej.

 

Pewnie wiesz:)



#1522 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 październik 2022 - 21:34

Wiem, ale nie wiem jaką mamy grupę. Któryś raz to robisz że piszesz post na zasadzie PDK.
  • Krzyś i Mayek lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1523 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 10 październik 2022 - 07:46

Wiem, ale nie wiem jaką mamy grupę. Któryś raz to robisz że piszesz post na zasadzie PDK.

 

A to przepraszam.

 

Myślałem, że prawdziwi kibice śledzą takie cos jak ceremonię losowania. Serio.

 

Bez uszczypliwości, oczywiście:)

 

Polska

Czechy

Albania 

Wyspy Owcze

Mołdawia.

 

edit: dobra, przyznam się. Skakałem po kanałach i trafiłem akurat na losowanie i udaję znawcę ....:))))))


Użytkownik Krzyś edytował ten post 10 październik 2022 - 07:55


#1524 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 październik 2022 - 08:13

A to przepraszam.

Myślałem, że prawdziwi kibice śledzą takie cos jak ceremonię losowania. Serio.

Bez uszczypliwości, oczywiście:)

Polska
Czechy
Albania
Wyspy Owcze
Mołdawia.

edit: dobra, przyznam się. Skakałem po kanałach i trafiłem akurat na losowanie i udaję znawcę ....:))))))

Ja o losowaniu dowiedziałem się z internetowej beki, że Bałtyckie Derby będą rozegrane w Kralovcu
  • Krzyś i paulek lubią to

#1525 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 październik 2022 - 09:15

Ja o losowaniu dowiedziałem się z internetowej beki
i taki z Ciebie kurwa dziennikarz... :chamisko: 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych