Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#6451 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2017 - 19:43

Ale Górnik dostaje lanie. Obrona to kryminał

#6452 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 18 grudzień 2017 - 19:53

Tym meczem myślę, że nastąpiła koronacja Legii...


  • Damian78 lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#6453 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:20

chcialbym, zeby nasi kopacze walczyli tak jak ksg dzisiaj. Dostali 0:4, ale wynik nie oddaje meczu.


  • misz lubi to

#6454 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:58

ze niby gornik zasluzyl na punkty czy jak?
oprocz glowki w 2 polowie to nic nie mieli, nawet strzalu w 1pol.

craxa zasluzyla na punkty

#6455 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2017 - 22:16

Dziś Górnik zagrał beznadziejnie. Nawet dośrodkować nie potrafili dobrze. Cracovia ich wypunktowała koncertowo.Wynik za wysoki ,ale wygrali sprawiedliwie. 



#6456 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2017 - 23:13

http://www.12zawodni...d:5a380dbe32b33


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#6457 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 18 grudzień 2017 - 23:31

Az dziwne ze jeszcze nie pojawił się wpis o podejrzanie wysokich kursach na Cracovie i tym co się działo na azjatyckich rynkach
  • Junior, kosa i Shellu lubią to

#6458 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 grudzień 2017 - 07:44

Górnikowi nie wychodziło wczoraj nic, no poza drugą bramką, piękna :)

 

I taki mecz musiał dla nich nadejść.

 

Zadziwiający komentarz Andrzeja Strejlaua nt. oprawy. Sam się domagał, aby na to zwrócili widzowie uwagę :szok:



#6459 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:46

ogolnie Strejlaua slucha sie fajnie. Duzo ciekawych i merytorycznych rzeczy mowi. Czasem cos tam pierdolnie, ale rzadko. Lepszy od Ulatowskich, Zewlakowa czy innych ekspertow. 


  • Krzyś, ToJa i hajer72 lubią to

#6460 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:16

ogolnie Strejlaua slucha sie fajnie. Duzo ciekawych i merytorycznych rzeczy mowi. Czasem cos tam pierdolnie, ale rzadko. Lepszy od Ulatowskich, Zewlakowa czy innych ekspertow. 

Ja tam u niego nie słyszałem nigdy nic co by mnie zaskoczyło i czego bym ja nie widział w meczach. 30 razy na mecz wypowiedziane "świetnie", "wspaniale" i "fantastycznie". Do tego te dupczenie typu: "strzał pomocnika z 16 metrów wewnętrzną częścią stopy prawej nogi, piłka odbita od kolana obrońcy, konsekwencją tego rzut rożny dla drużyny atakującej, wykonywany z narożnika boiska". No kurwa ślepy to ja nie jestem.



#6461 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 grudzień 2017 - 18:23

Dla mnie Strejlau jest chyba jednym z nielicznych, gdzie umie się sensownie wypowiedzieć. W dodatku jest w podeszłym już wieku, ale umiejętność wypowiadania się nie zmieniła się przez to, tak jak np. u Szpakowskiego, gdzię widać że wiek robi swoje.


  • Krzyś, ToJa i tommywie lubią to

#6462 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 19 grudzień 2017 - 18:37

😀

#6463 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 grudzień 2017 - 19:05

Dobrze, że trafiła się przerwa w E-klasie, bo widać, że Górników zeszło powietrze. Jeśli się wzmocnioną, albo inaczej, nie osłabią znacząco w zimę (a jest duża szansa, że nie, bo podpisują nowe umowy ze swoimi zawodnikami), to myślę, że Top3 na koniec sezonu będzie realne. Tym bardziej, że Brosz powinien ich dobrze przygotować do wiosny. 

 

PS. Najbardziej krytykowane zespoły tej rundy czyli Legia i Lech...zajmują na półmetku ligi dwa pierwsze miejsca. Boże jaka ta liga jest słaba i my od tylu lat nie potrafimy się do niej dostać. To jest jakiś zajebany paradoks...


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#6464 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:04

Strejlau ma swój specyficzny styl komentowania, dość zabawny, ale merytorycznie przerasta większość ludzi polskiej piłki i trenerów. Mnie się bardzo dobrze go słucha.

Dodam, że merytorycznie jednym z najlepszych jest również Jacek Gmoch, który jest wyśmiewany z racji swojego sposobu bycia. Niestety ta jego otoczka i opakowanie zaciemnia obraz tego, że gościu naprawdę również ma bardzo wiele ciekawego do przekazania.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#6465 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 19 grudzień 2017 - 22:08

Co do Strejlaua zgoda, co do Gmocha to jest co najwyżej średni.



#6466 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 grudzień 2017 - 22:25

Gmoch to chodzi do swojej "Kuciapy" i mówi że ma swoje zdanie choć się z nim nie zgadza... Tak jak to mówił ostatnio w Cafe futbol :-) lubię go posłuchać czasami, z humorem.

#6467 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:19

Fart, ze na forum mamy samych znawcow :)


  • kris80 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6468 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:35

Junior, zaczynasz być nudny ;)


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#6469 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 grudzień 2017 - 08:40

Jak już piszemy o Gmochu, to ja bardzo lubiłem oglądać w C+ podsumowanie kolejki wraz z Witem Żelazko.

 

Dobry był :D



#6470 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:02

Śląski klub zostanie zlikwidowany!

 

Jeszcze nie tak dawno klub ten walczył w rozgrywkach Ekstraklasy. Mistrzostwa i wicemistrzostwa Polski na koncie. Niestety wszystko wskazuje na to, że śląski futbol straci jednego z przedstawicieli. Podjęto decyzję o zlikwidowaniu spółki Bytomski Sport, co wiąże się z upadkiem Polonii Bytom.

 

Polonia jeszcze w sezonie 2010/2011 grała w rozgrywkach Ekstraklasy. Niestety od tamtego czasu w klubie dzieje się zdecydowanie więcej złego niż dobrego. Zespół z Bytomia notował spadek za spadkiem, aż w końcu wylądował w IV lidze, czyli na piątym poziomie rozgrywkowym.
 
Problemy sportowe, jak to zwykle bywa, wiązały się z tymi finansowymi. Latem upadła spółka Polonia Bytom, klub przejął Bytomski Sport, który jak się okazało również zostanie zlikwidowany. W związku z tym w nowym sezonie Polonię Bytom będziemy prawdopodobnie oglądać jedynie w rozgrywkach B-klasy.

http://www.polsatspo...e_najwazniejsze


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#6471 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:07

Liczyłem ujrzeć tam nazwę innego klubu  :hihi:  ale to też kiedyś nastąpi  :chujamizrobisz:


  • Buziol lubi to

#6472 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:10

Hej Hej Hej! Jednej kurwy mniej!



#6473 chojrak64

chojrak64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 styczeń 2018 - 02:26

.

#6474 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:53

Zaczną od nowa a i tak wrócą szybciej do Ekstraklasy niż my.  :hihi:


  • KRIS_BEMA lubi to

#6475 Runner

Runner
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:35

Weszło pisze o kolejnych problemach naszych 'ulubieńców" zza miedzy:
http://weszlo.com/20...znym-wariancie/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych